Jump to content

Recommended Posts

:laugh::thumbsup:;)

ναι ρε γιωργο συμφωνω μαζι σου φαινονται στα πολλα αλλα εαν ειναι να σκοτοθω για να αποδειξω στον αλλον οτι εγω ειμαι πιο γρηγορος και οτι το αμαξι μου ειναι γρηγορο και παει 280 να το χεσω ρε φιλε μην λεμε τωρα οτι θελουμε η κοντρα δεν ειναι στα 280 μην τρελαθουμε κιολας να μιλησουμε λγιο λογικα :laugh:

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε γιωργο συμφωνω μαζι σου φαινονται στα πολλα αλλα εαν ειναι να σκοτοθω για να αποδειξω στον αλλον οτι εγω ειμαι πιο γρηγορος και οτι το αμαξι μου ειναι γρηγορο και παει 280 να το χεσω ρε φιλε μην λεμε τωρα οτι θελουμε η κοντρα δεν ειναι στα 280 μην τρελαθουμε κιολας να μιλησουμε λγιο λογικα :thumbsup:

Μα φίλε μου Τάσο δεν βάζω κόντρες από σταματιμένος, αλλά από ρολαριστά και εκεί δεν έχει πρόβλημα πρόσφυσης. Από την άλλη όταν είσαι εγνατία ωραίο δεν είναι εκεί που άλλοι ζορίζονται μετά τα 200χλμ να τους λες άντε γεια; Το θέμα δεν είναι η τελική αλλά το ότι από τα 100 χλμ ανεβάζει δυνατά. Στην Εγνατία το ανυποψίαστο θύμα θα πηγαίνει πάνω από 130-140. Οπότε......!!!!!! :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Γυρνάω από Θεσσαλονίκη Βέροια κατά της 7 το απόγευμα σήμερα. Στα δυόδια πετυχένω ένα μαύρο EVO 9 από Βέροια και φευγει πατητός. Το αμάξι λογικά φοράει πρώτο στάδιο και είναι γύρω στα 360 υποθέτω. Στα 200 χιλιόμετρα είμαι από πίσω του και κοντέβω να κουφαθώ από τον θόρυβο που κάνει η εξάτμιση του.. Τον βλέπω το πατάι από τα 160 και δεν μου δείνει την εντύπωση ότι πάει τέρμα ασχέτος αν έχουν κουφαθεί όλοι όσοι είναι δίπλα του. Στα ανοιγματα από 170 τον μαζέβω άνετα, με πέρνει πρέφα και κάνει στην άκρη για να τον περάσω.

Τώρα στρίβουμε για κλειδί,είναι ανηφορικία δεξιά στροφή που μας βγάζει στην εγνατία προς κοζάνη. Με πλησιάζει απότομα στην στροφή και έρχετε από αριστερά μου, εγώ δεξιά σταθερά με 130 και τρίτη και μόλις ισιάζουν τα αμάξια το πατάω ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΙΑΠΩΝΑ :thumbsup:

Ο τύπος έμεινε....... :lol: και εγώ :lol:

Στο επόμενο ισιάδη που είναι τα καινούγια βενζινάδικα έρχετε φορτομένος. Σταθερά από πίσω μου με 170 4η εγώ μέσα τα πατάμε ΒΒ japan σε άνοιγμα μέχρι τα 220-230 4-5 αμάξια μπροστά το 18αράκι όπως λένε κάποιοι που δεν θα σύκωνε την K04. :notfair:

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Το δόλιο το evo τι έπαθε!!

Ακόμα θα το σκέφτεται!! :D:hyper:

Δύναμη το Passat!! :bow:

Φιλτρο πρόγραμα εξάτμιση τα evo 9 ποσα άλογα πάνε;

Ασε ο καθένας νομίζει ότι το αμάξι του είναι top. Καλό το καθένα στον τομέα του.

