Jump to content
doctordim

Συνάντηση Μελών Κεντρικής Ελλάδας - 11/12/11, Ώρα 15:00 @ Queen'S Bar Restaurant (Ael Fc Arena)

Recommended Posts

2011_Dec_11_MeetingAdv_Larisa_Gipedo_AEL.jpg

Μιας κ έχουμε αρκετό καιρό να τα πούμε ..

Η Ελληνική Αυτοκινητιστική και Αγωνιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen διοργανώνει αυτή την Κυριακή 11/12/2011 και ώρα 15:00 μμ συνάντηση για καφεδάκι στο Queen's Bar Restaurant, την καφετέρια στο νέο γήπεδο της AEΛ που βρίσκεται στην Περιφερειακή οδό Λαρίσης - Τρικάλων. Σημειώστε ότι βρίσκεται μετά το ύψος του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου, για όσους έρθουν από Τρίκαλα. Η συγκέντρωση των οχημάτων μας θα γίνει στο μεγάλο και άνετο πάρκινγκ που βρίσκεται ακριβώς μπροστά από την κεντρική είσοδο του γηπέδου.

Εκεί θα έχουμε την ευκαιρία οι παλιοί γνώριμοι να πούμε τα νέα μας και θα χαρούμε πάρα πολύ να γνωρίσουμε και τα νέα ενθουσιώδη μέλη της συντροφιάς μας! Επίσης, οι υπεύθυνοι ασφαλείας του γηπέδου πιθανότατα θα μας δώσουν τη δυνατότητα να φωτογραφήσουμε τα καμάρια μας πλησίον του αγωνιστικού χώρου, οπότε πάρτε τις φωτογραφικές σας μηχανές μαζί σας!!

Θερμή παράκληση να δηλώσετε συμμετοχή όσο το δυνατό νωρίτερα, ώστε να μπορούμε να υπολογίσουμε τον αριθμό των ατόμων και να ενημερώσουμε σχετικά το καφέ για την κράτηση μας, μιας και το ίδιο απόγευμα θ'αναμεταδοθεί εκεί ο εκτός έδρας αγώνας της ΑΕΛ και αναμένεται αυξημένη προσέλευση κόσμου.

Να υπενθυμίσουμε τέλος πως σας περιμένουμε όλους στην παρέα μας, είτε είστε φίλοι-κάτοχοι αυτοκινήτων Volskwagen σε εργοστασιακή μορφή είτε βελτιωμένων. Φυσικά όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας μια και οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης!

Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Edited by Λευ kouliss
Link to comment
Share on other sites

αν γινοταν νωριτερα???

μερα με αγωνα, σε τετοιο σημειο και με τετοια πινακιδα :sorry: ....μαλλον δεν θα μπορεσω....

μπορει να περασω να τα πουμε για λιγο στην αρχη και μετα να παω να τελειωσω καμια δουλεια που εχω.....

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

αν γινοταν νωριτερα???

μερα με αγωνα, σε τετοιο σημειο και με τετοια πινακιδα :sorry: ....μαλλον δεν θα μπορεσω....

μπορει να περασω να τα πουμε για λιγο στην αρχη και μετα να παω να τελειωσω καμια δουλεια που εχω.....

Η ΑΕΛ παιζει εκτος και δεν καθονται να ασχοληθουν με πινακιδες κ αυτοκινητα γιατι ετσι κι αλλιως δεν ερχονται πιτσιρικια κ ο χωρος φυλασσεται..

τώρα είδα ότι εχει αγώνα. τότε ξεχάστε και μένα μάγκες δεν το διακινδυνεύω....

Μην σκεφτεσαι χαζομαρες γιατι ο αγωνας δεν ειναι σ αυτο το γηπεδο αλλα εκτος κ δεν μαζευονται πιτσιρικια οποτε καλυτερ ακυρωστε το και ελατε ειναι ωραια..

Παιδια και εγω θα ειμαι αυριο εκει θα ειμαι με την γυναικα μου οπως και στον Πλαταμωνα..Ωραια θα ηταν να ερθουν πολλοι γιατι ειναι ωραια κ ο χωρος φυλασσεται..

Link to comment
Share on other sites

Παίδες και εγώ μέσα τώρα όσο για αυτό με τις πινακίδες τι παίζει γιατί και εγώ έχω αθηναικές ας εξηγήσει κάποιος

τιποτα φιλε μου ...δεν υπαρχει λογος ανησυχιας...

θα περασω αλλα δεν θα μπορεσω να μεινω για καφε...θα περασω να τα πουμε λιγο πριν μπειτε για καφε...

Link to comment
Share on other sites

παιδια αν σας προλαβω θα ερθω κι εγω....για 3 δεν μπορω γιατι παιζω κι εγω σε τοπικη ομαδα και παιζουμε εκτος.....αν ερθω θα ενημερωσω μεσω τηλεφωνου τον νικοδημο....αν δεν ερθω καλα να περασετε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλα να περασετε παιδια..... (x ειναι το παιχνιδι... χαχαχαχαχα)

ps. nikodimos, στην επομενη θα τα πουμε σιγουρα ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.