Jump to content
alfie86

Golf Gti Vs Renault Clio Rs

Recommended Posts

Φίλε andain δεν θα μπω στον κόπο να σχολιάσω το παραπάνω ποστ που έκανες.Έγραψες αυτό που ήθελες και πολύ απλά επιβεβαίωσες αυτά που έγραψα πιο πάνω.Αν πρόσεξες καλά αναφέρθηκα στον DRYannisK και είπα ότι έχει ''ψωνιστεί'' επειδή έχει αποκτήσει το GTI...Δεν ανέφερα πουθενά το όνομα σου αλλά τελικά απάντησες εξαιρετικά οργισμένος και μας λες ότι αν στην Ελλάδα δεν υπήρχε κρίση κανένας δεν θα ασχολούταν με κρουασάν(προφανώς εννοείς το γαλλικό megane rs).οκ λοιπόν θα δεχθώ την ''έξυπνη'' ατάκα σου.Οδηγώ έναν κρουασάν και είμαι περήφανος με αυτό επίσης τυχαίνει να οδηγώ και ένα GTI αλλά όχι το υπερόπλο αλλά τον ''κουβά''.Να χαίρεσαι το αυτοκίνητο σου φιλαράκι και μία φιλικά συμβουλή.Ξεκαβάλα το καλάμι.Έχεις αγοράσει ένα πολύ καλό αυτοκίνητο με έναν αρκετά δυνατό κινητήρα και όμορφο εσωτερικό αλλά όπως και να το κάνουμε υπαρχουν και καλύτερα αυτοκίνητα εκεί έξω.Δεν ξέρω αν σε αυτά συμπεριλαμβάνεται και το κρουασάν αλλά είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν...Αυτά διαβάζουν και σε άλλα φόρουμ αυτοκίνησης και θεωρούν ότι όσοι έχουμε φολκσβάγκεν και μάλιστα GTI είμαστε για γέλια....

Το θέμα στροφή είναι θέμα τρέλας καλά τα λες.Αλλά αν πέσω από ένα γκρεμό με αλεξίπτωτο θα επιζήσω ενώ αν πέσω χωρίς τίποτα θα σκοτωθώ....Για κάποιον λοιπόν που ξέρει(προσωπικά πιστεύω ότι ξέρω) το Megane RS είναι ένα ''αλεξίπτωτο''.Αυτό με το βιντεάκι υποθέτω ότι το είπες για αστείο.Συνήθως τις ''ταρζανιές'' τις κάνω όταν είμαι μόνος.Γυναίκα και παιδί δεν μου χρωστάνε τίποτα.Επίσης αν κάνω αυτό που με προτρέπεις κάποιος άλλος θα πρέπει να αλλάζει ταχύτητες και να κρατάει το τιμόνι....Τέλος να ζητήσω ταπεινά συγνώμη που απασχολώ τους κατόχους GTI με το ταπεινό γαλλικό seven days δεν θα ξαναγίνει.Μπορείτε οι ''γνωστοί'' ''αγνωστοι'' να συνεχίσεται να ευλογείται τα γένια σας.

Χρησιμοποιεις το χαρακτηρισμο που σου προσεδωσα...Ντροπηηηη..αυτοσχεδιασε λιγακι...

Δε ειναι απαραιτητο να παιρνει το video η γυναικα η το παιδι σου ξερεις...Αστοχη προσπαθεια χειραγωγησης του συναισθηματος..Δεν ειναι δικαστηριο εδω..

Αυτο για το ...αλεξιπτωτο... προσπαθω να το κατανοησω...Ισως τα γαλλικα αλεξιπτωτα να ειναι τα καλυτερα , δε μπορω να εκφερω αποψη πανω σ'αυτο..

