Jump to content
Guest Nightangel

Golf Mk5 Gti Owners

Recommended Posts

Το καλό που σου θέλω να εμφανιστείς...

Λέω να πέσω για ύπνο τώρα και να σηκωθώ κατά τις 5 να πάω να πλύνω το τουτού μου. Πήρα κάτι σαμπουάν ατιπυτιριδικά καινούρια, πήρα και λίγο κερί από την ενορία, μπας και δω καλό αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Να ρωήσω, έχει ανοίξει κανείς με Corsa OPC?

Με το Octavia πακέτο, μας το πήρανε και δεν θα σας ανοίξω καμιά 2α...

Link to comment
Share on other sites

ειχα την τυχη (που εγινε ευτυχια μετα) να οδηγησω ενα golf V GTI προχτες. το αυτοκινητο απλα Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο !!!!!. το κακο τωρα ειναι οτι μου λειπουν 30.000€ για να παρω ενα δικο μου tongue.giftongue.gif:lol: αν κανω τηλεοπτικο ερανο;;;; :lol:B)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έρχομαι, δεν πολυγουστάρω την παρέα σας. Κι αυτός ο Αντώνης πολύ μ....κς βρωμ@ν τα πόδια του!! upyours.gif

:lol:

κατσε να δεις μετα την συναντηση τι σε περιμενει...εχεις να στισεις ντουλαπα και κομοδινα στο υπογειο κι εγω θα σερφαρω στο internet :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ειστε μιναρες ολοι!Ελατε ρε καμια φορα ρε προς τα μερη μας!Αντε ως κορινθο!! :o

---------------------------------------------------------------------------------------

Να ρωήσω, έχει ανοίξει κανείς με Corsa OPC?

Με το Octavia πακέτο, μας το πήρανε και δεν θα σας ανοίξω καμιά 2α...

yes me!

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

Σωστός...

Πάντως να πω την μαύρη μου αλήθεια, χθες πέτυχα ένα Leon II Cupra και πέρασα με λίγα χιλιόμετρα διαφορά από δίπλα του και δεν κατάφερε να με μαζέψει. Μάλιστα η διαφορά άνοιγε με σταθερό ρυθμό. Τι να πω, ίσως τον πέρασα με πολλά περισσότερα από όσα νομίζω. Δεν πρέπει να είναι πάντως τόσο δυνατό. Και το λέω γιατί αν ήταν ο Νεοκλής, μία που θα τον περνούσα, μία που θα μέτραγα κενά.

Link to comment
Share on other sites

Σωστός...

Πάντως να πω την μαύρη μου αλήθεια, χθες πέτυχα ένα Leon II Cupra και πέρασα με λίγα χιλιόμετρα διαφορά από δίπλα του και δεν κατάφερε να με μαζέψει. Μάλιστα η διαφορά άνοιγε με σταθερό ρυθμό. Τι να πω, ίσως τον πέρασα με πολλά περισσότερα από όσα νομίζω. Δεν πρέπει να είναι πάντως τόσο δυνατό. Και το λέω γιατί αν ήταν ο Νεοκλής, μία που θα τον περνούσα, μία που θα μέτραγα κενά.

Καλά πως έγινε αυτό??

Εγώ θυμάμαι όταν ανοίξαμε έφαγες μια κολώνα μια νταλίκα ένα fiat bravo t-jet και ένα punto gt του 96. Δεν θα άνοιξε το παιδί φαίνεται και το παρεξήγησες.

tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

upyours.gif

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα, ποιοι είναι μέσα για καφέ; ¶ντε να δούμε αν θα μαζευτούμε...

& εγώ μέσα είμαι αλλά δεν ξέρω ακόμη τι ώρα ακριβώς θα τελειώσω τη δουλειά. Υπολογίζω όμως κατα τις 9 +- θα είμαι ελεύθερος. Αν μπορούν και άλλοι και κανονιστεί για εκείνη την ώρα είναι οκ. Θα είμαι δίπλα στην Αττική Οδό οπότε κάποιο ραντεβού που να το "εξυπηρετεί" η Α.Ο. θα ήταν ότι το καλύτερο, σε συνάρτηση βέβαια με το τι βολεύει και την πλειοψηφία...

@geopan, σε λίγο θα είμαι στο δρόμο και δεν θα βλέπω το φόρουμ και τι θα κανονίζετε. Οπότε αν τελικά κανονιστεί στείλε μου σε παρακαλώ ένα sms για τις λεπτομέρειες. Ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites

& εγώ μέσα είμαι αλλά δεν ξέρω ακόμη τι ώρα ακριβώς θα τελειώσω τη δουλειά. Υπολογίζω όμως κατα τις 9 +- θα είμαι ελεύθερος. Αν μπορούν και άλλοι και κανονιστεί για εκείνη την ώρα είναι οκ. Θα είμαι δίπλα στην Αττική Οδό οπότε κάποιο ραντεβού που να το "εξυπηρετεί" η Α.Ο. θα ήταν ότι το καλύτερο, σε συνάρτηση βέβαια με το τι βολεύει και την πλειοψηφία...

@geopan, σε λίγο θα είμαι στο δρόμο και δεν θα βλέπω το φόρουμ και τι θα κανονίζετε. Οπότε αν τελικά κανονιστεί στείλε μου σε παρακαλώ ένα sms για τις λεπτομέρειες. Ευχαριστώ !

Ελατε Γιαλου Σπατα!Κοντα στην εξοδο της Ραφηνας ειναι και θα μας δειτε με τον Phantom που θα ερθει για δυναμομετρηση εκει πιο κατω!
Link to comment
Share on other sites

Έχει χάλια καιρό για Κόρινθο και οι περισσότεροι δουλεύουν μέχρι τις 8 οπότε δεν προλαβαίνουμε. Το ραντεβού ισχύει για τις 8 στη Renault και μετά βλέπουμε. Όλοι στις 8 εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Έχει χάλια καιρό για Κόρινθο και οι περισσότεροι δουλεύουν μέχρι τις 8 οπότε δεν προλαβαίνουμε. Το ραντεβού ισχύει για τις 8 στη Renault και μετά βλέπουμε. Όλοι στις 8 εκεί.

φτου σου πουλημενε! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.