Jump to content
diMake

Εσυ

Recommended Posts

Επειδη βαριεμαι ασχημα ειπα να κανω λιγο ΧΙΟΥΜΟΡ με τον γραπτο λογο απο καποια ατομα που μ ερχοντε ετσι στο μυαλο τωρα.. να περασει η ωρα λιγο βρε.......

Thanos Katsas : Καλημερα. Χαλασε το VW. Μετα ΧΑΛΑΣΕ το GOLF. Χαλασε η κρεμαριερα! Εχει Τζογο η κρεμαριερα! Για την κρεμαριερα σας ειπα? Ξαναχαλασε η κρεμαριερα! Κουνιεται 0.001 Χιλιοστοοοοοοο η κρεμαριερα !

ΚΡΕΜΑΡΙΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΡΕ? ΕΧΟΥΝ ΤΖΟΓΟ!

G.PET. : Και εκει που πηγαινα με το μικρο

μου αμαξακι μου κολαει απο διπλα ενα κοκκινο αμαξι(με πολλα μεταλλα(παρα πολλα)ομως το χρωμα μεσα). Δεν ειδα τι ηταν αλλα απο οτι καταλαβα απο τον ηχο πρεπει να ηταν 321.43HP 1ο σταδιο παρακαλω με 48.5 κιλα ροπης προγραμμα απο τον Ετσι Με ρυθμιση 100αρας..

Playmaker: ΠΑΙΔΙΑ! Αξιζει να βαλω αυτο? Το αλλο αξιζει? Χμμμμ Το Ματιζ την περναει την ΦΕΡΡΑΡΙ...

-Οχι ρε Playmaker τι λες το ματιζ δεν περναει ΦΕΡΡΑΡΙ.

Playmaker:Ε ενταξει ΔΕΝ ΕΙΠΑ οτι το ματιζ ΠΕΡΝΑΕΙ ΦΕΡΡΑΡΙ αλλα σκεφτομουν αν ΑΞΙΖΕΙ να παρω ματιζ?

Dynamite: Θα παρω Golf Gti. ΟΧΙ! Polo Gti θα παρω! Εβαλα αγγελια παιδια..ψαχνω κ03 για το 122ρι μου! Τελικα το αποφασισα παω γιa Audi S3! ΤΟ ΒΡΗΚΑ! Θα παρω Leon Cupra R..!

Ane: MAN TGA. ΤΕΛΟΣ. 1000 φορες ΤΟΝ ΓΥΡΟ ΤΗΣ ΓΗΣ ΕΚΑΝΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ!

ΝικοςΚαλλιθεα. Εχεις προβλημα? Γιατι το εβαλες στα "προβληματα"? ΜΟΝΟ ΑΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ! Παρεπιπτωντος.. κρεμασε κανα 2 χαντρες απο τον καθρεφτη σου.. θα λεει!

Passater: Συμφωνα με τον Νομο 433.12 παραγραφος 12:21 ΔΕΝ θα επρεπε να τρεχεις ΑΝΩ του οριου ταχυτητας 30χιλιομετρων την ωρα ΔΙΟΤΗ εισαι δημοσιος ΚΙΝΔΥΝΟΣ και θα σε κανω FLAG. Τζιζ . Μουτς. Σουτς! ΜΗΝ ΔΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΚΟΝΤΡΑ!

-----------------------------------------

ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ! Μην μου θυμωσετεεεεεε χααχαχαχ!!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδη βαριεμαι ασχημα ειπα να κανω λιγο ΧΙΟΥΜΟΡ με τον γραπτο λογο απο καποια ατομα που μ ερχοντε ετσι στο μυαλο τωρα.. να περασει η ωρα λιγο βρε.......

Thanos Katsas : Καλημερα. Χαλασε το VW. Μετα ΧΑΛΑΣΕ το GOLF. Χαλασε η κρεμαριερα! Εχει Τζογο η κρεμαριερα! Για την κρεμαριερα σας ειπα? Ξαναχαλασε η κρεμαριερα! Κουνιεται 0.001 Χιλιοστοοοοοοο η κρεμαριερα !

ΚΡΕΜΑΡΙΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΡΕ? ΕΧΟΥΝ ΤΖΟΓΟ!

G.PET. : Και εκει που πηγαινα με το μικρο

μου αμαξακι μου κολαει απο διπλα ενα κοκκινο αμαξι(με πολλα μεταλλα(παρα πολλα)ομως το χρωμα μεσα). Δεν ειδα τι ηταν αλλα απο οτι καταλαβα απο τον ηχο πρεπει να ηταν 321.43HP 1ο σταδιο παρακαλω με 48.5 κιλα ροπης προγραμμα απο τον Ετσι Με ρυθμιση 100αρας..

Playmaker: ΠΑΙΔΙΑ! Αξιζει να βαλω αυτο? Το αλλο αξιζει? Χμμμμ Το Ματιζ την περναει την ΦΕΡΡΑΡΙ...

-Οχι ρε Playmaker τι λες το ματιζ δεν περναει ΦΕΡΡΑΡΙ.

Playmaker:Ε ενταξει ΔΕΝ ΕΙΠΑ οτι το ματιζ ΠΕΡΝΑΕΙ ΦΕΡΡΑΡΙ αλλα σκεφτομουν αν ΑΞΙΖΕΙ να παρω ματιζ?