Link to comment
Share on other sites

Σε μία ερώτηση που σου είχε κάνει ο stoilas δεν είχες απαντήσει...Πόσα άλογα έχεις στον στάβλο σου;;Αν και θυμάμαι ότι παλιότερα δήλωνες περιχαρής ότι ήδη έχεις φτάσει στα 260 στον spiros23.Άντε με το καλό να πετάξεις και μία garett πάνω και να φτάσεις τα 500..Μέχρι να έρθουν τα καλύτερα όπως δηλώνεις περιχαρής στην υπογραφή σου.Όσο για τα υπόλοιπα που λες...κατανοώ την προσπάθεια σου να φανείς αστείος αλλά το μόνο που καταφέρνεις είναι να γίνεσαι απρεπής και πολλές φορές ανόητος και είναι πραγματικά κρίμα γιατί δεν είσαι 19 χρονών...Αλεξίπτωτα,δικαστήρια και λοιπές ''εγκεφαλικές κλανιές'' καλύτερα να τα αφήσεις κατά μέρος.Δεν σε ξέρω φυσικά δεν με ξέρεις και πολλές φορές ο γραπτός λόγος παρεξηγείται.Ακόμα και πρόθεση να μην υπάρχει.Για να μην ζαλίζουμε και τους άλλους χρήστες οτιδήποτε άλλο θέλεις στείλε π.μ.Προσωπικοί διαξιφισμοί και λοιπές εξυπνάδες δεν αφορούν κανένα χρήστη

Link to comment
Share on other sites

Φίλε andain σοβαρά κατάλαβες ότι εννοούσα πως μόνο εγω έφτασα ψιλα;όχι φίλε ούτε ψιλά έφτασα όπως το εννοείς ούτε μόνο εγω είμαι ο μονοσ νόμιμος είναι λάθος αυτο που σκεφτηκες.τεσπα διαφωνούμε για πράγματα άνευ ουσίας οπότε θα αποχωρήσω απο την συζήτηση.αν κάποιους τους ενόχλησα με αυτά που είπα συγνώμη και καλή καρδιά.υπομονη και κουράγιο σε όλους μας γιατι οι μέρες αλλάζουν και γίνονται πιο δύσκολες.

Link to comment
Share on other sites

Τρεις συγκεκριμενοι ποσταρουν διαρκως ευλογωντας ο ενας τα γενια του αλλου...(Αμην) Ενω οι υπολοιποι που λενε την αποψη τους ειναι ανιδεοι, ασχετοι , απειροι (γιατι δεν εχουν οδηγησει τα χιλιαδες αυτοκινητα, ετσι Ανεστη?), κομπλεξικοι και φαντασιοπληκτοι κατοχοι supercars..Ειστε ακριβως ο καθρεφτης της ελληνικης κοινωνιας το 2012..Aποριας αξιον ωστοσο οτι κανεις απο εσας (μονο ο τεταρτος της παρεας) δεν ειναι κατοχος renault (που αν εξαιρεσουμε το στριψιμο παραμενει ταπερ σε ποιοτητα και καλα τα ειπε ο Yannis) και ο ενας λοξοκοιταει προς s3 (Group vag) ο αλλος προς m3 κι ο αλλος ψαχνει να αγορασει gti παλι (ετσι Ανεστη?). Αααα, και να σου πω Ανεστη επειδη γνωριζομαστε φιλικα παντα, μερικες φορες ξεφευγεις και το ξερεις..Σε θεωρουσα πιο εξυπνο παιδι, δε χρειαζεσαι συντεχνιες για να εκφραζεις την πολλες φορες σωστη αποψη σου , καποιες φορες ομως εισαι ιδιαιτερα απολυτος και χανεις και το δικιο σου...Και οκ να σταματησει αυτη η καραμελα του εγω εχω οδηγησει ferrari, lamborghini , amg , m3, m5 , m6 και της Παναγιας ττα ματια αρα ειμαι ο ΞΕΡΟΛΑΣ και ο εμπειρος της αυτοκινησης...Αλλο να το οδηγησεις μια , δυο , τρεις φορες και αλλο να το οδηγας και να συμβιωνεις καθημερινα με ενα αυτοκινητο 5 και 10 χρονια..Αλλο να γαμησεις τη Τζουλια μια φορα και αλλο να τη βαλεις στο σπιτι σου και να κανεις οικογενεια μαζι της εεεε τι λετε?? Και για να τελειωσει το παραμυθι με το στριψιμο εχει τυχει να δει κανεις videakia στο youtube με τυπαδες να περνουν τις στροφες ταπα με yaris (χιλιαρι) , twingo, και corsa??? EIΠΑΜΕ ΟΙ ΣΤΡΟΦΕΣ ειναι θεμα ΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ, ΓΝΩΣΗΣ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΤΡΕΛΑΣ...Και επειδη ξερω παλλικαρι κατοχο corollas δεκαετιας που μπαινει στις στροφες της Υλικης ταπα 200-210 αν το κανεις κι εσυ αυτο με το rs τοτε μπραβο σου..Βγαλε ενα βιντεακι ομως για να αποδειξεις οτι το κανεις.. Τελος θα ηθελα να πω οτι λυπαμαι που η γενικοτερη κατασταση εχει επηρεασει και το φορουμ αυτο..Εκει που συζητουσαμε για πραγματικα αυτοκινητα τωρα αρχισαμε να τρωμε 7days και follie...Γιατι αν μπορουσαν καποιοι να αγορασουν τα "εξωτικα" πλεον απο τιμολογιακη αποψη golf r , s3, rs3 δε θα ασχολουνταν με τα κρουασαν... Στις παλιες καλες εποχες του φορουμ αν εμπαινε καποιος να εκθειασει γαλλικες μπαγκετες θα επαιρνε πληρωμενη απαντηση απο πολλους..Τωρα....κρισηηη..χαχαχα Και για να παραφρασω και τη διαφημιση: - Πλαστικα καλης ποιοτητας βαζεις στο μεγκαν?? - Αλλοιωνει τη γευση των στροφων ρε φιλε Ψιτ Ψιτ....

