Jump to content
xatziGOLF

Golf 6! Πρόβλημα;;;;

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά.Είμαι καινούργιος στο forum και αποφάσισα να κάνω εγγραφή για να σας

πώ και το δικό μου πρόβλημα στο golf 6.Μετά απο 2,5 χρόνια (αγορά ιούλιος 2009)

είδα μετα λύπης μου νερό στα πίσω πατάκια.Το αυτοκίνητο έβαζε νερά ειδικά μετά

απο βροχή.Τι να πω? 22000ε αυτοκίνητο.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά.Είμαι καινούργιος στο forum και αποφάσισα να κάνω εγγραφή για να σας

πώ και το δικό μου πρόβλημα στο golf 6.Μετά απο 2,5 χρόνια (αγορά ιούλιος 2009)

είδα μετα λύπης μου νερό στα πίσω πατάκια.Το αυτοκίνητο έβαζε νερά ειδικά μετά

απο βροχή.Τι να πω? 22000ε αυτοκίνητο.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

Καλώς όρισες λοιπόν

Έχεις ηλιοροφή?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες λοιπόν

Έχεις ηλιοροφή?

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΗΛΙΟΡΟΦΗ.ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ

ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΤΗΣ ΠΟΡΤΑΣ.

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΠΛΑ ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΤΟΣΑ

ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑ. ΑΛΛΑ...

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως τα Vw δενα ντικατοπτριζουν ποιοτητα αναλογη των χρηματων τους...

Link to comment
Share on other sites

Μπήκες ρε labroukos εδώ να μας πεις οτι το golf σου έμπασε νερά.

Με 0 ποστ κατευθείαν στα προβλήματα.

Το έφτιαξες αλλά παρόλα αυτά μπήκες να το γράψεις, γιατί ;

Τι είναι τελικά το Vwclub ? Συνεργείο ? Εταιρία στατιστικής ? Νοσοκομείο ?

Δεν μπορώ να καταλάβω ειλικρινά..

Και εσύ ρε Θάνο κάτσα πούλατο ρε φίλε μας έχεις πρήξει 3 χρόνια τώρα, πάνε πάρε το KIA RIO που τα κάνει όλα και συμφέρει.

Edited by Mist
Link to comment
Share on other sites

Μπήκες ρε labroukos εδώ να μας πεις οτι το golf σου έμπασε νερά. Με 0 ποστ κατευθείαν στα προβλήματα. Το έφτιαξες αλλά παρόλα αυτά μπήκες να το γράψεις, γιατί ; Τι είναι τελικά το Vwclub ? Συνεργείο ? Εταιρία στατιστικής ? Νοσοκομείο ? Δεν μπορώ να καταλάβω ειλικρινά.. Και εσύ ρε Θάνο κάτσα πούλατο ρε φίλε μας έχεις πρήξει 3 χρόνια τώρα, πάνε πάρε το KIA RIO που τα κάνει όλα και συμφέρει.

ε λογικο ειναι να αναφερει το προβλημα του και με 0 και 50000 ποστ...to vwclub σιγουρα ειναι για ανθρωπους που νοιαζονται για το αμαξι τους,αλλα ειναι και για υποψηφιους αγοραστες...οταν ο αλλος εδωσε 22 χιλιαδες για ενα αμαξι ειναι λογικο να αναφερει το προβλημα του για να το δουν και οι υπολοιποι.στην τελικη η vw φταιει για την ποιοτητα υλικων που χρησιμοποιει και οχι ο αγοραστης που αλλα του ταζουν και αλλα του δινουν. επισης με τι σταση σου δε δειχνεις να εισαι και πολυ φιλικος και που δεν ειναι καλο για την εικονα του club...και εγω καινουργιος ειμαι και μπορει να βλεπω κατι που με ενοχλει αλλα απλα το προσπερνας και δεν κανεις ανουσια ποστ για να δειξεις οτι εισαι καποιος που εκπροσωπει το club.σιγουρα δεν ειμαστε και μεσημεριανη εκπομπη αλλα εχεις μπει στα προβληματα...αμα δε σου αρεσει αλλαξε <<καναλι>>,ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μπήκες ρε labroukos εδώ να μας πεις οτι το golf σου έμπασε νερά.

Με 0 ποστ κατευθείαν στα προβλήματα.

Το έφτιαξες αλλά παρόλα αυτά μπήκες να το γράψεις, γιατί ;

Τι είναι τελικά το Vwclub ? Συνεργείο ? Εταιρία στατιστικής ? Νοσοκομείο ?

Δεν μπορώ να καταλάβω ειλικρινά..

Και εσύ ρε Θάνο κάτσα πούλατο ρε φίλε μας έχεις πρήξει 3 χρόνια τώρα, πάνε πάρε το KIA RIO που τα κάνει όλα και συμφέρει.

Πες μου ρε MIST δουλευεις στην vw τρως ψωμι ρε φιλε απο εκει ? Εαν ναι το σεβομαι .Εαν οχι πες μου λιγο τι προβλημα εχεις? Και συγνωμη δηλαδη που εγω δημοσιευω καθε θεμα με το αμαξι μου το οποιο λυθηκε μετα απο πολλες πιεσεις και τρεξιματα , και ηταν οδηγος για παρα πολυ κοσμο για πολλα προβληματα που ειχε...και εχω ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ π.μ. γιαυτο . Τωρα εσυ δεν ξερω ρε φιλε τι ζορι τραβας ...εγω δεν ειμαι ουτε πορωμενος ουτε τιποτα ,απαιτω τα αναλογα με αυτο που εχω πληρωσει . Συγνωμη αλλα δεν μπορω να σε καταλαβω . Την ιδια συμπεριφορα ειχατε οταν ξεκινησαν τα polo 6r GTI να λειτουργουν σαν φριτεζες... "Πρωτο ποστ προβλημα?" Μα γιαυτο θα μπει ο αλλος εδω μεσα για να σου πει το προβλημα του ...και τις ερωτησεις του αυτο ειναι και το 70% των ποστ εδω μεσα .

Διαβασε και κανα ξενο fora να δεις τι γινεται . Ουτε τρελοι ειμαστε ουτε παραφρωνες.

Link to comment
Share on other sites

Μπήκες ρε labroukos εδώ να μας πεις οτι το golf σου έμπασε νερά.

Με 0 ποστ κατευθείαν στα προβλήματα.

Το έφτιαξες αλλά παρόλα αυτά μπήκες να το γράψεις, γιατί ;

Τι είναι τελικά το Vwclub ? Συνεργείο ? Εταιρία στατιστικής ? Νοσοκομείο ?

Δεν μπορώ να καταλάβω ειλικρινά..

Και εσύ ρε Θάνο κάτσα πούλατο ρε φίλε μας έχεις πρήξει 3 χρόνια τώρα, πάνε πάρε το KIA RIO που τα κάνει όλα και συμφέρει.

[/quote

Εμένα φίλε mist όλα αυτά τα προβλήματα που γράφει ο καθένας εδώ μέσα μου έχουν ανοίξει τα ματια και ξέρω τι να απαντήσω πλέον σε κάθε λαμόγιο αντιπρόσωπο που προσπαθεί να με δουλέψει!! Και για να μη νομίζεις ότι υπερβάλλω να σου πω μόνο ότι στον κολλητό μου με polo gti πήγαν να του πασαρουν την κατανάλωση λαδιων ως φυσιολογική 1000χλμ/1λτρ.....(καεί φίλε μου ετσι είναι το μοτέρακι του πάρε λαδακι να έχεις πάντα μαζί σου) αυτή φίλε mist ήταν η απάντηση τους!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.