Jump to content
Kmoraitis78

Vw Passat 1991 Cl 1.8 90Hp Αναγέννηση

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους τους φίλους

το Passat μου έφτασε σε Κατασταση ΚυΚλοφορίας, το μόνο που μένει είναι ζαντες (στο μέλλον ελω χρημάτων) Και ταπετσαρία οροφής. το βάζω εδώ σε αυτό το θεματιΚό τομέα γιατι θέλω να τονίσω την επαναφορά των πλαστιΚών που έΚανα στο αυτοΚίνητο. αν δείτε στην φώτο που επισυνάπτω τα πλαστιΚά του αυτοΚινήτου (20 χρόνων) έφτασαν σε ένα πολύ Καλό επίπεδο επαναφοράς με μόλις 20 ευρώ Και προσωπιΚό Κόπο. Μετά απο ψάξιμο αναΚάλυψα στο ιντερνετ ότι δεν θέλουν βάψιμο. χρησιμοποίησα ένα πιστόλι θερμού αέρα Και με προσοχή επανέφερα τους προφυλαΚτήρες απο γΚρί χρώμα στο μαυρο που είχαν στην αρχή. η προσπάθεια θέλει προσοχή Και υπομονή. για ερωτήσεις για τον τρόπο υλοποίησης είμαι στην διαθεσή σας.

φιλιΚά Κωνσταντίνος

post-20446-0-86958400-1319532563_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφο εγινε φιλε μου.οντως φαινεται παρα πολυ ανανεωμενο και κρυβει τα χρονια του!!

απροβληματιστο να ειναι και καλα χιλιομετρα.

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά φίλε.

αυτό ελπίζω και εγώ, είναι λίγα τα χιλιομετρά του 90κ και πιστεύω ότι την σημερινή ημέρα που τα καύσιμα έχουν παέι στο θεό μπορεί να παίξει καλά στο δρόμο σε σχέση με τουρμπατα (θέμα κατανάλωσης). γιατί για μένα τώρα παίζει ρόλο η χαλαρή οδήγηση και οι χώροι αποσκευών (ελώ οικογενειας και ελέω ελλείψης χρημάτων).

φιλικά κωνσταντίνος

Link to comment
Share on other sites

τσιλικο φιλε. και γω το ιδιο εχω μονο π εχει 410.000κμ. αν μπορεισ στειλε μου σε pm πως επανεφερεσ τα πλαστικα.

επειδή τα καλά πράγματα πρέπει να μοιράζονται σου στέλνω πληροφορίες απευθείας και μπορεί οποιος θέλει να τις εφαρμόσει. λοιπόν όλα περιγράφονται μεσα στο βίντεο αυτο:

ο φίλος μας έκει κάνει μια πολύ γραφική αλλά ωράια περιγραφή το πώς επαναφέρουν τα πλαστικά σε μηχανές, αλλα το ίδιο μπορεί να εφαρμοστεί και σε πλαστικά αυτοκινήτων κάτι που έπιασε και στα δικά μου.

φιλικά κωνσταντίνος

Link to comment
Share on other sites

επειδή τα καλά πράγματα πρέπει να μοιράζονται σου στέλνω πληροφορίες απευθείας και μπορεί οποιος θέλει να τις εφαρμόσει. λοιπόν όλα περιγράφονται μεσα στο βίντεο αυτο:

ο φίλος μας έκει κάνει μια πολύ γραφική αλλά ωράια περιγραφή το πώς επαναφέρουν τα πλαστικά σε μηχανές, αλλα το ίδιο μπορεί να εφαρμοστεί και σε πλαστικά αυτοκινήτων κάτι που έπιασε και στα δικά μου.

φιλικά κωνσταντίνος

δν φενεται φιλε το βιντεο. γραψε το λινκ παλι. ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.