Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Κυριακή 22/07 (αν θυμάμαι καλά) μήπως πέρασες από την Βόνιτσα - Πρέβεζα ? Νομίζω σε πέτυχα λίγο μετά τη Βόνιτσα.

Σάββατο 21/07 πέρασα που ανέβαινα για πάνω και δευτέρα 30/07 που επέστρεφα. άν με πέτυχες γιατί δέν έριξες καμιά κόρνα να χαιρετηθούμε;;;;

εεεεε;;;;; Θα τιμωρηθείς.... tongue.gif:lol: :lol: :lol::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Πέτυχα ένα μπλε(?) FSI σήμερα στη Βάρκιζα με πινακίδα ΙΕΙ-9*** και σήμα στον πίσω υαλοκαθαριστήρα, έστριψε για κορωπί και δεν είχα την ευκαιρία να χαιρετήσω.

Link to comment
Share on other sites

Χθές στην Αττική Οδό, καθώς γύριζα απο ολιγοήμερες διακοπές, πέτυχα τον Petrosa Melissia. Αφού κόψαμε την κίνηση στην Αττική, διότι πηγαίναμε διπλα διπλά, και μας παίζανε τα φώτα μετά ανοίξαμε. Στο τσακ γλιτώσαμε το καρούμπαλο λίγο πιο κάτω, απο τις λίγες φορές που λέω ευτυχώς είχε κίνηση.

Και εγώ γύριζα απο την εκδρομή απο το Αίγιο!Που το ειδες βρε συ? Εγω δεν ειδα τιποτα εκτος αν λες κοντα στην εξοδο για Ιλιον που ηταν σταματημενο για ελεγχο σε αυτοκινητο με βλαβη! δεν κάναμε και΄τίποτα!!! Μετά σε έχασα tongue.gif

Edited by petrose Melissia
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετισματα afterdark. Sorry Που δεν ειχα χρονο να τα πουμε παραπανω εχθες το βραδυ, αλλα ολη μερα στη δουλεια και ειδες τη ωρα πηγα σπιτι :) Ελπιζω να τα ξαναπουμε συντομα

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετισματα afterdark. Sorry Που δεν ειχα χρονο να τα πουμε παραπανω εχθες το βραδυ, αλλα ολη μερα στη δουλεια και ειδες τη ωρα πηγα σπιτι ^_^ Ελπιζω να τα ξαναπουμε συντομα

φιλε μου γυριζες παραμονη αδειων στις 01.00 το βραδυ απο δουλεια???

το καλυτερο ομως ηταν το οτι για να μιλησουμε μποτιλιαραμε ξημερωματα τη

παραλιακη.... :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Επιστροφή απο τις ολιγοήμερες διακοπές και έχουμε δελτίο αναφοράς:

1. Σάββατο 28/07/07 μεσημέρι στην πλατεία στα Σύβοττα θεσπρωτίας κόκκινο 5άρι gti (πινακίδες απο Ιωάννινα) με αυτοκόλητο πίσω δίπλα απο τον υαλοκαθαριστήρα και το ιατρικό σήμα στο εμπρός παρμπρίζ, ποιός;

2. Ίδια μέρα λίγα λεπτά αργότερα στην παραλία Μέγα ¶μμος λίγο έξω απο τα Σύβοττα άλλο κόκκινο 5άρι gti (πινακίδες απο Ιωάννινα) με αυτοκόλητο στο ίδιο σημείο ωραίους προφυλακτήρες και δύο διπλές εξατμίσεις δεξιά και αριστερά, ποιός;

3. Κυριακή 29/07/07 πρωί συναντήθηκα με τον αγαπητό pagouristas και ήπιαμε και καφεδάκι στην ωραιότατη Πάργα!

4. Δευτέρα 30/07/07 μεσημέρι συναντήθηκα με τον γνωστό μηνάρα στην πάτρα κατα την επιστροφή μου απο τις διακοπούλες.

Αυτά τα ολίγα.

Αρε Γιωργαρε, χαρηκα πολυ που σε γνωρισα.

