Jump to content
greygolfgti

Greygolfgti-Τί Θα Κάνω Πάλι?

Recommended Posts

με ποσα miles μπαίνεις στη στροφή, έχει κάτσει το μισό car. :D

EXIE DEYTERA KAI PREPI NA EIXA 60 KHM.

worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

:D:thumbsup::thumbsup:

:D

THANKS BIG MAN XRONIS new_lol.gifnew_lol.gif

TI ZANTES EINE AYTA POY FORAS RE KILLER...N I C E R I M S !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by greygolfgti
Link to comment
Share on other sites

καλες ειναι ρε pet αλλα νομιζω πως ηρθε η ωρα να παρουν ποδι..

το σκεφτομαι πολυ σοβαρα

@off topic

AYTO DEN EINE OFF TOPIC MOY ARESI POLI POY BLEPBO AYTES TIS ZANTES ...

KAI ME LENE PETE OXI PET lick.gif

PHOTOS TOMMOROW OXI TODAY

Link to comment
Share on other sites

Αν και καπως αργα αλλα αφου πηρα εχθες και το power στα χερια μου να πω ενα μεγαλο μπραβο στο club για την διοργανωση του event αλλα και να εκφρασω και τον απεριοριστο θαυμασμο μου στον φιλο μου Πιτ που εκτος απο το πολυ δυνατο και πανεμορφο all time GOLF 4 του ειναι και πολυ καλος σαν ανθρωπος και αυτο ειναι που κανει την διαφορα.

Εχουμε μιλησει μονο τηλεφωνικα και δεν τον γνωριζω προσωπικα και ομως τον εκτιμω και εχω ακουσει τα καλυτερα (φημες :) ).

Μπραβο φιλε Πιτ συνεχισε ετσι και που εισαι ξεκινα καμια διαιτε ρε συ ναι μεν η ροπη ειναι μεγαλη αλλα σε λιγο δεν θα χωρας μεσα 7_3_110v.gif

Τασος209156.gif

Edited by tasosS3
Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύ τυχερός που γνώρισα τον τρελοπατρινό στην Βάρκιζα. Το παληκάρι είναι κομάτι και το τουτού του πάει... κομάτια. Ο τύπος έχει περάσει σε άλλο επίπεδο. Πλέον δεν βρίσκει άλλα αυτοκίνητα για να το ανοίξει και το στήνει με μηχανές. :):DB) Που θα φτάσεις ρε παληκάρι; Να είσαι πάντα καλά και να το χαίρεσαι. Ελπίζω να τα πούμε και από κοντά στην όμορφη Πάτρα. Χαιρετώ σε worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν και καπως αργα αλλα αφου πηρα εχθες και το power στα χερια μου να πω ενα μεγαλο μπραβο στο club για την διοργανωση του event αλλα και να εκφρασω και τον απεριοριστο θαυμασμο μου στον φιλο μου Πιτ που εκτος απο το πολυ δυνατο και πανεμορφο all time GOLF 4 του ειναι και πολυ καλος σαν ανθρωπος και αυτο ειναι που κανει την διαφορα.

Εχουμε μιλησει μονο τηλεφωνικα και δεν τον γνωριζω προσωπικα και ομως τον εκτιμω και εχω ακουσει τα καλυτερα (φημες :) ).

Μπραβο φιλε Πιτ συνεχισε ετσι και που εισαι ξεκινα καμια διαιτε ρε συ ναι μεν η ροπη ειναι μεγαλη αλλα σε λιγο δεν θα χωρας μεσα 7_3_110v.gif

Τασος209156.gif

;) thank you re file para poli gia ta kala soy logia kai esie gia emena esie ola ta lefta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to s3 BALTO EDO NA DOUNE TI EXIES !!!

new_lol.gifnew_lol.gif

Είμαι πολύ τυχερός που γνώρισα τον τρελοπατρινό στην Βάρκιζα. Το παληκάρι είναι κομάτι και το τουτού του πάει... κομάτια. Ο τύπος έχει περάσει σε άλλο επίπεδο. Πλέον δεν βρίσκει άλλα αυτοκίνητα για να το ανοίξει και το στήνει με μηχανές. :D:D:D Που θα φτάσεις ρε παληκάρι; Να είσαι πάντα καλά και να το χαίρεσαι. Ελπίζω να τα πούμε και από κοντά στην όμορφη Πάτρα. Χαιρετώ σε worthy.gifworthy.gifworthy.gif

FILE KAI EGO XARIKA POY SE GNORISA...TO GTI SOY EINE KABLA... worthy.gif

OPOTE THELIS ELA KATO NA TA POUME EIME EDO GIA OLA TA KALA----------VW-AUDI GROUP PAIDI worthy.gifworthy.gifworthy.gif TO V.A.G GROUP IS AWESOME//////

THANK YOU GIA TA KALA SOY LOGIA...

KAI E MHXANI EITHELA ALLA 400 METRA NA TO KANOUNO ENA KALO TSAI..ME LEMON.. :D

Link to comment
Share on other sites

Καλα τι να λεμε τωρα για την ζανταρα.

Και τοσο καιρο σου ελεγα ανεβασε καμια να δω ... αλλα τελικα σε προλαβανε.

Φαινεται Πιτ εισαι πολυ απασχολημενος στο πιο κατω hotel παρθενα loooooool

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Καλα τι να λεμε τωρα για την ζανταρα.

Και τοσο καιρο σου ελεγα ανεβασε καμια να δω ... αλλα τελικα σε προλαβανε.

Φαινεται Πιτ εισαι πολυ απασχολημενος στο πιο κατω hotel παρθενα loooooool

new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif Τώρα το είδα... Πιτάκο.... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

thank you scorpio and tot poy pire to photo...and tasoss3 parthenis hotel eine eike na kano fuck all the time...xixixixixix :D

yaso re dhmitri

Οσο πιο τουμπανο το κανεις τοσες περισσοτερες φωτος θα βγαζω upyours.gifupyours.gif:D:D:D:lol::lol:

worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Το παρόν τόπικ κλειδώνει, εφαρμόζοντας πλέον τους κανονισμούς για την συγκεκριμένη κατηγορία. Θα γίνει ολοκληρωτική καθαριότητα στο τόπικ αυτό (όπως θα γίνει και σε όλες τις παρουσιάσεις) και αν ο δημιουργός του θέλει να κάνει κάποια ενημέρωση για το αυτοκίνητό του, θα πρέπει να ειδοποιεί κάποιον από τους τοπικούς ή γενικούς διαχειριστές να το ξεκλειδώνουμε, να κάνει την ενημέρωσή του και κατόπιν θα ξανακλειδώνει.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.