Jump to content
Guest Nightangel

Golf Mk5 Gti Owners

Recommended Posts

το οτι ειπα χαριτολογωντας κοτοπουλα και τετοια,δεν ειναι λογος για παρεξηγηση.αστειευομενος το ειπα,παλι ελεος...

Γιαννη ( JDL ) , Δημητρη ( golfRS) ειστε κοτοπουλα.... παρεξηγηθηκατε?? lol :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον απ οσα διαβασα εγω δεν καταλαβα το παρακατω :lol: ...

Τελικα ειναι καλυτερα να σου βγει το ματι παρα το ονομα...

ΥΓ: Που την βρισκεις την ορεξη ρε Δημητρη και προσπαθεις να αποδειξεις στο καθεναν οτι εχει λαθος δεν μπορω να καταλαβω? Αμα ο αλλος ειναι καβαλα στο καλαμι sillyhorse1rb5.gif και νομιζει οτι οδηγαει F-16 αστον στην ησυχια του, τι του την χαλας, αφου μονος του περναει μια χαρα.

Καλή ερώτηση αυτή, και θα σου την απαντήσω ευθείς αμέσως.....

Είμαι άνθρωπος που ή ζωή μου έμαθε ότι η σεμνότητα και η "πισινή" δέν έβλαψε ποτέ κανέναν.

Το αντίθετο μάλιστα...Όταν βλέπω ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ γύρω μου (και δέν μιλάμε συγκεκριμένα για φόρουμ) το πόσοι ΔΗΘΕΝ και "ΠΟΥΛΑΩ ΜΟΥΡΗ" κυκλοφορούν, απλά και μόνο γιατί έτσι τους ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ότι πάει κανείς μπροστά δέν μπορώ να μήν αντιδράσω, για τον απλούστατο λόγο ότι αυτά τα άτομα είναι που "γ#μανε"¨την ζωή των υπολοίπων.

Θα μου πείς εσύ είσαι ο σωστός και ο Κώστας π.χ. ο κακός ;;Όχι δέν εννοώ αυτό.Όλοι μας λίγο πολύ κουβαλάμε μια καμπούρα πίσω μας, και μόνο εμείς δέν την βλέπουμε.Δέν τίθεται θέμα περι αυτού...Το ζήτημα είναι πώς άν ένα άτομο σάν τον Κώστα π.χ. ΔΕΝ ΜΑΘΕΙ μια στοιχειώδη συμπεριφορά (γιατί πολύ απλά δέν του την έχουν μάθει απο το σπίτι του, ή μπορεί και να πέρασε άσχημη παιδική ηλικία και έτσι ξεσπάει) τότε όταν θα βρεθεί μπροστά σε καταστάσεις που ή "μαγκιά" θα του σπάσει τα μούτρα, τότε θα είναι πλέον πολύ αργά...

Και θα μου πείς πάλι...και δηλαδή εσύ θα σώσεις τον Κώστα, τον κάθε Κώστα και όλον τον κόσμο ;;Μπάάά...άτομα τέτοιας "νοοτροποίας" σπάνια βάζουν μυαλό (εκτός και άν σπάσουν τα μούτρα τους, αλλά και πάλι), αλλά αυτό δέν σημαίνει όμως ότι εμείς οι υπόλοιποι πρέπει και να τους ανεχόμαστε..Η μετριοπάθεια είναι αρετή, αλλά δέν είναι συνόνυμη με την αφέλεια...

Είναι κανείς απο εσάς αφελής ;;

Link to comment
Share on other sites

Μήν αρχίσουμε τις "συγκρίσεις"...

Και θα σου ξαναπώ..Όταν εσύ απλά "σκεφτόσουν", εγώ είμουν full stage 2 και με αντλία...

Βάζεις στο ίδιο επίπεδο πράγματα που δέν έχουν επαφή....¶στο..

πραγματικα ποση βλακεια μπορει να χωρεσει ενα κεφαλι θες να μου το εξηγησεις???

ποτε συνεκρινα εγω???μηπως θες τελικα να τις βγαλουμε να τις μετρησουμε??

μηπως τα σχολια μου επιασαν τοπο τελικα...

και οπως εχουμε ξανα πει,μην μου κοκορευεσαι στο θεμα βελτιωση...

οταν εσυ ειχες βαλει αντλια,εγω δοκιμαζα το εβο του ξαδερφου με GT35 PRECISION στο 2,2.