Κατσαμε στο Tango για καφε στις 10.30 και ηπιαμε καφε στις 11.30 new_grrrr.gifnew_grrrr.gifnew_grrrr.gif

Αφου δεν βαρεσα τον σερβιτορο παλι καλα να λες.

Ο επομενος καφες θα ειναι Αθηνα ^_^

Οσο για τα gti που ειδες, ο 1ος ειναι ο Μενελαος και ο 2ος ο Καλαμποκης.

Ειναι Γιαννιωτες τα παιδια και δεν εχουν internet.

Εις το επανιδειν φιλαρακο.

Link to comment
Share on other sites

Εχθές μετά τα μεσάνυχτα στο ποτάμι, εκεί που πήζαμε λόγω έργων, ήταν δίπλα μου ένα κυπαρισί 4αρι Golf με σηματάκι μας στο πλαινό τζάμι. Ποιος??????

Link to comment
Share on other sites

χτες το βραδυ εξω απο το ρακα πετυχα τον κωστα με το μαυρο 5ρι.

επισης ακομα ενα μαυρο 5ρι στην ολγας πανω με τσιτα τη μουσικη κ αυτοκολλητο του club.

δε το ηξερα το παληκαρι ομως..

Link to comment
Share on other sites

Και που λέτε, εκεί που πήγαινα σε μια φίλη στην Αρτέμιδα για μπάνιο σήμερα, βλέπω παρκαρισμένο στο κεντρικό δρόμο μέσα στα Σπάτα, ένα χρυσαφί 4αρι, γνωστό....μα πολύ γνωστο tongue.giftongue.giftongue.gif

Μπροστά του να και ο Goldengolf που προσπαθούσε να διασχίσει το δρόμο πεζός. :baby:

Που πήγαινες αγορίνα? Δηστυχώς δεν είχε χώρο να σταματήσω για να τα πούμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Μαύρο 5άρι FSi σε στενό του Χαϊδαρίου, τώρα που μετακόμισα στην Θερμοπυλών το βλέπω καθημερινά όταν γυρνάω σπίτι. Ποιός?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατα τις 5:30 απογευματάκι στις τζιτζιφιές πέτυχα μαύρο ( περίπου γιατί απο την απλυσιά είχε γίνει μπέζ tongue.giftongue.gif ) 5άρι GT με αυτοκόλητο κάτω απο το πίσω φανάρι. ΜΙΧΟΣ????? Ή κάνω λάθος???? Δέν ξέρω άλλον που να το αφήνει τόσο άπλυτο :):lol:

Edited by phantom
Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas
Καμμια lilian ισως?

.........Εεεεε γειτονα? :)

Μπα, FSi είναι αν και κάπου πήρε το μάτι μου και ένα TSi όταν βόλταρα με το μηχανάκι :lol:

Πότε θα σε κεράσω καφεδάκι μπαλκονάτο?

Link to comment
Share on other sites

χτες το μεσημερακι στα φιλαδελφεια,το gti του phantom παρκαρισμενο προεδρικοτατα πανω σε πεζοδρομιο,διπλα απο περιπτερο,καφετερια,τραπεζα........

που εισουν ρε phantom να γνωριζομασταν; :blush:

Link to comment
Share on other sites

χτες το μεσημερακι στα φιλαδελφεια,το gti του phantom παρκαρισμενο προεδρικοτατα πανω σε πεζοδρομιο,διπλα απο περιπτερο,καφετερια,τραπεζα........

που εισουν ρε phantom να γνωριζομασταν; :blush:

Στο σπίτι μου που βρίσκεται δίπλα.....

Και εκεί παρκάρω σχεδόν πάντα ( όποτε βρώ τη θέση ελεύθερη δηλαδή)

Next time που θα το δείς call me να κατέβω, 1 λεπτό θα κάνω.

Edit: Ποιό καλό παιδάκι με μαύρο 6Ν με φιμέ, εξάτμιση και αυτοκόλητο στο τρίτο στόπ πίνει ποτάκι στη γειτονιά μου??

Το είδα στις 1 το βράδυ, πρίν 15 λεπτά δηλαδή.

