Jump to content
Guest Nightangel

Golf Mk5 Gti Owners

Recommended Posts

Μερικά ΓΕΓΟΝΟΤΑ:

1. Τόσο ο RS όσο και ο JDL9 δεν έχουν πρόβλημα να κάνουν φιλικά ανοίγματα. Είσαι φίλος τους? Θα ανοίξουν μαζί σου (και κατά πάσα πιθανότητα θα σε ανοίξουν κιόλας, ειδικά ο RS). Δε σε θεωρούν φίλο τους? Θα μείνεις με την απορία. Είναι τόσο απλό που το κατάλαβα ακόμη κι εγώ.

2. Αυτό το πράγμα που οδηγεί ο JDL9 δεν είναι GTI. Είναι κάτι που μοιάζει με GTI αλλά πολύ πιο lethal και πολύ πιο ολοκληρωμένο. Δε φτιάχτηκε για κόντρες, δε φοράει αντλία, δεν έχει εισαγωγή. Και είναι τόσο safe που θα υπάρχει για πολύ περισσότερο απ' ότι πολλά stock GTI εδώ μέσα. RESPECT.

3. Ο RS δεν είναι κοντός. Ούτε χοντρός. Και τις προάλλες που τον είδα, δε φορούσε γυαλιά. Εκτός κι αν έβαλε φακούς επαφής, μασαζοκορσέ και ξάπλωσε στο κρεβάτι του Προκρούστη πριν έρθει για καφέ.

4. Όχι, δεν είμαι ο δικηγόρος τους, απλώς κουράστηκα με αυτούς τους διαξιφισμούς.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Κώστα, δεν μπορείς να κάθεσαι με τον άλλον 2 ώρες στο ίδιο τραπέζι και να λές όσα λες έστω και για πλάκα. Και πόσο μάλλον σε κάποιον που δεν ήταν μπροστά. Ανέφερες και μένα, χωρίς εγώ να του έχω πει τίποτα και από ότι θυμάμαι ούτε και εσύ του είπες να ανοίξετε. Και για την ιστορία, κάθε Παρασκευή οι μόνοι που ανοίγουν πλέον είναι ο Γιάννης με τον Δημήτρη και εγώ με τον Twoface.

Mην λέμε ότι μας κατεβαίνει στο κεφάλι. Δεν του είπες να ανοίξετε και αν του έλεγες, θα ανοίγατε. Τα υπόλοιπα είναι απλά για τις εντυπώσεις.

ωραια λοιπον,επειδη δεν ειναι στο χαρακτηρα μου να λεω σε αλλους παμε για ανοιγμα,γιατι δεν θελω να ακουστει ασχημο,και επειδη απ οτι θυμαμαι εσυ μου λες καποια στιγμη μπες στο αμαξι,αφου πρωτα ειχε πει ο τζιμμακος στον γιαννη να ανοιξει με μενα,θεωρησα οτι επομενο βημα θα ειναι να παμε για δοκιμουλα.μετα ομως κατι πηρε το αυτι μου για ασφαλιτικα και τετοια και θεωρησα οτι δεν ηθελε να δοκιμασουμε...

εν κατακλειδι λοιπον και για να μην χαλαμε τις καρδιες μας,θα ερθω παλι την παρασκευη,μονο για να κανω δοκιμες και για να δουμε ολοι που βρισκομαστε!φυσικα καλοδεχουμενος ειναι και ο golfrs!και οσοι νομιζουν οτι με τρωει η περιεργεια να ανοιξω μαζι του,δεν με τρωει καμια περιεργεια,εγω ξερω τι θα γινει οπως και με τον γιαννη ξερω τι θα γινει,ακουγεται εγωιστικο για πολλους αλλα δεν ειναι καθολου.το αμαξι μου φοραει τα παντα απο περιφερειακα με την κ04 και εχει ενα προγραμμα τερμα,γιατι αυτο ηθελα!η αναρτηση ειναι ρυθμισμενη μονο για ευθειες και εχει και σεμισλικ+οτι ειναι και πιο ελαφρυ απ ολα!οποτε ειναι πολυ δυσκολο να βρεθει πισω απο αλλο με το αντιστοιχο σετ απ.