Dynamite: Θα παρω Golf Gti. ΟΧΙ! Polo Gti θα παρω! Εβαλα αγγελια παιδια..ψαχνω κ03 για το 122ρι μου! Τελικα το αποφασισα παω γιa Audi S3! ΤΟ ΒΡΗΚΑ! Θα παρω Leon Cupra R..!

Ane: MAN TGA. ΤΕΛΟΣ. 1000 φορες ΤΟΝ ΓΥΡΟ ΤΗΣ ΓΗΣ ΕΚΑΝΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ!

ΝικοςΚαλλιθεα. Εχεις προβλημα? Γιατι το εβαλες στα "προβληματα"? ΜΟΝΟ ΑΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ! Παρεπιπτωντος.. κρεμασε κανα 2 χαντρες απο τον καθρεφτη σου.. θα λεει!

Passater: Συμφωνα με τον Νομο 433.12 παραγραφος 12:21 ΔΕΝ θα επρεπε να τρεχεις ΑΝΩ του οριου ταχυτητας 30χιλιομετρων την ωρα ΔΙΟΤΗ εισαι δημοσιος ΚΙΝΔΥΝΟΣ και θα σε κανω FLAG. Τζιζ . Μουτς. Σουτς! ΜΗΝ ΔΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΚΟΝΤΡΑ!

-----------------------------------------

ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ! Μην μου θυμωσετεεεεεε χααχαχαχ!!!

xaxaxaxaaaax ΩΡΑΙΟΣ

Μια μέρα που τρυπήθηκα φρικάρισα

Πήρα βελόνα και κλωστή και με μαντάρισα

Σε μια πορεία στην Αθήνα μέρος έλαβα

Μα ήμουν μέλος των ΕΚΑΜ και με συνέλαβα

Edited by sakis_vwgolf
Link to comment
Share on other sites

xaaaaaaaaaxaxaxaxaxaxaxaxa ρε τρελεεεε!!!!!!!!! Που τα ξεθαψες............ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΑ οντως!!!!!! Θελουμε κι αλλο υλικοο!!!! Απο cjgeorgio τον ΘΕΟ δεν εβαλες κατι.... :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ε ειναι καμια 5-6 ατομα ακομα που ηθελα αλλα κουραστικα με τα χρωματα του Γιωργου... G.PET :D

Ασχετα που φοβαμαι πως εχω να φαω τρελο σπαμ :rock:

Link to comment
Share on other sites

Ε ειναι καμια 5-6 ατομα ακομα που ηθελα αλλα κουραστικα με τα χρωματα του Γιωργου... G.PET :D

Ασχετα που φοβαμαι πως εχω να φαω τρελο σπαμ :tongue:

Μην ανησυχεις για το σπαμ, μη φας ξυλο να ανησυχεις χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Μια μικρή συμπλήρωση..

thanos katsas : Εσύ φίλε που είπες για τα κοψίματα το πρόβλημα είναι γνωστό, θα ανοίξεις το μοτέρ και θα κουνήσεις με δύναμη τον σταυρό της κρεμαγιέρας και θα φτιάξει το έπαθε φίλος με scirocco, γνωστός με golf, αδερφός με polo, η μητέρα μου με το passat, ο κουμπάρος μου με το fox, ο αδερφός του κουμπάρου μου με το fox που έχει scirocco 160 με τον ελλατοματικό κομπρέσσορα όπου και ο αδερφός του με το golf το gti το είχε πάθει.. αστα τουλάχιστον ας έχουμε ασφαλή χιλιόμετρα..

quicksilver : το έχω πάρει τώρα golf 5 gti εβαλα πανω πραγματα golf 4 ειχα κατι αξεσουαρ να μωρε και δωθε κειθε κατι κοκοψινια και τωρα προγραμμα εβαλα καλα παει εξατμιση ομως δεν ξερω ταξιδευω και σε λιγη ωρα παω καραβι ανεβω γιατι ο καπετανιος στην φουρτουνα φαινεται και αυτο ειναι το προβλημα μωρε μπηκα και ebay αλλα δεν βρηκα την οδοντοβουρτσα που ηθελα αλλα για πειτε μου πως σας φαινεται ειναι καλο εβαψα ζαντα καλη βγηκε μωρε ενταξει

και έχουμε βεβαιως βεβαιως και τον μοναδικο και ανεπαναληπτο cjgeorgio!

cjgeorgio : επιστρεφοντας βεροια σημερα απο την βολτα που ειχα παει στην κρητη για καφεδακι πετυχαινω στον δρομο ενα buggati veyron καλαματιανο! Ο κατοχος εχει ενα ονομα κατω και νομιζει οτι εχει παρει το καλυτερο αμαξι και το παιζει γρηγορος ελα μου ντε που σημερα τον πετυχα στον δρομο μου.. Τον επεξα τα φωτα στα 392.5mp/h γιατι αλλιως θα τον περναγα απο πανω τπτ αλλο δεν λεω... να ναι καλα η κ04 σκοτωνει η limo λεμε.. και κυριλλα και γκαζια και ολα μανα μου!

Link to comment
Share on other sites

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!!!!!!!!!

ΦΤΑΝΕΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Grouper το 6ρι το Fsi εχω!! :frantics:

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ελεγα με ξεχασες....αλλα στο δευτερο επανορθωσες....λολ,,,,,πλακα στη πλακα γαματο βγηκε....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.