Jump to content
vagelat

Λάστιχα ?

Recommended Posts

Τελικά πήγα στο Βαγγέλη ο οποίος βρήκε συμβατή λύση στο προβληματισμό μου, οικονομικά με την ίδια μαμισια ζάντα μπορώ να φορέσω μπρος πίσω το 225/45/17. Το αμαξι χαμηλωνει 6mm και απλά οτάν θα τα αλλάξω μπρος πίσω πρέπει να ξεζαντωσω. Ένα καλό επώνυμο λάστιχο έχει κάτω από 500 , πληροφοριακά μπρος έχει 6,5 ζάντα και πίσω 8 άρα πιθανόν να μπαλονιαζει το μπρος άλλα ασήμαντο. Ευχαριστώ Βαγγέλη :-)

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

 

 

Ευχαριστούμε φιλέ για την πληροφορία. Αν μπορείς αργότερα πες μας της εντύπωσης σου από αυτήν την κίνηση, πως συμπεριφέρεται αυτοκίνητο, κατανάλωση και ότι άλλη διάφορα δεις.

Edited by trikalos
Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι  :sorry:

 

5/10/13

Τελικά πήγα στο Βαγγέλη ο οποίος βρήκε συμβατή λύση στο προβληματισμό μου, οικονομικά με την ίδια μαμισια ζάντα μπορώ να φορέσω μπρος πίσω το 225/45/17. Το αμαξι χαμηλωνει 6mm και απλά οτάν θα τα αλλάξω μπρος πίσω πρέπει να ξεζαντωσω. Ένα καλό επώνυμο λάστιχο έχει κάτω από 500 , πληροφοριακά μπρος έχει 6,5 ζάντα και πίσω 8 άρα πιθανόν να μπαλονιαζει το μπρος άλλα ασήμαντο. Ευχαριστώ Βαγγέλη

 

και

7/1/14

Έβαλα σήμερα στην ίδια διάσταση όπως προανεφερα pilelli p zero 225/45/17 στον Κυριαζή στα 450, πρωτες εντυπώσεις μια χαρά.

 

Ο koumparos την ευθύνη για την λύση

και ο Κυριαζής τα λ7

Αν αυτό το λέτε ανταποδοτική συνεργασία, να είμαστε καλά να συνεργαζόμαστε.

 

Καλή Χρονιά !!!  :give_rose: 

Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτηκα πολύ αν θα έπρεπε να ποσταρω την λυση που εφάρμοσα τελικά.

1ον την ίδια λύση μου την πρότεινε και ο Κυριαζής απο μόνος του αρα δεν είχα ανακαλύψει τον τροχό,

και λέω είχα γιατί ήταν δική μου πρόταση απλά εσύ είδες ότι λειτουργεί.

2ο ο Κυριαζής σαν μαγαζί μου ενέπνευσε εμπιστοσύνη, κανένα σχόλιο για των άλλων τις επιχειρήσεις

οποιος τον επισκεφτει θα καταλαβει( 7 ράμπες αλλάζουν ασταματητα λαστιχα τις 2 ωρες που ημουν εκει)

3ο μου έδωσε καλύτερη τιμή και ένα χρόνο εγγύηση

4ο ο πελάτης έχει πάντα δίκιο(προφανως κατι δε μου αρεσε για να συνεργαστουμε)

5ο Θα μπορούσα να το κάνω και να μην πιω σε κανέναν τίποτα και να μη στεναχωρησω κανεναν, οπότε ουτε γάτα ούτε ζημιά

O μόνος λόγος όμως που θεωρω οτι υπάρχει το φόρουμ είναι για να ανταλλάσσουμε απόψεις και γνώσεις όχι χρήμα,

Καλή χρονιά

Edited by nickboldhead
Link to comment
Share on other sites

Με 10 ποσταρίσματα από 26 Αυγούστου 2010,

θεωρώ ότι έχεις βοηθήσει πολύ κόσμο,

οπότε μάλλον έχεις δίκιο

Link to comment
Share on other sites

Το οτι έχει 7 ράμπες και έχει τρελή δουλειά που κολλάει? Δεν πήγες για χειρουργείο ανοιχτής καρδιάς, για να σου περάσει 4 λάστιχα πήγες που αν είχες το μηχάνημα της ζυγοστάθμισης το κανες και μόνος σου, σιγα την εμπειρία που χρειάζεται, αντί να ζητήσεις μια συγγνώμη από τον Βαγγέλη αρχίζεις τις βλακείες...

Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβάνω O μόνος λόγος που θεωρω οτι υπάρχει το φόρουμ είναι για να ανταλλάσσουμε απόψεις και γνώσεις όχι χρήμα. οποίος κατάλαβε κατάλαβε.

Όχι προσωπικές διαφορές παρακαλώ, δε θα απαντήσω σε καμία.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να παρεμβω στην διενεξη λεγοντας οτι ο φιλος nickboldhead εχει λαθος..1.πρωτον διοτι ετσι οπως το εκθετεις ειναι σαν να λες οτι τον γελασα το βαγγελη παρολο τον χρονο που μου διαθεσε για να ασχοληθει με το προβλημα μου .2.δευτερον απο την στιγμη που πηγες αλλου ,ακομα και αν τα βρηκες φτηνοτερα,συγνωμη φιλε αλλα το κρατας για το εαυτο σου και για κανενα αλλο.3.το μεγεθος της υποδομης εργασιας δεν αντικατοπτριζει καταναγκη και εμπιστοσυνη..διοτι μεσα απο την κριση επρεπε να εχεις διδαχτει οτι κατι μεγαθηρια ηταν για τα θηρια.

ευχαριστω,

ενα ταπεινο μελος,

Δημος.(τον Βαγγελη ουτε τον ξερω ουτε προκειται να τον μαθω διοτι μενω πολυ μακρια απο τον χωρο εργασιας του)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.