Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Xθες βραδακι που πηγαινες Νεοκλη στην Μαραθωνος?Και μαλιστα με αλλο αμαξι?Παλι καλα που κορναρες αλλιως δεν θα σε εβλεπα!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ουστ μωρή.....Με πρόλαβες......

Γύρναγα απο ραφήνα, είχαμε πάει βολτούλα και πήρα το αμάξι του father για να το ξεμπουκώσουμε και λίγο....χα-χα

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί κατά τις 3.30 στην παραλιακή στο ύψος της Γλυφάδας, κόκκινο Golf V GTI, IEO-XXXX, μαμά 17άρες, χαμήλωμα, φιμέ...

Edited by Spy
Link to comment
Share on other sites

Να σου σημερα στις 12.30 ο προεδρος κατεβαινε Λουτσα και τον ειδα να πηζει στην ουρα των μυριαδων που κατεβαιναν για μπανιο,και αφου τα ειπαμε στο τηλ την καναμε!!!Αισθημα μου μυριζεται Κωσταρα για να σε βλεπω απο τα μερη μας...... tongue.gif;) Αντε θα σε βλεπουμε συνεχεια ετοιμασε καινουρια λαστιχα και αν θες λεφτα για λαστιχα σου δανειζω εγω!!! tongue.gif;):lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

σωστά Γιαννάκη :thumbsup: εγώ για μια φίλη πήγα να δω... :D

Δεν έχω χρόνο για αισθήματα :thumbsup:

Όσο για την συνάντηση με τον Κωστή... βλέπω από μακριά το προφυλακτήρα που είναι καρα-χαρακτηριστικός σε συνδοιασμό με το χρυσαφί χρώμα (αν και ήταν λίγο μέσα στο χώμα... tongue.gif) δε χρειάστηκε να δω καν τον οδηγό για να καταλάβω ότι πρόκειται για το τούμπανο του Κώστα :whistling:

Οπότε πέσανε αμέσως και τα απαραίτητα τηλέφωνα! Όσο για τον καφέ Κώστα τελικά καταλλήξαμε στο "Κάστρο" στο Πόρτο Ράφτη :)

Link to comment
Share on other sites

σήμερα 9:30 το βραδυ στην κάθοδο της εθνικης οδου Αθηνών Λαμίας στο ύψος της Ν.Φιλαδέλφειας μπλε ή μαυρο polo με αυτοκόλλητο στην πόρτα του οδηγού . ποιος?

Link to comment
Share on other sites

Σημερα κατα τις 00.20 στον Πειραια πισω απο τον Αγιο Διονυση περασε μαυρο POLO 6N2 με φιμε και αυτοκολλητο στο πισω πλαινο τζαμι ,εγω ειμουν στον Καραμπαμπα για μασα με Πετραν κ.α....

ΠΟΙΟΣ?????

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στις 14.10 περιπου στο καματερο POLO 6N ασημι με αυτοκολλητο στο πισω τζαμι...ποιος????

Εγω εβγαινα απο καθετο δρομο με πρασσινο FIAT fiorino.

Link to comment
Share on other sites

Χθες στις 19,00 ειδα τον Bouda στο Mikelantzelo και τα ειπαμε λιγο και

κατα της 23.00 το αυτοκινητο του TZES στο παραλιμνιο κοντα στα

Ναυτακια και επισης περασε και ο Batman μια βολτιτσα απο εκει.

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Guest CLakis

Πριν κανένα μισάωρο...Ένα polo 6N1 άσπρο πεντάπορτο και ένα μαύρο TSi στην Βούτα..

ΑΧαΧαχΑχ

Αυτός με το polo(αρκετά γρήγορος :lol: )δεν πρέπει να τα γουστάρει καθόλου τα TSi, σπασμένος από το φανάρι πήγαινε για να βγει μπροστά..

Για λίγο νόμιζα ότι το ΤSi δεν πάει αλλά ξύπνησε ο οδηγός του και ήδη κάτω από τη γέφυρα ήταν ένα αυτοκίνητο μπροστά...

Ευτυχώς που ήμουν σε ξένο αμάξι αλλιώς θα σας είχα περάσει από πάνω με το CL κουφάλες :lol:

Αλήτες δεν ντρέπεστε tongue.giftongue.gif .

Είναι κανένας από εδώ???

Edited by CLakis
Link to comment
Share on other sites

Πέμπτη 12 Ιούλιου, εθεάθη στις 11:30-12:00 το μεσημεράκι μαύρο golf V με πινακιδα ΝΖΧ 60ΧΧ στη Διεύθυνση συγκοινωνιών Θεσσαλονίκης (ΚΤΕΟ). Είχε αυτοκόλλητο πίσω κάτω από το 3ο ΣΤΟΠ, και κάτω από τους καθρέπτες (τουλάχιστον κάτω από του οδηγού). Οταν τελείωσα με τη δουλειά μου στο μηχανολογικό είχε ήδη φυγει...

Πέμπτη 12 Ιούλιου, εθεάθη στις 9 το βράδυ ασημί Golf IV με πινακίδα ΝΕΙ ΧΧΧΧ στο Ωραιόκαστρο. Οταν έφυγα στις 10:30 περίπου, ήταν ακόμα εκεί, οπότε μάλλον είναι της περιοχής!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί είδα το πολάκι του Nikkosnet λίγο ποιο κάτω από την Vivodi σε ένα στενάκι στο Χαλάνδρι ;)

Link to comment
Share on other sites

Σημερα κατα τις 00.20 στον Πειραια πισω απο τον Αγιο Διονυση περασε μαυρο POLO 6N2 με φιμε και αυτοκολλητο στο πισω πλαινο τζαμι ,εγω ειμουν στον Καραμπαμπα για μασα με Πετραν κ.α....