βαζεις οντως στο ιδιο επιπεδο πραγματα που δεν εχουν επαφη...

Link to comment
Share on other sites

Με την επικοινωνιακή σου δεινότητα το μόνο που σου λέω είναι ότι αν ήσουν υπουργός εξωτερικών θα μας ενέπλεκες σε πόλεμο με την Βραζιλία, τόσο άσχετα είναι όλα αυτά, σού είπα, δεν είπα, ενόησα είπε ο Jimmakos, δεν ήθελες ούτε εγώ ,είσαι κοτόπουλο δεν με απασχολεί αλλά θέλω...........

Monty Pythons.... :lol: :lol:

Δεν γουστάρω να ανοίξουμε γιατί δεν γουστάρω την συμπεριφορά σου ΤΕΛΟΣ.

Σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες πάμε άλλη μία με άλλο συντακτικό :

Δεν γουστάρω την συμεριφορά σου και για αυτό δεν γουστάρω να ανοίξουμε TEΛΟΣ.

Να χαίρεσαι και να απολαμβάνεις το αυτοκίνητο σου και σου εύχομαι να έχεις πολλά και απροβλημάτιστα χιλιόμετρα, θα σε παρακαλούσα όμως να μην ασχολήσαι με εμένα, γιατί υπάρχει και η γρίππη των πτηνών και μπορεί να κολλήσεις.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα ποση βλακεια μπορει να χωρεσει ενα κεφαλι θες να μου το εξηγησεις???

ποτε συνεκρινα εγω???μηπως θες τελικα να τις βγαλουμε να τις μετρησουμε??

μηπως τα σχολια μου επιασαν τοπο τελικα...

και οπως εχουμε ξανα πει,μην μου κοκορευεσαι στο θεμα βελτιωση...

οταν εσυ ειχες βαλει αντλια,εγω δοκιμαζα το εβο του ξαδερφου με GT35 PRECISION στο 2,2.

βαζεις οντως στο ιδιο επιπεδο πραγματα που δεν εχουν επαφη...

Μάλιστα...

Ήθελα νά ξερα τελικά ρε *μη επιτρεπόμενη λέξη*ένο...άμα κατέβω και σε περάσω απο ΠΑΝΩ..μετά πού θα τρέχεις να κρυφτείς........

Πολύ σε ανέχτηκα μου φαίνεται, και εγώ, και οι υπόλοιποι τους οποίους συνεχίζεις να ερεθίζεις...

Link to comment
Share on other sites

Καλή ερώτηση αυτή, και θα σου την απαντήσω ευθείς αμέσως.....

Είμαι άνθρωπος που ή ζωή μου έμαθε ότι η σεμνότητα και η "πισινή" δέν έβλαψε ποτέ κανέναν.

Το αντίθετο μάλιστα...Όταν βλέπω ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ γύρω μου (και δέν μιλάμε συγκεκριμένα για φόρουμ) το πόσοι ΔΗΘΕΝ και "ΠΟΥΛΑΩ ΜΟΥΡΗ" κυκλοφορούν, απλά και μόνο γιατί έτσι τους ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ότι πάει κανείς μπροστά δέν μπορώ να μήν αντιδράσω, για τον απλούστατο λόγο ότι αυτά τα άτομα είναι που "γ#μανε"¨την ζωή των υπολοίπων.

Θα μου πείς εσύ είσαι ο σωστός και ο Κώστας π.χ. ο κακός ;;Όχι δέν εννοώ αυτό.Όλοι μας λίγο πολύ κουβαλάμε μια καμπούρα πίσω μας, και μόνο εμείς δέν την βλέπουμε.Δέν τίθεται θέμα περι αυτού...Το ζήτημα είναι πώς άν ένα άτομο σάν τον Κώστα π.χ. ΔΕΝ ΜΑΘΕΙ μια στοιχειώδη συμπεριφορά (γιατί πολύ απλά δέν του την έχουν μάθει απο το σπίτι του, ή μπορεί και να πέρασε άσχημη παιδική ηλικία και έτσι ξεσπάει) τότε όταν θα βρεθεί μπροστά σε καταστάσεις που ή "μαγκιά" θα του σπάσει τα μούτρα, τότε θα είναι πλέον πολύ αργά...

