Jump to content
espoff

Vw Up! Επίσημο

Recommended Posts

το εχω εδω και ενα μηνα πρωην κατοχος vw eos και ειμαι απο τους τυχερους που προλαβαν την επιδοτηση των 50 αυτοκινητων απο την δεπα και με 10.500 με maps &more σε γκρι χρωμα 5 πορτες με bluemotion τεχνολογια ειμαι απιστευτα ευχαριστημενος το αμαξι ειναι αθορηβο γεμιζει με 9 ευρο απο αδειο εντελως χωρις ρεζερβα αν εχεις και ρεζερβα με 7 ευρο το γεμιζεις και κανεις 300 με 330 χιλιομετρα ανετα μετα αν ξεμεινεις εχει και βενζινη για 200 χιλιομετρα αλλα δεν την χρησιμοποιει ποτε δεν εχει καμια σχεση με τα αμαξια με υγραεριο και εγω δεν του βαζω. κατα τα αλλα εχει καλο κιβωτιο κουμπονει πολυ καλα της ταχυτητες. πισω μπορουν να κατσουν μεχρι τρεις. το πορμπαγκαζ ειναι μικρο αλλα οκ αυτο το ξερετε ολοι φανταζομαι. και φυσικα ειναι αδυναμο αμαξι δεν ειναι για να τρεχεις και να κανεις προσπερασεις δεν τραβαει παντως τα 140 τα εχω πιασει χωρις να ζοριζετε ο κινητηρας μεχρι να φτασει εκει. το maps & more ειναι ωραιο σαν συστημα αλλα σαν gps ενω εχει τα παντα και ειναι ενημερωμενο δεν υπολογιζει την πιο σωστη διαδρομη και αργη πολυ να την υπολογισει.παντως ειναι must για το αμαξι δεν λεει να το παρει καποιος χωρις αυτο θαχτυπας το κεφαλι σου αν δεν το βαλεις και μετα δεν μπαινει σαν extra και οτι αλλο και να βαλεις δεν θα παιρνει πληροφοριες απο τον κινητηρα και αλλα ωραια πραγματακια.  

 

Σε ευχαριστούμε για τις πληροφορίες. :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

αν έχει κανείς το eco up! ας μοιραστεί μαζί μας τις εντυπώσεις του

 

Σαν νεος κατοχος (3ημερων) eco up λευκο και διπορτο με διαθεση για αρκετα ασφαλτινα χλμ

συντομα θα παραθεσω τις οδηγικες εντυπωσεις μου,την συμπεριφορα του (τυχον προβληματα)

αλλα και φωτο που θα μοιραστω μαζι σας.

Καλη αρχη και υπομονη λιγακι για ναχω περισσοτερα εμπεριστατομενα στοιχεια και οχι μονο.

 

Φιλικα 

 

Μενιος

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

στο up η όπισθεν είναι πίσω και δεξιά ή κάτω και αριστερά όπως στο polo;

 

 

https://www.flickr.com/photos/detalhauto/14010741704/in/set-72157644297459001/lightbox/

Edited by jef1243
Link to comment
Share on other sites

στο up η όπισθεν είναι πίσω και δεξιά ή κάτω και αριστερά όπως στο polo;

 

 

https://www.flickr.com/photos/detalhauto/14010741704/in/set-72157644297459001/lightbox/

 

 

Στο διπορτο eco up που εχω εδω κι ενα μηνα,η οπισθεν βρισκεται πισω και δεξια πατητη.

Ενας αλλος με το ιδιο αλλα τετραπορτο (πωλητης στον Gratsias) μουπε οτι στο δικο του δεν ειναι πατητη.

Ισως να παιζει ρολο η παραγωγη και στο δικο μου επειδη ηταν εκτος μαζικης παραγωγης που επιδοτηθηκε απο την ΔΕΠΑ+Cosmocar με 2190€,

ηταν ειδικη παραγγελια γιαυτο ειχα και μεγαλυτερο χρονο παραδωσης,μια και ηταν το μοναδικο διπορτο της επιδοτησης.

Απ'οτι εμαθα δεν θα ξαναγινει πλεον αλλη επιδοτηση.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.