Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Σημερα δουλευα στο Κερατσινι,κοντα στο μαγαζι του κυρ-Κωστα :thumbsup: (Βassakos) και λεω, δεν παω να πω μια καλημερα στο φιλαρακι? ετσι λοιπον περασα και τα ειπαμε κανα 10λεπτο και ξαναγυρισαμε στις δουλειες μας!!!

Link to comment
Share on other sites

POLάκι 6Ν2 ασημή κατά τις 9 κάτω από την γέφυρα του ΣΕΦ με αυτοκολιτάκι στο πίσω τζάμι.Εγώ ήμουν undercover με τον SMARTαρο της γυναίκας!!!Σου είπα το νίκ αλλά άργησες να καταλάβεις τί παίζει και έγινε πράσινο το φανάρι!!! Ποιός????

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω την προηγουμενη βδομαδα σε κάποια φανάρια της Εθνικης είδα τον didymo να έρχεται με μια μηχανή μεγάλου κυβισμου!!! Ετσι EASY RIDER! µΜΕΤΡΑΣ! :lol::D

σταματαω διπλα του κορναρω που να με γνωρισει με το κρανος.... :lol: μολις λεω didymos χαμογελαει και την εκανα γιατι ειχα πρασινο!!!!αλλα και εσυ απο σφηνες δεν πας πισω..... :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον στην πλατεια στην αγια μαρινα στην ηλιουπολη ειναι ενα jetta το παλιο με αυτοκολλητο,στην πλατεια στην αργυρουπολη ειδα ενα golf v μαυρο με αυτοκολλητα

στα πισω πλαινα τζαμια αλλα δν μπορεσα να μιλησω γιατι ημουν πανω σε μηχανη,κ τελος στη γλυφαδα ασπρο polo με ωραιο body kit και αν ειδα καλα ειχε αυτοκολλητα στην πορτα του οδηγου...αυτα.. :)

Link to comment
Share on other sites

Χθες στην εθνικη Αθηνων - Λαμιας Golf 5 ανθρακι μαλλον στο υψος της Μαλακασας κατα τις 6 το απογευμα αν δε κανω λαθος με κατευθυνση προς Αθηνα. Επισης μαυρο Golf 4 με πινακιδα ΤΚΜ ...63. Ποια καλοπαιδα ηταν???

Link to comment
Share on other sites

χτες εθεαθη ο νικος σε μια διασταυρωση επι της παραλιακης,χαιρετησα αν και καθυστερημενα γιατι κοιταγα να μην χασω τις οδηγιες του συνοδηγου μου... :lol: αν ειδες και εμεις χαρτη κραταγαμε επομενως μην περιμενεις να ξερω την οδο,ψαχναμε για νεα σμυρνη.. tongue.gif τελικα ευκολη η αθηνα με χαρτη.... :D

σημερα το μεσημερι εθεαθη μπλε γολφ 1.6 τεσσαρι στην ανηφορα του σχιστου για το μεγαλο παζζαρι με αυτοκολλητακι στο πισω τζαμι.κορναρα αλλα δεν με καταλαβες :lol: ....πολυ ωραια ενυδρεια εχουν τελικα γιατι θελω ενα.. :D

:o:whistling::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

χτες εθεαθη ο νικος σε μια διασταυρωση επι της παραλιακης,χαιρετησα αν και καθυστερημενα γιατι κοιταγα να μην χασω τις οδηγιες του συνοδηγου μου... :D αν ειδες και εμεις χαρτη κραταγαμε επομενως μην περιμενεις να ξερω την οδο,ψαχναμε για νεα σμυρνη.. tongue.gif τελικα ευκολη η αθηνα με χαρτη.... :D

πηγαινα με τον χαρη στην εκθεση [ATS] σε ειδα πριν απο το φαναρι [συνοδηγος η γυναικα σου?] εγω δεν κραταγα χαρτη tongue.gif

αμφιθεας λεγοταν tongue.gif δεν με ρωταγες για ν.σμυρνη εκει μενω tongue.gif καλη η αθηνα με χαρτη καλητερη με GPS tongue.gif δεν μπορεις να πεις σου απαντησα σε ολα :lol:tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Χθες στην εθνικη Αθηνων - Λαμιας Golf 5 ανθρακι μαλλον στο υψος της Μαλακασας κατα τις 6 το απογευμα αν δε κανω λαθος με κατευθυνση προς Αθηνα.

