Jump to content
kouliss

Εκδρομή Στην Γερμανία

Recommended Posts

mrdtuning.jpg

Δωρεάν Τεχνικός Έλεγχος Οχημάτων:

Για όλα τα οχήματα που θα συμμετάσχουν στο ταξίδι υπάρχει η δυνατότητα δωρεάν τεχνικού ελέγχου από την εταιρεία MRD Tuning. Από τις 10 Οκτωβρίου μπορούν οι οδηγοί των οχημάτων που θα συμμετάσχουν στο ταξίδι (και έχουν κάνει δήλωση συμμετοχής) να κλείσουν ραντεβού για δωρεάν τεχνικό έλεγχο, καλώντας στο 210 99 46 960 και αναφέροντας ότι πρόκειται για το ταξίδι της Γερμανίας. Απαιτείται η επίδειξη της κάρτας μέλους. Ο έλεγχος δεν καλύπτει τυχόν ανταλλακτικά που θα χρειαστούν.

Σημειώνεται πως ο μηχανικός της συγκεκριμένης εταιρείας θα συμμετάσχει στο ταξίδι, έτσι σε περίπτωση ανάγκης θα μπορεί να υπάρξει μια πρώτη τεχνική εκτίμηση.

Λεωφόρος Αργυρουπόλεως 73

Αθήνα - Αργυρούπολη

ΤΚ : 16451

Link to comment
Share on other sites

MRD TUNING +1

χρηματα και δηλωσεις τα έχει ο ΝΤΟΥΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αν μου τα δώσεις μιχαλάκη οκ τα δίνω...αλλιώς ούτε χαρτί...χαχαχαχα

mrdtuning.jpg

Δωρεάν Τεχνικός Έλεγχος Οχημάτων:

Για όλα τα οχήματα που θα συμμετάσχουν στο ταξίδι υπάρχει η δυνατότητα δωρεάν τεχνικού ελέγχου από την εταιρεία MRD Tuning. Από τις 10 Οκτωβρίου μπορούν οι οδηγοί των οχημάτων που θα συμμετάσχουν στο ταξίδι (και έχουν κάνει δήλωση συμμετοχής) να κλείσουν ραντεβού για δωρεάν τεχνικό έλεγχο, καλώντας στο 210 99 46 960 και αναφέροντας ότι πρόκειται για το ταξίδι της Γερμανίας. Απαιτείται η επίδειξη της κάρτας μέλους. Ο έλεγχος δεν καλύπτει τυχόν ανταλλακτικά που θα χρειαστούν.

Σημειώνεται πως ο μηχανικός της συγκεκριμένης εταιρείας θα συμμετάσχει στο ταξίδι, έτσι σε περίπτωση ανάγκης θα μπορεί να υπάρξει μια πρώτη τεχνική εκτίμηση.

Θέλω και γω προσωπικά να ευχαριστήσω τον Μιχάλη γι αυτήν του την προσφορά και χαίρομαι που κάποιοι άνθρωποι εκτιμούν την λέσχη μας και το δείχνουν με πράξεις....

Respect ρε Kouliss

κουλαμάρας κωστάκη...κουλαμάρας...και πιο συγκεκριμένα λευ-κουλαμάρας....χαχαχαχχα

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

κυριε κοσμα παρακαλω εχετε αυριο μαζι σας τις υπευθινες δηλωσεις αντε να ξεκιναμε...

Link to comment
Share on other sites

Σημειώνω πως όσοι δεν έχετε συνοδηγό μπορείτε να επικοινωνήσετε μέσω του φόρουμ για να βρείτε "ταίρι". Ήδη υπάρχουν αρκετοί!

Είναι μια εκδρομή που θα είναι κρίμα να μην έλθετε, εφόσον υπάρχει η οικονομική δυνατότητα. Όπως έχουμε αναφέρει όλο το ταξίδι... θα είναι μοναδικό!

Δηλώνω και εγώ συμμετοχή με τη προϋπόθεση ότι θα βρω 1-2 συνεπιβάτες για να μοιραστούν τα έξοδα του αυτοκινήτου. Ας βοηθήσουν οι διαχειριστές αν γνωρίζουν κάτι διότι εγώ μέχρι τώρα δεν έχω εντοπίσει ''ταίρια'' εκτός αν ψάχνω σε λάθος topic

Link to comment
Share on other sites

@petpinos : θα το αναφέρω σε 2-3 άτομα που θέλουν. Απλά φαντάζομαι και όσοι διαβάζουν το θέμα εδώ και θέλουν μπορούν να επικοινωνήσουν μαζί σου. Αν θες στείλε μου το κινητό σου τηλ σε ΠΜ για να το δώσω σε όποιον ενδιαφερθεί ώστε να μιλήσετε.