Edited by phantom
Link to comment
Share on other sites

επισης ακομα ενα μαυρο 5ρι στην ολγας πανω με τσιτα τη μουσικη κ αυτοκολλητο του club.

δε το ηξερα το παληκαρι ομως..

Κατά 99% ο nionios (Γιάννης)

Link to comment
Share on other sites

Τί έγινε ρε παιδιά, ποιό πολλούς βλέπω τώρα που υποτείθεται οτι φύγαμε για διακοπές παρά πρίν....

Σήμερα κατα τις 12:30 - 13:00 με είδε ο geopan με το νέο του απόκτημα ( ίδιο με το παλιό ) και τα είπαμε για αρκετή ώρα!

Φίλε geopan καλορίζικο ρεεεεεεεε!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

nope τον ξερω τον νιονιο δεν ηταν αυτος..

πιτσιρικας ηταν..

Σε ενα μεετινγκ ήρθε ενα παιδί με ενα 5αρι και ειχε πολυεστερικα με 8ιντσα...μηπώς ήταν αυτός? Μια φορά τον είδα μόνο κ γω....

Αρη ήταν εκεινη τη φορά που ήρθα και γω!

Link to comment
Share on other sites

ΧΘΕΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 20.30 ΜΕ 20.40 ΗΜΟΥΝΑ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΣΚΑΡΑΒΑΙΟ ΤΟΝ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΚΑΙ ΧΑΙΡΕΤΗΘΗΚΑΜΕ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ 15ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΜΠΛΕ POLO ΜΕ ΑΣΗΜΙ ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΑ ΣΤΟ ΠΑΜΠΡΙΖ ΨΗΛΑ.ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ REVOTEC ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΙ ΕΦΤΙΑΧΝΑ ΤΟ ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΑ.

Link to comment
Share on other sites

Και που λέτε, εκεί που πήγαινα σε μια φίλη στην Αρτέμιδα για μπάνιο σήμερα, βλέπω παρκαρισμένο στο κεντρικό δρόμο μέσα στα Σπάτα, ένα χρυσαφί 4αρι, γνωστό....μα πολύ γνωστο tongue.giftongue.giftongue.gif

Μπροστά του να και ο Goldengolf που προσπαθούσε να διασχίσει το δρόμο πεζός. :)

Που πήγαινες αγορίνα? Δηστυχώς δεν είχε χώρο να σταματήσω για να τα πούμε.

πήγε να βγάλει εισητήρια μήπως φύγει για εξωτερικό αλλά το ξανασκέφτηκε και είπε άστο δεν πειράζει...ΜΙΑ ΨΥΧΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΣ ΒΓΕΙ....!!!!!!

αυτο σκεφτικα κι εγω αλλα ειναι σιγουρα?

Εγώ που είμαι και σοβαρό & υπεύθυνο παιδί σας λέω ότι ναι αυτό είναι του ΠΙΤ του μινάρα του γνωστού και αυτό είναι το πρώην αυτοκίνητό του το οποίο είχε κοσμίσει και το περίπτερό μας στο ATHENS TUNING SHOW 2005.......

Το ΘΗΡΙΟ του δηλαδή...τώρα είναι σε άλλα χέρια....αλλά και πάλι μινάρα......

new_love.gif ΠΙΤΑΚΟ new_love.gif

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

ΧΘΕΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 20.30 ΜΕ 20.40 ΗΜΟΥΝΑ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΣΚΑΡΑΒΑΙΟ ΤΟΝ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΚΑΙ ΧΑΙΡΕΤΗΘΗΚΑΜΕ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ 15ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΜΠΛΕ POLO ΜΕ ΑΣΗΜΙ ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΑ ΣΤΟ ΠΑΜΠΡΙΖ ΨΗΛΑ.ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ REVOTEC ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΙ ΕΦΤΙΑΧΝΑ ΤΟ ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΑ.

Ωστέ εσύ ήσουν...

Το σκαθάρι δεν είναι ακόμα τούμπανο... έχει κομμένη εξάτμιση... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.