Jump to content
kostikos19

Αγορά Ενός Καινούργιου Mk6 Και Ο Προβληματισμός Μou

Recommended Posts

Και εγω ετσι το πηρα φοιτητης ειμαι ,δουλευω κιολας συνεχεια ,το θεμα δεν ειναι αν εχω 60-80 ευρω για βενζινη τη βδομαδα...εχω τα 2πλασια αλλα εδω και ενα χρονο ειπα ενα μεγαλο ΓΙΑΤΙ ?...και εκτοτε μεσα στην πολη παντα λεωφορειο και υπομονη .Ειμαι +60 στο ταμειο μου την βδομαδα...δεν το εκανα απο τσιγγουνια αλλα γιατι να δινω τοσα χρηματα στο αυτοκινητο μου φενεται αδιανοητα ηλιθιο. . Ελπιζω να με καταλαβαινεις .Και υπολογισε οτι ερχονται και καινουρια μετρα ...φερσου εξυπνα και μην ενθουσιαζεσε ...σου μιλαω σαν φοιτητης....φιλικα παντα. Οτι θες εδω ειμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει το 1.4 122 δεν καιει και πααρα πολυ...Ισα ισα σε ταξιδι καιει και λιγοτερο.Απλα αυτο που με ενοχλει στην εκδοση 1.2 105 δεν υπαρχει εκδοση highline και μερικα απο τα εξτρα βγαινουν αποκλειστικα για τις εκδοσεις highline οπως τα σπορ πακετα,τα πισω λεντ...Εννοειται κ το 1.2 105 μου αρκει μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

εγω παντος θα συμφωνησω με τον Θανο..μην βαλεις τιποτα απο εξτρα μονο την οροφη.(γιατι ειμαι σιγουρος μολις δεις ενα αλλο που την εχει οτι θα μετανιωσεις.ολοι την εχουμε πατησει αυτοι που σου φωναζουμε για την τρυπα)παρ το και κανε την δουλεια σου.μετα στην πορεια αν δεις οτι βγαινεις με τα λεφτα βαλε ζαντες και ελατηρια και ενα φιμε και εισαι αρχοντας..για τα αλλα τα κοκοψινια..αν δεις το δικο μου αμαξι θα καταλαβεις οτι ειναι ενα πλουσιο εξοπλησμενο gti...ολα τα εβαλα εγω,εκ τον υστερον,cruise control xenon λαμπακια στα ποδια αισθητιρακια σκατακια ματακια σποιλερακια...αλλα ειχε 2 βασικα πλεονεκτηματα εξ αρχης,την ηλιοροφη και το dsg..ολα τα αλλα μπαινουν,ορεξη να εχεις να ασχολησε.να θυμασαι,οι περισσοτεροι που σου μιλανε αρνητικα για την τρυπα ειναι αυτοι που δεν αντεχουν το λαθος της ανυπομονησιας για μια παραγγελεια οπως την θελουν και καταφευγουν στο ετοιμοπαραδωτο..ετσι παντα μενει το αποθημενο και για να το ξεπερασουν λενε δεν ειναι κατι χρησιμο καλο κλπ..σιγουρα δεν ειναι αλλα ειναι το μοναδικο που σου δινει αυτον τον αλλον αερα στο εσωτερικο ειτε χειμωνα ειτε καλοκαιρι ειτε ενα δροσερο απογευμα της ανοιξης.Δεν σου τα λεω για να σε επηρεασω ουτε θελω να σε μεταπεισω,σου καταθετω μια εμπειρια μου με την συναναστροφη στους γνωστους μου και σου μεταφερω την καταληξη.Να θυμασαι οτι η κυβερνηση τσολακογλου και η τροικα περιμενουν στην επομενη γωνια να μας ξετιναξουν το πορτοφολι στον αερα..οποτε παντα με γνωμωνα την οικονομια,ευχομαι να παρεις αυτο ακριβος που θελεις οπως το θελεις και να το χαρεις για πολλα χρονια.Καλη αγορα μικρε μου φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω και τις 2 για τις συμβουλες σας...Θα κοιταξω ολα τα ενδεχομενα πριν γινει η αγορα και οταν καταληξω τελικα σε παραγγελια θα σας ενημερωσω και το συζηταμε τοτε! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.