τα λεμε την παρασκευη λοιπον,ωραια και ομορφα χωρις αλλες βαρετες προστριβες!! -_-

Link to comment
Share on other sites

Ρε, εγώ σου είπα μπες να φύγουμε να πάμε για μάσα στα Mac. Και έφυγα. Δεν έκατσα να δω κάτι άλλο.

Απλά και ξάστερα τα πράγματα. Χωρίς πολλές κουβέντες. Ραντεβού την Παρασκευή λοιπόν.

Link to comment
Share on other sites

Αντιλαμβάνομαι ότι όλοι έχουν φαντασιώσεις και στα νεανικά τους όνειρα ήθελαν να διακορεύσουν την ωραιότερη γκόμενα του σχολείου, αισθανόμενοι σπουδαίοι και τρανοί μέσα στην ασχήμια των μικρών σκοτεινών δωματίων τους.

Με λύπη όμως άνοιγαν τα μάτια στο τέλος της σύντομης αγχωμένης ολοκλήρωσης διαπίστωνοντας ότι η μοναδική συντροφιά τους ήταν το δεξί τους χέρι, ελπίζωντας φοβισμένοι και γεμάτοι τύψεις να μην ισχύσουν τα χριστιανικά ταμπού περί τυφλώσεως η αυξημένης τριχοφυίας της παλάμης τους........

Link to comment
Share on other sites

Αντιλαμβάνομαι ότι όλοι έχουν φαντασιώσεις και στα νεανικά τους όνειρα ήθελαν να διακορεύσουν την ωραιότερη γκόμενα του σχολείου, αισθανόμενοι σπουδαίοι και τρανοί μέσα στην ασχήμια των μικρών σκοτεινών δωματίων τους.

Με λύπη όμως άνοιγαν τα μάτια στο τέλος της σύντομης αγχωμένης ολοκλήρωσης διαπίστωνοντας ότι η μοναδική συντροφιά τους ήταν το δεξί τους χέρι, ελπίζωντας φοβισμένοι και γεμάτοι τύψεις να μην ισχύσουν τα χριστιανικά ταμπού περί τυφλώσεως η αυξημένης τριχοφυίας της παλάμης τους........

τι να σου πω κι εσενα τωρα ρε παιδι μου???μα τοση καθυστερηση πλεον???τι κολλημενοι ειστε ρεεεεεεεεε???

οταν εχω λιγο ελευθερο χρονο,ασχολουμαι με το μπουρδελο,που λεγεται αμαξι,κι εσυ καθεσαι και λες τα δικα σου,παρα τα 50 χρονια σου!

το καταλαβαινεις οτι εισαι γελοιος τελειως φανταζομαι???το καταλαβαινεις οτι μας παρουσιαζεις τα παιδικα σου τραυματα τωρα???

γιατι σε πληροφορω οτι το μονο που απασχολει εμενα,ειναι τα μαθηματα μου και το αλλο φυλο,αν ξερεις τι σημαινει αυτο...

ρε εισαι τοσο κοτοπουλο και εχεις τοσο κολλημα στον εγκεφαλο που νομιζεις οτι επειδη θα εισαι πισω,γιατι θα εισαι,θα ερθει η συντελεια του κοσμου,οτι ειναι αυτοσκοπος μου εμενα να εχω το πιο δυνατο gti.σε πληροφορω λοιπον κι εσενα αλλα και τον αλλο κολλημενο και ασχετο,ολα οσα γινονται,γινονται με γνωμονα το χομπυ,το χιουμορ,την καλη διαθεση και για να περναει ευχαριστα η ωρα καποιες στιγμες χωρις υποχρεωσεις!

κρατα λοιπον τις φαντασιωσεις για σενα,που τις χρειαζεσαι,κι ασε εμενα να ξερω μονο στη θεωρια τα ευνοητα...

