Jump to content
alfie86

Βοηθεια Στην Αγορα Golf 5 Tsi/Gt Εως 11000...

Recommended Posts

για οτιδηποτε.αλλα αφου θες γκολφ,γκολφ :)

εχω ερωτα με το γκολφ γαμωτοοο

Link to comment
Share on other sites

και γωω..ηταν και το πρωτο μου αμαξι.. :wub:

αυτο ηταν..

img0007rm.jpg

λιγο οφφτοπικ αλλα το θυμηθηκα :sorry:

καθολου οφ α ρε το γκολφ ειναι ερωτας και δενεσαι μαζι του..ρε λες να τα περιμενω να μαζεψω τα λεφτα και να παρω ενα καινουργιο??

Link to comment
Share on other sites

ειναι αναλογα τις αναγκες σου..εμεις το δωσαμε το γκολφακι γιατι ειχε αρχισει να ζηταει γιατι ηταν 6 χρονων και ειχε και 90000+ χλμ

Link to comment
Share on other sites

ειναι αναλογα τις αναγκες σου..εμεις το δωσαμε το γκολφακι γιατι ειχε αρχισει να ζηταει γιατι ηταν 6 χρονων και ειχε και 90000+ χλμ

τι εννοεις αναλογα τις αναγκες σου?για το καινουργιο που ρωτησα λες?

Link to comment
Share on other sites

μ ειπες να περιεμενεις να μαζεψεις τα λεφτα να το παρεις καινουριο και σ λεω ειναι αναλογα τισ αναγκες δλδ αμα δε το χρειαζεσαι αμεσα το αμαξι προφανως πρειμενε λιγο πχ.

Link to comment
Share on other sites

μ ειπες να περιεμενεις να μαζεψεις τα λεφτα να το παρεις καινουριο και σ λεω ειναι αναλογα τισ αναγκες δλδ αμα δε το χρειαζεσαι αμεσα το αμαξι προφανως πρειμενε λιγο πχ.

το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να περιμενω..κατσε να δω γτ παιζει να μου πουλησει ο αδερφος μου το δικο του..golf 5 tsi 2007 220 ps με εξατμιση απο gp exhaust και ηλιοροφη 68000 χλμ 10 χιλιαρικακια...καλα δεν ειναι?

Link to comment
Share on other sites

το καλυτερο ειναι οτι ξερεις τι χρηση του εχει κανει και πως το πηγαινε γιαυτα τα 68000χλμ :p

ετσι ακριβως...αν δεν μου το πουλησει δεν βλεπω να προχωραω σε αγορα μεταχειρου γκολφ διοτι ειναι αρκετα ριψοκινδυνο...

Link to comment
Share on other sites

αφου δεν θες να πας σε μεταιχειρα περιμενε να παρεις τη πολαρα gti η μπορει και να βγει και τo R

αν ειχες τα λεφτα για golf θα επαιρνες πολο?

Link to comment
Share on other sites

οχι θα επαιρνα golf

ακριβως!!κ εγω με τα χιλια!το golf προσωπικα εμενα μου δινει αλλη αισθηση στιβαροτητας και πατηματος..αισθανομαι πιο σιγουρος..

Link to comment
Share on other sites

ημουν αναμεσα σε rline και polo gti οταν πηρα το πολο γιατι ηταν και τα δυο ετοιμοπαραδοτα και μαρεσαν κιολασ.γκολφ θα επαιρνα απλα ειχα κολλησει με το πολο+ειχε τα εξτρα που η8ελα+λιγοτερα λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

και για να κανω τον προβληματισμο σου μεγαλυτερο δες και μια απο το δικο μου αν σου αρεσει βεβαια

vwgolfmk6rline005.jpg

Uploaded with ImageShack.us

φιλε μου δεν υπαρχει προβληματισμος..εαν υπηρχαν τα λεφτα θα το ειχα παρει ηδη..ειναι εξαιρετικο κ εγω το r line θα επαιρνα..ασχετος αν το golf 5 το θεωρω πιο σπορ..με χαλανε τα πισω φαναρια στο καινουργιο...αλλα μεσα ειναι πολυ πιο ομορφο απο το 5 και η μουρη δεν παιζεται..

ημουν αναμεσα σε rline και polo gti οταν πηρα το πολο γιατι ηταν και τα δυο ετοιμοπαραδοτα και μαρεσαν κιολασ.γκολφ θα επαιρνα απλα ειχα κολλησει με το πολο+ειχε τα εξτρα που η8ελα+λιγοτερα λεφτα.

σε καταλαβαινω απολυτα..και για μενα το πολο ειναι μια αριστη επιλογη..απλα δεν ξερω για μενα το golf ειναι ενα επιπεδο πανω..μπορει και να ειμαι και λαθος φυσικα και να μν αξιζει τα τοσα πολλα λεφτα το golf..απλα σαν αμαξι το λεω..μ αρεσει παρα πολυ στην οδηγηση του..

Link to comment
Share on other sites

ναι κατανοητο.αλλα και γω που πηγα απο γκολφ σε πολο δεν ειμαι καθολου δυσαρεστημενος οπως και πολλοι αλλοι που λουλησαν τα 5αρια τους γ να παρουν το μικρο ηρωα.αλεξ το αμαξι σου ειναι πολυ ωραιο στο χω πει και σε αλλο τοπικ.

Link to comment
Share on other sites

ναι κατανοητο.αλλα και γω που πηγα απο γκολφ σε πολο δεν ειμαι καθολου δυσαρεστημενος οπως και πολλοι αλλοι που λουλησαν τα 5αρια τους γ να παρουν το μικρο ηρωα.αλεξ το αμαξι σου ειναι πολυ ωραιο στο χω πει και σε αλλο τοπικ.

its alla about the money φιλε μου...προσωπικα θεωρω μεγαλο value for money το πολο..

Link to comment
Share on other sites

καθε μερα το ιδιο δρομολογιο απο κει :p εγω ειμαι λιγο πιο πανω κοντα σε κυποθεατρο και κατρακειο

@αλφιε εχει οντως το πακετο ολοκληρο.και κατα τη γνωμη μου ειναι και ενα κουκλι σκετο

Link to comment
Share on other sites

καθε μερα το ιδιο δρομολογιο απο κει :p εγω ειμαι λιγο πιο πανω κοντα σε κυποθεατρο και κατρακειο

@αλφιε εχει οντως το πακετο ολοκληρο.και κατα τη γνωμη μου ειναι και ενα κουκλι σκετο

για το πολο μιλας ε?

Link to comment
Share on other sites

ναιι

συμφωνω οτι ειναι κουκλι μεσα και εξω...απλα προτεραιοτητα μου ειναι το golf...ειναι αυτο που επαθες κ εσυ με το πολο..ειναι ερωτας..ειμαι συναισθηματικος τυποσ χχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.