Jump to content
kouliss

Συνάντηση Μελών Αττικής, Κυριακή 20 Νοεμβρίου, 11:00, Car Wash Day

Recommended Posts

2011_Noe_20_CarWashDay.png

Αξιότιμα μέλη,

Το Hellenic VWClub σας προσκαλεί στην πρώτη συνάντηση για την καθαριότητα και την φωτογράφιση του οχήματος σας! Μια πρωτότυπη συγκέντρωση που θα μας φέρει πιο κοντά στα οχήματα μας και θα συζητήσουμε για αυτά!

Το πλύσιμο θα γίνει σε βενζινάδικο της BP, με πολύ χώρο για τα οχήματα μας, που βρίσκεται στην οδό Λ. Τατοϊου 8-10 στην Μεταμόρφωση (κοντά στο Practiker). Το κόστος είναι 5 ευρώ και αφορά μόνο εξωτερικό πλύσιμο στο χέρι, για οικονομία χρόνου αφού εφόσον είμαστε πολλοί συμμετέχοντες. Δείτε τον χάρτη κάνοντας κλικ εδώ!

Κάθε όχημα που θα βρεθεί στην εκδήλωση θα φωτογραφηθεί στα πλαίσια δημιουργίας ειδικών αναμνηστικών ημερολογίων. Επίσης ενδέχεται οι φωτογραφίες να χρησιμοποιηθούν και για άλλες προωθητικές ενέργειες.

Μετά το τέλος της δραστηριότητας θα αποφασίσουμε όλοι μαζί, όσοι το επιθυμούμε, αν θα πάμε για καφέ ή για φαγητό.

Φυσικά και σε αυτή την συνάντηση μπορείτε να έλθετε μόνοι ή με την παρέα σας! Συστήνουμε την χρήση των επίσημων αξεσουάρ της λέσχης μας, δηλαδή μπλούζες, καπέλα κλπ.

Δηλώστε την συμμετοχή σας για την καλύτερη μας οργάνωση με τον γνωστό τρόπο, δηλαδή ψευδώνυμο + αριθμός συμμετεχόντων.

Συμμετοχές ( ):

  • doggy
  • Λευ kouliss


Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Οροι χρησης

Κάθε δημοσίευση απαγορεύεται να περιέχει κείμενο υβριστικό, άσεμνο, πρόστυχο, χυδαίο, συκοφαντικό, απεχθές, απειλητικό, πορνογραφικό, ειρωνικό, ιδιαίτερα έντονο προσανατολισμό (π.χ. θρησκευτικό, πολιτικό, αθλητικό κλπ), «δεσμούς» προς άλλους δικτυακούς τόπους που περιέχουν τέτοια μέρη ή παράνομο περιεχόμενο.

ELPIZO NA EINAI KAPOS ETSI !!!!!

Edited by PAGOURISTAS
Οροι χρησης
Link to comment
Share on other sites

μέσα λέμε....

και το απόγευμα μην ξεχνάτε έχουμε αγώνα....http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=49468&pid=475849&st=0entry475849

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν ξέρω ποιο από τα 2 αυτοκίνητα να φέρω ρε γμτ... :p :p :p

Λέτε να φορτώσω το Polo μέσα στο Caliber και να τα φέρω και τα 2 :)

Link to comment
Share on other sites

Θα ειμαι κ γω εκει , αλλα θα αργησω λιγακι εχω ξενυχτι το Σαββατο !!!!!

Κατι ηξερα κ εχω αφησει τη βρωμα της Γερμανιας .....

Οσο για το video στο ποστ #10 το εχουμε κανει κ αυτο !!!!!!!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by passatebos
Link to comment
Share on other sites

Μέσα και εγώ, με το :baby: μου... γκχ γκχ γκχ... το αμάξι μου λέω :p

Link to comment
Share on other sites

1)na kano kapoies erotishs an exoume plinh idi to amaksi eiparxi thema?(den empistebome tous plintiriades :diablo:)

2)tha eithela perisoteres leptomeries me tin topothesia giati den ta pao kala me toys xartes!!!! :suicide:

eyxaristo... ;)

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει μια πιθανότητα να έρθω και εγώ δυστυχώς όμως δεν είναι σίγουρο γιατί μάλλον θα είμαι εκτος αθηνών

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα έρθω και γω με το Jetta- κι, ελπίζω να χει κάποιος αυτοκόλλητα!Sorry αλλά είναι η πρώτη φορά που πιστεύω να τα καταφέρω και να έρθω πρεπει να το δηλώσω και κάπου αλλού?