δεν θα ερθω την παρασκευη,ουτε και καποια αλλη παρασκευη,γιατι ειδα με τι κολλημενα μυαλα εχω να κανω και χανω τσαμπα τον χρονο μου!

για σενa ειναι κριμα,που δεν θα δεις πως ειναι να σε περναει gti,με παρομοιο σετ απ με το δικο σου,με +20 χλμ.θα ηταν μια εμπειρια κι αυτο,αλλα δεν θα την ζησεις παρα τα πολλα σου χρονια!αν πιστευεις κατι διαφορετικο πες το μου και αν θες κανονιζουμε οι δυο μας,αλλα φυσικα οχι σε φιλικο κλιμα,μετα απο αυτα που εγραψες,και φυσικα μονο με λεφτα(οσα θες) και μονο με σενα!

ειδαλλως συνεχισε να χρησιμοποιεις το δεξι σου χερι οπως μονο εσυ ξερεις...

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε σε διαβάζω τόση ώρα και απορώ πότε θα σταματήσεις να κάνεις επίθεση.

τα 2 αμάξια λοιπόν έχουν διαφορετική φιλοσοφία.

Το δικό σου όπως λες για ευθείες και το άλλο για στροφιλίκια και γενικά στησιμο.

Αμα λοιπόν είσαι τόσο δυνατός πατήστε σε ευθεία που είναι το δυνατό σου σημείο ΑΛΛΑ απο στάση :lol:

Αν ήμουν εγώ JDL δεν υπήρχε περίπτωση να άνοιγα μαζί σου όχι επειδή μπορεί να έχανα αλλα γιατί δεν έχεις τρόπους.

Και ο GolfRS όλοι ξέρουμε πόσο περίεργος είναι και έχει ελάχιστους "φιλους" εδώ μέσα,αν και απ όσο βλέπω γνωρίζει πολλά.γι αυτό αμα σου την σπάει γράφτων στα π@π@ρι@ σου και μην απαντάς.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ποιος ο λογος να καθεστε να σφαζεστε μεσω του φορουμ??

Τρεις ωρες μαζι εισασταν διπλα διπλα,γιατι δεν κανονιζατε ενα ανοιγμα να σας λυθουν οι ¨τοσο¨ σημαντικες αποριες??

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω κι εσενα τωρα ρε παιδι μου???μα τοση καθυστερηση πλεον???τι κολλημενοι ειστε ρεεεεεεεεε???

οταν εχω λιγο ελευθερο χρονο,ασχολουμαι με το μπουρδελο,που λεγεται αμαξι,κι εσυ καθεσαι και λες τα δικα σου,παρα τα 50 χρονια σου!

το καταλαβαινεις οτι εισαι γελοιος τελειως φανταζομαι???το καταλαβαινεις οτι μας παρουσιαζεις τα παιδικα σου τραυματα τωρα???

γιατι σε πληροφορω οτι το μονο που απασχολει εμενα,ειναι τα μαθηματα μου και το αλλο φυλο,αν ξερεις τι σημαινει αυτο...

ρε εισαι τοσο κοτοπουλο και εχεις τοσο κολλημα στον εγκεφαλο που νομιζεις οτι επειδη θα εισαι πισω,γιατι θα εισαι,θα ερθει η συντελεια του κοσμου,οτι ειναι αυτοσκοπος μου εμενα να εχω το πιο δυνατο gti.σε πληροφορω λοιπον κι εσενα αλλα και τον αλλο κολλημενο και ασχετο,ολα οσα γινονται,γινονται με γνωμονα το χομπυ,το χιουμορ,την καλη διαθεση και για να περναει ευχαριστα η ωρα καποιες στιγμες χωρις υποχρεωσεις!

κρατα λοιπον τις φαντασιωσεις για σενα,που τις χρειαζεσαι,κι ασε εμενα να ξερω μονο στη θεωρια τα ευνοητα...

δεν θα ερθω την παρασκευη,ουτε και καποια αλλη παρασκευη,γιατι ειδα με τι κολλημενα μυαλα εχω να κανω και χανω τσαμπα τον χρονο μου!