+

Link to comment
Share on other sites

Σε μία ερώτηση που σου είχε κάνει ο stoilas δεν είχες απαντήσει...Πόσα άλογα έχεις στον στάβλο σου;;Αν και θυμάμαι ότι παλιότερα δήλωνες περιχαρής ότι ήδη έχεις φτάσει στα 260 στον spiros23.Άντε με το καλό να πετάξεις και μία garett πάνω και να φτάσεις τα 500..Μέχρι να έρθουν τα καλύτερα όπως δηλώνεις περιχαρής στην υπογραφή σου.Όσο για τα υπόλοιπα που λες...κατανοώ την προσπάθεια σου να φανείς αστείος αλλά το μόνο που καταφέρνεις είναι να γίνεσαι απρεπής και πολλές φορές ανόητος και είναι πραγματικά κρίμα γιατί δεν είσαι 19 χρονών...Αλεξίπτωτα,δικαστήρια και λοιπές ''εγκεφαλικές κλανιές'' καλύτερα να τα αφήσεις κατά μέρος.Δεν σε ξέρω φυσικά δεν με ξέρεις και πολλές φορές ο γραπτός λόγος παρεξηγείται.Ακόμα και πρόθεση να μην υπάρχει.Για να μην ζαλίζουμε και τους άλλους χρήστες οτιδήποτε άλλο θέλεις στείλε π.μ.Προσωπικοί διαξιφισμοί και λοιπές εξυπνάδες δεν αφορούν κανένα χρήστη

Σε τυπους σαν εσενα χαρα μου να ειμαι ΑΠΡΕΠΗΣ..Στην ερωτηση του stoilas απαντησες εσυ 260 αλογα και συμπληρωνω εγω δυο κοτουλες γαλλικες (εχουνε μαλιστα κι ενα υπολογιστη που δειχνει σε πραγματικο χρονο ποσο τουρμπιζει ο κωλος τους οταν γεννανε , τα g τους οταν στριβουν στο κοτετσι, την πιεση του καλαμποκιου και χρονομετρο που μετραει ποσο διαρκει το καθε χεσιμο και την ποιοτητα της κουτσουλιας, ξερεις εσυ εχεις ενα παρομοιο gadgetaki εκει που εμεις οι θνητοι του gti εχουμε εναν απλο αεραγωγο..)..Τεσπα μαλλον ετσουξε πολυ οποτε δε συνεχιζω..Κανεις εξοφθαλμα προσωπικη επιθεση και στο καπακι πουλας "ηθος" μιλωντας για π.μ..Οσο για το αν γραφω εξυπναδες δεν ειδα κανενα +1 ή εστω + κατω απο τα γραφομενα σου..Παρολα αυτα με τιμαει που εψαξες το ιστορικο των post μου για να βρεις κατι να μου την πεις...Αλλα ουσιαστικα δεν ειπες κατι..Απλα εγινες γραφικοτερος..Μη προσπαθεις αλλο, σου βγαινει αυθορμητα..Και αν μπορεις γραψε κι εσυ με εγκεφαλικες κλανιες (ακουσον ακουσον..) Εκτος κι αν οι κλανιες σου περιοριζονται στα γαλλικα..Δε συνεχιζω για να μην αλλοιωσω αυτο το υπεροχο τοπικ....Γραψε οτι θες κατεβηκα ηδη ενα σκαλι σε επιπεδο και ζεχνει η δυσοσμια..Α ρε Γαλλια με τα αρωματα σου..

