Jump to content
greygolfgti

Greygolfgti-Τί Θα Κάνω Πάλι?

Recommended Posts

πολυ καλο το εργαλιο φιλαρακι..ερωτηση..δυναμομετρηση υπαρχει?και επισης τι πιεση δουλευει το τουτου και που μετρησες το χρονο για τα 400m???μπροστοκινητο δεν ειναι??sorry αν σε επριξα,απλα το μοτερ αυτο με ενδιαφερει (το χει και ο κολλητος μου στα 4?? αλογα περιπου :D ) και συλλεγω πληροφοριες οταν παρουσιαζεται η ευκαιρια.. :D

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο το εργαλιο φιλαρακι..ερωτηση..δυναμομετρηση υπαρχει?και επισης τι πιεση δουλευει το τουτου και που μετρησες το χρονο για τα 400m???μπροστοκινητο δεν ειναι??sorry αν σε επριξα,απλα το μοτερ αυτο με ενδιαφερει (το χει και ο κολλητος μου στα 4?? αλογα περιπου :) ) και συλλεγω πληροφοριες οταν παρουσιαζεται η ευκαιρια.. :)

thank you file ya to complimeto...kai thank you everybody gia ta kala logia...ta teras eixe 380hp o xronos eixa pai sto rwyb 5th kai 6th kai ekana 13.6 me 178 kai 13.6 me 173khm... me piese 1 bar stin 1st kai stis alles taxtites 1.5 bar..tora pao gia parapano aloga.... tha exo photo se liges meres ok..kai eime ego o mastoras sto teras.. kai bassakos se thelo xixixixixxix

Link to comment
Share on other sites

Guest Bassakos
kai bassakos se thelo xixixixixxix

και εγω! σε θελω! :baby::heart:hearts.gif:wub::wub:hearts.gif:heart::heart:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

φτιαξε το δικο σου να φτιαξω και εγω το δικο μου και μετα φυγαμε για κοντρες..........................................................σε ταβερνα βεβαια!

πιος τα φαει τον αλλον οχι στα 400 μετρα αλλα στα στην

καταναλωση μπριζολας! knife.gifknife.gifpopeye.gifpopeye.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

με το καλο φιλε μου να γινει το τερας

ΤΕΡΑΣ

worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

καλη υπομονη και επιμονη σου ευχομαι! και ολα τα προβληματα που θα συναντησεις

σε 5 λεπτα να τα εχεις λυσει!

:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:blush: filaraki to sigouro einai oti tha xaso stin kontra me tin mprizola.... opos xerete merikoi eimai se diaita, gymnastirio kai asta na pane!!!! tora an theleis kamia alli kontroula polu euxaristos alla panta metaxi mas kai filika :thumbsup: euxomai kai elpizo ta kalytera gia to aytokinitaki sou, na to euxaristiesai kathe mera. elpizo na keraseis polla tsagia me lemoni ;)
Link to comment
Share on other sites

Guest Bassakos
euxomai kai elpizo ta kalytera gia to aytokinitaki sou, na to euxaristiesai kathe mera. elpizo na keraseis polla tsagia me lemoni :whistling:

σ'ευχαριστω Pit φιλε μου :whistling:

με την πρωτη ευκαιρια που θα κατεβω Λαμπιρι θα σου

τελ να τα πουμε απο κοντα :whistling:

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΛΟΓΑΑΑΑΑΑ!!!!! <_<;):cry::cry::cry::cry:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΥΤΟΥ ΣΟΥ....ΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΣΕ ΞΕΡΩ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΕ ΣΥΓΧΑΡΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΤΕΡΑΚΙ ΣΟΥ....

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ.....ΘΕΛΩ SUPRAAAAAAAAAA!!!! :cry::cry::cry:worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΛΟΓΑΑΑΑΑΑ!!!!! :):p:D:D:thumbsup::cry:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΥΤΟΥ ΣΟΥ....ΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΣΕ ΞΕΡΩ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΕ ΣΥΓΧΑΡΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΤΕΡΑΚΙ ΣΟΥ....

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ.....ΘΕΛΩ SUPRAAAAAAAAAA!!!! :cry::cry::cry:worthy.gifworthy.gifworthy.gif

thank you re file thelo kai ego supra 700hp gia na kano drift ti kabla!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι να λεμε τωρα ρε φιλε αστα μας πηρε από κατω που είναι να το θαυμάσουμε

το τερας. Να πάρουμε και καμια κάμψη.

Αντε και σε κανα αγωνα ντρακστερ που θα γινει και στην Σέρρες θα χαρούμε

να σε δουμε ρε φιλε και από κοντα.