για σενa ειναι κριμα,που δεν θα δεις πως ειναι να σε περναει gti,με παρομοιο σετ απ με το δικο σου,με +20 χλμ.θα ηταν μια εμπειρια κι αυτο,αλλα δεν θα την ζησεις παρα τα πολλα σου χρονια!αν πιστευεις κατι διαφορετικο πες το μου και αν θες κανονιζουμε οι δυο μας,αλλα φυσικα οχι σε φιλικο κλιμα,μετα απο αυτα που εγραψες,και φυσικα μονο με λεφτα(οσα θες) και μονο με σενα!

ειδαλλως συνεχισε να χρησιμοποιεις το δεξι σου χερι οπως μονο εσυ ξερεις...

Αυτό που δέν έχεις καταλάβει ρε πιτσιρίκο είναι το γεγονός ότι το ότι κάποιος δέν ανοίγει μαζί σου, δέν έχει να κάνει με το αμάξι σου, αλλά με εσένα τον ίδιο.Πώς ακριβώς δηλαδή σου έχει κολλήσει ότι έχεις γρήγορο αμάξι, για να καταλάβω δηλαδή..¶ντε γιατί το πιπιλάς, το πιπιλάς, και μας έχεις σπάσει τα @@@ δηλαδή.....Όπως σου είπα...κράτα και μία πισινή....

Είναι "κοινή λογική"...

Και για να καταλάβω καλύτερα και εγώ και οι άλλοι, το κάρο σου έγινε αυτόματα υπεραυτοκίνητο επειδή μόνο και μόνο πέταξες μια Κ04, και έβαλες ένα προγραμματάκι απο έναν άμοιρο προγραμματιστή του οποίου έχεις σπάσει και αυτού τα @@@ να σου σηκώσει πίεση μπάς και χαμογελάσει το χειλάκι σου;;;¶ντε γιατι αρκετά κατάπια την κάθε μ@λακία που πετάς, λές και γεννήθηκες γνώστης, και κρίνεις κιόλας στα "20 φεύγα σου" ποιός, τί, και πώς....

Αρκετά με την όλη πεολειχία σου...Η ανοχή έχει και τα όριά της.... :lol:

3. Ο RS δεν είναι κοντός. Ούτε χοντρός. Και τις προάλλες που τον είδα, δε φορούσε γυαλιά. Εκτός κι αν έβαλε φακούς επαφής, μασαζοκορσέ και ξάπλωσε στο κρεβάτι του Προκρούστη πριν έρθει για καφέ.

Βασικά έκανα laser, είμαι σε εντατική δίαιτα, και...φορούσα τακούνια...

Ναι...ναι...αυτό είναι...

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε σε διαβάζω τόση ώρα και απορώ πότε θα σταματήσεις να κάνεις επίθεση.

τα 2 αμάξια λοιπόν έχουν διαφορετική φιλοσοφία.

Το δικό σου όπως λες για ευθείες και το άλλο για στροφιλίκια και γενικά στησιμο.

Αμα λοιπόν είσαι τόσο δυνατός πατήστε σε ευθεία που είναι το δυνατό σου σημείο ΑΛΛΑ απο στάση :lol:

Αν ήμουν εγώ JDL δεν υπήρχε περίπτωση να άνοιγα μαζί σου όχι επειδή μπορεί να έχανα αλλα γιατί δεν έχεις τρόπους.

Και ο GolfRS όλοι ξέρουμε πόσο περίεργος είναι και έχει ελάχιστους "φιλους" εδώ μέσα,αν και απ όσο βλέπω γνωρίζει πολλά.γι αυτό αμα σου την σπάει γράφτων στα π@π@ρι@ σου και μην απαντάς.

εγω εκανα επιθεση???εγω ειχα ολη την καλη διαθεση για χαβαλε και δοκιμες και ερχεται και μου ποσταρει ο γιαννης αυτο...

