Jump to content
dhmhtrhsel_diablo

Αγορα Ζαντων Απο Golf V Gti

Recommended Posts

γεια σε ολους,

σκεφτομαι να αγορασω τις παρακατω ζαντες απο golf v gti 18 ιντσων.

μεσα γραφουν : ET 51 ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΣΥΜΒΟΛΟ mc , max load 675kg, PCD 5x112, F281 18H2X7,5J, MADE IN PR.C

δειτε και στη φωτο παρακατω και πειτε μου

post-9881-0-72881800-1315137379_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους,

σκεφτομαι να αγορασω τις παρακατω ζαντες απο golf v gti 18 ιντσων.

μεσα γραφουν : ET 51 ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΣΥΜΒΟΛΟ mc , max load 675kg, PCD 5x112, F281 18H2X7,5J, MADE IN PR.C

δειτε και στη φωτο παρακατω και πειτε μου

Μακριά κι αλάργα φίλε :console:

Δώσε και χαιρετίσματα στα Πελεκαναίϊκα :pardon:

Link to comment
Share on other sites

ειναι ψευτικες?

εχουν το Ε51 ομως....

και αν ναι ποσο να τις παρω?

εντελως μουφα γιατι μακρια και αλαργα?

Φίλε μου, σου απάντησα στο βασικό σου ερώτημα

"θελω να μου πει καποιος αν ειναι γνησιες"

Από δω και πέρα είναι δική σου δουλειά, αν θα τις πάρεις, πόσο θα τις πάρεις, κλπ.

Link to comment
Share on other sites

οι γνησιες φιλε μου εχουν και την μαρκα τους BBS αυτι θα το δεις σε ενα απο τα μπρατσα στην εσωτερικη πλευρα..παντως πρεπει να ναι μεγαλη μαιμου η ζαντα.

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω με τον Ανεστη και τους υπολοιπους.κινεζια ειναι,το λεει αλλωστε(PRC).

μια γνησια ζαντα γραφει απο μεσα BBS και Made in Germany.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ευχαριστω για τις πληροφοριες.

θελω να μου κανετε μια χαρη. θελω καποιος που εχει τις γνησιες ζαντες να μου βγαλει μερικες φωτογραφιες απο το εσωτερικο τους να τις εχω ως αποδειξη και ας ανβασει τις φωτογραφιες στο forum.

Link to comment
Share on other sites

τις εχει δει καποιος αυτες ρε παιδια το θεμα ειναι οτι εχουν ET51 KAI 5X112 KAI 18H2X7,5J. ΣΤΟ ΕΤΚΑ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΖΩ ΤΟ ΟΙ ΓΝΗΣΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΝΟΥΜΕΡΑ. ΜΗΠΩς ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΜΑΙΜΟΥ ΖΑΝΤΕΣ? ΤΙ ΛΕΤΕ>?

Link to comment
Share on other sites

τις εχει δει καποιος αυτες ρε παιδια το θεμα ειναι οτι εχουν ET51 KAI 5X112 KAI 18H2X7,5J. ΣΤΟ ΕΤΚΑ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΖΩ ΤΟ ΟΙ ΓΝΗΣΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΝΟΥΜΕΡΑ. ΜΗΠΩς ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΜΑΙΜΟΥ ΖΑΝΤΕΣ? ΤΙ ΛΕΤΕ>?

Βρε φίλε, το πρόβλημά σου δεν είναι αν οι ζάντες που βρήκες είναι μαϊμου ή γνήσιες.

Το θέμα είναι να μην πληρώσεις τις μαϊμού, για γνήσιες

Δεν το κατάλαβες ακόμα ?

Απ' αυτό προσπαθούμε να σε προφυλάξουμε :whistling:

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΣΩΣΤΑ. ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ. ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 600 ΕΥΡΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΠΛΑΙΝΑ SPOILER GTI.

ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ. ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΗΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ. ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΓΡΑΤΖΟΥΝΙΣΤΕς, ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΔΕ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ, ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΞΕΡΟ ΜΟΥ Κ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΒΛΕΠΩ ΚΙΟΛΑΣ

Edited by ENIGMA
Link to comment
Share on other sites

καλες και ρεπλικα μονο wsp italy αλλιος γνισιες και τελος..οι αλλες ειναι κινεζιες ταιβανιζιες κλπ..και απο αντοχη δεν ξερω αν εχουν...

Link to comment
Share on other sites

Οι 18" των GTI δεν είναι όλες BBS. Οι τελευταίες των Golf VI που έχουν μαύρο εσωτερικό είναι RONAL. Επίσης το part number το γράφει πίσω απο κάποιο μπράτσο και όχι στο κέντρο της, οπότε ψάξε για part number στο πίσω μέρος γενικά, όχι στο κέντρο της.

Edited by PiNiOn
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ροναλ ειναι μονο απο το 2009 gti vi ο φιλος μας λεει απο golf v gti οι 18αρες και 17αρες του v gti ειναι bbs.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.