Jump to content
drt

Τριπλη Βαση Dash Board Gti Mk5 60Mm Οργανα!Help!

Recommended Posts

θα ηθελα να ρωτησω εαν σε αυτο τον πλανητη υπαρχει βαση για 60mm οργανακια τριπλη για το κεντρικο αεραγωγο gia mk5 ετοιμη(τυπου south performance.. defi...κτλ).???η εαν καποιος γνωριζει καποιον που να φτιαχνει custum?ευχαριστω.Να μεταφερθει στην εσωτερικη εμφανιση εαν δεν ειμαι στο σωστο topic.

Edited by drt
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν ψάχνεις στα site south performance και defi

εχω ψαξει....εχει για 52mm η south.. η defi εχει για impreza to opoio mpainei se gti με πατεντα κοψε ραψε... ειναι και πανακριβο 150e....

Link to comment
Share on other sites

εχω ψαξει....εχει για 52mm η south.. η defi εχει για impreza to opoio mpainei se gti με πατεντα κοψε ραψε... ειναι και πανακριβο 150e....

Παντως την δινει για mk5 απο οτι βλεπω.

http://www.newsouthperformance.com/Mk5dashpod.htm

Link to comment
Share on other sites

Ειναι για 52ΜΜ οργανακια!!!!οχι για 60!pardon.gif

Ναι το ειδα, τι να σου πω!!

Αν θέλεις την γνωμη μου αυτο που πας να κανεις ειναι λιγο καγκουρέ.

Αστο ετσι το γκολφακι

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ειδα, τι να σου πω!!

Αν θέλεις την γνωμη μου αυτο που πας να κανεις ειναι λιγο καγκουρέ.

Αστο ετσι το γκολφακι

ok θα τα κραταω στο χερι τα οργανακια(εχω ειδη 3..) .η θα τα βαλω σαν τον αλλο με το σ3 μεσα στους αεραγωγους!κατι θα σκεφτω το golf που θα μπουν δεν ειναι απλο golf...

Edited by drt
Link to comment
Share on other sites

ok θα τα κραταω στο χερι τα οργανακια(εχω ειδη 3..) .η θα τα βαλω σαν τον αλλο με το σ3 μεσα στους αεραγωγους!κατι θα σκεφτω το golf που θα μπουν δεν ειναι απλο golf...

και δεν μου λες ρε φιλε...η γυναικα σου τι ρολο θα παιζει στο αμαξι??για το ενα οργανακι εχεις θηκη και αλλα 2 θα κραταει η αλλη,τελος!μου θες και βασεις...γι αυτο που σου ειπα ρωτησες στην αντιπροσωπεια??

Link to comment
Share on other sites

και δεν μου λες ρε φιλε...η γυναικα σου τι ρολο θα παιζει στο αμαξι??για το ενα οργανακι εχεις θηκη και αλλα 2 θα κραταει η αλλη,τελος!μου θες και βασεις...γι αυτο που σου ειπα ρωτησες στην αντιπροσωπεια??

lol.giflol.giflol.giflol.giflol.giflol.giflol.giflol.giflol.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifναι αλλα βρηκα και μια για 60μμ 50ευρο απο ελλαδα και μια που πωλειται στο car gr με 70...ακομα ψαχνω...50 ευρο στην αντιπρ.30 μεταχ.

Καλημερα.

Ψαξε να βρεις τον Πανο (dogo_argentino) που το εχει κανει σε MK5 GTI edition 30.

http://www.vwclub.gr...p?showuser=8393

οκ ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.