Και θα μου πείς πάλι...και δηλαδή εσύ θα σώσεις τον Κώστα, τον κάθε Κώστα και όλον τον κόσμο ;;Μπάάά...άτομα τέτοιας "νοοτροποίας" σπάνια βάζουν μυαλό (εκτός και άν σπάσουν τα μούτρα τους, αλλά και πάλι), αλλά αυτό δέν σημαίνει όμως ότι εμείς οι υπόλοιποι πρέπει και να τους ανεχόμαστε..Η μετριοπάθεια είναι αρετή, αλλά δέν είναι συνόνυμη με την αφέλεια...

Είναι κανείς απο εσάς αφελής ;;

ειδες φιλε δημητρη τι κανουν τα πληκτρολογια λοιπον.εσυ νομιζεις οτι εγω καθομαι και πουλαω μαγκια,οπως λες και τετοια,αλλα....

το μονο που κανω ειναι να σας κοροιδευω,να σας τσιγκλαω,με πολλες δοσεις αληθειας,κι εσεις να αντιδρατε οπως αντιδρατε!

ολα αυτα ειναι ενα παιχνιδι λεξεων... :lol:

Link to comment
Share on other sites

ειδες φιλε δημητρη τι κανουν τα πληκτρολογια λοιπον.εσυ νομιζεις οτι εγω καθομαι και πουλαω μαγκια,οπως λες και τετοια,αλλα....

το μονο που κανω ειναι να σας κοροιδευω,να σας τσιγκλαω,με πολλες δοσεις αληθειας,κι εσεις να αντιδρατε οπως αντιδρατε!

ολα αυτα ειναι ενα παιχνιδι λεξεων... :lol:

Ναι αλλά ξέρεις τι συμβαίνει όμως ;;

Έτσι όπως πάει το πράγμα, εγώ θα κατέβω να ανοίξουμε...αλλά σοβαρά όμως...

πρίν ανοίξουμε, πρώτα θα σε σαπίσω στις σφαλιάρες και μετά πάτα εσύ γκάζι....

P.S.Αλλά θα σε σαπίσω όμως...και εσύ φέρε και ένα πληκτρολόγιο μαζί σου καλού κακού...

Link to comment
Share on other sites

ειδες φιλε δημητρη τι κανουν τα πληκτρολογια λοιπον.εσυ νομιζεις οτι εγω καθομαι και πουλαω μαγκια,οπως λες και τετοια,αλλα....

το μονο που κανω ειναι να σας κοροιδευω,να σας τσιγκλαω,με πολλες δοσεις αληθειας,κι εσεις να αντιδρατε οπως αντιδρατε!

ολα αυτα ειναι ενα παιχνιδι λεξεων... :lol:

Πραγματικα πρεπει να κανεις κατι με το συντακτικο σου γιατι εκτος απο τα νευρα μας κανεις κουρελια και την ωραιοτάτη ελληνική γλωσσα.... Ασε τις τουρμπινες και τα σλικ και πιασε κανενα βιβλιο...

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά ξέρεις τι συμβαίνει όμως ;;

Έτσι όπως πάει το πράγμα, εγώ θα κατέβω να ανοίξουμε...αλλά σοβαρά όμως...

πρίν ανοίξουμε, πρώτα θα σε σαπίσω στις σφαλιάρες και μετά πάτα εσύ γκάζι....

P.S.Αλλά θα σε σαπίσω όμως...και εσύ φέρε και ένα πληκτρολόγιο μαζί σου καλού κακού...

ψηνεσαι να το κανονισουμε??? :lol::lol:

Πραγματικα πρεπει να κανεις κατι με το συντακτικο σου γιατι εκτος απο τα νευρα μας κανεις κουρελια και την ωραιοτάτη ελληνική γλωσσα.... Ασε τις τουρμπινες και τα σλικ και πιασε κανενα βιβλιο...

καλε μου φιλε,σορρυ,αλλα πολυτεχνειο σπουδαζω(μηχανικος Η/Υ).οπως θα ξερεις εμεις των θετικων επιστημων δεν τα παμε πολυ καλα με την ελληνικη γλωσσα,αλλα μας ανδιαφερουν! :lol:

Με την επικοινωνιακή σου δεινότητα το μόνο που σου λέω είναι ότι αν ήσουν υπουργός εξωτερικών θα μας ενέπλεκες σε πόλεμο με την Βραζιλία, τόσο άσχετα είναι όλα αυτά, σού είπα, δεν είπα, ενόησα είπε ο Jimmakos, δεν ήθελες ούτε εγώ ,είσαι κοτόπουλο δεν με απασχολεί αλλά θέλω...........

