Jump to content
MIKE_GOLF_V_GTI

Weekly Night Out @ Ηράκλειο - Τετάρτη "Γρηγορης" - Αρχείο

Recommended Posts

Επαγγελματικη δουλεια για αλλη μια φορα Παυλο :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping: ...Τα λεμε αυριο...

Link to comment
Share on other sites

Η φωτογραφία που βγάλαμε την Τετάρτη στην βόλτα που ακολούθησε τον καφέ. Όσοι έπρεπε να φύγουν δεν πειράζει γιατί σύντομα θα τα ξαναπούμε  :acute:

 

8562678283_975506e6e3_c.jpg

:goodjob:Παυλο για αλλη μια φορα σου βγαζω το καπελο  :hi: 

Τα λεμε αυριο απο κοντα αυριο παίδες

Link to comment
Share on other sites

Στέλνε μου ένα π.μ. κάθε Κυριακή - Δευτέρα, να ανοίγω ξεχωριστό θέμα αν είναι :)



Ή ιδανικά γράφε το εδώ: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=55600

και είτε εγώ ή κάποιος από τους συντονιστές συναντήσεων, θα σας ανοίγει το θέμα! :)

Link to comment
Share on other sites

Για το RS4 λες? 8) Θα δούμε γιατι χθες είμασταν περισσότεροι αρα λιγο πιο μακρινές οι φωτογραφίες ...  Έχουμε να βάλουμε και τo Polo του Λευτέρη στο Photoshop :good: :good:

Link to comment
Share on other sites

Για το RS4 λες? 8) Θα δούμε γιατι χθες είμασταν περισσότεροι αρα λιγο πιο μακρινές οι φωτογραφίες ...  Έχουμε να βάλουμε και τo Polo του Λευτέρη στο Photoshop :good: :good:

 Παυλο θηριο..... :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping: Αμα το καταφερεις και αυτο... :give_rose:  :give_rose:

Link to comment
Share on other sites

Για το RS4 λες? 8) Θα δούμε γιατι χθες είμασταν περισσότεροι αρα λιγο πιο μακρινές οι φωτογραφίες ...  Έχουμε να βάλουμε και τo Polo του Γιώργου στο Photoshop :good: :good:

 

 

 Παυλο θηριο..... :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping: Αμα το καταφερεις και αυτο... :give_rose:  :give_rose:

Γιατι χαίρεσαι εσύ Λευτέρη? Το πολο του Γιώργου λεει ο Παύλος,οχι το δικο σου

Link to comment
Share on other sites

Έλα η αγαπημένη Κρήτη...!!! Τώρα που ανοίγει ο καιρός, λέτε να οργανωθεί καμιά συναντησούλα; 

 

---ελπίζω να ανοίγει ο καιρός ε... γιατί εδώ που είμαι εγώ ακόμα το δαγκώνουμε από το κρύο---

Link to comment
Share on other sites

Γιατι χαίρεσαι εσύ Λευτέρη? Το πολο του Γιώργου λεει ο Παύλος,οχι το δικο σου

Και το δικο μου???  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:

Link to comment
Share on other sites

Έλα η αγαπημένη Κρήτη...!!! Τώρα που ανοίγει ο καιρός, λέτε να οργανωθεί καμιά συναντησούλα; 

 

---ελπίζω να ανοίγει ο καιρός ε... γιατί εδώ που είμαι εγώ ακόμα το δαγκώνουμε από το κρύο---

Δεν ξερω τι λενε οι αλλοι,εγω παντωςς χθες εψαχνα το μαγιο στην ντουλαπα.. Οσο για τις συναντησεις,κατι εχουμε στα υποψιν μας.. Θα ανακοινωθει συντομα ;-)

 

Και το δικο μου???  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:

 Δε σε παιζουμε  :p  :whistling:

Link to comment
Share on other sites

8594904711_9f662f1647_z.jpg

 

8596001738_7828c5de42_z.jpg

 

8594901327_7862c66c79_z.jpg

 

8596003300_2247d5048c_z.jpg

 

8596004892_e0ebdca168_z.jpg

 

8594903277_c242b208ee_c.jpg

 

8594902125_f52606e0d9_c.jpg

 

Οι χρωστούμενες της προηγούμενης Τετάρτης :p Enjoy!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Παύλο απλά   .... :bow:  :bow:  :bow:  :bow:  :bow:  :bow:  :bow:  :bow:  :bow:  :bow:  :bow:  :bow:  :bow:  :bow:  :bow:  :bow: :bow:  :bow:  :bow:  :bow:  

Link to comment
Share on other sites

Φήμες λενε οτι η πρωινή βροχή δεν εχει πτοήσει κανεναν κ ότι το βραδυ θα ειναι ολοι στο γνωστο σημειο συναντησης στις 9 tongue.png whistling.gif

Link to comment
Share on other sites

Ολοι ετοιμοι για την πρωτη μετα το Πασχα συναντηση..Τερμα τα κοψιδια :bbq:  Αυριο στις 9 στου Γρηγορη στην "Καζαντζιδη" στις 9, διαγωνισμος κιλων.. Οποιος πηρε τα λιγοτερα κιλα μεσα στις γιορτες,κερναει βρωμικο μετα :p   :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.