Off topic: "Φιλτατε" (οχι οχι δε σε γλειφωωωωω απλα χρησιμοποιω το χαρακτηρισμο που σου προσεδωσε καποιος αλλος) Ανεστη sorry αν σε στενοχωρησα, εισαι εξυπνος και θα καταλαβεις με ποια διαθεση σου εγραψα οτι εγραψα..Οταν τα δεις με πιο ψυχραιμο ματι..κι οταν εχεις παλι στην κατοχη σου ενα gti...!!! xaxaxa

Kαι κατι τελευταιο! Και βεβαια αυτο το φορουμ δεν ειναι χωρος για να εκθειασουμε το gti!! Ειναι χωρος για να εκθειασουμε το twing...eeee, clio..eeee, megane (επιτελους!!) Rsssssssssss!! Ντροπη μας!!! Και 10% warning στον Andain!!! AΜΕΣΩΣΣΣΣ!!

Edited by andain
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη παρατήρηση,μάθε να διαβάζεις και να είσαι λίγο πιο παρατηρητικός.Αφου ψάχνεις πίσω από κάθε λέξη να μου την πεις τουλάχιστον να διαβάζεις και να κατανοείς σωστά αυτά που γράφω,εκτός αν έχεις θεματάκι με δυσλεξία και μη κατανόηση του γραπτού λόγου.Δε'ύτερη παρατήρηση ανίδεε φίλτατε andain στο αμάξι μου δεν έχω τέτοιου είδους gadget μήπως σε θόλωσε το εσωτερικό τύπου αστον μάρτιν του γκολφ σου και λες ασυναρτησίες πάλι;;Τρίτη παρατήρηση δεν μιλάμε για το twingo ουτε για το up ουτε για το Lupo...Μιλάμε για το Megane αν δεν σου αρέσει απλά αγνόησε το.Αλλά εδώ σε πείραξε που άτομα με tuned tsi υποστήριξαν ότι έχουν περάσει gti στα δικά μου λεγόμενα θα κολλήσεις!!!Eίπαμε το κόμπλεξ και η ανοησία δεν κρύβονται εύκολα.Τέταρτη παρατήρηση,δεν είσαι αστείος ούτε κερδίζεις πόντους επειδή κάποιοι κάνουν συν κάτω από τα ποστ σου.Στο λέω ξανά δεν είσαι 18 χρονών μην συμπεριφέρεσαι λοιπόν έτσι.Συνέχισε να με διασκεδάζεις με τις ανοησίες που γράφεις φανταστικέ κάτοχε supercar....

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη παρατήρηση,μάθε να διαβάζεις και να είσαι λίγο πιο παρατηρητικός.Αφου ψάχνεις πίσω από κάθε λέξη να μου την πεις τουλάχιστον να διαβάζεις και να κατανοείς σωστά αυτά που γράφω,εκτός αν έχεις θεματάκι με δυσλεξία και μη κατανόηση του γραπτού λόγου.Δε'ύτερη παρατήρηση ανίδεε φίλτατε andain στο αμάξι μου δεν έχω τέτοιου είδους gadget μήπως σε θόλωσε το εσωτερικό τύπου αστον μάρτιν του γκολφ σου και λες ασυναρτησίες πάλι;;Τρίτη παρατήρηση δεν μιλάμε για το twingo ουτε για το up ουτε για το Lupo...Μιλάμε για το Megane αν δεν σου αρέσει απλά αγνόησε το.Αλλά εδώ σε πείραξε που άτομα με tuned tsi υποστήριξαν ότι έχουν περάσει gti στα δικά μου λεγόμενα θα κολλήσεις!!!Eίπαμε το κόμπλεξ και η ανοησία δεν κρύβονται εύκολα.Τέταρτη παρατήρηση,δεν είσαι αστείος ούτε κερδίζεις πόντους επειδή κάποιοι κάνουν συν κάτω από τα ποστ σου.Στο λέω ξανά δεν είσαι 18 χρονών μην συμπεριφέρεσαι λοιπόν έτσι.Συνέχισε να με διασκεδάζεις με τις ανοησίες που γράφεις φανταστικέ κάτοχε supercar....