JDL9<

Αντιλαμβάνομαι ότι όλοι έχουν φαντασιώσεις και στα νεανικά τους όνειρα ήθελαν να διακορεύσουν την ωραιότερη γκόμενα του σχολείου, αισθανόμενοι σπουδαίοι και τρανοί μέσα στην ασχήμια των μικρών σκοτεινών δωματίων τους.

Με λύπη όμως άνοιγαν τα μάτια στο τέλος της σύντομης αγχωμένης ολοκλήρωσης διαπίστωνοντας ότι η μοναδική συντροφιά τους ήταν το δεξί τους χέρι, ελπίζωντας φοβισμένοι και γεμάτοι τύψεις να μην ισχύσουν τα χριστιανικά ταμπού περί τυφλώσεως η αυξημένης τριχοφυίας της παλάμης τους........

>

εσενα σου φαινεται φιλικο ποστ αυτο προς το προσωπο μου???γιατι σε μενα απευθυνεται και σε κανεναν αλλο...

εγω ειπα,να ερθω την παρασκευη και να δουμε τελοσπαντων που βρισκομαστε,να το συζητησουμε και τετοια.

και μου πεταει αυτο το ποστ...

πως θες εγω να αντιδρασω,να τον χτυπησω φιλικα στην πλατη???

ο golfrs δεν με νοιαζει τι θα πει,μιας και ειναι φαντασματακι,με τον γιαννη εχουμε πιει 3-4 καφεδες ομως...

το οτι ειπα παραπανω οτι εκανε το κοτοπουλο,εχει καθαρα πειραχτικο χαρακτηρα και τιποτα αλλο.εγω δεν του ζητησα κατι μιας και δεν ειναι στο χαρακτηρα μου.ειπαμε να ερθω την παρασκευη ομως και νατα....

Υ.Γ.απο σταση θελω να παταω,μην τρελαινεσαι,ειπα φοραω σεμισλικ και αναρτηση για ευθειες,για να ξεκιναει οπως πρεπει δηλαδη :lol:

Αυτό που δέν έχεις καταλάβει ρε πιτσιρίκο είναι το γεγονός ότι το ότι κάποιος δέν ανοίγει μαζί σου, δέν έχει να κάνει με το αμάξι σου, αλλά με εσένα τον ίδιο.Πώς ακριβώς δηλαδή σου έχει κολλήσει ότι έχεις γρήγορο αμάξι, για να καταλάβω δηλαδή..¶ντε γιατί το πιπιλάς, το πιπιλάς, και μας έχεις σπάσει τα @@@ δηλαδή.....Όπως σου είπα...κράτα και μία πισινή....

Είναι "κοινή λογική"...

Και για να καταλάβω καλύτερα και εγώ και οι άλλοι, το κάρο σου έγινε αυτόματα υπεραυτοκίνητο επειδή μόνο και μόνο πέταξες μια Κ04, και έβαλες ένα προγραμματάκι απο έναν άμοιρο προγραμματιστή του οποίου έχεις σπάσει και αυτού τα @@@ να σου σηκώσει πίεση μπάς και χαμογελάσει το χειλάκι σου;;;¶ντε γιατι αρκετά κατάπια την κάθε μ@λακία που πετάς, λές και γεννήθηκες γνώστης, και κρίνεις κιόλας στα "20 φεύγα σου" ποιός, τί, και πώς....

Αρκετά με την όλη πεολειχία σου...Η ανοχή έχει και τα όριά της.... :lol:

εσυ ειπαμε απο τη στιγμη που δεν εμφανιζεσαι σταματα να πεταγεσαι.

το αυτοκινητο το φτιαχνω παρα πολυ καιρο αλλα αυτο ειναι κατι που δεν σε ενδιαφερει και δεν σε αφορα.οποτε παψε να ασχολεισαι με μενα.

τη διαφωνια την εχω με τον γιαννη,εσενα σε γραφω ξεκαθαρα πλεον στ @@@@@@ μου.με ανθρωπους που χεζονται να εμφανιστουνε και γαμανε απο το πληκτρολογιο δεν ασχολουμαι.αντε μπραβο!

