Jump to content
stayros abt

Συναντηση Μελων Κεντρικης Ελλαδας

Recommended Posts

Η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen, προσκαλεί τα μέλη απο την Κεντρική Ελλάδα την Κυριακή 25 σεπτεμβριου για καφεδάκι στον πλαταμωνα

Το σημείο συνάντησης θα είναι στην λαρισα στην εισοδο της αντιπροσωπειας VW-AUDI Γιαννακοπουλος και ωρα 15.00 ωστε 15.15 να αναχωρησουμε

Μην ξεχνάτε ότι μπορείτε να έρθετε όλοι οι φίλοι / κάτοχοι οχημάτων Volkswagen σε εργοστασιακή ή βελτιωμένη κατάσταση. Φυσικά όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας μια και οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης.

Edited by STAVROS#MK4
Link to comment
Share on other sites

μεσα! αντε κ εχουμε καιρο να τα πουμε παιδες, να οργανωθουμε κ ενοψει χειμωνα!

ελα να βλεπω συμμετοχες!! B)

Link to comment
Share on other sites

Παληκαρια θα πραγματοποιηθει εν τελει η εκδρομη σας στον Πλαταμωνα; Να σας τιμησουμε κι εμεις αφου θα ερθετε κοντα στα μερη μας.....

Link to comment
Share on other sites

Παληκαρια θα πραγματοποιηθει εν τελει η εκδρομη σας στον Πλαταμωνα; Να σας τιμησουμε κι εμεις αφου θα ερθετε κοντα στα μερη μας.....

κανονικα η συναντηση βασιλη!

λεω να ορισουμε ως σημειο συναντησης στις 4 το απογευμα το παρκινγκ του boulevard (η οπως το λενε τωρα,δεν ξερω αν εχει αλλαξει ονομα :startle: ) κ μετα αποφασιζουμε που θα καθισουμε για καφεδακι.

θα χαρουμε να τα πουμε απο κοντα μετα απο καιρο!

οσοι ξεκινησετε απο βορεια ελλαδα μπορειτε να συνεννοηθειτε επισης για καποιο σημειο συναντησης, ωστε να ερθετε οργανωμενα! κανε τις συνεννοησεις σου,το αφηνω πανω σου! :startle:

Link to comment
Share on other sites

Μέσα κι εγώ! Υπόσχομαι να είμαι στην ώρα μου στο σημείο συνάντησης! Αλλά αυτοκολλητάκια καινούρια δεν έχω προμηθευτεί. Sorry guys!

Link to comment
Share on other sites

Ωραια λοιπον θα τα πουμε μετα απο καιρο.. :startle:

---> Οσοι επιθυμουν να ερθουν απο Β.Ελλαδα, σημειο συναντησης οριζεται τα διοδια Αιγινιου με ωρα αναχωρησης προς Πλαταμωνα τις 15:15 το αργοτερο..

υ.γ. Φανη (Gravedigger), δεν το "καρφιτσωνεις" να το δουν και οι υπολοιποι συμφορουμιτες; :startle:

Link to comment
Share on other sites

Kρίμα παιδιά,ήθελα κι εγώ να σας τιμήσω!! :sad:

Αλλά δν βολεύει αυτή την κυριακή..!!Είμαι Αθήνα και θα ανέβω την επόμενη προς καβάλα..!! :hmm:

Να περάσετε καλά και θα τα πούμε στην επόμενη κοινή που θα οργανωσουμε..!! :)

Link to comment
Share on other sites

πως περασατε???πειτε τιποτα???ο Φανης τι ωρα ηρθε??

μολις μεγαλωσει η μικρη λιγακι θα σας ξαναερχομαι/....

Link to comment
Share on other sites

πως περασατε???πειτε τιποτα???ο Φανης τι ωρα ηρθε??

μολις μεγαλωσει η μικρη λιγακι θα σας ξαναερχομαι/....

αν κ μικρη η παρεα μας,για αλλη μια φορα περασαμε πολυ ωραια!!

ο φανης δεν πρωτοτυπησε κ ηρθε με καθυστερηση μιας ωρας περιπου! :D:lol:

αν μπορουν οι mods ας ανοιξουν ενα αλμπουμ ν ανεβασουμε καμια φωτο!! τσαμπα εφαγα το κραξιμο με τον τριποδα???

πανο σε περιμενουμε συντομα με την activious jr παρεα!!

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.