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το βενζινάδικο θα εξυπηρετεί και πελάτες θα ήταν καλό την Κυριακή να είμαστε όλοι εκεί στην ώρα μας, ακριβώς στις 11.

Ακόμη το ταμείο της λέσχης θα πληρώσει για το πλύσιμο του πιο βρώμικου VW αυτοκινήτου VIP μέλους. Για αυτό.... φροντίστε!

Όσοι έρχεστε για πρώτη φορά καλώς να ορίσετε! Θα σας περιμένουμε εκεί!

Σημειώστε ότι μετά το τέλος του πλυσίματος όσοι θέλετε μπορούμε να πάμε για φαγητό ή καφέ, ανάλογα με τις ορέξεις μας. Δεν έχουμε κλείσει κάπου συγκεκριμένα οπότε θα πρέπει να προετοιμάσετε ιδέες.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το βενζινάδικο θα εξυπηρετεί και πελάτες θα ήταν καλό την Κυριακή να είμαστε όλοι εκεί στην ώρα μας, ακριβώς στις 11.

Ακόμη το ταμείο της λέσχης θα πληρώσει για το πλύσιμο του πιο βρώμικου VW αυτοκινήτου VIP μέλους. Για αυτό.... φροντίστε!

Όσοι έρχεστε για πρώτη φορά καλώς να ορίσετε! Θα σας περιμένουμε εκεί!

Σημειώστε ότι μετά το τέλος του πλυσίματος όσοι θέλετε μπορούμε να πάμε για φαγητό ή καφέ, ανάλογα με τις ορέξεις μας. Δεν έχουμε κλείσει κάπου συγκεκριμένα οπότε θα πρέπει να προετοιμάσετε ιδέες.

Μικρε να βρεθουμε να σου δωσω αυτοκολλητα να εχεις αφου δεν θα ειμαι λογω δουλειας και ελπιζω να σας δουμε μετα στον αγωνα

Link to comment
Share on other sites

Στο συγκεκριμενο βενζιναδικο κανει με 7€ μεσα-εξω. Δε συμφερει να κανουμε μονο εξω πλυσιμο, για δυο ευρω παραπανω δλδ. Ήμουν πελατης απο παλια και το ξερω. Εχει λεει και βουρτσα απο προβατο

Link to comment
Share on other sites

Στο συγκεκριμενο βενζιναδικο κανει με 7€ μεσα-εξω. Δε συμφερει να κανουμε μονο εξω πλυσιμο, για δυο ευρω παραπανω δλδ. Ήμουν πελατης απο παλια και το ξερω. Εχει λεει και βουρτσα απο προβατο

Επειδή έχουμε μαζευτεί πολλά αυτοκίνητα, κρίναμε σωστό να κάνουμε "μόνο" εξωτερικό πλύσιμο "όλοι" για να μη καθυστερήσουμε!

Τα λέμε αύριο λοιπόν όλοι στις 11 ακριβώς!

Link to comment
Share on other sites

Ένα πολύ καλό event με αρκετή καλή μέρα και καλή διάθεση...

Τα 15 αμάξια των μελών μας γεύτηκαν την περιποίηση του Γιώργου -υπεύθυνος πλυντηρίου- όπου και τον ευχαριστούμε πολύ...

Μπόλικες φωτογραγίες και επίσης πολλά πολλά βίντεο έκαναν την παρέα τόσο δυνατή για να μην ξεχάσει ποτέ το πώς τα πέρασε.. Σύντομα στο άλμπουμ

Να στε καλά και έρχονται και άλλα events...

Stay tuned.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.