Jump to content
giorgos1234

Eξατμιση Χωρις Καταλυτη

Recommended Posts

Δεν θα του έλεγα. Θα πατούσα το κουμπάκι report που βρίσκεται κάτω από το post του και τα υπόλοιπα θα τα αναλάμβανε κάποιος mod. Μην νομίζεις ότι έχεις δίκιο. Το δικό σου post είχε 2-3 reports από άλλους χρήστες που ενοχλήθηκαν.

Πρέπει επιτέλους να καταλάβετε ότι με έντασεις και ύβρεις ΔΕΝ θα έχετε ποτέ δίκιο και δεν θα ασχοληθεί ΠΟΤΕ κανένας λογικός άνθρωπος μαζί σας.

Χώρια που αν συνεχίσετε έτσι θα κλειδώσω και το θέμα γιατί το περιεχόμενό του είναι οριακά νόμιμο μιας και εκφράζει μια απορία που η λογική αλλά και το ίδιο το club δεν αποδέχεται. Είναι δυνατόν να θες να βγάλεις τον καταλύτη μόνο και μόνο για να κερδίσεις λίγη δύναμη; Που στην προσπέραση;; Και να λες κιόλας με θράσσος ότι έχεις και κονέ σε ΚΤΕΟ... Μας διαβάζει ένας σωρό κόσμος. Πες μου αν κάποιος από το κράτος μας ζητήσει τα στοιχεία σου επειδή διάβασε αυτά που γράφεις, εμείς τι να κάνουμε;

Απαντάω δημόσια για να μπείτε στο κλίμα όλοι σας! Αν θέλετε κάτι άλλο περιμένω PM και μόνο!

Edit: ο DiS λέει ακριβώς αυτό που έγραψα και εγώ περί νομιμότητας. Για να μη νομίζετε ότι μόνο εγώ είμαι τρελός και υπερβολικός...

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα του έλεγα. Θα πατούσα το κουμπάκι report που βρίσκεται κάτω από το post του και τα υπόλοιπα θα τα αναλάμβανε κάποιος mod. Μην νομίζεις ότι έχεις δίκιο. Το δικό σου post είχε 2-3 reports από άλλους χρήστες που ενοχλήθηκαν.

Πρέπει επιτέλους να καταλάβετε ότι με έντασεις και ύβρεις ΔΕΝ θα έχετε ποτέ δίκιο και δεν θα ασχοληθεί ΠΟΤΕ κανένας λογικός άνθρωπος μαζί σας.

Χώρια που αν συνεχίσετε έτσι θα κλειδώσω και το θέμα γιατί το περιεχόμενό του είναι οριακά νόμιμο μιας και εκφράζει μια απορία που η λογική αλλά και το ίδιο το club δεν αποδέχεται. Είναι δυνατόν να θες να βγάλεις τον καταλύτη μόνο και μόνο για να κερδίσεις λίγη δύναμη; Που στην προσπέραση;; Και να λες κιόλας με θράσσος ότι έχεις και κονέ σε ΚΤΕΟ... Μας διαβάζει ένας σωρό κόσμος. Πες μου αν κάποιος από το κράτος μας ζητήσει τα στοιχεία σου επειδή διάβασε αυτά που γράφεις, εμείς τι να κάνουμε;

Απαντάω δημόσια για να μπείτε στο κλίμα όλοι σας! Αν θέλετε κάτι άλλο περιμένω PM και μόνο!

Edit: ο DiS λέει ακριβώς αυτό που έγραψα και εγώ περί νομιμότητας. Για να μη νομίζετε ότι μόνο εγώ είμαι τρελός και υπερβολικός...