@Golfaki4 : θα τις έχω μαζί μου! Πλέον υπάρχουν αιτήσεις και στο περίπτερο της έκθεσης.

Link to comment
Share on other sites

passatrela ο ενας mommygti o αλλος spafunpass ο Σωτηρης.Παρακαλω να γινει διορθωση στο +1 μου.

Lupakos+liberte το οτι δεν μπενει δεν σημενει οτι δεν ειναι και μελος.Τωρα για τα νουμερα θα ξερω το βρδυ για τα μπλουζακια αλλα ξερω οτι ειναι 5 τεμ.

Edited by lupakos
Link to comment
Share on other sites

passatrela ο ενας mommygti o αλλος spafunpass ο Σωτηρης.Παρακαλω να γινει διορθωση στο +1 μου.

Lupakos+liberte το οτι δεν μπενει δεν σημενει οτι δεν ειναι και μελος.Τωρα για τα νουμερα θα ξερω το βρδυ για τα μπλουζακια αλλα ξερω οτι ειναι 5 τεμ.

Ζηλεψαμε Γιαννακη ;;; Ειναι κ VIP απ οτι ειδα !

Edited by passatebos
Link to comment
Share on other sites

Πριν μας τα πάρει όλα η εφορία :frantics: ας προλάβουμε τουλάχιστον να πάμε μια εκδρομή :yahoo:B)

Για τα τυπικά λοιπόν:

marseic + 1

Θέλω κ 2 μπλουζίτσες, γυναικείες

- πικέ/polo με κοντό μανίκι (XLARGE)

- φούτερ (XLARGE)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα,

Εχω Skoda Octavia , μπορω να ερθω και εγω?

Θα ήταν καλύτερο να μιλήσεις με κάποιο απο τα άλλα μέλη μήπως έρθεις ως συνοδηγός ώστα να κρατήσουμε την ομοιομορφία του κονβόι σε οχήματα volkswagen.

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή ελεγξε εάν έχει τα στοιχεία σου σε λατινικούς χαρακτήρες ή μόνο ελληνικά. Αλλά καλού κακού βγάλε το νέου τύπου, αν μπορείς.

Για την συμμετοχή διάβασε το εγχειρίδιο - οδηγό της εκδρομής που περιλαμβάνει και την δήλωση συμμετοχής.

Κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας με την πρεσβεία της Ελβετίας στην Ελλάδα, μπορούμε να μπούμε στη χώρα μόνο με την ταυτότητα νέου τύπου (με λατινικούς χαρακτήρες) καθώς και να οδηγήσουμε με το ροζ τρίπτυχο αφού αναγνωρίζεται!

Δε νομίζω να έχουμε πρόβλημα στα υπόλοιπα κράτη.

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δε με βλεπω να ερχομαι :whistling::D:D μιας και δε με βλεπω να παιζει αδεια .....ειναι :notfair::notfair::notfair:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Για να βλέπω και άλλες συμμετοχές...

Πολλοί ψάχνουν συνοδηγούς-παρέα....

Δηλώστε το εδώ για να μπορείτε να κανονίσετε και τις λεπτομέρεις...

Λιγότερο από 27 μέρες μείνανε,,,!!!!!

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω για δευτερο ατομο! ειναι κανεις?

Μίλησε με τον petpino.

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει κάποιος από Θεσσαλονίκη κι όχι μόνο που θέλει να έρθει συνοδηγός ας μου το πεί, εγώ θα είμαι μόνος.

Link to comment
Share on other sites

καλα να περασετε, η κριση μου χτυπησε την πορτα, οποτε βγαλτε πολες φωτογραφιες να εχουμε να βλεπουμε

Link to comment
Share on other sites

Όσοι επιθυμείτε να έρθετε και δεν έχω επαληθεύσει την συμμετοχή σας, επικοινωνήστε σήμερα Δευτέρα μαζί μου προκειμένου να ολοκληρώσουμε τις διαδικασίες.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ολοκληρώθηκε η επαλήθευση της συμφωνίας με το ξενοδοχείο πλησίον του Wolfsburg (17khm), Morada Isatel.

Δείτε στο τελευταίο δημοσίευμα τα ποσά που θα πρέπει να προκαταβληθούν.

Link to comment
Share on other sites

τα ποσα που αναγραφεις κοσμα καταβαλλονται ολα εως τις 4/10??

μπορω να στα δωσω την πεμπτη???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.