Jump to content

Recommended Posts

Ποτέ δεν σταματάμε να θέλουμε... ;)

Σου εύχομαι να το φτάσεις εκεί που το θες όσο και να είναι αυτό

Μου αρέσει γιατί είναι διακριτικό με καλά κρυμένα τα άλογα του

Καλά χιλιόμετρα και να προσέχεις

:thumbsup::thumbsup::wacko:

σ'ευχαριστω πολυ φιλε μου και εσυ ευχομαι οτι ονειρευεσαι για το δικο σου να το πραγματοποιησεις :wacko::wacko::wacko::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ολοι οι κωσταδες εχουμε χρυσαφι γκολφ4 τι θα γινει με την παρτυ μας χαχαχα!!!Ωραιο το διδυμο αδερφακι μου να το χαιρεσαι αδερφε!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ολοι οι κωσταδες εχουμε χρυσαφι γκολφ4 τι θα γινει με την παρτυ μας χαχαχα!!!Ωραιο το διδυμο αδερφακι μου να το χαιρεσαι αδερφε!

να'σαι καλα ρε αδερφε......μα ελεγα οτι ειμουνα μονος μου αλλα τελικα βρηκα αδερφακι ε?χαχαχαχαχ ;):thumbsup::thumbsup::wacko::wacko: ΜΟΥΣΤΑΡΔΑ ΟΛΕ

worthy.gifworthy.gifworthy.gif:wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΥΣΤΑΡΔΑ ΟΛΕ

worthy.gifworthy.gifworthy.gif:blush::blush:

Μήπως να ζητήσω πνευματικά δικαιώματα για την καθιέρωση και χρήση αυτού του χαρακτηρισμού;;;

Εεεε; ΜΗΠΩΣ;;; tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να ζητήσω πνευματικά δικαιώματα για την καθιέρωση και χρήση αυτού του χαρακτηρισμού;;;

Εεεε; ΜΗΠΩΣ;;; tongue.gif

:whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

:D;):D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ΚΩΣΤΑΚΗ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΟ ΟΔΗΓΗΣΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕ ΜΙΑ ΛΕΞΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ....... Χ Α Λ Ι Α ! ! !

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΓΜΕΝΟ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΩΣΤΑΚΗ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΟ ΟΔΗΓΗΣΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕ ΜΙΑ ΛΕΞΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ....... Χ Α Λ Ι Α ! ! !

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΓΜΕΝΟ!!!!!!!

σου χρωσταω κερασμα για τα καλα σου λογια...... :D:cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξυ ο Κωστας το εχει δωσει σε ολους εκτος απο εμενα...ααχχχ....

Μονο ποτε θα στο σπασω δεν ξερω... :D

στον πανο το εδωσα υποχρεωτικα μιας και δεν γινοτανε να το βαλω εκει μεσα εγω..... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif:D:D

Link to comment
Share on other sites

Το παρόν τόπικ κλειδώνει, εφαρμόζοντας πλέον τους κανονισμούς για την συγκεκριμένη κατηγορία. Θα γίνει ολοκληρωτική καθαριότητα στο τόπικ αυτό (όπως θα γίνει και σε όλες τις παρουσιάσεις) και αν ο δημιουργός του θέλει να κάνει κάποια ενημέρωση για το αυτοκίνητό του, θα πρέπει να ειδοποιεί κάποιον από τους τοπικούς ή γενικούς διαχειριστές να το ξεκλειδώνουμε, να κάνει την ενημέρωσή του και κατόπιν θα ξανακλειδώνει.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Πωω.... Κωστή, τίγκα μιλάμε έγινε το παιδί και πάλι!!!!!

Θα το κλειδώσω αύριο (για να μπουν και εξτρά σχολιασμοί στο μεταξύ :D)

Link to comment
Share on other sites

Πωω.... Κωστή, τίγκα μιλάμε έγινε το παιδί και πάλι!!!!!

Θα το κλειδώσω αύριο (για να μπουν και εξτρά σχολιασμοί στο μεταξύ :D)

κωστα κλειδωσε το ρε ενταξει εγραψα αυτα που ηθελα!! :ninja:

Edited by didymos
Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Ένα πουλάκι μου είπε ότι ο Κώστας έχει νέα πράγματα να μας πει... Ας τον ακούσουμε λοιπόν ;)

Link to comment
Share on other sites

Oι κακες οι γλωσσες μιλανε για 360 τροχο.......Α ρε Κωστακη με περασες ετοιμασου τωρα με πριζωσες ασχημα δεν μπορει το διδυμακι μου να με περναει τοσα αλογα κατι πρεπει να κανω(να το φτασω 400 τροχο μαλλον) tongue.gif;):angry2::angry2:

Link to comment
Share on other sites

να'μαι και εγω.........λοιπον μετα απο 20 ολοκληρες μερες τρεξιματος το golfaki ξαναβγηκε στο δρομο και το στρωνω!!!!λοιπον να τα παρουμε με την σειρα....το ολλο project το αναλαβε ο ΚΩΣΤΗΣ ΛΑΣΚΑΡΗΣ απο το s3club και ο μηχανικος μου ειναι ο στεργιος απο την λαρισα(ΑΨΟΓΟΣ)αλαχτηκαν οι μπιελες,τουρμπινα VF...,χταποδοπολαπλη ανοξειδωτη,intercooler,εγινε γυαλισμα στους κυλινδρους ,αλαχτηκανε τα ελατηρια πιστονιου,αλαγη βαλβιδες εξαγωγης,αλαγη ολων τον οδηγων απο τις βαλβιδες,μπλανισμα κεφαλης,αλαγη τα κουζινετα μπιελων,αγελαδα και maf ανοξειδωτα,εξατμιση 70 αρα απο τον τελειο στην δουλεια του VAMPYR,αυτα δεν νομιζω να ξεχασα κατι................ <_< το αυτοκινητο εχει κανει 700 χλμ ατουρμπιστο αυριο αλαζω λαδια και την τριτη κατεβαινω αθηνα στον ανδριανακη οπου θα μου κανει το προγραμμα και να δουμε τι θα βγαλει!!!!μολις τελειωσει θα γραψω εντυπωσεις!!!!ελπιζω να ειναι θετικες :lol::mellow:

Link to comment
Share on other sites

αντε με το καλο να πανε ολα οπως τα θελεις ρε κωστα κ ακομα καλυτερα :D

σ'ευχαριστω ρε γιωργακι αλλα δεν το βλεπω να πηγαινουν ολα καλα!!! :lol::lol:

σημερα το μεσημερι το ειχα παρκαρισμενο στην δουλεια για να το παω να το αλαξω λαδια και περασε μια μπουλντοζα του δημου

και του πεσανε κατι ξηλα που ειχε φορτωμενα στον γκουβα πανω στο πορτ παγκαζ το δικο ,μου και το γ@@@@ε!!!!!και τωρα το εχω αντιπροσωπεια για φτιαξιμο και το προγραμμα μαλλον απο βδομαδα!!!!πολυ γκαντεμια ρε γαμωτο :D:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.