Jump to content

Recommended Posts

ειπα και εγω να γραψω τον πονο μου :):)

λοιπον ξεκιναμε απο τα μηχανικα τα οποια ειναι αρκετα μιας και το αυτοκινητο αγοραστηκε

1.6 μαμα με 101ps ..μετα απο ενα ακριβως χρονο εκανα την μετατροπη στον θεοχαρη και βαλαμε το γνωστο σε ολους 1.8τ με τα 150ps ..εμεινε 10 μερες μεσα και βγηκε εξω εκτος απο το μοτερ με προγραμμα του βελτιωτη μου,ζαντες απο S3,μπαρα θολων,εξατμιση sypersprint 63mm απο μπροστα μεχρι πισω,τροχαλιες ελαφριες,βαλβιδα Ν75,εχω αλαξει και ολα τα κολαρα του αερα τα μαμα με αυτα της samco..........................

ενταξει εμενα μου φαινοτανε μερα με την νυχτα σε γκαζι αλλα μετα απο 6 μηνες βγαζω

την μαμα τουρμπινα και στην θεση της εβαλα την ko3sport και εκκεντροφορους schreek.....

ακομα εχουν προστεθει βολαν αλουμινιου exedy,δισκο πλατο sachs , καινουργιο προγραματακι και intercooler απο ibiza cupra!

εξωτερικα εχω body kit zender μεμβρανες στα τζαμια madico ,πισω φαναρια φυμε της HELLA,στο μπροστα φαναρι εχω βαλει ενα κιτακι xenon,τις ζαντες τις εχω αλαξεi παλι και τωρα εχω απο το LEON CYPRA R ,φρενα BREMBO 330x28,αναρτηση προς το παρων φοραω bilstein sprint και ελατηρια HR

και τελευταιο εμεινε να σας πω για μεσα εχω σαλονι RECARO απο S3,

ηχοσυστημα πολυ κυριλε ενα kenwood Ζ838 ραδιο,mp3

ηχεια kenwood μπρος πισω και ενα τελικο phase 4x150

αυτα και απο εμενα

ευχαριστω

'DIDYMOS'

post-116-1136408554_thumb.jpg

Edited by didymos
Link to comment
Share on other sites

Η πιο ολοκληρωμενη παρουσιαση μεχρι στιγμης. Ευγε Κωστακη :)

Να χαιρεσαι την αμαξαρα σου, ακομα θυμαμαι την βολτα της Χαλκιδας tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

hearts.gifhearts.gifhearts.gif

απο τα πιο διακριτικα golf που εχω δει και κατω απο το καπο αλογα πολλααααα

κωστακη ακομα μου χρωστας μια βολτα(σα συνοδηγος δεν ειμαι χρονης tongue.gif )!το εχω αποθημενο :)

Edited by OuNkaS
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κωστάκη για την ωραιότερη μπυστάρδα του HELLENIC VWCLUB.....Πολύ......πικάντικη!!!!!!!!!!! Να το χαίρεσαι και με προσοχή πάντα γιατί είναι πολλά τα άλογα αδερφέ μου....!!!!!

Εγώ βόλτα να μην πάω????ε???Μην πεις όχι.....

Link to comment
Share on other sites

Ε καλα, δεν χρειαζεται να εκφραστω...εχω εκφραστει στο παρελθον...

Κωστα ακομα περιμενω μαν το τηλεφωνο απο τον μηχανικο σου που ΘΑ ρωταγες για το αν μπαινει ο 1,8Τ σε εμενα...τεσπα, με ξεχασες...

Καλα χιλιομετρα με το πανεμορφο αμαξι σου :D

Link to comment
Share on other sites

Guest super savvato!!!

αγορινα το αμαξακι σου ειναι τρελα!κ πολυ διακριτικη ομορφια που ειναι respect

Link to comment
Share on other sites

Guest CLSFox
Ειδικά τα Recaro είναι Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Α, θα πλήρωνα εισiτήριο για να μπω μέσα να αράξω.

