Jump to content
kouliss

Beach Party, Σε Παραλία Της Αττικής

Recommended Posts

2011-07-29-beach-party.jpg

Αγαπητοί φίλοι μας,

Το Hellenic VWClub σας προσκαλεί σε μια μοναδική βραδινή συνάντηση σε παραλία της Αττικής για να διασκεδάσουμε και να βρεθούμε για τελευταία φορά πριν τις διακοπές μας!

Το Beach Party θα γίνει την Παρασκευή 29 Ιουλίου και το σημείο συνάντησης για να πάμε όλοι μαζί στην παραλία είναι το Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας. Από εκεί θα ξεκινήσει το κομβόι στις 21:30 με σκοπό να φτάσουμε στον χώρο του πάρτι περίπου στις 22:10. Είναι αυτονόητο ότι θα πρέπει να βρίσκεστε στο ΣΕΦ στις 21:00 για να οργανωθούμε.

Στον χώρο εκτός από το φεγγάρι και την θάλασσα θα υπάρχει η απαραίτητη μουσική υπόκρουση! Εσείς μπορείτε να φέρετε οτιδήποτε άλλο επιθυμείτε, π.χ. σουβλάκια, μπίρες-ποτά, γλυκά, τούρτες, ψάθες, μαγιό, σκαμπό, μπουγελοπιστόλια, κουβαδάκια :roadrage:… και ότι χρειάζεστε για μια βραδινή βόλτα στην θάλασσα.

Εννοείτε ότι μπορείτε να φέρετε μαζί σας εκτός από το όχημα σας … τους φίλους σας!!!

Φορέστε το χαμόγελο σας και… βουρ για το πάρτι!

Για όσους δεν προλάβουν το κομβόι στο ΣΕΦ μπορούν να έρθουν απευθείας στην δεύτερη προσβάσιμη παραλία ένα χιλιόμετρο μετά το Grand Resort στο Λαγονήσι. Οι ακριβείς συντεταγμένες είναι : Lat 37.775836966393946 LNG 23.899415731430053. Τον χάρτη της διαδρομής θα τον βρείτε κάνοντας κλικ εδώ! Στο σημείο της παραλίας θα υπάρξει "πινακίδα" με το λογότυπο μας, ώστε να μπορέσετε να στρίψετε.

Σημειώστε πως το κομβόι θα έχει 2 αρχηγούς ώστε να διασπαστεί προκειμένου όσοι επιθυμούν να μπορέσουν να αγοράσουν σουβλάκια από τον Ζάχο στην Βάρκιζα. Όσοι είναι προετοιμασμένοι απο πριν θα συνεχίσουν με τον δεύτερο αρχηγό για την παραλία.

Δηλώστε την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο, δηλαδή ψευδώνυμο + αριθμός ατόμων που θα σας συνοδεύουν.

Συμμετοχές ( 13 ) :

  • doggy
  • Λευ kouliss
  • doumasj +1
  • PanosVR6
  • ta6ape
  • lupakos +1
  • skaraviaios_potassas
  • CHRISMHT + ANNA
  • m@kro +1?
  • GraveDigger
  • svouras

Με εκτίμηση,

Το Δ.Σ. του Hellenic VWClub

Link to comment
Share on other sites

Μέσα φυσικά... θα έρθω με την ομπρέλα ... για να μη με κάψει το φεγγάρι!

Link to comment
Share on other sites

Σουβλάκια από το Ζάχο διαβάζω... κι εγώ που νόμιζα θα ανάβαμε φωτιά και θα παριστάναμε τους ψήστες! :)

Μέσα κι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

φάνη μπορεί να γίνει και αυτό... είναι ελεύθερος ο καθένας να οργανωθεί όπως νομίζει... χωρίς σκουπίδια όμως σε θάλασσες και ακτές....

Link to comment
Share on other sites

και εγω μαζι με Ευη :thumbsd: ! :thumbsd: να οργανωθουμε παιδια με :sorcerer::beerhat: να αναψουμε και :camp: και φυσικα :bbq: μη το μαθει ομως ο προβατινας :sheep: γιατι θα ζηλευει και θα ερθει :roadrage:

:):ninja::ike:

Link to comment
Share on other sites

μέσα+1 σίγουρα..... θα φέρω και τα κουβαδάκια μου.....

γιαννη τα κουβαδακια σου κ σε αλλη παραλια που λεμε!!!!

ενοειται πως θα ερθω εργενικα βεβαια!!!

αυτα τα σκηνικα δεν γινονται συζιγικα!

θα γινει χαμοςςςςςς

Link to comment
Share on other sites

Beach Party διαβάζω και αρχίζει να έχει ενδιαφέρον το θέμα !!! Οπότε λέω να παρευρεθώ και γώ αν με θέλετε :-)

Link to comment
Share on other sites

Beach Party διαβάζω και αρχίζει να έχει ενδιαφέρον το θέμα !!! Οπότε λέω να παρευρεθώ και γώ αν με θέλετε :-)

ολοι οι καλοι χωρανε!!!

Link to comment
Share on other sites

Κουβαδακια tsek νεροπιστολα tsek ψυγειακι tsek μπυρες tsek μαγιο μπρατσακια βατραχοπεδιλα γιατι εχω τα jumbo πλαι μου tsek.Ειμαι ετοιμος+1 παντα

Link to comment
Share on other sites

Θα μαι κ γω εκει +3 !!! Θα φερω οτι βρω σαμπρελες απο τρακτερ μπρατσακια κουβαδακια πολλα μαγιο ............... φαι νερο πολυ νερο αν κ θα εχουμε πολυ διπλα μας ..... α κ το passat μου !!

Δημητρακη εσυ γιατι μονος ;;; για φερε το +1 σου κ ασε τα γυναικες ..............

Edited by passatebos
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν μπορώ να έρθω και επειδή είναι η τελευταία συνάντηση, να ευχηθώ σε όλους:

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!!

Καλά να περάσετε, ραντεβού τον Σεπτέμβρη

Link to comment
Share on other sites

Θα μαι κ γω εκει +3 !!! Θα φερω οτι βρω σαμπρελες απο τρακτερ μπρατσακια κουβαδακια πολλα μαγιο ............... φαι νερο πολυ νερο αν κ θα εχουμε πολυ διπλα μας ..... α κ το passat μου !!

Δημητρακη εσυ γιατι μονος ;;; για φερε το +1 σου κ ασε τα γυναικες ..............

δεν τα ειπαμε ρε οτι το +1 ειναι χαλκιδικη?????

γιατι ακυρωθηκαν τα κοψιδια οεο???

Link to comment
Share on other sites

δεν τα ειπαμε ρε οτι το +1 ειναι χαλκιδικη?????

γιατι ακυρωθηκαν τα κοψιδια οεο???

η πρωτη η η δευτερη ακυρωση ;;; θα στα πω απο κοντα ...

Παρασκευη δεν γυρναει ;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

βασικο αξεσουαρ για σημερα ειναι ενα ψυγειο με παγο να κραταει κρυα τα ποτα! εχει φροντισει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.