Jump to content
geolan80

Πατακια Για Golf

Recommended Posts

παιδια μετα απο ερευνα που εκανα βρηκα ενα μαγαζι που σου ραβει πατακια και σου βαζει και τα κλιπ τα μαμα .εχει μια μεγαλη ποικιλια απο μοκετες οπου μπορεις να βαλεις!εγω διαλεξα μια που ειναι στο στιλ της μαμα μοκετας (ειναι λιγο πιο παχια )και απο τι κατω μερια εχει μια επιστρωση απο δερματινη συνολο για δυο μπροστα πατακια 35 ευρω .αυριο παω να τα παρω και θα σας πω εντυπωσεις,το μαγαζι ειναι στη κατεχακη 30-32 (gelly plast)

Edited by geolan80
Link to comment
Share on other sites

μπραβο ρε φίλε ,εάν είναι έτσι είναι super το νεο-

έχει αρχιζει και φθειρεται του οδηγου και σκεπτόμουνα τι πατέντες θα έκανα....

το gelly πλαστ ειναι απο τα πιο παλια μαγαζια του χωρου και εχει γενικότερα απίστευτη ποικοιλια!

(θυμαμαι πριν 15 χρονια απο εκει επαιρνα τα μαυρα πλαστικα καλυματα πινακιδων για το punto :roadrage:κάγκουρας)

φίλε πες μας εντυπώσεις και εαν μπορεις βάλε και καμια φωτο:thumbsup:

Edited by DIMIV
Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανείς πατάκια απο ebay? ; Έχει πάρα πολλές αποχρώσεις και σχέδια και καλές τιμές. Φοβάμαι όμως λόγω μεγέθους. Θα φτάσουν Ελλάδα ή κάπου στο δρόμο θα χαθούνε? Τα έξοδα αποστολής είναι χαμηλά και αυτό με βάζει σε σκέψεις

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για την υπόδειξη του μαγαζιού :) (ναι είναι στην Κατεχάκη με το που μπαίνουμε από την Μεσογείων, λίγο μετά το πρώτο βενζινάδικο). Στα φτιάχνουν επι τόπου και δεν χρειάζεται να πάρεις 4 (μιά και τα πισω είναι σχεδόν απείραχτα). Τώρα για τον φίλο που θέλει να παραγγείλει από ebay δεν νομίζω να βρει ευκολα λύση και αξίζει να μιλήσει με το μαγαζί αυτό (gelly plast) μήπως και στέλνουν και εκτός αττικής.

Link to comment
Share on other sites

παιδια sorry για το αρκετα καθυστεριμενω post παρελαβα τα πατακια ειναι καλα εχουν 100% εφαρμογη αλλα μαμα δεν ειναι.εμφανισιακα ειναι τελεια αλλα εχουν λιγο πιο σκληρη αφη απο τα μαμα και μου δινουν την εντυπωση οτι λερωνουν πιο ευκολα!

Link to comment
Share on other sites

παιδια sorry για το αρκετα καθυστεριμενω post παρελαβα τα πατακια ειναι καλα εχουν 100% εφαρμογη αλλα μαμα δεν ειναι.εμφανισιακα ειναι τελεια αλλα εχουν λιγο πιο σκληρη αφη απο τα μαμα και μου δινουν την εντυπωση οτι λερωνουν πιο ευκολα!

Συμφωνώ για το ότι είναι λίγο πιό "χονδρά" από τα αυθεντικά, αλλά εν γνώση μας τα παίρνουμε. είναι αλλωστε και πολύ φθηνότερα. ναι και μένα μου φαίνεται να λερώνουν πιό εύκολα, αλλά το καλό επίσης είναι ότι έχουν και μεγαλύτερο μήκος (χονονται κάτω απο το καθισμα πολύ περισσοτερο από ότι τα αυθεντικά).

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. ενδιαφερομαι και γω για πατακια(τουλαχιστον τα μπροστινα.) gti anniversary 2002. εχει λαστιχενια τωρα και δεν μου αρεσουν καθολου. που μπορω να βρω υφασματινα που εστω να μοιαζουν με τα μαμα.

Link to comment
Share on other sites

Αυθεντικά και πατάκια αντοχής έχει το tm tuning αλλά είναι ακριβά.

Τα φοράω στο Leon και Golf αντίστοιχα.

http://www.tmtuning.com/HOME/catalog/product_detail.php?default_product=1962

http://www.tmtuning.com/HOME/catalog/product_detail.php?default_product=1643

Ότι πληρώνεις παίρνεις βέβαια..

Link to comment
Share on other sites

Αυθεντικά και πατάκια αντοχής έχει το tm tuning αλλά είναι ακριβά.

Τα φοράω στο Leon και Golf αντίστοιχα.

http://www.tmtuning....lt_product=1962

http://www.tmtuning....lt_product=1643

Ότι πληρώνεις παίρνεις βέβαια..

Υπάρχουν στο ebay σε πολύ καλύτερες τιμές.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.