Ποιο θρασος μου λες ρε φιλε και πως μου μιλας ετσι?σε σεβομαι δεν σε σεβομαι?το ιδιο θα κανεις και συ.Τουλαχιστον αυτο περιμενω.Απο κει και περα μια ερωτηση εκανα και εχω δικαιωμα να ρωταω οτι θελω νομιζω.Οσον αφορα το κονε στο κτεο νομιζω πως το 90% των ατομων που ειναι εδω μεσα κτεο δεν θα περναγε οχι μονο λογω καταλυτη(ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΟΣΟ ΖΗΜΙΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ θα μου παρετε και το κεφαλι που ρωτησα)αλλα και πολλων αλλων.Οποτε ξεκαθαριζε απλα και αν ο αλλος δεν καταλαβει τοτε προχωρα σε απειλες.Οσον αφορα για τα στοιχεια μου ασφαλως και του δινεις οτι ξερεις για μενα και απο κει και περα ειανι δικο μου θεμα.Και ο μονος λογος που μετανιωνω αλλα και συμφωνω μαζι σου ειναι οτι δεν θα πρεπε να ασχοληθω και να βρισω γιατι χανω το δικιο μου,μονο για αυτο.Οσον αφορα την ερωτηση παραμενει ερωτηση και δεν με νοιαζει αν ειναι νομιμο ή οχι.Οπως ξερεις εσυ γιατι δεν πρεπει να τον βγαλουμε ετσι θελω να ξερω και γω Edited by giorgos1234
Link to comment
Share on other sites

α) Πώς σου μίλησα δηλαδή; Είδες πουθενά να βρίσω όπως έκανες εσύ;

β) Σου δικαιολογώ όλα αυτά που γράφεις περί ΚΤΕΟ κλπ προφανώς λόγω άγνοιας και φυσικά δεν σου πήρε κανείς το κεφάλι.

γ) Μιλάς για απειλές ενώ δεν σου έγραψα κάτι τέτοιο.

δ) Χαίρομαι που τελικά (μετά από όλα αυτά) κατάλαβες ότι ο τρόπος σου ήταν λάθος.

ε) Ο καταλύτης έχει μια συγκεκριμένη δουλειά να κάνει. Να προστατέψει εσένα, εμένα και το περιβάλλον από τις βλαβερές ουσίες των παραγώμενων καυσαερίων ενός κινητήρα. Σίγουρα μειώνει την απόδοση του κινητήρα αλλά ελάχιστα. Και μην ξεχνάς ότι η απόδοση επίσης μειώνεται και από ένα σωρό άλλους παράγοντες. Από την ποιότητα της βενζίνης, από το οδόστρωμα, τα ελαστικά, την εργοστασιακή χαρτογράφηση, την κινητική δύναμη που χάνεται στο σύνολο κινητήρας-σασμάν-τροχοί και πολλά άλλα. Λες οι κατασκευαστές να μην το ξέρουν; Ο κόσμος ζητάει δυνατά και φθηνά μοτέρ και τα εργοστάσια κάνουν ότι μπορούν για να τα δώσουν προσπαθώντας παράλληλα να είναι εντός πράσινων προδιαγραφών της ΕΕ. Οπότε μάλλον περισσότερα θα χάσεις, παρά θα κερδίσεις. Ελπίζω να σε κάλυψα.

Link to comment
Share on other sites

ο νικος περα απο το αν συμφωνει η οχι αναφερφηκε στο γεγονος οτι υπηρξε υβριστικο περιεχομενο στα ποστ σας

"giorgos1234 και Playmaker ποινή και στους δύο για προσβλητικό περιεχόμενο στα posts σας τα οποία και διεγράφησαν"

οποτε η ποινη μενει ως εχει ανεξαρτητα απο νομιμες η οχι πραξεις ή αποψεις

Link to comment
Share on other sites

οκ θα το πω πολιτισμενα σβηστε το τετοιο θεμα δεν εχει δουλεια σε σοβαρα forum και καλα θα κανουν να το δουνε και να ζητησουν εξηγησεις απο το κρατος η απο καπου,αν ημασταν γερμανια θα χε φαει το forum ποινη και οχι εγω.παρακαλω να κλειδωθει γιατι τετοια θεματα μας προσβαλουν ολους μας και αφου αφηνετε να υπαρχουν καλιεργειτε την ιδεα.ας γραφτει μια παραδειγματικη απαντηση και να κλειδωθει