Τυφλα να εχουν η Ferrari!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Δωσε τις Ferrari και παρε cc λαεεεεεε!!!! :hyper:

Άλλο Ferrari άλλο Mitsubishi. Και Audi A5 2.0T stage MTM για Πρωινό...:)

Link to comment
Share on other sites

Φιλτρο πρόγραμα εξάτμιση τα evo 9 ποσα άλογα πάνε;

Ασε ο καθένας νομίζει ότι το αμάξι του είναι top. Καλό το καθένα στον τομέα του.

Άλλο Ferrari άλλο Mitsubishi. Και Audi A5 2.0T stage MTM για Πρωινό...:)

Καλα ενταξει ολα για πρωινο τα εχεις,ας ειχες το Α5 που ειναι απο τα ομορφοτερα και ποιοτηκοτερα αυτοκινητα,και ας ετρωγες ταπα!

Υ/Γ Σε Α5 2.0Τ με uni, εχω ριξει ταπα και εγω με την Κ03, οποτε δεν ειναι κατορθωμα που αμαξι με Κ04 εφυγε σε ενα αμαξι που ειναι το πολυ 260 αλογα!!!

Υ/Γ 2) Φαντασου Α5 2.0Τ με Κ04,και οχι 340 αλογα που εισαι εσυ,αλλα 310-320 τι θα σου κανει φιλε μου,λογω οτι εχει καλητερη αεροδυναμικη και οπως και να το κανουμε ειναι AUDI!!!

Edited by souls A3
Link to comment
Share on other sites

Πωπωπω τι συναδελφικοτητα ειναι αυτη αναμεσα στα μελη... Σταζουν μελι οι κουβεντες σας.. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλα ενταξει ολα για πρωινο τα εχεις,ας ειχες το Α5 που ειναι απο τα ομορφοτερα και ποιοτηκοτερα αυτοκινητα,και ας ετρωγες ταπα!

Υ/Γ Σε Α5 2.0Τ με uni, εχω ριξει ταπα και εγω με την Κ03, οποτε δεν ειναι κατορθωμα που αμαξι με Κ04 εφυγε σε ενα αμαξι που ειναι το πολυ 260 αλογα!!!

Υ/Γ 2) Φαντασου Α5 2.0Τ με Κ04,και οχι 340 αλογα που εισαι εσυ,αλλα 310-320 τι θα σου κανει φιλε μου,λογω οτι εχει καλητερη αεροδυναμικη και οπως και να το κανουμε ειναι AUDI!!!

VWgroup λέμε και όχι AUDIgroup. Άρα respect. Το Passat CC είναι ποιο όμορφο άμα το συγκρηνης με το audi a5 με της 4 πόρτες (που δεν πουλάει καθόλου μα καθόλου γιατί άραγε:bow: μάλλον αναφέρεσε στο coupe.συγκρίνεις ένα 4θυρο με ένα coupe? άλλο κοινό έχει το ένα άλλο το αλλό. Η ποιο πολλοι τα πήραν λόγο φώτα ημέρας :D, ποια αεροδιναμικη το CC τι είναι BMW X5? αεροδιναμική δεν έχει; Είναι AUDI και; Και skoda να ήταν το ίδιο μοτέρ δεν φοράνε; Δεν μου αρέσει το Α5. Άμα μπορούσα θα επερνα Α8 αμάξι με κακαλα και όχι μινιατουρα που ονειρεύονται να πάρουν κάποιοι εδώ μέσα με αμάξια 4 μέτρα. :whistling:

Πωπωπω τι συναδελφικοτητα ειναι αυτη αναμεσα στα μελη... Σταζουν μελι οι κουβεντες σας.. :)

Έλα έλα αστα αυτά. Για καλό λένε ότι λένε για μένα για να παταω ταπες κάποιους και να τα γράφω εδώ μέσα να ξεσικόνονται κάποιοι. B)

:hyper: :hyper: :lol:

Τα τρέχουμε;;;; :goodjob:

Οποίος χάσει κερνάει καφέ. B)

Link to comment
Share on other sites

Δεν πίνω καφέ!! :)

Ένα lipton το έπινα όμως!! :D

Χαχαχα τι λέει....... :hyper: Οκ. Περιμένω την evoms μετά κατεβένω Αθήνα για παρουσίαση.