Monty Pythons.... :cry: :cry:

Δεν γουστάρω να ανοίξουμε γιατί δεν γουστάρω την συμπεριφορά σου ΤΕΛΟΣ.

Σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες πάμε άλλη μία με άλλο συντακτικό :

Δεν γουστάρω την συμεριφορά σου και για αυτό δεν γουστάρω να ανοίξουμε TEΛΟΣ.

Να χαίρεσαι και να απολαμβάνεις το αυτοκίνητο σου και σου εύχομαι να έχεις πολλά και απροβλημάτιστα χιλιόμετρα, θα σε παρακαλούσα όμως να μην ασχολήσαι με εμένα, γιατί υπάρχει και η γρίππη των πτηνών και μπορεί να κολλήσεις.... :lol:

γιαννη το ειχα αποκλεισει ουτως ή αλλως.αντε καλη συνεχεια...

Link to comment
Share on other sites

καλε μου φιλε,σορρυ,αλλα πολυτεχνειο σπουδαζω(μηχανικος Η/Υ).οπως θα ξερεις εμεις των θετικων επιστημων δεν τα παμε πολυ καλα με την ελληνικη γλωσσα,αλλα μας ανδιαφερουν! :lol:

Εισαι φοιτητης και εχεις gti βελτιωμενο??

Α ρε φτωχεια καταραμενη... :lol:

ΥΓ: ο μπαμπας καλα?? :lol:

Edited by ΖΕΥΣ
Link to comment
Share on other sites

Εισαι φοιτητης και εχεις gti βελτιωμενο??

Α ρε φτωχεια καταραμενη... :lol:

ΥΓ: ο μπαμπας καλα?? :lol:

ολα καλα φιλε,δοξα το θεο! :lol:

Θές να σε σαπίσω πρώτα και να ανοίξουμε άλλη μέρα ;;

Τί λες ;;Μήπως χάνεις αλλαγές μετά...

ρε ελα να βρεθουμε εμεις και οπως κυλισει το πανηγυρι...λεγε,τωρα που γυρναει!

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα φιλε,δοξα το θεο! :lol:

Μερικες φορες ρε Κωστα δεν σε καταλαβαινω

αφου το φυσας το παραδακι, δεν του ελεγες του πατερα σου να σου παρει ενα evo

να το κανεις και καμια 500αρια αλογα να μην ασχολεισαι με εμας τους κοινους θνητους ??:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μερικες φορες ρε Κωστα δεν σε καταλαβαινω

αφου το φυσας το παραδακι, δεν του ελεγες του πατερα σου να σου παρει ενα evo

να το κανεις και καμια 500αρια αλογα να μην ασχολεισαι με εμας τους κοινους θνητους ??:lol: :lol: :lol:

η οικογενεια παντα στην αγορα αυτοκινητου στρεφοταν προς τα vag.αν ελεγα οτι θελω mitsu,πιθανον να με κραζανε.ξερεις κλασσικοι γονεις που δεν αναγνωριζουν τις χαρες ενος evo,αλλα κοιτανε μονο το ονομα! :lol:

Link to comment
Share on other sites

η οικογενεια παντα στην αγορα αυτοκινητου στρεφοταν προς τα vag.αν ελεγα οτι θελω mitsu,πιθανον να με κραζανε.ξερεις κλασσικοι γονεις που δεν αναγνωριζουν τις χαρες ενος evo,αλλα κοιτανε μονο το ονομα! :lol:

Οπότε να φανταστώ έχεις ιδιωτική ασφάλιση........

Link to comment
Share on other sites

To καλό πάντως είναι, ότι αν φάει κάποιος ξύλο απο τον Golf RS, δεν χρειάζεται να φωνάξει μετά ΕΝΑΝ ΓΙΑΤΡΟ.....ΔΥΟ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΕ ΕΝΑΝ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ε,τοτε να αλλαξουμε και το nickname.προτεινω pantene-rs.οχι?

Οπότε να φανταστώ έχεις ιδιωτική ασφάλιση........

μην σε ανησυχει τιποτα,εχω.ψηθηκες λοιπον? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

O RS πάντως βαράει άσχημα, να το ξέρεις...

badsanta9aa.gif

Δε λυπάται ούτε γριούλες...

The-Old-West-Was-Tough.gif

Και του τη δίνουν τα "φίδια"...

VanDammePunchesSnake.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.