Jump to content
djspy21

Λεβιές και φούσκα σε Golfiv

Recommended Posts

Καλορίζικο, τρελό αγόρι!!!!!!!!!!!!!!!!!

το πλαισιάκι στον λεβιέ απο πού το πήρες και πού το έβαλες;;;

Το κόντινες το λεβιεδάκι ή μου φάνηκε;;;;;;;;

Φιλιά

Καλές γιορτές και καλό tuning!!!!!!!!

Thanks!!! :whistling:

Όχι ρε, δεν το κόντινα! Σου φαίνετε, γιατί αυτό που έβαλα τις momo είναι στρουμπουλό και δεν είναι σαν το μακρόστενο το μαμά!

Το πήρα 16 ευρώ απο ένα μαγαζί εδώ στο Νέο Ηράκλειο, Πρίντεζης λέγετε, και μου το τοποθέτησε ο ίδιος!

Καλές γιορτές και σε εσένα!

Όσο για το tuning έπωνται οι λάμπες neon σε οδηγό κι σε συνοδηγό (πώς θα δείχνουμε τις πεταλιέρες momo?)

Τώρα μάλιστα! Πολύ καλό!

Ήρθε και έδεσε ε? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Σπυρο...

Καλα ολα αυτα, αλλα και "Act a fool" ακουγες???? tongue.giftongue.gif

Μεγειες μεγειες!!!!

Παντα τετοια! Οσο για τις λαμπες που θες, μην κανεις καμια πατατα και σκασεις τπτ τρομερα λεφτα..με 7 ευρωπουλα εισαι κομπλε!

Link to comment
Share on other sites

Ρε τρελεεεεεεεε? Το κατάλαβες ε? στην οθόνη φαίνετε μόνο το <<Ludacris- A>> !!! Δεν είναι η συμπάθεια μου τα r'n'b , αλλά αυτό ειδικά το τραγουδάκι το πάω με χίλια(λόγω του 2f2f)!

Εσύ να υποθέσω θα άκουγες Μακρόπουλο - ύποπτο το αίσθημά σου, ύποπτο!!!!

7 ευρώ ???

Πόσα drambiue εχεις πιεί πάλι ρε?

Δεν θα βάλω τίποτα μουφιές ρε! Θα βάλω κανονικές λάμπες neon "black - light" με 35 ευρώ!

Link to comment
Share on other sites

Hello :rolleyes:

Τις έβαλα εγώ τις λαμπίτσες...στο εσωτερικό και μάλιστα Led.....και μάλιστα...μαμάνε!!!

Decibel...Rules :D

Οι πεταλιέρες, έρχονται!!!

Scorpio...Rules :cry:

Thank you allllllllllllllllllllllllllllllllll :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Hello :whistling:

Τις έβαλα εγώ τις λαμπίτσες...στο εσωτερικό και μάλιστα Led.....και μάλιστα...μαμάνε!!!

Decibel...Rules :D

Οι πεταλιέρες, έρχονται!!!

Scorpio...Rules ;)

Thank you allllllllllllllllllllllllllllllllll B)

Αυτά είναι - Αυτά είναι!!!! Για εμάς ο Αί Βασίλης θα έρθει του χρόνου!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε τρελεεεεεεεε? Το κατάλαβες ε? στην οθόνη φαίνετε μόνο το <<Ludacris- A>> !!! Δεν είναι η συμπάθεια μου τα r'n'b , αλλά αυτό ειδικά το τραγουδάκι το πάω με χίλια(λόγω του 2f2f)!

Εσύ να υποθέσω θα άκουγες Μακρόπουλο - ύποπτο το αίσθημά σου, ύποπτο!!!!

7 ευρώ ???

Πόσα drambiue εχεις πιεί πάλι ρε?

Δεν θα βάλω τίποτα μουφιές ρε! Θα βάλω κανονικές λάμπες neon "black - light" με 35 ευρώ!

Οκ, ειμαστε λιγο off-topic αλλα θα σου εξηγησω τι εννοω.Μην κανεις καμια πατατα και δωσεις 35 για λαμπες, το επαναλαμβανω για τελευταια φορα.Ο κος Στοιλας και ο κος myh3m μπορουν να επιβεβαιωσουν τα λεγομενα μου.Υπαρχουν λαμπες νεον οι οποιες μπαινουν στους υπολογιστες, αλλα χρησιμοποιουνται και στο αυτοκινητο ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ! Αν θες ελα την Πεμπτη να δεις που τις εχω βαλει κι εγω στο αυτοκινητο.Συγκεκριμενα ειναι αυτες οι λαμπες:

Λαμπες

Τις εχω εδω και 1 μηνα στο αυτοκινητο και δουλευουν χωρις κανενα προβλημα.

Ολα κομπλε! κι εγω ειχα βαλει πριν 1 χρονο κατι λαμπες ΝΕΟΝ για αυτοκινητα που τις ειχα παρει απο αξεσουαρ αυτοκινητων αλλα η μια καηκε! Σκεψου το!

Link to comment
Share on other sites

Ok ! Θα έρθω να ρίξω μια ματιά να δώ τι παίζει!

Τώρα που το θυμήθηκα ο tribal είχε βάλει ένα πραγματάκι που, έσβηνε και άναβε τα neon όποτε ήθελε, μείωνε τον φωτισμό τους, και έκανε τα neon να αναβοσβήνουν ανάλογα με τον ρυθμό του τραγουδιού! Καλή φάση! Που θα το βρούμε αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα ας ανοιξουμε αλλο τοπικ για τον φωτισμο.
Σωστός! Πρέπει να ανοιχτεί άλλο τόπικ! Ας μεταφέρει κάποιος mod αυτά posts σε νέο θέμα!
Και τον χαρακτηρισμο σου για τα Drumbuie θα σε παρακαλεσω να τον παρεις πισω.

Χα-χα!!! :D

Οκ , έχεις δίκιο !!! Το παίρνω πίσω!!! Ήσουν σωστός για τα 7 ευρώ που μου είπες!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Το ρυθμιστικό για τα φώτα που ανέφερες επίσης το έχει το e-shop αν θυμάμαι καλά

edit: Ναι, υπάρχει, έχει 5€!!!

PER.804207.jpg

O ελεγκτής CCFL SHARKOON χρησιμοποιείται σε συνδυασμό με τις λάμπες Cathode Light για τον καλύτερο έλεγχό τους. Συνδέστε μέχρι 4 λάμπες και επιλέξτε τον τρόπο λειτουργίας τους μεταξύ του απλού φωτισμού, του διαδοχικού φωτισμού (flashing) και τον έλεγχο με βάση τον ήχο! Πάνω σε αυτό τον ελεγκτή υπάρχει μικρόφωνο και volume control για να διαμορφώσετε την ευαισθησία που οι λάμπες θα αντιδρούν στον ήχο του περιβάλλοντος χώρου!
Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Οτι γυρισα απο ΝΑΣΜΑΝΙΑ

Εβαλα τον αλουμινένιο φωτιζόμενο λεβιε της RAID στην εργοστασιακη φουσκα που ειχα με τις κοκινες ραφες, ο μαμα λεβιες βγηκε χωρις κανενα προβλημα και η δουλεια του παιδιού πολύ καλή και προσεκτική.

Το αναμενομενο αποτέλεσμα.....φοβερός και μόνο 55Ε..

Στοίλας που εισαι???Πελάτης εδώ.....χι χι χι χι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.