Jump to content

Recommended Posts

Λοιπόν να αναφέρω κάτι που έγινε και δεν το είπα γιατί έτρεχα με άλλα..

Οταν είχα το πρώτο file από etuners το αμάξι έμπαινε σε safe mode ενώ οδηγούσα και πήγαινα κάθε τρεις και λίγο στο συνεργείο στην Θεσσαλονίκη και ο μάστορας μου έλεγε φταίει η βενζίνη..

Αυτό το παραμύθι έγινε αρκετές φορές.

Την μία από αυτές έβγαλε το Laptop ότι φταίει η αντλία υψηλής.

Πρέπει να την αλλάξω για το καλό του αμαξιού (η αντλία ήταν μια χαρά).

Την αλλάζω με μία μτχ σε καλή κατάσταση που είχαν εκεί.

Μετά από λίγες μέρες ξανά safe mode.

Τελικά είχε πρόβλημα το file και μου το αλλάζουν με ένα άλλο που και αυτό αλλάχτηκε μετά από 3 μήνες με αυτό που έχω τώρα.

Λοιπόν.. Η αντλία που μου έβαλαν έσπασε εκεί που ποιάνουν οι βίδες λίγους μήνες αφού την βάλαμε..

Βέβαια το συνεργείο είπε αστοχία υλικού ούτε εγγύηση ούτε τίποτα και ας την αλλάξαμε χωρίς να υπάρχει λόγος αφού έφταιγε το πρόγραμμα εξαρχείς. Τι να κάνω καινούργια δεν είχαν και δεν ηπήρχε πουθενά και εγώ ήμουν χωρίς αμάξι. Κατά τύχη βρήκε μία μέσα στο μαγαζί ελαφρώς μτχ (μάλλον η δικιά μου που έβγαλα εξαρχείς) και μου την έβαλε. Την πείρα 200 euro.

Αλλαξα αντλία υψηλής 2 φορές σε 6 μήνες.τζάπα σχεδόν 500 ευρώ.

Από την αρχή έφταιγε το πρόγραμμα το έλεγα στον μάστορα και αυτός μου έλεγε βενζίνες.

Αλλαξα 200 βενζινάδικα. Εκανα πόσα χιλιόμετρα ξανά και ξανά στο συνεργείο (βενζίνες)

Στην τελική ο κρίτωνας μου είπε ότι ήταν το πρόγραμμα... :crazy:

Τι να πω? Ενα άτομο έστειλα εκεί και αυτός βρήκε τον μπελά του.

Link to comment
Share on other sites

250ευρώ περίπου κάνει μια ολοκαίνουργια αντλία για το CC Γιώργο (χωρίς τον ΦΠΑ καθότι απο ότι κατάλαβα την πήρες μαύρη ως μεταχειρισμένη)... Ανταλλακτικά σε βαθμό 90% ίσως και παραπάνω υπάρχουν στην Αθήνα (1 μέρα να έρθουν), αλλα και αν δεν υπάρχουν εντός 1 εβδομάδας παραδίδουν από Γερμανία!!!

Χοντρό τσίμπημα μου φαίνεται ότι έφαγες φίλε... :growl:

Link to comment
Share on other sites

250ευρώ περίπου κάνει μια ολοκαίνουργια αντλία για το CC Γιώργο (χωρίς τον ΦΠΑ καθότι απο ότι κατάλαβα την πήρες μαύρη ως μεταχειρισμένη)... Ανταλλακτικά σε βαθμό 90% ίσως και παραπάνω υπάρχουν στην Αθήνα (1 μέρα να έρθουν), αλλα και αν δεν υπάρχουν εντός 1 εβδομάδας παραδίδουν από Γερμανία!!!

Χοντρό τσίμπημα μου φαίνεται ότι έφαγες φίλε... :growl:

Το συγγεκριμένο συνεργείο έλεγε 350-360 κάνει καινούργια..

Τι να πω αρκετοί την πατήσαν δεν ήμουν μόνο εγώ. Στην τελική βάλαν λίγα παραπάνω ευρώ στην τσέπη τους από κάποιους πελάτες.Η στάμπα όμως που αποκτήσαν και θα αποκτήσουν θα μείνει για πάντα.