Link to comment
Share on other sites

VWgroup λέμε και όχι AUDIgroup. Άρα respect. Το Passat CC είναι ποιο όμορφο άμα το συγκρηνης με το audi a5 με της 4 πόρτες (που δεν πουλάει καθόλου μα καθόλου γιατί άραγε:hyper: μάλλον αναφέρεσε στο coupe.συγκρίνεις ένα 4θυρο με ένα coupe? άλλο κοινό έχει το ένα άλλο το αλλό. Η ποιο πολλοι τα πήραν λόγο φώτα ημέρας :D, ποια αεροδιναμικη το CC τι είναι BMW X5? αεροδιναμική δεν έχει; Είναι AUDI και; Και skoda να ήταν το ίδιο μοτέρ δεν φοράνε; Δεν μου αρέσει το Α5. Άμα μπορούσα θα επερνα Α8 αμάξι με κακαλα και όχι μινιατουρα που ονειρεύονται να πάρουν κάποιοι εδώ μέσα με αμάξια 4 μέτρα. :whistlin

Καλα αντε γεια,τι συγκρινεις τωρα το mini market με το super market :hyper::lol:

εγω ειμαι βλακας τοτε που εδωσα 36000 ευρω και πηρα AUDI επρεπε να παρω skoda,αφου φορανε ιδιο κινητηρα :) χαχαχχαχα

Link to comment
Share on other sites

γιωργο φιλε μαλλον εχεις μπερδεψει τα πραγματα κατα την γνωμη μου δεν υπαρχει περιπτωση να εχεις περασει EVO με τιποτα εαν το πατουσε ταπα μην τα ισοπεδωνουμε ολα ελεος κι εγω εχω passat cc και εδωσα 36.000 ευρο αλλα οχι οτι το δικο μας ειναι καλυτερο και πιοτηκοτερο απο το A5 ελεος αν ηταν δεν θα εκανε τοσα λεφτα θα εκανε 30.000 ευρο,το αμαξι μας ειναι ναι μεν ψυλα σε ποιοτητα και πολυ ομορφο αλλα ως εκει.

και κατι ακομα δεν εχεις το υπεραυτοκινητο (ναι εχει γκαζι αλλα μεχρι εκει), και ποτε δεν θα γινει ποιο ΓΡΗΓΟΡΟ και ποιο ανταγωνιστηκο απο κανενα αλλο αμαξι παρα μονο απο τα ιδια κυβικα (σε κατηγορια-βαρος) αμαξια.

τωρα αν εχεις εσυ 320 αλογα και τα πατας με εναν που εχει 220 και 260 ναι οκ αλλα αν ειναι στα ιδια με σενα και 20-30 παρα κατω αστο χαιρετατον με συνιαλο γιατι θα εισαι απο πισω του.

επομενος χαλαρωσε ρε γιωργο λιγο αν ειναι δυνατον φιλικα παντα ολα αυτα μην με παρεξηγεις αν ειναι να το κανω κι εγω κ04 και να το παω στην φορμουλα δεν το λεω ειρωνικα αυτο απλα καποια πραγματα δεν γινοντε απο την φυση τους ας ειμαστε αντικειμενικοι σε καποια πραγματα και να βλεπουμε την πραγματικοτητα ποια ειναι..