...Μιλησε κανεις???? 8) 8) 8)

Λοιπον προσεξτε τωρα επιπεδο meganoβιου..Eιμαι δυσλεκτικος, ανιδεος, ασυναρτητος, κομπλεξικος ΚΑΙ ανοητος.., κι ολα αυτα συμφωνα με τον Φλουφλη..Κι εγω απλα τον ειπα Γραφικο..Οποιος δεν εχει αισθηση του χιουμορ και ειναι και αμορφωτος καταφευγει σε χαρακτηρισμους..Απλα πραγματα..

Edited by andain
Link to comment
Share on other sites

Σε τυπους σαν εσενα χαρα μου να ειμαι ΑΠΡΕΠΗΣ..Στην ερωτηση του stoilas απαντησες εσυ 260 αλογα και συμπληρωνω εγω δυο κοτουλες γαλλικες (εχουνε μαλιστα κι ενα υπολογιστη που δειχνει σε πραγματικο χρονο ποσο τουρμπιζει ο κωλος τους οταν γεννανε , τα g τους οταν στριβουν στο κοτετσι, την πιεση του καλαμποκιου και χρονομετρο που μετραει ποσο διαρκει το καθε χεσιμο και την ποιοτητα της κουτσουλιας, ξερεις εσυ εχεις ενα παρομοιο gadgetaki εκει που εμεις οι θνητοι του gti εχουμε εναν απλο αεραγωγο..)..Τεσπα μαλλον ετσουξε πολυ οποτε δε συνεχιζω..Κανεις εξοφθαλμα προσωπικη επιθεση και στο καπακι πουλας "ηθος" μιλωντας για π.μ..Οσο για το αν γραφω εξυπναδες δεν ειδα κανενα +1 ή εστω + κατω απο τα γραφομενα σου..Παρολα αυτα με τιμαει που εψαξες το ιστορικο των post μου για να βρεις κατι να μου την πεις...Αλλα ουσιαστικα δεν ειπες κατι..Απλα εγινες γραφικοτερος..Μη προσπαθεις αλλο, σου βγαινει αυθορμητα..Και αν μπορεις γραψε κι εσυ με εγκεφαλικες κλανιες (ακουσον ακουσον..) Εκτος κι αν οι κλανιες σου περιοριζονται στα γαλλικα..Δε συνεχιζω για να μην αλλοιωσω αυτο το υπεροχο τοπικ....Γραψε οτι θες κατεβηκα ηδη ενα σκαλι σε επιπεδο και ζεχνει η δυσοσμια..Α ρε Γαλλια με τα αρωματα σου..

Off topic: "Φιλτατε" (οχι οχι δε σε γλειφωωωωω απλα χρησιμοποιω το χαρακτηρισμο που σου προσεδωσε καποιος αλλος) Ανεστη sorry αν σε στενοχωρησα, εισαι εξυπνος και θα καταλαβεις με ποια διαθεση σου εγραψα οτι εγραψα..Οταν τα δεις με πιο ψυχραιμο ματι..κι οταν εχεις παλι στην κατοχη σου ενα gti...!!! xaxaxa

Kαι κατι τελευταιο! Και βεβαια αυτο το φορουμ δεν ειναι χωρος για να εκθειασουμε το gti!! Ειναι χωρος για να εκθειασουμε το twing...eeee, clio..eeee, megane (επιτελους!!) Rsssssssssss!! Ντροπη μας!!! Και 10% warning στον Andain!!! AΜΕΣΩΣΣΣΣ!!