τσαμπα φιλε τα 500ευρω τελικα τσαμπα και η ταλαιπωρια που εμεινες χωρις αμαξι

Αμα βάλεις της βενζίνες μόνο 500 δεν είναι τα πόσα άσκοπα πάνε έλα που έκανα στο συνεργείο.

Τόσα ψέματα και πρόλογος που πέσαν.. Ασε πάω να τα θυμιθώ και.......

Link to comment
Share on other sites

κοίτα, παίζει να κάνει και 350 ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΗ λιανική με ΦΠΑ στο δίκτυο VAG (και ελαφρά φθηνότερα στο λοιπό δίκτυο Seat/Skoda). Φυσικά αν κλαφτείς λίγο και αν εισαι και πελάτης παίρνεις ως και ένα 10% στο VAG, και σίγουρα παραπάνω απο Skoda/Seat.

Σε ότι ανταλλακτικά πάντως χρειάστηκα οι τιμές προ-ΦΠΑ μετά εκπτώσεων ήταν ίδιες με τις τιμές ΕΤΚΑ, και στο ΕΤΚΑ η αντλία κάνει 251ευρώ! Οπότε βγαίνει στο περίπου αυτό που σου είπαν σαν αρχική τιμή.

Αυτό που δεν μου βγαίνει φυσικά είναι η τιμή του "μαύρου μεταχειρισμένου"... Σε λαμαρίνες κτλ κτλ οι ταρίφες παιζουν περίπου 25% ως και 40% κάτω απο τα καινούργια, καθότι ειναι μερη που μπορείς να εξετάσεις. Οι τιμές όμως στα μεταχειρισμένα ηλεκτρονικά ειναι κατά πολύ χαμηλότερες μιας και εγγύηση δεν έχεις, και τι λειτουργία έχει φάει δεν ξέρεις, και φυσικά παντοτε υπάρχει το ενδεχόμενο του "ηλεκτρονικού εξαρτήματος" το οποίο και εντελώς αχρησιμοποίητο μπορεί να αστοχήσει. Αυτά σου τα λέω παντα με γνώμονα το ότι μιλάμε για 100% μέρη που μοιραζόμαστε με τα λοιπά μοντέλα του ομίλου με το ίδιο μοτέρ, και τα οποία υπάρχουν σε απιστευτη αφθονία στην αγορά (το τονίζω αυτό γιατι αν ψάξεις να βρεις τίποτα μεταχειρισμένο για το CC ειδικά, αν το βρεις τρέχα και παίξε τζόκερ στα καπάκια γιατι ουτε βίδα δεν παιζει... οπότε αν κάποιος έχει κάτι και σε κόψει ότι εισαι σε ζόρι πολύ απλα θα σε ξεσκίσει)

Link to comment
Share on other sites

Τώρα για τα λοιπά σχόλια που έχεις κάνει πραγματικά δεν ξερω πως "αισθάνομαι"... Προ καιρού όταν έλεγα "ακούω πολλά αλλα ΕΝΑ να ειναι 100% σωστό δεν ειδα με τα μάτια μου", κατέληγα να νιωθω μ@λ@κ@ς και να γίνομαι γραφικός!

Οταν σε συνομιλίες και με εταιρείες με ρωτούσαν "ρε συ είδες κανενα να δουλεύει σωστά? Οι δικοί μας έχουν θεματάκια στην εξέλιξη", τότε ένιωθα ακόμα μεγαλύτερος μ@λ@κ@ς και ίσως ηλίθιος... γιατί προφανώς σε αυτό τον τόπο ανακαλύφθηκε ο τροχός!

Από την άλλη, εμένα προσωπικά οι "Εν λόγω" δεν μου έκαναν κάτι "στραβό" οπότε δεν μπορώ να παραπονεθώ ή να τους κατηγορήσω για τις υπηρεσίες που μου παρείχαν, αλλά παράλληλα τον "παπά" που αναφέρεις μου τον πουλησαν, απλα δεν μπηκα ποτέ στην διαδικασία να τον αγοράσω καθότι δεν με ενδιέφερε άλλωστε!

Και φυσικά, σαν "καταναλωτή" με χαλάει να βλέπω κόσμο να δίνει λεφτά και να καταλήγει με μπελάδες... Τι να πω ρε φίλε! Ατυχίες? Παθήματα αλλα και μαθήματα? Εσύ ξέρεις μόνο, και εσύ είτε απολαμβάνεις είτε πληρώνεις!