Edited by pantelisn-passat cc
Link to comment
Share on other sites

γιωργο φιλε μαλλον εχεις μπερδεψει τα πραγματα κατα την γνωμη μου δεν υπαρχει περιπτωση να εχεις περασει EVO με τιποτα εαν το πατουσε ταπα μην τα ισοπεδωνουμε ολα ελεος κι εγω εχω passat cc και εδωσα 36.000 ευρο αλλα οχι οτι το δικο μας ειναι καλυτερο και πιοτηκοτερο απο το A5 ελεος αν ηταν δεν θα εκανε τοσα λεφτα θα εκανε 30.000 ευρο το αμαξι μας ειναι ναι μεν ψυλα σε ποιοτητα και πολυ ομορφο αλλα ως εκει.

και κατι ακομα δεν εχεις το υπεραυτοκινητο (ναι εχει γκαζι αλλα μεχρι εκει), και ποτε δεν θα γινει ΓΡΗΓΟΡΟ και ανταγωνιστηκο απο κανενα αλλο αμαξι παρα μονο απο τα ιδια κυβικα (σε κατηγορια-βαρος) αμαξια.

τωρα αν εχεις εσυ 320 αλογα και τα πατας με εναν που εχει 220 και 260 ναι οκ αλλα αν ειναι στα ιδια με σενα και 20-30 παρα κατω αστο χαιρετατον με συνιαλο γιατι θα εισαι απο πισω του.

επομενος χαλαρωσε ρε γιωργο λιγο αν ειναι δυνατον φιλικα παντα ολα αυτα μην με παρεξηγεις αν ειναι να το κανω κι εγω κ04 και να το παω στην φορμουλα δεν το λεω ειρωνικα αυτο απλα καποια πραγματα δεν γινοντε απο την φυση τους ας ειμαστε αντικειμενικοι σε καποια πραγματα και να βλεπουμε την πραγματικοτητα ποια ειναι..

+1000

Link to comment
Share on other sites

Καλα αντε γεια,τι συγκρινεις τωρα το mini market με το super market :hyper: :hyper:

εγω ειμαι βλακας τοτε που εδωσα 36000 ευρω και πηρα AUDI επρεπε να παρω skoda,αφου φορανε ιδιο κινητηρα :) χαχαχχαχα

Αν όντως το Audi που έχεις είναι το Α3 τότε ναι είσαι. Φιλικά. :D

γιωργο φιλε μαλλον εχεις μπερδεψει τα πραγματα κατα την γνωμη μου δεν υπαρχει περιπτωση να εχεις περασει EVO με τιποτα εαν το πατουσε ταπα μην τα ισοπεδωνουμε ολα ελεος κι εγω εχω passat cc και εδωσα 36.000 ευρο αλλα οχι οτι το δικο μας ειναι καλυτερο και πιοτηκοτερο απο το A5 ελεος αν ηταν δεν θα εκανε τοσα λεφτα θα εκανε 30.000 ευρο,το αμαξι μας ειναι ναι μεν ψυλα σε ποιοτητα και πολυ ομορφο αλλα ως εκει.

και κατι ακομα δεν εχεις το υπεραυτοκινητο (ναι εχει γκαζι αλλα μεχρι εκει), και ποτε δεν θα γινει ποιο ΓΡΗΓΟΡΟ και ποιο ανταγωνιστηκο απο κανενα αλλο αμαξι παρα μονο απο τα ιδια κυβικα (σε κατηγορια-βαρος) αμαξια.

τωρα αν εχεις εσυ 320 αλογα και τα πατας με εναν που εχει 220 και 260 ναι οκ αλλα αν ειναι στα ιδια με σενα και 20-30 παρα κατω αστο χαιρετατον με συνιαλο γιατι θα εισαι απο πισω του.

επομενος χαλαρωσε ρε γιωργο λιγο αν ειναι δυνατον φιλικα παντα ολα αυτα μην με παρεξηγεις αν ειναι να το κανω κι εγω κ04 και να το παω στην φορμουλα δεν το λεω ειρωνικα αυτο απλα καποια πραγματα δεν γινοντε απο την φυση τους ας ειμαστε αντικειμενικοι σε καποια πραγματα και να βλεπουμε την πραγματικοτητα ποια ειναι..