Μη του βάζεις ιδέες τώρα και για να μας πάει βόλτα ζητάει 50άρια!!! :baby:

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια και στην επομενη συναντηση θα παμε και βολτα :baby::heart::heart: αλλα οδηγο θα εχετε τον χρονη γιατι του χρωσταω χαρη και θελει να την εξαργυρωσει ετσι tongue.giftongue.giftongue.gif ε χρονη? :heart::wub:

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
τον δικό μας πόνο θα γράψουμε..

Αυτό το μουσταρδί Golf είναι πάρα πολύ ωραίο.

Ειδικά τα Recaro είναι Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Α, θα πλήρωνα εισiτήριο για να μπω μέσα να αράξω.

Συμφωνώ και επαυξάνω.

Επειδή με τον Μιχάλη έχουμε ανέβει και σε κάνα δυο meeting των Βορείων και συναντιόμαστε με τον Κώστα στα Τέμπη για να ανέβουμε μαζί, μπορώ να πω πως έχοντας τον Didymos μποροστά μας, ουκ ολίγες φορές τον έχουμε παίξει με το αμάξι του με τον Μιχάλη. Τί να πεις? Τα κωλοφάναρα? ΓΑΜΩ! Τα φρένα? ΓΑΜΩ! Το bodykit? Κι αυτό ΓΑΜΩ. Για τα καθίσματα να μην μιλήσω...

Κώστα να μου προσέχεις το πυραυλάκι!

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι, μονο ο Χρονης εχει τετοιες τιμες...

Ο χρονης να οδηγαει και ολοι οι αλλοι να πανε να.. tongue.giftongue.gif

παψε σε εχει φαει η γκρινια tongue.giftongue.giftongue.gif σας ευχαριστω παρα πολυ ολους σας :D:D:D

αλλα και εγω να ευχαριστησω τον χρονη γιατι αυτος με εψησε να το κανω παρουσιαση δεν το ειχα σκοπο να το κανω :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

γιαυτο εχει ενα μικρο προβαδισμα.....αρε κουφαλα χρονη new_killother.gifnew_killother.gif:thumbsup:

Κώστα να μου προσέχεις το πυραυλάκι!

κωστακη κανω και τιποτα αλλο με εχει φαει την ψυχη........και την τσεπη εννοειτε :D:D:D:D

Ειδικά τα Recaro είναι Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Α, θα πλήρωνα εισiτήριο για να μπω μέσα να αράξω.

λοιπον θα σε παρω απο τα τεμπη μεχρι θεσσαλονικη να ευχαριστηθεις.... :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Από το καλό στο καλύτερο το πας κάθε φορά!!!!!!!!!!!

Ακόμα θυμάμαι την κόντρα με την μερτσέντα όταν κατεβαίναμε στην Χαλκίδα!!!!!

και να ταν μονο η μερσεντες τοτε!και τι δε καταπιε ο κωσταρας εκεινη τη μερα!

@πλακα πλακα κωστα τη γλυτωσαμε τη κληση μαλλον αφου ακομα δεν ηρθε τιποτα..

τζαμπα αγχος για το φλας tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

και να ταν μονο η μερσεντες τοτε!και τι δε καταπιε ο κωσταρας εκεινη τη μερα!

@πλακα πλακα κωστα τη γλυτωσαμε τη κληση μαλλον αφου ακομα δεν ηρθε τιποτα..

τζαμπα αγχος για το φλας tongue.gif

εκει που ειμουνα μες την τρελη χαρα με τις κοντρουλες :blink::D:D μολις ειδα το φλας :D:D:D

αλλα και εγω πιστευω οτι τζαμπα τραβανε και μας τρομαζουν οι μ@λ@κες..... :D:D

Link to comment
Share on other sites

στην αρχη το κοροιδευα το εν λόγω μουσταρδι αμάξι αλλα αποτι ακουσα απολους εδω μέσα χρειάζεται ΣΕΒΑΣΜΟ!!!! το αμάξι απλά μετράει παρα πολύ!!!

Εξωτερικα δεν μου αρέσει το χρώμα αλλα αυτος που το έχει να το χαίρεται.αυτα ειναι γούστα.ολα τα υπολοιπα κ κυρίως οι δαγκάνες μου τραβάνε την προσοχη.. ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΔΑΓΚΑΝΕΣ!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.