και δεν ειναι κατι παρανομο απλα ειναι κατι που μας αφορα ολους και εχει επιπτωση σε ολους

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Πανο / greenpeace γινεσαι αρκετα αστειος.. Οταν πας τουαλετα σκουπιζεσαι με χαρτι? Φονια των δεντρων! Αγορασες βιβλια ? Φονια των δεντρων! Μπορω να σου πω καμια κατομυρια ακομα παραδειγματα... Αν γουσταρεις το καλο της γης και τις υγειας σου παρε φορα και πανε προς Πτολεμαιδα... Ειναι μια αρχη 8)

Link to comment
Share on other sites

οκ θα το πω πολιτισμενα σβηστε το τετοιο θεμα δεν εχει δουλεια σε σοβαρα forum και καλα θα κανουν να το δουνε και να ζητησουν εξηγησεις απο το κρατος η απο καπου,αν ημασταν γερμανια θα χε φαει το forum ποινη και οχι εγω.παρακαλω να κλειδωθει γιατι τετοια θεματα μας προσβαλουν ολους μας και αφου αφηνετε να υπαρχουν καλιεργειτε την ιδεα.ας γραφτει μια παραδειγματικη απαντηση και να κλειδωθει

και δεν ειναι κατι παρανομο απλα ειναι κατι που μας αφορα ολους και εχει επιπτωση σε ολους

Ρε φονια ειπαμε οτι το θεμα τελειωσε νιωσε και μην ξαναγραψεις.Δεν υπαρχει κανενας λογος να κλεισει το θεμα.Ρωτησα και μου απαντησαν 10 ατομα ευγενικα γιατι δεν πρεπει να βγαλω τον καταλυτη μου.Τωρα οσο και να τρελενεσαι και να κανεις σαν υστερικος δεν αλλαζει κατι.Εισαι μεσα σε ολους αυτους που ρυπαινουν τη γη μας ασταματητα και πιστευω οτι ουτε τα σκουπιδια σου δεν διαχωριζεις οποτε ασε τα περι οικολογιας.Απλα κοψτο εδω και σε παρακαλω σταματα να σκοτωνεις τα Ελληνικα.
Link to comment
Share on other sites

ναι ρε αμαν πια.γινεται τοσο θεμα χωρις λογο.Και αν τα εννοεις ολα πανε κανε μια επωνυμη καταγγελια και μην λες θα δωσω στην αστυνομια.παιδικα πραματα.κριμα

Link to comment
Share on other sites

Πανο / greenpeace γινεσαι αρκετα αστειος.. Οταν πας τουαλετα σκουπιζεσαι με χαρτι? Φονια των δεντρων! Αγορασες βιβλια ? Φονια των δεντρων! Μπορω να σου πω καμια κατομυρια ακομα παραδειγματα... Αν γουσταρεις το καλο της γης και τις υγειας σου παρε φορα και πανε προς Πτολεμαιδα... Ειναι μια αρχη 8)

Γι' αυτό δεν πρόκειται ποτέ να αλλάξει τίποτα. Γιατί ο καθένας περιμένει από το διπλανό του να κάνει πρώτος τη σωστή κίνηση.

Αφού ο άλλος είναι 10 φορές μαλάκ ας, θα παραμείνω κι εγώ μαλάκ ας...

Καλά να πάθουμε.

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε αμαν πια.γινεται τοσο θεμα χωρις λογο.Και αν τα εννοεις ολα πανε κανε μια επωνυμη καταγγελια και μην λες θα δωσω στην αστυνομια.παιδικα πραματα.κριμα

Kαι να κανει καταγγελια μια τρυπα στο νερο θα κανει γιατι ειμαι νομιμοτατος.(Περα απο το οτι δεν εχω πινακιδα :p)

Γι' αυτό δεν πρόκειται ποτέ να αλλάξει τίποτα. Γιατί ο καθένας περιμένει από το διπλανό του να κάνει πρώτος τη σωστή κίνηση.