Μακάρι να ειναι όλα οκ με το αμάξι σου πλεον :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Ο Ελληνας κοιτάει να φάει να κοροιδέψει να πει ψέματα και να κάνει τα πάντα για να πάρει λεφτά από κάποιον. Σε αρκετούς τομής.

Άμα δεν είσαι καλά πληροφωριμένος σε κάτι και πας να το κάνεις δεν θέλει και πολύ για να σε εξαπατήσει κάποιος.

Δεν πειράζει όλα για κάποιον λόγο γίνονται σ'αυτήν την ωραία ζωή που ζούμε για να μαθαίνουμε.

Στην δεύτερη περίπτωση που το έπαθα αυτό με την αντλία ήταν μεσημέρι πήγα στο συνεργείο πείρε τηλέφωνα για να ψάξει (πήγε απόγευμα) και δεν έβρισκε. Μόνο Αθήνα που θα ερχόταν την άλλη μέρα. Οπότε αναγκαστικά έβαλα αυτήν που είχε εκεί και μου την έβγαλε απροβλημάτιστη. Οπως και την πρώτη που έσπασε.

Δεν ξαναπάτησα το πόδι μου ξανά εκεί πέρα ούτε κανένας γνωστός μου ούτε όποιος ενδιαφέρεται για συνεργείο δεν θα πάει από εμένα εκεί.

Link to comment
Share on other sites

φιλε γιωργο σου λεγαμε καποτε προσεχε αστο καλο ειναι το αμαξακι σου μην το κανεις ακομα κ04 , εσυ ελεγες θα το κανω το εκανες με αποτελεσμα τωρα μετα απο καιρο να βγαινεις και να λες τις ταλαιπωριες που περασες μεχρι να στο κανουν να δουλεψει καλα, δεν πειραζει να σαι γερος εσυ τωρα και να χαιρεσαι το αμαξι σου ,μιας και τωρα απο οτι μου εχεις πει δουλευει αψογα και χαιρομαι γιαυτο το αποτελεσμα , οχι οτι πρεπει να ξεχναμε το πως φτασαμε στο αποτελεσμα αλλα στο τελος καθεσαι και λες χαλαλι τουλαχιστον δουλευει καλα και μου το εκαναν καλο τεσπα αυτα

Link to comment
Share on other sites

φιλε γιωργο σου λεγαμε καποτε προσεχε αστο καλο ειναι το αμαξακι σου μην το κανεις ακομα κ04 , εσυ ελεγες θα το κανω το εκανες με αποτελεσμα τωρα μετα απο καιρο να βγαινεις και να λες τις ταλαιπωριες που περασες μεχρι να στο κανουν να δουλεψει καλα, δεν πειραζει να σαι γερος εσυ τωρα και να χαιρεσαι το αμαξι σου ,μιας και τωρα απο οτι μου εχεις πει δουλευει αψογα και χαιρομαι γιαυτο το αποτελεσμα , οχι οτι πρεπει να ξεχναμε το πως φτασαμε στο αποτελεσμα αλλα στο τελος καθεσαι και λες χαλαλι τουλαχιστον δουλευει καλα και μου το εκαναν καλο τεσπα αυτα

Όταν ένας μάστορας δεν σου λέει ακριβώς τα πράματα πως είναι από την αρχή λογικό μετά να ταλεπωριέσαι. Αρκετοί για να πάρουν έναν πελάτη λένε μαλακ....ίες στην αρχή. Τώρα δουλεύει. Αλλά είναι αυτό που λένε βάλε επώνυμο πρόγραμμα δώσε κάτι παραπάνω και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Βάζεις κάτι όπως αυτό που έβαλα εγώ θα δώσεις ποιο λίγα και μετά την διαφορά θα την συμπληρώσεις από της βενζίνες που θα βάλεις στο πάνε έλα στο συνεργείο για να στο ριθμίζουν ξανά και ξανά.

ΟΠΟΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟΥ ΝΑ ΠΡΟΤΗΜΗΣΗ ΚΑΤΙ ΕΠΩΝΥΜΟ APR-REVO-UNITRONIC.....