ΠΟΙΟΣ?????

έλα ρε κοντά στο στρατόπεδο μου τρώτε......σα δε ντρέπεστε.....!!!!ΑΛΗΤΕΣ....!!!!

Ηταν πολυ πιο ομορφο απο το δικο σου.... :D

νομίζεις ........γιατί μάλλον θα.....

(δες από κάτω)

Μάλλον εστίασες στούς επιβάτες για αυτό σου φάνικε καλύτερο τα αμάξι!!!!! :D:lol::lol:

Εύγε νέε μου....Πες τα πες τα.....

Σήμερα το πρωί πίσω από το γήπεδο του Αγ.Δημητρίου ασημί πολο 9Ν με πινακίδα @@@ 1772 νομίζω.....

Και στην γειτονιά μου εδώ στην Αγ.Μαρίνα στην Ηλιούπολη κυκλοφορεί και ένα άσπρο πολάκι gti ολοκαίνουργιο......ποιος είναι ο γείτονας ρε παιδιά????

Link to comment
Share on other sites

Kοντα σε ενα γωνιακο ψιλικατζιδικο εγω ειμαι γιατι λιγο πιο περα ειναι η δουλεια μου.το πισω μεροσ ειδεσ μονο?εκει πωσ βρεθηκεσ?

Link to comment
Share on other sites

έλα ρε κοντά στο στρατόπεδο μου τρώτε......σα δε ντρέπεστε.....!!!!ΑΛΗΤΕΣ....!!!!

νομίζεις ........γιατί μάλλον θα.....

(δες από κάτω)

Εύγε νέε μου....Πες τα πες τα.....

Σήμερα το πρωί πίσω από το γήπεδο του Αγ.Δημητρίου ασημί πολο 9Ν με πινακίδα @@@ 1772 νομίζω.....

Και στην γειτονιά μου εδώ στην Αγ.Μαρίνα στην Ηλιούπολη κυκλοφορεί και ένα άσπρο πολάκι gti ολοκαίνουργιο......ποιος είναι ο γείτονας ρε παιδιά????

Ρε συ ακομα και εδω στραβαδι εισαι δεν φτανει που χθες δεν με ειδες στον Υμητο που περασα διπλα σου και μαλλον θα κοιμοσουν ορθιος ξεχασες και να το γραψεις και εδω....!Γιαννακη σε προλαβα....!!!! tongue.gif Αλλα βεβαια που να προλαβεις να με δεις αφου δεν πιανομαι ο ατιμος με το ματι επρεπε να ειχες γυμνασει το αυτι σου οταν ακους τον θηριο κινητηρα να μουγκριζει αλλα ειπαμε...!!! tongue.gif;)
Link to comment
Share on other sites

Παρασκευη πρωι 6,10 απο βεικου προς πρωτοπαπαδακη στο γαλατσι μαυρο golf v με χενον και σηματακι στο παραθυρο πλαι πισω απο τον συνοδηγο ποιος ??????? στην γειτονια μου?? αλλα βεβαια κοιταγαι το ξανθο στο φαναρι :D :D

Link to comment
Share on other sites

Σάββατο έξω από τη Μητρόπολη εδώ Γιάννενα εθεάθη Seat Leon μαύρο με το γνωστό αυτοκόλλητο. Μου διαφεύγει το όνομα που ίσως πρέπει να είναι. Επίσης είδα τον XRHSTOS με τα xenon του την Κυριακή το βράδυ και τέλος πάλι την Κυριακή το βράδυ το μπλέ του LOCAL... κοινώς PAGOURISTAS.

Link to comment
Share on other sites

Λευκο Polo 6N 5θυρο με δυο μπακετ και αυτοκολλητο διπλα απο το πισω φαναρι χτες στο ποταμι στο Λουτρακι.

Ποιος?

Link to comment
Share on other sites

Σάββατο έξω από τη Μητρόπολη εδώ Γιάννενα εθεάθη Seat Leon μαύρο με το γνωστό αυτοκόλλητο. Μου διαφεύγει το όνομα που ίσως πρέπει να είναι. Επίσης είδα τον XRHSTOS με τα xenon του την Κυριακή το βράδυ και τέλος πάλι την Κυριακή το βράδυ το μπλέ του LOCAL... κοινώς PAGOURISTAS.

Με το seat ηταν ο king pyros.

Καλα περασες την Κυριακη απο την βραδυνη μου δουλεια και δεν σταματησες?

27 Οκτ. ειπαμε? Θα δεις τι εχεις να παθεις.

Link to comment
Share on other sites

Προ 10λεπτου συναντησα στο δρομο απο Αιτωλικο προς Μεσολογγι μαυρο Golf 5 GTI με πινακιδα ΑΤΕ-84xx με αυτοκολλητο στο πισω τζαμι,του κορναρα και ανταπεδωσε κι ας μην εχω αυτοκολλητο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Χθες το μεσημεράκι στα ΚΤΕΛ Κατερίνης 4άρι golf μαύρο με πινακίδες ΝΖΕ αριθμό δεν πρόλαβα να δώ και επίσης το ίδιο αυτοκίνητο πριν μια εβδομάδα περίπου στα φανάρια της αστυνομίας,κόρναρα και γύρισα για να σε προλάβω αλλά δεν έπαιζε κάτι τέτοιο :D :D tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.