Jump to content
themisSs13

Μου Φάγανε Το Σήμα Από Μπροστά!

Recommended Posts

καλημέρα χ8ες καθώς πήγα να παρκάρω στο γκαράζ παρατήρησα ότι μου είχαν φάει το σήμα από μπροστά.στο κεφαλάρι πρέπει να έγινε!πως βγαίνει το σήμα ρε παιδιά? τόσο εύκολο είναι?και πόσο να κάνει καινούργιο(ευρό)? πάλι καλά δεν πήραν όλο το αμάξι...

Edited by themisSs13
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα χ8ες καθώς πήγα να παρκάρω στο γκαράζ παρατήρησα ότι μου είχαν φάει το σήμα από μπροστά.στο κεφαλάρι πρέπει να έγινε!πως βγαίνει το σήμα ρε παιδιά? τόσο εύκολο είναι?και πόσο να κάνει καινούργιο(ευρό)? πάλι καλά δεν πήραν όλο το αμάξι...

21 Euro του GTI/GT Sport και 30 του R32.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχ ελεος..

Δεν γελαω που σε κλεψανε, αλλα στι στο διαολο θα το κανει το σημα? :unsure:

Αντε πες οτι εχει golf δεν εχουν ενα 20αρικο να αγορασουν σημα?

Link to comment
Share on other sites

Εσενα νομιζω σου φαγαν αμαξι μεσα σε 1 λεπτο και 23 δευτερολεπτα στη βουλγαρια? :crazy:

Μεσημέρι μέχρι να μπώ σπίτι να φάω και να βγώ το αμάξι είχε κάνει φτεράαααα! Ούτε φωνή ούτε ακρόαση σαν κύριοι το πήραν! :)

BG Rulezzzz

Edited by PanosR
Link to comment
Share on other sites

Βουλγαρισταν Πανο!!! 8)

Φίλε μου εδώ κάνουν σωστές δουλειές όχι σηματάκια και φρυδάκια και βαλβίδες όπως οι ερασιτέχνες στην περίπτωση για το σηματάκι :db: ! Η το αμάξι ή τίποτα!!! :search:

Link to comment
Share on other sites

25 euro παράγγειλα καινούργιο! αύριο το παίρνω! αυτό που φοβάμαι είναι μήπως πήγαν να ανοι3ουν το καπό και επειδή έγινε κατι η γύριζα να σταμάτησαν!μην ξεχνάμε οτι εκεί είναι και ο συναγερμός.τεσπα ελπίζω οτι ήταν τιποτα *μη επιτρεπόμενη λέξη*ένα που μαζεύουν σήματα απο αμάξια!

Link to comment
Share on other sites

όντως το σήμα της Alfa Romeo 33 και 155 ήταν τα μεγαλύτερα λάφηρα της εποχής γιατί κόστιζαν και έβγαιναν στο δευτερολεπτο. Δεν είναι σαν τα σημερινά που ξεβάφουν από τον ήλιο στη διετία. Είχα την 33 και όταν μου τα πήραν είχα ρωτήσει και κόστιζε τότε 5500 δρχ το πίσω και 7500 το μπροστά και η λύση που έκαναν όλοι ήταν το σήμα σε αυτοκόλλητο....

Link to comment
Share on other sites

μηπως σου κλεβουν το αυτοκινητο σε δοσεις????

πρωτα το σημα μετα κατι αλλο κοκ???

περα απο την πλακα τωρα ειναι μεγαλη μαλ...κια

αχ να τον πιασεις εκεινη την ωρα....

Link to comment
Share on other sites

οταν ε'ιμασταν πιτσιρικάδες παίρναμε τα σήματα απο alfa romeo και τα κάναμε εγκράφες για τις ζώνες μας!!!!

λες να ηρθε πάλι η μόδα;;;;

Θα ηθελα μια αγκραφα με το σημα της veyron αλλα που να βρεις τωρα...
Link to comment
Share on other sites

δε ξερω για το σημα αλλα εμενα μου φαγανε την κεραια( ηταν aftermarket και τους αρεσε)

...και εμένα μου φάγανε την κεραία (aftermarket κοντή) και έβαλα flat (τύπου ''καρχαρία'') και ησύχασα !!!

Link to comment
Share on other sites

μηπως σου κλεβουν το αυτοκινητο σε δοσεις????

πρωτα το σημα μετα κατι αλλο κοκ???

περα απο την πλακα τωρα ειναι μεγαλη μαλ...κια

αχ να τον πιασεις εκεινη την ωρα....

αν τον πιασω εκεινη την ωρα θα του φαω το νεφρο :laugh: :laugh:

δε ξερω για το σημα αλλα εμενα μου φαγανε την κεραια( ηταν aftermarket και τους αρεσε)

παλι καλα... εμενα μου πηραν το καπακι του μηχανισμου του πισω υαλοκαθαριστηρα :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου εχουν βγαλει (οχι δεν το εχασα) 2 φορες το πλαστικο καπακι του πισω υαλοκαθαρηστηρα ,το κρυσταλλο του καθρεπτη μαζι με την αντισταση και το φυσακι ...(δεξια αριστερα)..

Καποτε επιασα ενα γιουφτο 25+ να προσπαθει να βγαλει την κεραια απο το focus μας ...με...πετρα ... Δεν θελω να πω την συνεχεια για κεινον . ΚΟστος αποκαταστασης 320ευρω..

Edited by thanos katsas
Link to comment
Share on other sites

εμενα πάλι το παλιό αυτοκίνητο προσπάθησαν να το ανοίξουν απεναντι ακριβως απο την πολυκατοικια χτύπησε ο συναγερμός ξημερώματα κατά τις 3 βγήκα στο μπαλκόνι στον τέταρτο που μένω τον είδα τον κέντραρα και μετά από 2 δευτερα είχε γίνει sprinter μακρινών αποστάσεων,θα του πηρε μια εβδομαδα να καθισει σε καρεκλα

από τότε στο στενό που μένω το οποιο είναι αδιέξοδος δεν έχει εμφανίσει κανει περιεργος !!!!! αν τολμάνε ας ξαναπλησιάσουν!!!

Edited by Deus164
Link to comment
Share on other sites

Αν εισαι κοντα...εγω χρησιμοποιησα μια σουηδικη στεκα που μεσα εχει μεταλλο ...πλευρα και γονατα αλυπητα .Εχουν πολυ θρασσος πλεον και το κακο δεν ειναι το αμαξι ,,,το κακο ειναι η οικογενεια σου ...και πλεον δεν αρκουνται στα χρηματα .Γιαυτο ...παρτε μετρα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.