Edited by cjgeorgio
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι το μόνο μεμπτό που βλέπω στην προκειμένη είναι το ότι χρεώθηκε η δεύτερη αντλία... Εφόσον κάνεις μια επιδιόρθωση και πληρώνεσαι, δεν πληρώνεσαι για τον κόπο σου και την "προσπάθεια" αλλα για να έχεις αποτέλεσμα! Εφόσον έχεις αδυναμία να λύσεις το πρόβλημα, και εφόσον μιλάμε για σταθερό πελάτη... τότε πολύ απλα δεν χρεώνεις! Η κοινή λογική αυτό ακριβώς λέει...

Σε αυτό ίσως να φέρεις ευθύνη και εσύ λιγάκι που δεν το πιεσες και πολύ απλα έδωσες τα λεφτά σου έτσι απλόχερα. Οπως και να έχει, να'χαμε να λέγαμε... και όλα τα άλλα ψιλά γράμματα

Link to comment
Share on other sites

μαζι σου επωνυμο και παλι επωνυμο τις ιδιας αποψης ειμαι και εγω πλεον μετα απο οσα περασα και πλεον μονο επωνυμο προτεινω οποιος με ρωτησει

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι το μόνο μεμπτό που βλέπω στην προκειμένη είναι το ότι χρεώθηκε η δεύτερη αντλία... Εφόσον κάνεις μια επιδιόρθωση και πληρώνεσαι, δεν πληρώνεσαι για τον κόπο σου και την "προσπάθεια" αλλα για να έχεις αποτέλεσμα! Εφόσον έχεις αδυναμία να λύσεις το πρόβλημα, και εφόσον μιλάμε για σταθερό πελάτη... τότε πολύ απλα δεν χρεώνεις! Η κοινή λογική αυτό ακριβώς λέει...

Σε αυτό ίσως να φέρεις ευθύνη και εσύ λιγάκι που δεν το πιεσες και πολύ απλα έδωσες τα λεφτά σου έτσι απλόχερα. Οπως και να έχει, να'χαμε να λέγαμε... και όλα τα άλλα ψιλά γράμματα

+1

Link to comment
Share on other sites

Όταν ένας μάστορας δεν σου λέει ακριβώς τα πράματα πως είναι από την αρχή λογικό μετά να ταλεπωριέσαι. Αρκετοί για να πάρουν έναν πελάτη λένε μαλακ....ίες στην αρχή. Τώρα δουλεύει. Αλλά είναι αυτό που λένε βάλε επώνυμο πρόγραμμα δώσε κάτι παραπάνω και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Βάζεις κάτι όπως αυτό που έβαλα εγώ θα δώσεις ποιο λίγα και μετά την διαφορά θα την συμπληρώσεις από της βενζίνες που θα βάλεις στο πάνε έλα στο συνεργείο για να στο ριθμίζουν ξανά και ξανά.

ΟΠΟΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟΥ ΝΑ ΠΡΟΤΗΜΗΣΗ ΚΑΤΙ ΕΠΩΝΥΜΟ APR-REVO-UNITRONIC.....

Εδώ Γιώργο μου είσαι 100% άδικος φίλε! Αρχείο και ιστορικό ΔΕΝ υπήρχε απο πριν παρά μονο "αισιοδοξία και υποσχέσεις"! Επισης ρώτησες και κόσμο για να σου πεί απόψεις... και τις απαντήσεις που έλαβες τότε επειδή ήσουν κ@βλωμένος όχι μονο δεν τις άκουγες... αλλά τις εκλάμβανες και ως κακίες ή ενδείξεις ζήλιας..

Δεν σου τα λέω αυτά για να σου την πω, αλλά γιατί πλεον κατάλαβες έμπρακτα τι ακριβώς εννοούσαμε που σου τα λέγαμε! Και είτε το πιστεύεις είτε όχι, είναι απο τις περιπτώσεις που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ευχόμουν να έχω άδικο καθότι και εγώ ΥΠΕΘΕΤΑ σε αυτά που σου έλεγα... Αντιθέτως, ο λόγος που σου το τονίζω αυτό είναι για να καταλαβαίνουμε ότι όταν "κωλοτριβόμαστε" να μας πουλήσουν παπά, λίγο δύσκολο να μας λυπηθούν!

