Jump to content
kouliss

Χριστουγεννιάτικο Πάρτι Αττικής, Σαββάτο 17 Δεκεμβρίου, 23:00, Μαρούσι

Recommended Posts

2011_XmassParty_mini.png

Αγαπητά μέλη,

Το Δ.Σ. του Hellenic VWClub σας προσκαλεί στο Χριστουγεννιάτικο Πάρτι που θα γίνει το Σαββάτο 17 Δεκεμβρίου στις 23:00 στο KAHLUA MUSIC BAR στο Μαρούσι.

Με αυτή την ευχάριστη και διασκεδαστική εκδήλωση θα κλείσουμε το 2011 και θα προετοιμαστούμε για τα δρώμενα του νέου έτους!

Φυσικά σε αυτό το γλέντι μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την δική σας παρέα! Ποτό θα υπάρχει για όλους!!!

Στο σημείο αυτό να προσθέσουμε ότι το κατάστημα θα μας χορηγήσει ένα ποσοστό από τα έσοδα της βραδιάς αρκεί σε κάθε σας παραγγελία να δίνετε κάρτες της λέσχης. Τις κάρτες αυτές θα μπορείτε να τις παίρνετε από τα μέλη του Δ.Σ. (doumasj, Λευ kouliss, PanosVrR6, skaraviaios, ta6ape, lupakos). Οι κάρτες είναι είτε για ποτό είτε για μπουκάλι, ανάλογα με τα κέφια σας! Οπότε με τον τρόπο αυτό εκτός απο διασκέδαση θα μπορέσουμε να ενισχύσουμε την λέσχη μας!

Υπόψη ότι στην περιοχή ο χώρος στάθμευσης έχει κάποιους περιορισμούς, παρόλα αυτά έχει συμφωνηθεί με το μαγαζί να υπάρξουν μερικές θέσεις πλησίον της εισόδου και κάποιος άνθρωπος να προσέχει. Το μαγαζί βρίσκεται στην οδό Πεντέλης και Σαπφούς 22 στο Μαρούσι. Τον χάρτη της περιοχής θα τον βρείτε κάνοντας κλικ εδώ!

Τιμές: ποτού 8 ευρώ / μπουκάλι 80 ευρώ.

Οι δηλώσεις συμμετοχής θα γίνουν με τον γνωστό πλέον τρόπο, δηλαδή ψευδώνυμο + αριθμός συνοδών. Είναι σημαντικό να μας ενημερώσετε για την παρουσία σας μέχρι την Παρασκεύη 16 Δεκεμβρίου προκειμένου να οργανώσουμε καλύτερα τον χώρο στο μαγαζί.

Δηλώσεις ( ~10 ) :

  • doggy +1
  • Λευ kouliss
  • doumasj + ?!
  • PanosVR6
  • skaraviaios_potassas
  • nikkosnet
  • trelaras582
  • aposg99 + 1 (ή 2)

Τέλος να αναφέρουμε ότι στα DECKS θα είναι ο doggy!!! Οπότε ετοιμαστείτε για μια μοναδική μουσική πανδαισία ακουσμάτων και ασμάτων!!!!!

Σας περιμένουμε όλους!

Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Edited by doggy
Link to comment
Share on other sites

οχι ρε γμτ με τετοια αφισα κ με τετοιο Dj γιατι να μην ειμαι Αθηνα...χλρ θα του επερνα τα ακουστικα για να αρχισω να σπινιαρω τα decs και εγω :db:

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα μπορεσω να ερθω.

Θα κανω τα κονε ωστε ο DJ να ερθει και απο τα Γιαννενα για ΣΚ. χαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχ

Link to comment
Share on other sites

hohoho! βεβαιως φυσικα και οπωσδηποτε!!!! και ο παΪκ ο ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ μαζι με τον Φριξο την πρασινη καμπια τερματοφυλακας! :afro::alien::geek::lol:

Link to comment
Share on other sites

δεν γινεται να παιξει στα decks ο θρυλικος κ.κ. προεδρος και να μην ζητοκραυγαζει απο κατω το πληθος!

καπου εκει μεσα στη λαοθαλασσα οι πολυ παρατηρητικοι θα αναγνωρισετε εμενα μετα της συζυγου μου

να λικνηζομαστε στους τρελους ρυθμους του κυριου κουταλη!!!!

αυτα τα σκηνικα δεν χανονται και το νου σας υπαρχουν και παρακαμερες....

Link to comment
Share on other sites

και το νου σας υπαρχουν και παρακαμερες....

κλεινουν σπιτια λεεεεμε :laugh: :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

ta6ape +1, θα έρθω με την αδερφή μου οπότε θα είμαι φρόνιμος...

Link to comment
Share on other sites

+???, θα ενημερώσω λείαν συντόμως...

όσο για την παρακάμερα μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεται ο δημητράκης... για το να λικνιστείς με τα ακούσματα του doggy άστο καλύτερα....κάποτε ίσως...πλέον χάλασε και αυτός..παίζει πολλά ντουμέϊκα τραγουδάκια....χαχαχαχαχα

Γεια σου ρε παλιόσκυλε...!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ με κάνατε ίσα κι όμοια!! Χαχαχαχαχαχα

που θα πάει όμως, θα παίξω μετά σε ψαγμένο μαγαζί για να ξεπλύνω την βρωμιά! :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω ίσως!! ΘΑ έρθεις! :p

Link to comment
Share on other sites

καθυστερημενο το entry αλλα οχι και σιγουρο απολυτα καθωτι εργαζομαι μεχρι 23:00.θα προσπαθησω παντως και με παρεα 1 με 2 ατομα.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά χίλια συγγνώμη αλλα δεν θα καταφέρω να έρθω γιατί προέκυψε κάτι οικογενειακό δυστυχώς

Link to comment
Share on other sites

τελικα δεν θα απολαυσουμε τον ντιτζεη κωστα αφου βρισκομαστε εκτος αθηνων

καλα να περασετε και φρονιμα!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.