Link to comment
Share on other sites

εσυ ειπαμε απο τη στιγμη που δεν εμφανιζεσαι σταματα να πεταγεσαι.

το αυτοκινητο το φτιαχνω παρα πολυ καιρο αλλα αυτο ειναι κατι που δεν σε ενδιαφερει και δεν σε αφορα.οποτε παψε να ασχολεισαι με μενα.

τη διαφωνια την εχω με τον γιαννη,εσενα σε γραφω ξεκαθαρα πλεον στ @@@@@@ μου.με ανθρωπους που χεζονται να εμφανιστουνε και γαμανε απο το πληκτρολογιο δεν ασχολουμαι.αντε μπραβο!

Αγόρι μου όταν εγώ έβαλα την Κ04, εσύ δέν είχες κάν δίπλωμα...Πώς θές να μάς το παίξεις και ειδήμων δηλαδή....Απίστευτο...

Και το αμάξι σου δέν "το φτιάχνεις"...στο φτιάχνουνε.Εκεί είναι η μεγαλύτερη διαφορά...

Σου είπα και παραπάνω ότι με αυτούς που ήθελα/θέλω να συναντηθώ, το έχω ήδη κάνει, και αυτοί γνωρίζουν τί άνθρωπος είμαι, και το άν χέζομαι ή όχι.....

Αυτό αρκεί...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ποιος ο λογος να καθεστε να σφαζεστε μεσω του φορουμ??

Τρεις ωρες μαζι εισασταν διπλα διπλα,γιατι δεν κανονιζατε ενα ανοιγμα να σας λυθουν οι ¨τοσο¨ σημαντικες αποριες??

Ρε Θωμά αυτό είναι το θέμα ότι εγώ δεν εξέφρασα καμία απορία για το πως πάει το αυτοκίνητο του η αν θέλω να ανοίξω (διότι πολύ απλά με αφήνει αδιάφορο) και η πλάκα είναι ότι ούτε αυτός μου είπε κάτι, έρχεται λοιπόν μετά απο μία μέρα και αρχίζει τις παπαριές ότι είμαι κότα και θα με περάσει από πάνω και άλλα τέτοια ρομαντικά.

Δεν θέλω να βιώσω την εμπειρία να με περάσει με 20+ χιλιόμετρα, με τα σέμι λάστιχα και το υπέρτατο στήσιμο, από την στιγμή που ο αλήτης ο Golf RS με έχει περάσει με 40+ και μάλιστα απο 5η σε 6η, η θα σε πηδήξει κάποιος κανονικά η όχι, :lol: :lol: να έρθω και σε οργασμό ρε αδερφέ, γιατί χωρίς αστεία είναι ηδονή να σε περνάει ενα GTi 380ps και μάλιστα ήταν τόσο ωραία η εμπειρία που ο ερωτικός αυτός εναγκαλισμός έχει επαναληφθεί τουλάχιστον άλλες τρείς φορές και ο κομπλεξικός και άσχετος Golf RS ουδέποτε βγήκε δημόσια να αναφέρει κάτι, το αναφέρω εγώ τώρα....

Έτσι εγώ απλά απάντησα με μια ωδή στην *μη επιτρεπόμενη λέξη* γιατί θα μπορούσα να αντιδράσω πολύ διαφορετικά.....

Ελπίζω να τελειώσει εδώ το θέμα με τον κάθε γρηγορογαμούλη :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε Θωμά αυτό είναι το θέμα ότι εγώ δεν εξέφρασα καμία απορία για το πως πάει το αυτοκίνητο του η αν θέλω να ανοίξω (διότι πολύ απλά με αφήνει αδιάφορο) και η πλάκα είναι ότι ούτε αυτός μου είπε κάτι, έρχεται λοιπόν μετά απο μία μέρα και αρχίζει τις παπαριές ότι είμαι κότα και θα με περάσει από πάνω και άλλα τέτοια ρομαντικά.

