Jump to content
Polini

Eμπρόs Ποτηροθήκεs

Recommended Posts

Kαλησπέρα σε όλουs και καλώs σαs βρήκα στο club.Έχω ένα Vw Polo 1.2 μοντέλο 2006 και είμαι σε αναζήτηση εμπρόσθιων ποτηροθηκών.Υπάρχει κάποιοs που ξέρει αν μπορώ να βρώ κάπου σε καλή τιμή;σε αντιπροσωπεία που ρώτησα μου είπαν γύρω στα 150 euros έκαστη.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα σε όλουs και καλώs σαs βρήκα στο club.Έχω ένα Vw Polo 1.2 μοντέλο 2006 και είμαι σε αναζήτηση εμπρόσθιων ποτηροθηκών.Υπάρχει κάποιοs που ξέρει αν μπορώ να βρώ κάπου σε καλή τιμή;σε αντιπροσωπεία που ρώτησα μου είπαν γύρω στα 150 euros έκαστη.

Καλως ηρθες μεγαλε.

Ε? Εννοεις αυτο το πλαστικο πραγματακι με μια τρυπα στην μεση που το "κολας" οπου θες και βαζεις μεσα τον καφε σου? Ή Εννοεις ολοκληρο κομματι που παει κατω απο το χειροφρενο και πεταμε κερματα?

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες μεγαλε.

Ε? Εννοεις αυτο το πλαστικο πραγματακι με μια τρυπα στην μεση που το "κολας" οπου θες και βαζεις μεσα τον καφε σου? Ή Εννοεις ολοκληρο κομματι που παει κατω απο το χειροφρενο και πεταμε κερματα?

Σε αυτό αναφέρομαι:

www.vaglink.com/VAG/Polo_9N3_Dash_Cup_Holder_Black_Front_Plate_Polo_9N3.htm

(δε ξέρω βέβαια αν παίρνει ποτηροθήκεs και στιs 2 πλευρέs,μιαs και στο συγκεκριμένο site βλέπω ότι στη μία πλευρά

παίρνει cardholder...)

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό αναφέρομαι:

www.vaglink.com/VAG/Polo_9N3_Dash_Cup_Holder_Black_Front_Plate_Polo_9N3.htm

(δε ξέρω βέβαια αν παίρνει ποτηροθήκεs και στιs 2 πλευρέs,μιαs και στο συγκεκριμένο site βλέπω ότι στη μία πλευρά

παίρνει cardholder...)

παίρνει και στις δύο...αρκεί την αριστερή να την παραγγείλεις από Αγγλία ( υπάρχει για τα δεξιοτίμονα :roadrage: )...το θέμα είναι ότι όταν είναι ανοιχτή η αριστερή θα βρίσκει μάλλον στο μοχλό των υαλοκαθαριστήρων...

η καλύτερη λύση είναι να την ψάξεις στο ebay, θα βρεις καλές τιμές...

Edited by Πάρης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.