να δουνε τι κάνουν τα GOLFAKIA. worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ τον πίτ που τον ξέρω εχω να πω οτι πρώτα απ’όλα είναι πάρα πολύ καλο παιδί και πολύ καλός μηχανικός. Εγω το τροπέτο θα το αλλάξω στον πίτ. Εχει κάνει φοβερή δουλειά στο αμάξι και είναι και αρκετά πράγματα τα οποία τα έχει κάνει στο χέρι. Εκτος του οτι όλλα τα περνάει εκείνος στο αμάξι μιάς και είναι μηχανικός. Το golf του είναι πολύ όμορφο αν και νομίζω πως κάτι του λείπει εμφανισιακά. Ισως κάνα spoiler και καμιά πιο άγρια αεροτομή για να φουσκώσει ακόμη περισότερρο !

Το παιδί δεν έχει κάνει τσιγγουνίες στο αμάξι. Εχει βάλει τα καλύτερα κομάτια. Απο τα brembo φρένα μέχρι την τουρμίνα και μέχρι και τα σωληνάκια.

Ειναι εξεραιτικό παιδί και μηχανικός και μπορείτε να τον εμπιστευθείτε για το αμάξι σας 1000%.

Πήτ πότε θα τα στήσουμε ?? Θα σου ρίξω τρελλά καροτσίδια την ώρα που θα του βάζεις βενζίνη !!!

χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

μας τσακισες το ηθικο (και το ανηθικο θα ελεγα) ρε φιλε.αντε να το δουμε και σε καμια fast & furious ταινια να τσαγιαζει supra!!!!

τσι για την ιστορια απο δισκο-πλατω τι θα κανεις? και απο πατημα στο δρομο? αυτο που φτιαχνεις θα ειναι ικανο να σπινιαρει και με...6η!!!καλο κουραγιο μιας και το φτιαχνεις μονος σου και καλη επιτυχια.

Link to comment
Share on other sites

telika to amaxi to exo bgalei ekso exo kati leptomereies alla thelo na pisteyo oti tha to exo etoimo mexri thn dynaoday na apantiso san proti dokimi poy exo kanei sto amaxi me ikanopoiei para polu tha balo kai fotos kai mesa opoios the katebei stin patra aurio tha to dei apo koda.....gia ayto poy exoun rotisei to amaxi an sterketai, eine beduza kai den spinari oles tis taxtites..ok tha exo photos kano show and tell

Link to comment
Share on other sites

opoios the katebei stin patra aurio tha to dei apo koda

Ανυπομονώ να δω πόσο ποιο τούμπανο το έχεις κάνει. Αυτό το GOLF και άλλα 2-3 μας κάνουν υπερύφανους. worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΕΠΙ....δεν λες τπτ....πάντως στο επόμενο dvd που θα χει την εκδρομή της πάτρας θα χει ένα στιγμιότυπο που πολλοί.....πιστέψτε το αυτό....θα ζηλέψουν.....ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ να χα και γω εξωτερικό westgate..........

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΕΠΙ....δεν λες τπτ....πάντως στο επόμενο dvd που θα χει την εκδρομή της πάτρας θα χει ένα στιγμιότυπο που πολλοί.....πιστέψτε το αυτό....θα ζηλέψουν.....ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ να χα και γω εξωτερικό westgate..........

XREPI E DUMASJ PARE NUMBERS NA KANIES TUBES

0.8 PSI 330 HP ME 35 KILA ROPI EXO MEXRI 1.8 PSI LES NA EXO PROBLIMA OEO

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν ξέρω αν θα έχεις πρόβλημα εσύ...Όλοι εμείς πάντως έχουμε βλέποντας αυτό το τέρας.....Είναι τέλειο από κάθε άποψη... worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

Φοβάμαι μην σε πετύχω πουθενά πάτρα και το δικό μου αρχίσει να τρέχει μόνο του να κρυφτεί...

Εγώ πάντως το έχω ερωτευτεί :D:Dhearts.gif

το κιν μου είναι 6938306328.Να σε πάρω το σαββάτο να βρεθούμε να το θαυμάσω από κοντά?

Link to comment
Share on other sites

Μονο 330 ρε Πητ? tongue.giftongue.giftongue.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif:D:D:D

Έλα ντε! Μόνο 330! Δηλαδή σε έχω μία πρώτη!!! tongue.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε! Μόνο 330! Δηλαδή σε έχω μία πρώτη!!! tongue.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

OEO

KAI EGO THELO NA TA PAME upyours.gif EISE ORIOS.....XIXIXI

Φίλε μου δεν ξέρω αν θα έχεις πρόβλημα εσύ...Όλοι εμείς πάντως έχουμε βλέποντας αυτό το τέρας.....Είναι τέλειο από κάθε άποψη... worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

Φοβάμαι μην σε πετύχω πουθενά πάτρα και το δικό μου αρχίσει να τρέχει μόνο του να κρυφτεί...

Εγώ πάντως το έχω ερωτευτεί :D:whistling:hearts.gif

το κιν μου είναι 6938306328.Να σε πάρω το σαββάτο να βρεθούμε να το θαυμάσω από κοντά?

THANK YOU VERY MUCH FILE THA TA POUME...APO KONTA KAI THANK YOU NIKKOSET MONO 330 HP TI THA KANI STO 1.8 THA EXO PROBLIMA DEN EXO FTERA...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.