Δεν θέλω να βιώσω την εμπειρία να με περάσει με 20+ χιλιόμετρα, με τα σέμι λάστιχα και το υπέρτατο στήσιμο, από την στιγμή που ο αλήτης ο Golf RS με έχει περάσει με 40+ και μάλιστα απο 5η σε 6η, η θα σε πηδήξει κάποιος κανονικά η όχι, :lol::lol: να έρθω και σε οργασμό ρε αδερφέ, γιατί χωρίς αστεία είναι ηδονή να σε περνάει ενα GTi 380ps και μάλιστα ήταν τόσο ωραία η εμπειρία που ο ερωτικός αυτός εναγκαλισμός έχει επαναληφθεί τουλάχιστον άλλες τρείς φορές και ο κομπλεξικός και άσχετος Golf RS ουδέποτε βγήκε δημόσια να αναφέρει κάτι, το αναφέρω εγώ τώρα....

Έτσι εγώ απλά απάντησα με μια ωδή στην *μη επιτρεπόμενη λέξη* γιατί θα μπορούσα να αντιδράσω πολύ διαφορετικά.....

Ελπίζω να τελειώσει εδώ το θέμα με τον κάθε γρηγορογαμούλη :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πώώώώω...

Καλά βρέ...δέν ντρέπεσαι ;;Λές σε όλο τον κόσμο τις ερωτικές μας περιπτύξεις ;;

Όλα αυτά τα αισθησιακά γκάζια...οι βραδίες γεμάτες άρωμα άκαφτης και αναθυμιάσεων..

...οι επαφή μας με τα όργανα του νόμου...δέν σήμαιναν κάτι για σένα ;;; :lol::lol:

Και τα βγάζεις έτσι στην φόρα;;;Μου ραγίζεις την καρδιά...να το ξέρεις... :cry::cry:

Νόμιζα ότι ήσουν διαφορετικός...αλλά τελικά είσαι ακόμα ένας εκμεταλευτής που με θέλει μόνο για τα...ανοίγματά μου....

Φτού σου...αλήτη.... :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Αγόρι μου όταν εγώ έβαλα την Κ04, εσύ δέν είχες κάν δίπλωμα...Πώς θές να μάς το παίξεις και ειδήμων δηλαδή....Απίστευτο...

Και το αμάξι σου δέν "το φτιάχνεις"...στο φτιάχνουνε.Εκεί είναι η μεγαλύτερη διαφορά...

Σου είπα και παραπάνω ότι με αυτούς που ήθελα/θέλω να συναντηθώ, το έχω ήδη κάνει, και αυτοί γνωρίζουν τί άνθρωπος είμαι, και το άν χέζομαι ή όχι.....

Αυτό αρκεί...

την κ04 την εχω σχεδον 1 χρονο και πριν,επι 1 χρονο,δουλευε ως φουλ 1ο σταδιο!οποτε ασε τα διπλωματα στη θεση τους.

κριμα,λοιπον,που αφου πας καλυτερα απο τον γιαννη δεν θα δοκιμασουμε.τελοσπαντων,ας τελειωσουμε εδω με τις αντιπαραθεσεις,δεν βγαζουν πουθενα!

Link to comment
Share on other sites

την κ04 την εχω σχεδον 1 χρονο και πριν,επι 1 χρονο,δουλευε ως φουλ 1ο σταδιο!οποτε ασε τα διπλωματα στη θεση τους.

κριμα,λοιπον,που αφου πας καλυτερα απο τον γιαννη δεν θα δοκιμασουμε.τελοσπαντων,ας τελειωσουμε εδω με τις αντιπαραθεσεις,δεν βγαζουν πουθενα!

Μήν αρχίσουμε τις "συγκρίσεις"...

Και θα σου ξαναπώ..Όταν εσύ απλά "σκεφτόσουν", εγώ είμουν full stage 2 και με αντλία...

Βάζεις στο ίδιο επίπεδο πράγματα που δέν έχουν επαφή....¶στο..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον απ οσα διαβασα εγω δεν καταλαβα το παρακατω :lol:...