+1

Link to comment
Share on other sites

Σε τυπους σαν εσενα χαρα μου να ειμαι ΑΠΡΕΠΗΣ..Στην ερωτηση του stoilas απαντησες εσυ 260 αλογα και συμπληρωνω εγω δυο κοτουλες γαλλικες (εχουνε μαλιστα κι ενα υπολογιστη που δειχνει σε πραγματικο χρονο ποσο τουρμπιζει ο κωλος τους οταν γεννανε , τα g τους οταν στριβουν στο κοτετσι, την πιεση του καλαμποκιου και χρονομετρο που μετραει ποσο διαρκει το καθε χεσιμο και την ποιοτητα της κουτσουλιας, ξερεις εσυ εχεις ενα παρομοιο gadgetaki εκει που εμεις οι θνητοι του gti εχουμε εναν απλο αεραγωγο..)..Τεσπα μαλλον ετσουξε πολυ οποτε δε συνεχιζω..Κανεις εξοφθαλμα προσωπικη επιθεση και στο καπακι πουλας "ηθος" μιλωντας για π.μ..Οσο για το αν γραφω εξυπναδες δεν ειδα κανενα +1 ή εστω + κατω απο τα γραφομενα σου..Παρολα αυτα με τιμαει που εψαξες το ιστορικο των post μου για να βρεις κατι να μου την πεις...Αλλα ουσιαστικα δεν ειπες κατι..Απλα εγινες γραφικοτερος..Μη προσπαθεις αλλο, σου βγαινει αυθορμητα..Και αν μπορεις γραψε κι εσυ με εγκεφαλικες κλανιες (ακουσον ακουσον..) Εκτος κι αν οι κλανιες σου περιοριζονται στα γαλλικα..Δε συνεχιζω για να μην αλλοιωσω αυτο το υπεροχο τοπικ....Γραψε οτι θες κατεβηκα ηδη ενα σκαλι σε επιπεδο και ζεχνει η δυσοσμια..Α ρε Γαλλια με τα αρωματα σου..

Off topic: "Φιλτατε" (οχι οχι δε σε γλειφωωωωω απλα χρησιμοποιω το χαρακτηρισμο που σου προσεδωσε καποιος αλλος) Ανεστη sorry αν σε στενοχωρησα, εισαι εξυπνος και θα καταλαβεις με ποια διαθεση σου εγραψα οτι εγραψα..Οταν τα δεις με πιο ψυχραιμο ματι..κι οταν εχεις παλι στην κατοχη σου ενα gti...!!! xaxaxa

Kαι κατι τελευταιο! Και βεβαια αυτο το φορουμ δεν ειναι χωρος για να εκθειασουμε το gti!! Ειναι χωρος για να εκθειασουμε το twing...eeee, clio..eeee, megane (επιτελους!!) Rsssssssssss!! Ντροπη μας!!! Και 10% warning στον Andain!!! AΜΕΣΩΣΣΣΣ!!

+

Link to comment
Share on other sites

μα καλα τ γινεται εδω βρε....διαβασα λιγο και απορεσα με την φρασεολογια που χρησιμοποιουμε....καλα δεν μπορουμε να αποδεχτουμε οτι υπαρχουν και αλλα εξισου καλα αυτοκινητα εκτος του gti 4-5 h 6...αλιμονο δηλαδη να ειναι μονο τα δικα μας...απλα θελω να πιστεω οτι η vw εχει ποιο καλο πακετο σε πολλα πραγματα,αλλα αν υπαρχουν οπως λετε απαιτησεις για στροφες και τετοια ε τοτε το γκολφακι και ρ32 να ειχαμε,μπορει να μη εμπαινε σαν το ρσ το γαλικο η ιμπρεζα η κανα εβο...τωρα προσωπικα αν μπορουσα στα χρηματα που κανει αυτο που λετε και ηθελα για στροφες θα κοιταγα σε εβο,μια χαρα ειναι και μεταχειρσμενα τα εβο 10..παντως το γτι ειναι για bon viver καταστασεις και ποιο prestige λογω γερμανικου,συν οτι εχει και καλυτερη μεταπωλητικη αξια...τελικα ισως αν ειμασταν λιγο ποιο ανοικτομυαλοι και δεκτικοι να μπορουσαμε να προκοψουμε επιτελους..λοιπον ειρηνη ημην και αντε επιτελους τα γαλλικα να γινουν και αυτα καλα σαν της vw ωστε να κλεβουν και κανενα απο εκει..ολο τ αδικα μας κλεβουν μετα απο παραγγελιες...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.