Για την ιστορία, με τον Κρίτωνα εγώ ΜΙΑ φορά στη ζωή μου βρεθήκαμε, το εν λόγω συνεργείο μου πλασαρε να κάνω re-flash για κώδικα με Κ03/ΤFSi, και ο Κρίτωνας όταν είδε ότι "δεν ειμαι της υπομονής" πολύ απλα και ανοιχτά (μπροστά σε κόσμο) μου είπε "μείνε με το Revo όπως είσαι τώρα, ειναι μια χαρά". Ντόμπρα, στα ίσια και χωρίς περιστροφές ή παχιά λόγια! Αντίστοιχα και παλαιότερα με τον Mike, όταν μου έλεγαν να βγάλω το Revo και να κάνω καστομιά, όταν μιλησα με τον Μιχάλη (την ΜΙΑ φορά που τον είδα και αυτόν) και ζητουσα απο ΑΥΤΟΝ εγγυήσεις, ο άνθρωπος εντελώς στα ίσια με άφησε να σηκωθώ και να φύγω χωρίς να με πιεσει ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ!

Παρόλα αυτά, και για τους 2 ακουω προβλήματα προβλημάτων... Οπότε έρχομαι και σκέφτομαι εγώ... Μάγκας είμαι και εμένα δεν πηγαν να με τσιμπησουν? Δεν το νομίζω!!!!... Και άρα δεν ειναι στραβός ο γιαλός, αλλά μάλλον και ο πελάτης ώρες ώρες πιέζει, πορώνεται ή ζητάει πράγματα τα οποία ΙΣΩΣ, λέω ΙΣΩΣ δεν ειναι εφικτά ή έστω εφικτά "συνδυάζοντας το πληρες πακέτο αποδοσης/γραμμικότητας/αξιοπιστίας" όπως τουλάχιστον το έχει στο κεφάλι του ο καθένας με τον δικό του τρόπο!

μαζι σου επωνυμο και παλι επωνυμο τις ιδιας αποψης ειμαι και εγω πλεον μετα απο οσα περασα και πλεον μονο επωνυμο προτεινω οποιος με ρωτησει

Οχι πάντα Τασούλη! Revo φοράω, με την Revo παράπονο δεν έχω.. αλλά όταν το CDAA ξανά και ξανά και ΞΑΝΑ σε CC δούλευε αλλού για αλλού... γαργάρα στη γαργάρα (και όχι μονο για το Revo φυσικά, καθότι και τα άλλα μια απο τα ίδια) πέραν του APR πλεον ;)

Link to comment
Share on other sites

μαζι σου επωνυμο και παλι επωνυμο τις ιδιας αποψης ειμαι και εγω πλεον μετα απο οσα περασα και πλεον μονο επωνυμο προτεινω οποιος με ρωτησει

Νιώθω σαν πειραματοζωο... :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Και για να μην βγω μ@λ@κ@ς ξανά... το ξαναλέω ότι το μισό φαουλ παντα ειναι απο τον πελάτη... Το λυωμένο σαν τυρί S3 κάποτε ΕΝΩ ήταν λιωμένο ο ιδιοκτήτης του έδινε συγχαρητήρια μέσω φ/β παρά το ότι η περιουσία του είχε γίνει la-vache qui rit! Μερικές μέρες μετά όλοι γιουχα στον "κακό" προγραμματιστή κύριλο και τροφή στα διάφορα φόρα για τους οπαδούς των ομάδων... Παράλληλη θεοποίηση του νέου πολλα υποσχόμενου προγραμματιστή (κάτι σαν τον Πίου στη διαφήμιση της wind)... και στο δεύτερο πιατο με τυριά (cheddar αυτή τη φορά) παλι δικαιολογίες, πόνος, πίκρα και οδυρμος...

εεεεε άμα τα θέλουμε τότε σίγουρα τα παθαίνουμε! 10 λεπτά δόξας με τρελά άλογα στα φόρουμ, και μετά κλάμα!

Link to comment
Share on other sites

Στην περίπτωση μου μόνοι τους μου λέγαν ότι έχουν βγάλει τόσα 1.8 Κ04 και ήταν απόλυτοι ότι θα δουλεύει ρολόι.

Αρα ήταν εφικτό το project από πλευράς μηχανικού.

Δεν ζήτησα τρελές πιέσεις απλά όπως είπες εσύ να δουλεύει καλά.

