Jump to content
Guest Nightangel

Golf Mk5 Gti Owners

Recommended Posts

Σήμερον, είπαμε με τον γιώργο να κανουμε κατι διαφορετικο,λεμε να παμε μαζι στο athens tuning show..

Οποτε τι λετε,ποσοι ειναι μεσα?

Για να δω χεράκια!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερον, είπαμε με τον γιώργο να κανουμε κατι διαφορετικο,λεμε να παμε μαζι στο athens tuning show..

Οποτε τι λετε,ποσοι ειναι μεσα?

Για να δω χεράκια!

upyours.gif μέσα!

Edited by Panositos
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είπαμε με τον Νεοκλή, μιας και θα ήταν καλή φάση να πάμε όλοι μαζί. Αλλά το πρόβλημα είναι ότι όλοι σχεδόν δουλεύουν μέχρι αργά. ¶ντε να δούμε πόσοι θα μαζευτούν.

Και μεταξύ μας, όσοι πήγαν στην έκθεση, δεν τους άρεσε.

Link to comment
Share on other sites

Θα κάνετε τίποτα αύριο παίδες?

Θα είμαι μόνος καθώς η γυναίκα μου θα βρίσκεται στη Θεσσαλονίκη για την infoystems.

Μετά τις 21.00 μπορώ να σας βρω κάπου. Αν κανονίσετε στείλτε μου κάποιος (π.χ. Νεοκλής) τον αριθμό του κινητού του με pm για να συνεννοηθούμε!

Link to comment
Share on other sites

E άμα είναι έτσι, κάτι θα κανονίσουμε. Αναμείνατε...

Λοιπόν, πάμε σήμερα για καφέ, κατά τις 8 Χαλάνδρι; Πήγα χθες και δεν πίστευα αυτά που έβλεπα. Δύσκολο παρκάρισμα, αλλά θα αλληλοκλειστούμε. Τι λέτε;

Edited by Geopan
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατά τις 9.00 θα φύγω από το γραφείο μου στου Παπάγου, άντε και λίγο νωρίτερα, οπότε είμαι μέσα αρκεί να ξέρω που είσαστε και κάποιου το τηλ. για να σας αναγνωρίσω... Εντάξει, τον Jimako, τον Νεοκλή και κανα-δυο άλλους τους γνωρίζω φυσιογνωμικά, αλλά μέχρι εκεί!

Link to comment
Share on other sites

Αναθεώρηση:

Στις 8-8.30 ραντεβού στη RENAULT στην Εθνική και από εκεί μάλλον θα πάμε προς Πολιτεία- Κεφαλάρι μεριά. Βλέπετε έχουμε και το παρκινγκ που πρέπει να υπολογίσουμε και στο Χαλάνδρι δεν πρόκειται να βρούμε Παρασκευή Βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς σήμερα θα τελειώσω αργά και μάλλον δεν προλαβαίνω. Αν αλλάξει κάτι θα ενημερώσω και θα είμαι παρών !

Για το Χαλάνδρι, όπου εκεί μεγάλωσα και βγαίνω χρόνια για τον καφέ μου, όντως τα πράγματα έχουν αρχίσει τα τελευταία 2-3 χρόνια και γίνονται πολύ "καλά" ! :)

Link to comment
Share on other sites

Tι καλά ρε συ Σπύρο. Χθες που είχε και δροσούλα, όλες είχαν βάλει από μια φαρδιά ζώνη και ένα βαφτιστικό μπλουζάκι και είχαν βγει βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα το pm και θα τηλ. μόλις ξεκινήσω για να δω που βρισκόσαστε!

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση..Το dsg έχει σκάστρα και αν ναι ακούγεται όπως στο manual?

new_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifwithstupid.gifB)

φυσικα και εχει φιλε μου δεν εχει σχεση το σασμαν σου με την σκαστρα.λογικα θα ακουγεται οπως στο κανονικο,δηλ βαλε μια 4η πατα στις 2100 και ασε στις 2300,πιστευω κατι θα ακουσεις εκει :lol::lol:

Edited by kostas gti
Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον Περικλή. Ωραία, την Παρασκευή ως συνήθως που θα κανονιστεί καφεδάκι, θα ενημερωθείς και εσύ μαζί με τους υπόλοιπους.

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ ΕΝΑΝ ΘΟΡΥΒΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΣΑΝ ΝΑ ΤΡΕΜΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΟΤΑΛΙΖΕΙ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 5000 ΜΕ 5500 ΣΤΡΟΦΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ θα έρθω κατά 99%, έστειλα τη σύζυγο με την κουνιάδα να δουν το Hairspray... Ουφ!

Link to comment
Share on other sites

Εσύ καλόμαθες και κάθε Παρασκευή θα κανονίζεις στην γυναίκα σου για να μένεις ελεύθερος. Και μην το αρνηθείς, μπαγάσα...

Αύριο βρέχει-χιονίζει θα βρεθούμε. Τώρα για το που και πότε, κανονίζουμε αύριο, αλλά αν έχει κανείς καμιά καλή ιδέα, μετά χαράς να την συζητήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Αν ήξερες τι θα τραβήξω το Σ/Κ γι' αυτές τις λίγες ώρες ελευθερίας...

Εγώ μπορώ να φύγω κατά τις 8:30-8:45, ίσως να φέρω και εναν φίλο με μάυρο GTI μαζί που δεν είναι ακόμη στο Club. Επειδή ο Jimakos δεν ήταν στα κέφια του τις προάλλες, ας πάμε κάπου που να έχει parking! Μπορούμε και ¶γιο Στέφανο, St-Etienne ή στον Σταθμό του τρένου (έχει δημοτικό parking λίγο πιο πάνω).

Link to comment
Share on other sites

Λέμε για πολιτεία...

8 - 8:30 στην renault στην Εθνική...

OBEΡ

Υ.Γ Στον αγιο στέφανο δίπλα σε μια αντιπροσωπεία VW έχει μια καφετέρια , πάμε εκει?

Υ.Γ 2 Πάμε ΦΡΑΓΜΑ??ΟΕΟ?Κοντά είναι , πάρκινγ έχει και άπλα να χωρέσουμε όλοι...

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ 2 Πάμε ΦΡΑΓΜΑ??ΟΕΟ?Κοντά είναι , πάρκινγ έχει και άπλα να χωρέσουμε όλοι...

Λίγο μακρυά δεν πέφτει? :-)

¶σε που έτσι που τρέχετε ορισμένοι (ονόματα δε λέμε, οικογένειες δε θίγουμε), αν πάμε Φράγμα κάποιοι από εμάς θα φτάσουν είτε με πλατφόρμα είτε με EKAB (αν μας βρουν τα ΕΜΑΚ)!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.