Αφού ο άλλος είναι 10 φορές μαλάκ ας, θα παραμείνω κι εγώ μαλάκ ας...

Καλά να πάθουμε.

Φιλε dis κανενας δεν ειπε κατι τετοιο και πιστεψε με ειμαι πολυ πολυ περισσοτερο οικολογος απο τον τυπο.Το θεμα ομως ειναι να μην κανουμε σα παιδια γιατι στο κατω κατω ο καταλυτης υπαρχει και βασιλευει.Και στην τελικη οταν κανουμε κατι καλο για τον διπλα μας για το περιβαλλον ή για οτιδηποτε καντο καλο και ριξτο στο γιαλο οπως λεει και ο λαος,οχι καντο καλο και κραζε το λαο που δεν το κανει.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε DiS μιλας πολυ ποιητικα και δν σε καταλαβαινω..... Αλλος προσεχει και φοβαται οτι θα τελειωσ το νερο. Αλλος το φαγητο αλλος φοβαται την μαυρη τρυπα. Ας υπαρξει ενας που τα προσεχει ολα αυτα να μιλησει. Ετσι παει φιλε μου ειναι νομος. Δραση/Αντιδραση!

θες ρευμα? Φαε καυσαερια... ή μηπως προτιμαααατε να γινουμε ναγκασακι?

Link to comment
Share on other sites

πειτε πειτε κ αλλα εχει πλακααα!

ο ανθρωπος που με κυνηγαει στη σχολη να μη πεταξω το χαρτακι απ τα τσιγαρα κατω εγινε η αιτια για οικολογικη καταστροφη και καλα σε ενα φορουμ.

ρε τι αλλο θα δουμε...

Link to comment
Share on other sites

Aυτό ακριβώς εννοούσα ότι το θέμα είναι λεπτό. Δυστηχώς δεν θα υπάρξει μια μέση λύση, παρά μόνο δύο απόψεις. Οι μεν και οι δε.

@playmaker το forum και η Λέσχη νομικά δεν πρόκειται να πάθουν τίποτα, μιας και είναι κατοχυρωμένο και δηλωμένο ότι οι απόψεις που φιλοξενούνται εδώ εκφράζουν μόνο αυτούς που τις γράφουν και όχι τη σελίδα ή τους εκπροσώπους της.

@giorgos 1234 πήρες την απάντηση που ήθελες; Αν ναι, σε παρακαλώ ενημέρωσέ με για να κλειδώσω το θέμα γιατί έχει ξεφύγει η κατάσταση. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Aυτό ακριβώς εννοούσα ότι το θέμα είναι λεπτό. Δυστηχώς δεν θα υπάρξει μια μέση λύση, παρά μόνο δύο απόψεις. Οι μεν και οι δε.

@playmaker το forum και η Λέσχη νομικά δεν πρόκειται να πάθουν τίποτα, μιας και είναι κατοχυρωμένο και δηλωμένο ότι οι απόψεις που φιλοξενούνται εδώ εκφράζουν μόνο αυτούς που τις γράφουν και όχι τη σελίδα ή τους εκπροσώπους της.

@giorgos 1234 πήρες την απάντηση που ήθελες; Αν ναι, σε παρακαλώ ενημέρωσέ με για να κλειδώσω το θέμα γιατί έχει ξεφύγει η κατάσταση. Ευχαριστώ.

Eγω την απαντηση μου την πηρα αλλα δεν πιστευω πως υπαρχει λογος να κλεισει το Θεμα στο κατω κατω θα ενημερωνονται και οι καινουριοι για το αν πρεπει να βγαλουν τον καταλυτη ή οχι.Αλλα οτι θες εσυ
Link to comment
Share on other sites

Σου λέω εκ πείρας πως ότι post γίνεται από εδώ και πέρα θα έχει να κάνει με το αν εγώ, ο άλλος, κλπ κλπ έχουν οικολογική ευαισθησία κλπ. Οπότε είναι άσκοπο να παραμείνει ανοιχτό.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.