Παντελή τα audi ανέκαθεν ήταν ποιο ακριβά απο τα vw όλα τα μοντέλα. Μην συγκρίνεις ένα αμάξι πόσο καλό είναι βάσει το πόσο κάνει. Έχει πολύ καλύτερα αμάξια αλλα λόγο κιβυκων δεν τα περνουμε. Για μένα το A5 δεν μου λέει κάτι ένα Α4 με 2 πόρτες. Ίδια μηχανικά μέρη που είναι το σπορ; Στης 2 πόρτες;

Άμα μου άρεζε το Α5 τότε θα το έπαιρνα. Μου άρεσε το CC για μένα όπως και για πολλούς άλλους είναι ποιο ωραίο. Το αμάξι με Κ04 δεν έχει καμία σχέση με Κ03. Δεν βάλαμε κόντρα με το EVO αλλα σε πατήματα που κάναμε η διάφορα φανικε. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αν όντως το Audi που έχεις είναι το Α3 τότε ναι είσαι. Φιλικά. :)

Καλά εσυ εισαι από άλλο πλανητη,που να συγκριθει η σαρμουτα σου με το Α3 επετεικη εκδοση με βασική τιμή χωρίς extra 34000!

Για να παμε μια βόλτα να δούμε ποιο είναι ποιο must το cc η το Α3 sportback s3 look!

Link to comment
Share on other sites

Καλά εσυ εισαι από άλλο πλανητη,που να συγκριθει η σαρμουτα σου με το Α3 επετεικη εκδοση με βασική τιμή χωρίς extra 34000!

Για να παμε μια βόλτα να δούμε ποιο είναι ποιο must το cc η το Α3 sportback s3 look!

Καταρχήν αγόρι μου αυτήν την στιγμή δεν προσβαλεις εμένα αλλά προσβάλεις εδώ μέσα όλους τους κατόχους των Passat CC. Να πω ότι έχεις ένα Α5 η ένα Α4 full extra Οκ αλλά εσύ έδωσες 36.000€ και αλλα ποσά για να το κάνεις όπως το έκανες που πλησιάσες τα 50.000€ από ότι κατάλαβα για να πάρεις ένα μικρομεσαιο χατζμπακ Α3 1.8 TSI? Ούτε S3 έχεις. Τώρα για πες μου ποιος είναι από άλλον πλανήτη και σταμάτα να απηλης... Εχεις γίνει κουρατσικός μέχρι γελείος. Κάτσε γραφε στο forum της AUDI.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν αγόρι μου αυτήν την στιγμή δεν προσβαλεις εμένα αλλά προσβάλεις εδώ μέσα όλους τους κατόχους των Passat CC. Να πω ότι έχεις ένα Α5 η ένα Α4 full extra Οκ αλλά εσύ έδωσες 36.000€ και αλλα ποσά για να το κάνεις όπως το έκανες που πλησιάσες τα 50.000€ από ότι κατάλαβα για να πάρεις ένα μικρομεσαιο χατζμπακ Α3 1.8 TSI? Ούτε S3 έχεις. Τώρα για πες μου ποιος είναι από άλλον πλανήτη και σταμάτα να απηλης... Εχεις γίνει κουρατσικός μέχρι γελείος. Κάτσε γραφε στο forum της AUDI.

Εμεις θα τα πουμε απο κοντά κάποια στιγμή και θα δεις ποιος είναι ο γελοιος!!!

Το που θα γράφω δεν θα μου πεις εσυ,απο οτι έχω καταλαβει έχεις κομπλεξ κατωτεροτητας,μάλλον φταιει ο χτυπος που εφαγες παλιότερα!!!

ΕΓΏ τουλάχιστον δεν πήρα τρακαρισμενο αμάξι,το πήρα καινουργιο και άθικτο!!!

