Jump to content
Guest Nightangel

Golf Mk5 Gti Owners

Recommended Posts

Οταν ομως το αυτοκινητο εχει προγραμμα, οπως π.χ. το δικο μου, δεν εχει υποστει update ο εγκεφαλος απο την mtm??

Δηλαδη δεν εχει γινει κατι σαν το recall που θελουν να κανουν?

Link to comment
Share on other sites

θα κανονοισουμε μια φορα να συναντηθουμε στην κορινθο για να μοιρασουμε την διαδρομη. ;)

(να σου ραψω και κανενα κουστουμακι) :lol:

Mικρέ μου ραφτάκο....................... :D

Link to comment
Share on other sites

λοιπον προς ολους τους gtiδες σημερα παρασκευη και ωρα 21.00 στο la pasteria στην αττικη οδο. :D

Πού είναι αυτό βρε παιδιά ?

Για δώστε οδηγίες ... μπάς και καταφέρω και έρθω.

Από Περιφερειακή Υμμητού.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους :thumbsup: :thumbsup: ...Εγώ πάντως μετά την χτεσινή βόλτα με τον Τάσο έχω να πώ οτι η ανάρτηση του (ΚWIII) κάνει τις 19άρες CH να φαίνονται σαν τις μαμά 18αρες μου.

Και από εμφάνιση δεν το συζητάω.. :D;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους B) B) ...Εγώ πάντως μετά την χτεσινή βόλτα με τον Τάσο έχω να πώ οτι η ανάρτηση του (ΚWIII) κάνει τις 19άρες CH να φαίνονται σαν τις μαμά 18αρες μου.

Και από εμφάνιση δεν το συζητάω.. B):thumbsup::wub:

Τhanks για την πληροφορια!!

Ενδιαφερομαι αμεσα για αυτο ;)

Link to comment
Share on other sites

Από οτι μου είπε ο Τάσος τις έχει στα 4/10 της σκληρότητας. Δεν υπερβάλλω λέγοντας οτι σε αίσθηση στις ανωμαλίες δεν καταλαβαίνεις οτι πατάς σε 19αρες και όχι σε μαμά 18 παρόλο που η διαφορά σε αμεσότητα είναι εμφανής. (άλλο 225 άλλο 235)

Link to comment
Share on other sites

θα κανονοισουμε μια φορα να συναντηθουμε στην κορινθο για να μοιρασουμε την διαδρομη. :wub:

(να σου ραψω και κανενα κουστουμακι) ;)

To ραψιμο ρε ειναι δικια μου υποθεση!Εσυ αρχισε με το ........κεντημα και βλεπουμε!ΟΥχαχαχαχαχα B):thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Από τη βιασύνη μου ξέχασα να ευχαριστήσω ΟΛΑ τα παιδιά για την άψογη παρέα εχθές.

Θα τα ξαναπούμε πιστεύω.

Υ.Σ.

....ακόμα δέν μπορώ να το χωνέψω για το S3 :) ... αλλά θα το συζητήσουμε στο επόμενο meeting.

Link to comment
Share on other sites

Από τη βιασύνη μου ξέχασα να ευχαριστήσω ΟΛΑ τα παιδιά για την άψογη παρέα εχθές.

Θα τα ξαναπούμε πιστεύω.

Υ.Σ.

....ακόμα δέν μπορώ να το χωνέψω για το S3 :( ... αλλά θα το συζητήσουμε στο επόμενο meeting.

Tι ρε για πειτε?Πατησατε με κανα καινουργιο s3?

Link to comment
Share on other sites

Δέν μπορώ να πώ πολλά...άς γράψει ο υπέυθυνος :(

Για να μήν σας κρατάω σε αγωνία πάντως ... το νέο S3 ... ήρθε 2ο :lol:

Αναμενόμενο δέν ήταν αυτό;;

Εγώ το έχω ήδη πεί.

Λόγω του CR του "παλιου" TFSI με μεγαλύτερη τουρμπίνα θα πυροβολάει ότι κινειται στον δρόμο...

Οι νέοι TFSI έχουν μειωμένο CR και άν και μεγαλύτερη τουρμπίνα, δίνουν αλλιώς την δύναμη.

Το ίδιο προβλέπω και για "Chipped Edition 30 VS K04 GTI" το 2ο θα είναι μπροστάάάά....

Link to comment
Share on other sites

'Επρεπε να δείτε χαμόγελο ο tonino μόλις γυρίσε από το άνοιγμα....γελάγανε και τα αυτιά του B);):lol:

Link to comment
Share on other sites

ανοιξαμε 3ες και 4ες και σε ολες ημουν μπροστα 2 με 3 αμαξια.με το που κουμποναμε 6η σιγα σιγα αρχιζε το s3 να κλεινει την διαφορα και να με περναει. τα ειπαμε με το παιδι που τυγχανει να ειναι και φιλος μου και ειπε οτι ανοιγε κανονικα απλα δεν εκανε τις αλλαγες που εκανα εγω.

αντε και rs4 τωρα... ;)

Link to comment
Share on other sites

Λόγω του CR του "παλιου" TFSI με μεγαλύτερη τουρμπίνα θα πυροβολάει ότι κινειται στον δρόμο...

Οι νέοι TFSI έχουν μειωμένο CR και άν και μεγαλύτερη τουρμπίνα, δίνουν αλλιώς την δύναμη.

τι εναι το CR;

Link to comment
Share on other sites

ανοιξαμε 3ες και 4ες και σε ολες ημουν μπροστα 2 με 3 αμαξια.με το που κουμποναμε 6η σιγα σιγα αρχιζε το s3 να κλεινει την διαφορα και να με περναει. τα ειπαμε με το παιδι που τυγχανει να ειναι και φιλος μου και ειπε οτι ανοιγε κανονικα απλα δεν εκανε τις αλλαγες που εκανα εγω.

αντε και rs4 τωρα... :(

Λογικο μιας και το s3 ειναι πιο βαρυ και τετρακινητο!Βεβαια στα ψηλα αφου εχει k04 γεμιζει πολυ καλυτερα και γιαυτο σε περασε!Μπραβο Αντωνη για το ανοιγμα σου! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.