Jump to content
kouliss

Συνάντηση Μελών Αττικής

Recommended Posts

Φίλοι,

Αυτή την Κυριακή 9 Οκτωβρίου τα μέλη της ανοικτής κοινότητας Hellenic VWClub θα συναντηθούν στις 16:00 στη Πετρούπολη στο γνωστό σε όλους μας TERRA PETRA.

Μην ξεχνάτε ότι μπορείτε να έρθετε μόνοι σας ή με την παρέα σας!

Εμείς σε κάθε περίπτωση θα είμαστε εκεί με παλαιά και νέα μέλη για να απολαύσουμε την θέα απο ψηλά και να συζητήσουμε ό,τι μας απασχολεί!

Το μαγαζί βρίσκεται εδώ για όσους δεν ξέρουν!

Στο τελείωμα ο δρόμος πάει λοξά αριστερά προς το βουνό. Εκεί φτάνουμε σε ένα μεγάλο parking 3 επιπέδων. Εμείς θα αράξουμε τα αυτοκίνητα μας συντεταγμένα στο 3ο επίπεδο για να βγάλουμε μερικές φωτογραφίες τα οχήματα μας και να μιλήσουμε λίγακι για τα καμάρια μας!!!

Φυσικά όπως σε όλες τις εκδηλώσεις έτσι και σε αυτή φορούμε τα αυθεντικά μπλουζάκια!!!

Ακόμα να πούμε ότι για όσους το επιθυμούν θα υπάρχουν αιτήσεις εγγραφής για την κάρτα μέλους! Επίσης τα μέλη που θα συμμετάσχουν στην εκδρομή της Γερμανίας θα μπορέσουν να συζητήσουν τυχόν απορίες για την διαδρομή.

Δηλώστε την συμμετοχή σας, για την καλύτερη οργάνωση μας, με τον γνωστό πλέον τρόπο, δηλαδή ψευδώνυμο, +αριθμός συμμετοχών (π.χ. kouliss, +1)

--------- Συμμετοχές ( ~ 20 ) ---------

- doggy

- Λευ kouliss

- georgedj +1

- GEONZ8 +1

- Nektarios21, +1 (!)

- PanosVR6

- Silver_golf + 1

- maria_vor + Miltos_Golf6

- GolfOnMe

- ntinapnikos

- svouras

- Gigos

- stelakos

- dimaras

- GOLFAKI4

- passatebos

- ramos

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων δεν θα μπορώ να έρχομαι σε συναντήσεις Σάββατο ή Κυριακής για αρκετό καιρό :pardon::goodjob:, και όλο αυτό για να μπορέσω να λείψω από δουλειά και να συμμετέχω στην εκδρομή Γερμανίας...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους

Θα προσπαθήσω να είμαι και εγώ την Κυριακή +1

Μόνος ή με παρέα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Και εγώ μέσα! 1 ερώτηση, θέλω να φέρω μαζί μου το νέο μου Dvd 2 din που αγόρασα από μέλος του club.... Ξέρη κανείς να βγάλουμε το παλιό και να το συνδέσουμε?????? Γιατί δεν παίζουν λεφτά για να πάω σε μαγαζί...

Link to comment
Share on other sites

κι εγω μεσα για αυριο εννοειται

Link to comment
Share on other sites

μονος θα ερθεις ;; Θα μαι εκει κ γω ...

μονος ολομοναχος....σαν την καλαμια στον καμπο!

Link to comment
Share on other sites

μονος ολομοναχος....σαν την καλαμια στον καμπο!

Ετσι οπως το πας κ στη Γερμανια μονος θα ερθεις !!! Τι ωρα θα βρεθουμε εκει ;;;

Link to comment
Share on other sites

αν προλαβω θα ερθω και εγω...

ερωτηση, θα παμε για καφε η θα αραξουμε στο παρκιν?

Link to comment
Share on other sites

Για καφέ πάμε!!! Αλλά αν το επιτρέψει ο καιρός... θα δούμε και λίγο τα αμάξια μας!

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

αν προλαβω θα ερθω και εγω...

ερωτηση, θα παμε για καφε η θα αραξουμε στο παρκιν?

θα αραξουμε για λιγο στο παρκινγκ και μετα θ ανεβουμε για καφε..με ιδιαιτερη ευχαριστηση βλεπω πολλα καινουργια μελη..καλως να ερθετε παιδες περιμενουμε να σας γνωρισουμε και απο κοντα!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εγω δεν θα καταφερω να ερθω γιατι κατι ετυχε στον πατερα μου..Θα μπορουσα βεβαια να ρθω μονος μ αλλα ας το αφησουμε γτ θα νιωθω αβολτα σαν τον ανηλικο της παρεας! :phew: Ελπιζω να τα πουμε στην επομενη συναντηση!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.