Link to comment
Share on other sites

Ε ρε επιπεδο αυτο το topic!! Για περαστε.... Ζεστα στα καρβουνα παιδιααα....... :)

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

Ε ρε επιπεδο αυτο το topic!! Για περαστε.... Ζεστα στα καρβουνα παιδιααα....... :)

Βασίλη ξέρεις.... Είναι σαν να βγαίνεις σε ένα χωριό και μηλας με τους χοντακιδες. Επίπεδο. Χαχαχα. Δεν ξέρω τι πήρατε τι δεν πήρατε ποσά λεφτά δώσατε η ποσά έχετε δεν με νοιάζει. Μια χαρά απολαμβανω την αμαξαρα μου όσο και να την πήρα δεν παΙζει ρόλο. Μαγκιά μου. Το θέμα είναι ότι το πήρα σχεδόν full extra με δερματα και τα σχετικά και δεν του λύπη τίποτε. Είναι ολοκληρωμένο.

Τώρα πάω για μπανακι να μαυρισω λίγο ακόμη. Όσο για σένα κοιτά την ζωή σου και τα αμάξια που πετυχενεις έξω και όχι μέσα σε ένα φόρουμ να μπαίνεις και να απειλής. Γνώρισα κάποια άτομα απο εδώ μέσα κάποια καλα κάποιοι βλάκες. Τους βλάκες τους έκοψα. Δεν έχω όρεξη ν ασχολούμε με ζηλιάριδες.

Link to comment
Share on other sites

Ε ρε επιπεδο αυτο το topic!! Για περαστε.... Ζεστα στα καρβουνα παιδιααα....... :bbq:

Έχεις δικιο φιλε μου,δεν ξανασχολουμαι με το συγκεκριμένο άτομο,ΑΜΑ δεις απο τον τροπο που γράφει θα καταλάβεις πόσο προκλητικός είναι,φαντασου σε παλιοτερο post ειπε για ένα αστυνομικό οτι ζηλεύει το αμάξι του γιαυτο τον σταμάτησε και τον έγραψε για υπερβολική ταχύτητα!!!Μάλλον νομίζει οτι εχει BENTLEY!!!

Edited by souls A3
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δικιο φιλε μου,δεν ξανασχολουμαι με το συγκεκριμένο άτομο,ΑΜΑ δεις απο τον τροπο που γράφει θα καταλάβεις πόσο προκλητικός είναι,φαντασου σε παλιοτερο post ειπε για ένα αστυνομικό οτι ζηλεύει το αμάξι του γιαυτο τον σταμάτησε και τον έγραψε για υπερβολική ταχύτητα!!!Μάλλον νομίζει οτι εχει BENTLEY!!!

Μάλλον το κλίμα στην Κρήτη σε πηραξε. Για σένα το έγραψε όχι για μένα. Κάποια πράγματα δεν τα ποιανεις εύκολα. Ξαναδιαβασε το θέμα όλο απο την αρχή. Ο Βασίλης απο διπλανό χωριό είναι φίλος μου. B) πανε κανε καμία βουτιά στην θάλασσα με το χατζμπακτ τον 50.000€.... :bbq:

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον το κλίμα στην Κρήτη σε πηραξε. Για σένα το έγραψε όχι για μένα. Κάποια πράγματα δεν τα ποιανεις εύκολα. Ξαναδιαβασε το θέμα όλο απο την αρχή. Ο Βασίλης απο διπλανό χωριό είναι φίλος μου. B) πανε κανε καμία βουτιά στην θάλασσα με το χατζμπακτ τον 50.000€.... :bbq:

Εγώ στην Κρητη ειμαι μονιμα σε διακοπες,και ναι θα κάνω βουτιά με το αμαξακι μου,και αμα χαλάσει θα ξαναπαρω το ίδιο καινουργιο όχι ξεχαρβαλομενο και τρακαρισμενο με άλλους προφυλακτηρες!!!

Υ/Γ πρόσεχε μην πιάσεις τα 300 χιλ,γιατί μπορεί να διαλύσει!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.