Το μόνο κόλιμα ήταν το πρόγραμμα που τώρα έχει βγάλει η APR που άμα είχα θέμα με αυτό που έχω (εξαίρεση που και που έχω lag πάνω στην πίεση αλλά δεν είναι ενοχλιτικό) θα έβαζα το προγραμμα της APR.

Edited by cjgeorgio
Link to comment
Share on other sites

σιμο πρωτο και καλυτερο του παντελη δεν αντιλεει κανεις ΑΛΛΑι μας ειπαν μετα : κυριε ελα εδω δεν μπορεσαμε να στο στρωσουμε συγνωμη παρε τα800 και αντε στο καλο της παναγιας και μολις εμαθαν οττι δουλεψε με apr το χειροκροτησανε χωρις κομπλεξ αυτο μετραει,πλεον δεν ζηταω πολλα μονο σωστη υποστηριξη μου φτανει

Link to comment
Share on other sites

Στην περίπτωση μου μόνοι τους μου λέγαν ότι έχουν βγάλει τόσα 1.8 Κ04 και ήταν απόλυτοι ότι θα δουλεύει ρολόι.

Αρα ήταν εφικτό το project από πλευράς μηχανικού.

Δεν ζήτησα τρελές πιέσεις απλά όπως είπες εσύ να δουλεύει καλά.

Το μόνο κόλιμα ήταν το πρόγραμμα που τώρα έχει βγάλει η APR που άμα είχα θέμα με αυτό που έχω (εξαίρεση που και που έχω lag πάνω στην πίεση αλλά δεν είναι ενοχλιτικό) θα έβαζα το προγραμμα της APR.

Τότε μάλλον για άλλα ρολόγια μιλούσατε χαχαχαχα (το γυρνάω στην πλακα γιατί το παρα-σοβαρέψαμε)

Και ναι, εννοείται ότι APR=εγγύηση, και δεν ειναι τυχαίο οτι έκαναν ΤΟΣΟ καιρό να βγάλουν κώδικα, και όπως επισης δεν ειναι τυχαίο ότι δεν το λανσάρουν σαν 423.8 ΠΕΡΙΠΟΥ άλογα "ασφαλούς και καθημερινής οδήγησης!!!

σιμο πρωτο και καλυτερο του παντελη δεν αντιλεει κανεις ΑΛΛΑι μας ειπαν μετα : κυριε ελα εδω δεν μπορεσαμε να στο στρωσουμε συγνωμη παρε τα800 και αντε στο καλο της παναγιας και μολις εμαθαν οττι δουλεψε με apr το χειροκροτησανε χωρις κομπλεξ αυτο μετραει,πλεον δεν ζηταω πολλα μονο σωστη υποστηριξη μου φτανει

Δεν το γνώριζα Τάσο ότι επέστρεψαν τα χρήματα! Μπράβο τους, αν και λογικό καθότι δεν πιστεύω ότι περιμένουν απο τα λεφτά ενός κώδικα για να ζήσουν... Οπως και να έχει παντως, σε έναν τόπο στον οποίο έχουμε λογικέψει το παράλογο, και παράλληλα παραλογίσει το λογικό και αναμενόμενο, μπράβο τους! Οι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ έτσι πρέπει να δουλεύουν!!!!

Link to comment
Share on other sites

φιλε apr τελος εδω τον αλλον το εκαναν προγραμμα μεσα σε μια μερα γιατι δεν ειχαν ετοιμο παει το παιδι λεει θελω προγραμμα για κ04 τον λενε κατσε να δουμε εαν εχει ετοιμο για τον εγκαφαλο σου μεσα στο σερβερ κοιτανε λεει δεν εχουμε τον κανουν ενα read εγκεφαλου μεσα σε μια μερα τους εστειλαν προγραμμα και τον λενε θα το βαλουμε και εαν δουμε κατι τους λεμε να μας στειλουν update το βαζουνε επανω χαρτουρα απο το πρωτο προγραμμα κιολας τυχαιο δεν νομιζω και το εχει πλεον το παιδι και το χαιρεται ουτε μιφαιρ ουτε κοψηματα ουτε τιποτα αυτο που λες apr=εγγυηση

Τότε μάλλον για άλλα ρολόγια μιλούσατε χαχαχαχα (το γυρνάω στην πλακα γιατί το παρα-σοβαρέψαμε)

Και ναι, εννοείται ότι APR=εγγύηση, και δεν ειναι τυχαίο οτι έκαναν ΤΟΣΟ καιρό να βγάλουν κώδικα, και όπως επισης δεν ειναι τυχαίο ότι δεν το λανσάρουν σαν 423.8 ΠΕΡΙΠΟΥ άλογα "ασφαλούς και καθημερινής οδήγησης!!!

