Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Χθες το βραδυ στον Κηφισσο Golf 2 με αυτοκ. στο 3ο στοπ, και ρευμα προς Λαμια, βγηκε μαζι μου στην εξοδο για 3Γεφυρες-Γαλατσι..... ποιος ?? Εγω ημουν undercover με αμαξι φιλου μου πισω. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Χθες ποιος εκανε μαγκιτσες με 2αρι ασπρο γκολφακι και αυτοκολλητα στα πλαινα τζαμια και στο πορτ-μπαγκαζ κατω μεσα στην Λ.Αρτεμιδος στην Λουτσα κατα τις 8?Μετα τον ξαναειδα να περναει στις καφετεριες κατα τις 10 πρεπει να ηταν και αλλοι 3 μεσα στο γκολφ.

Link to comment
Share on other sites

σημερα το μεσημερι κατα της 3 και κατι ασημενιο gti με σηματακι του club στο πλαι..

πινακιδα ΝΗΒ..

GTI ασημί και με σηματάκια στο πλάι... Να μου έλεγες ΝΗΜ να σου πω ότι ήμουν εγώ. Σίγουρα ήταν ΝΗΒ; Και πού το πέτυχες;

Link to comment
Share on other sites

Χθές 23.00 Λ.Δεκελείας Νέα Φιλαδέλφεια έξω από το CAMMEO κοκκινό GTI ;)

Polo gti ή Golf gti????

¶ν ήταν Polo τότε ποιός τόλμησε και ήρθε με τέτοιο αμάξι στη γειτονιά μου??

( Εγώ πάντως δέν ήμουνα, ήμουνα στη γειτονιά του geopan εκείνη την ώρα.....)

Link to comment
Share on other sites

Polo gti ή Golf gti????

¶ν ήταν Polo τότε ποιός τόλμησε και ήρθε με τέτοιο αμάξι στη γειτονιά μου??

( Εγώ πάντως δέν ήμουνα, ήμουνα στη γειτονιά του geopan εκείνη την ώρα.....)

POLO με αυτοκόλλητο στο πλαΐνό τζάμι WWW.VWCLUB.GR

protest.gif

Link to comment
Share on other sites

GTI ασημί και με σηματάκια στο πλάι... Να μου έλεγες ΝΗΜ να σου πω ότι ήμουν εγώ. Σίγουρα ήταν ΝΗΒ; Και πού το πέτυχες;

στην εγνατια πριν την δραγουμη ηταν κολλημενο στη κινηση..

με γυναικα συνοδηγο ;)

για τη πινακιδα μπορει να θυμαμαι κ λαθος..

Link to comment
Share on other sites

Και ερωτώ λοιπόν κύριοι, τί έκανε ο doggy σήμερα κατά τις 2 και κάτι στην πλατεία ελευθερίας με γνωστή παρέα???????

buhahaha :)

Ήμουν μαζί με Polo1.6T, kouliss, blackadder και πηγαίναμε για καφέ :angry:

Λίγο ποιό πριν στην Θηβών πετύχαμε τον Θάνο (MATRIX GOLF IV) και αφού κάτσαμε στην πλατεία για καφεδάκι, είδαμε ένα 9N μπλέ (Stoilas Color) με αυτοκόλλητο πίσω στο παρπριζ αλλά πολύ ποιο "μαμά" από του Stoila :lol:

Link to comment
Share on other sites

buhahaha :)

Ήμουν μαζί με Polo1.6T, kouliss, blackadder και πηγαίναμε για καφέ :angry:

Λίγο ποιό πριν στην Θηβών πετύχαμε τον Θάνο (MATRIX GOLF IV) και αφού κάτσαμε στην πλατεία για καφεδάκι, είδαμε ένα 9N μπλέ (Stoilas Color) με αυτοκόλλητο πίσω στο παρπριζ αλλά πολύ ποιο "μαμά" από του Stoila :lol:

α ετσι ε? και εμενα δεν με πειρες τηλ. καλως το σημειωνω αυτο

Link to comment
Share on other sites

ΧΘΕΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 23.00 ΣΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΒΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΚΑΡΕΙ ΗΤΑΝ ΜΑΥΡΟ ΓΚΟΛΦ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΜΟΥΡΗ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΜΠΡΙΖ ΕΙΧΕ ΑΣΠΡΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ.ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ??????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε παιδια κανενας απο χανια δεν υπαρχει;3 μηνες εδω δεν εχω δει κανεναν.μονο ενα πορτοκαλι 3αρι φτιαχμενο τεζα που ηταν παλια στο club αλλα τωρα δεν νομιζω να ειναι

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

πηγαινωντας σημερα στο μιτινγκ πετυχα(με πετυχε)geopan κ στο γυρισμο με μια μηχαναρα στο ποταμι ο taz?ακουσα καλα?

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas
buhahaha :)

Ήμουν μαζί με Polo1.6T, kouliss, blackadder και πηγαίναμε για καφέ :rolleyes:

Λίγο ποιό πριν στην Θηβών πετύχαμε τον Θάνο (MATRIX GOLF IV) και αφού κάτσαμε στην πλατεία για καφεδάκι, είδαμε ένα 9N μπλέ (Stoilas Color) με αυτοκόλλητο πίσω στο παρπριζ αλλά πολύ ποιο "μαμά" από του Stoila :D

Χαχαχα! Stoilas colour λέει... ΗΛΙΘΙΕ!

Link to comment
Share on other sites

Χθες το απογευμα ειδα τον KIT με την :wub: να κατεβαινουν την Δωδωνη και

σημερα golf 4 ασημι με πινακιδα ΖΚΥ-ΧΧΧΧ με αυτοκο. στο αρ.πισω τζαμι με κατευθυνση το Μετσοβο.

Ενα ζευγαρι ηταν μεσα.

Εχετε τιποτα υπ'οψιν σας?

Link to comment
Share on other sites

Pagouristas δικο σου ηταν ενα μπλε πολο (σαν αυτο της φωτο σου) με φιμε, ζαντες tekno, πινακιδες ΙΝΗ **** κ σηματακια του club στο πισω τζαμι κ στα πισω πλαινα παραθυρα που ειδα σημερα το απογευμα σε ενα στενο στα γιαννενα ?? δε θυμαμαι οδο, κατεβαιναμε με το αμαξι ενος φιλου στη δωδωνης. κουκλι ηταν !

περασα ενα πολυ ωραιο σκ στα γιαννενα, το μονο που μου ελειπε ηταν το γκολφακι μου που ξεκουραζεται στη λαρισα αυτο τον καιρο.. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Δικο μου ηταν.Ακριβως απο πανω μενω.

Δεν ηξερα οτι εισαι Γιαννενα για να βρεθουμε.

Next time.

Link to comment
Share on other sites

ηρθα με φιλαρακια απο το στρατο για σκ κ χωρις τη γκολφω , δεν μπηκα ιντερνετ καθολου για να οργανωθω, αλλα την επομενη φορα θα σε ειδοποιησω για να γνωριστουμε ! καλο σου βραδυ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.