Και ο GolfRS όλοι ξέρουμε πόσο περίεργος είναι και έχει ελάχιστους "φιλους" εδώ μέσα,αν και απ όσο βλέπω γνωρίζει πολλά.γι αυτό αμα σου την σπάει γράφτων στα π@π@ρι@ σου και μην απαντάς.

Τελικα ειναι καλυτερα να σου βγει το ματι παρα το ονομα...

ΥΓ: Που την βρισκεις την ορεξη ρε Δημητρη και προσπαθεις να αποδειξεις στο καθεναν οτι εχει λαθος δεν μπορω να καταλαβω? Αμα ο αλλος ειναι καβαλα στο καλαμι sillyhorse1rb5.gif και νομιζει οτι οδηγαει F-16 αστον στην ησυχια του, τι του την χαλας, αφου μονος του περναει μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε Θωμά αυτό είναι το θέμα ότι εγώ δεν εξέφρασα καμία απορία για το πως πάει το αυτοκίνητο του η αν θέλω να ανοίξω (διότι πολύ απλά με αφήνει αδιάφορο) και η πλάκα είναι ότι ούτε αυτός μου είπε κάτι, έρχεται λοιπόν μετά απο μία μέρα και αρχίζει τις παπαριές ότι είμαι κότα και θα με περάσει από πάνω και άλλα τέτοια ρομαντικά.

Δεν θέλω να βιώσω την εμπειρία να με περάσει με 20+ χιλιόμετρα, με τα σέμι λάστιχα

Έτσι εγώ απλά απάντησα με μια ωδή στην *μη επιτρεπόμενη λέξη* γιατί θα μπορούσα να αντιδράσω πολύ διαφορετικά.....

Ελπίζω να τελειώσει εδώ το θέμα με τον κάθε γρηγορογαμούλη :lol: :lol: :lol: :lol: :cry: :cry:

ακου να διες πως εχουν τα πραγματα λοιπον.

πιστευεις οτι με ενδιαφερει να δω πως παω με ενα MTM???ελεος...

απο τη στιγμη,ομως,που μαζευομαστε,πινουμε τους καφεδες μας και μετα κανουμε τον κοπο και τρεχουμε στον ΑΒ,τετοιες δοκιμες με παρομοια σετ απ,τις βρισκω αρκετα ενδιαφερον.το οτι ειπα χαριτολογωντας κοτοπουλα και τετοια,δεν ειναι λογος για παρεξηγηση.αστειευομενος το ειπα,παλι ελεος...

εσυ απλα απαντησες με τον χειροτερο τροπο,οπως συνηθιζεις αλλωστε,βγαζοντας ολο μα ολο τον κομπλεξισμο σου!

δεν το ειπες καλα,ας τελειωσει το θεμα με τον καθε πληκτρολογιογαμουλη!γιατι εγω ηρθα την παρασκευη με ολη την καλη διαθεση,γι αυτο και δεν σου προτεινα,για να μην εχουμε μπερδεματα,πιστευοντας βεβαια οτι ουτως 'η αλλως θα δοκιμαζαμε,οπως πολυ σωστα παροτρυνε ο τζιμμακος μετα!

αλλα τα αυτια μου δεν κανουνε πουλακια.ειπες για τα ασφαλιτικα και το απεφυγες εντεχνως,δειχνοντας αλλη μια φορα το κομπλεξ σου!

οταν,λοιπον,καταλαβετε οτι δεν βγαινουμε στον δρομο να τις μετρησουμε,γιατι αυτο κραζετε,αλλα αυτο κανετε,πειτε μου καποια παρασκευη να ερθω για φιλικες δοκιμες και μονο!

Υ.Γ.εγω οταν εννοουσα με +20,εννοουσα με το που θα κουμπωνα 3η.οπως και με τον τζιμμακο μεχρι κοφτη 4ης πατησα και μετα το αφησα.απλα προς ενημερωση.αν περιμενω να βαλω 6η για να περασω,κλαυτα χαραλαμπε,αστο γκαζι και παρατα το!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.