Δεν το γνώριζα Τάσο ότι επέστρεψαν τα χρήματα! Μπράβο τους, αν και λογικό καθότι δεν πιστεύω ότι περιμένουν απο τα λεφτά ενός κώδικα για να ζήσουν... Οπως και να έχει παντως, σε έναν τόπο στον οποίο έχουμε λογικέψει το παράλογο, και παράλληλα παραλογίσει το λογικό και αναμενόμενο, μπράβο τους! Οι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ έτσι πρέπει να δουλεύουν!!!!

και προσεχε καλα τι θα σου πω τα λεφτα τα επεστρεψαν μετα απο 2 μηνες ενω προβλεπεται η επιστροφη ναι γινει εντος ενος μηνα .μας λενε αστο θα στο στρωσουμε μην ανχωνεστε οσο και εαν χρειαστει και μας λενε μονοι τους τα λεφτα δεν θα ταωχασετε θα τα παρετε πισω εαν δεν γινει δουλεια και ετσι εγινε μετα απο 2 μηνες πηρε τηλ ο κυριος ........ξερουμε ποιος να μην λεμε ονοματα και λεει δεν γινεται θα το ξανα ελεξουμε το θεμα , δωστα τα λεφτα στο παντελη και πεστον χιλια συγνωμη για την ταλαιπωρια τελος για μενα αυτοι ειναι επαγγελματιες με τα ολα τους Edited by tasossline t
Link to comment
Share on other sites

Για την δικιά μου ταλαιπωρία συγνώμη δεν άκουσα παρά μόνο δικαιολογίες και ψέματα..........

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξερω ενα πραγμα οτι πλεον χερομαι το αμαξι μου οσο καμια φορα και αν κατσω να μιλησω εχω να πω οχι μονο πολλα αλλα παρα πολλα...ειναι πρωτη φορα που το αμαξι μου δεν κανει κοψιματα και ουτε στα μισο γκαζα που για μενα ο πιο καλος προγραματιστης εκει θα φανει αν εχει ρυθμιση σωστα ενα αμαξι.οχι μονο στο ταπα που ολα ειναι ανοιχτα στα μισογκαζα.και οποιος νομιζει οτι υπερβαλω στο οτι δεν εχω κοψιματα εδω ειναι το αμαξι ας ερθει για βολτα.γιωργο αστο πολλα ατομα εχουν ταλεπορηθη και ακριβοπληεωση πολλα πραγματα στους εν λογο

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξερω ενα πραγμα οτι πλεον χερομαι το αμαξι μου οσο καμια φορα και αν κατσω να μιλησω εχω να πω οχι μονο πολλα αλλα παρα πολλα...ειναι πρωτη φορα που το αμαξι μου δεν κανει κοψιματα και ουτε στα μισο γκαζα που για μενα ο πιο καλος προγραματιστης εκει θα φανει αν εχει ρυθμιση σωστα ενα αμαξι.οχι μονο στο ταπα που ολα ειναι ανοιχτα στα μισογκαζα.και οποιος νομιζει οτι υπερβαλω στο οτι δεν εχω κοψιματα εδω ειναι το αμαξι ας ερθει για βολτα.γιωργο αστο πολλα ατομα εχουν ταλεπορηθη και ακριβοπληεωση πολλα πραγματα στους εν λογο

Γιαυτό καλό είναι να πληροφωρούμε άτομα που δεν ξέρουν και μην την πατήσουν.. Σήμερα μόνο που μίλησα με κάποιους έμαθα ότι τους κάνανε και μύνηση έπεσε και ξύλο και τρέχουν στα δηκαστήρια.. Εχει άτομα που αφήσαν ποιο πολλα χιλιάρικα από εμάς και τώρα τους τρέχουν.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.