Gravedigger ;)

Link to comment
Share on other sites

Εθεαθη γκολφ 4αρι μπλε με σηματακι του κλαμπ κατω απο την αεροτομη σε παρκινγκ του περαματος σημερα το πρωι και ωρα 6:40 ;) ποιος?

Link to comment
Share on other sites

Εθέαθη πριν 3 ημέρες στην παραλιακή προς το Μακεδονια palas polo 9n μαύρο με ζαντες απο A8 (replica) αν δεν κανω λάθος πίσω φώτα απο το καινούργιο το polo.Ήταν πιτα χαμηλομένο. Απ'οτι καταλαβα ειχε και καλο ηχο (Sakatzidis νομιζω...:o)

Ξέρει κανείς πιανού ειναι μηπώς ανήκει σε κανέναν απο το forum?

Edited by stergios_arv
Link to comment
Share on other sites

Κατά τις 17.30 είδα στην Τατοιου στην Μεταμόρφωση απο το αντίθετο ρεύμα ενα μαύρο πολάκι 9ν με μάσκα χωρίς σήμα,πρόσθετα προφυλακτήρων και τα σχετικά.Πολύ προσεγμένο.Δέν ξέρω άν είναι απο το κλάμπ.

Edited by Metal Drummer
Link to comment
Share on other sites

Ναι είχε και τελικο μαλον το ίδιο λεμε.το εδήνε λιγο και εκανε πολυ βαβούρα.Ωραιο παντος μου άρεσε το παλικαρι το είχε πολύ προσεγμένο εμφανισιακά.

Το ξέρω και γω το παληκάρι, πολύ τούμπανο απο ήχο το πολο και πολυ ωραίο απ έξω. Τον γνώρισα στην Ολυνθο σε ενα event περιοδικού!

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

geopan εθεθει σημερα να κοπροσκυλιαζει σε γνωστη καφετερια για ζιγκολο στου ζωγραφου!χααχα

Link to comment
Share on other sites

σημερα περιπου στις 9:30μ.μ. παρκακαρισμενο γκολφ 4 μπλε με αυτοκολητακι του κλαμπ στο πισω τζαμι κατω απο την αεροτομη στον βυρωνα ποιος? μηπως ειναι το ιδιο με αυτο που ειδα προχθες σε παρκινγκ στο περαμα?

Link to comment
Share on other sites

6N Polo, μπλέ με μπλέ κωλοφάναρα αυτοκόλλητο του club στο πίσω μέρος + αν δε κάνω λάθος και αρκετά άλλα αυτοκόλλητα πίσω κολλημένα.

Στο Χαλάνδρι κοντά στο πεζόδρομο με τις καφετέριες παρκαρισμένο.... ποιόοοοο παιδάκι ήταν?

Link to comment
Share on other sites

geopan εθεθει σημερα να κοπροσκυλιαζει σε γνωστη καφετερια για ζιγκολο στου ζωγραφου!χααχα

:huh:;) Εκεί κάνω πιάτσα :lol: :lol: . Ξεχάστηκα μετά και δεν ήρθα να σας δω. Την επόμενη φορά.

Link to comment
Share on other sites

6N Polo, μπλέ με μπλέ κωλοφάναρα αυτοκόλλητο του club στο πίσω μέρος + αν δε κάνω λάθος και αρκετά άλλα αυτοκόλλητα πίσω κολλημένα.

Στο Χαλάνδρι κοντά στο πεζόδρομο με τις καφετέριες παρκαρισμένο.... ποιόοοοο παιδάκι ήταν?

Kωστα βλεπω και εγω ενα τετοιο, ακριβως το ιδιο, ΠΟΛΥ κοντα στη δουλεια μου. Αν λεμε το ιδιο, μαλλον δεν ειναι μελος, απλα εχει αυτοκολλητο....... αλλιως εχει να πατησει πολλα χρονια και εδω και σε συναντηση..... thumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest michigun

Χθες το μεσημέρι κατά τις 4 κάποιο GOLFAKI V GTI χρώματος μάυρου εθεάθη στην Ιδομενέως στο Ίλιον.Μου επαιξέ τα φώτα αλλά δεν πρόλαβα να δώ αν είχε σηματάκι του club! :huh: Μήπως είναι κανείς από εδώ?

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: Εκεί κάνω πιάτσα :lol: :lol: . Ξεχάστηκα μετά και δεν ήρθα να σας δω. Την επόμενη φορά.

Δεν ηξερα οτι εκτος απο ΚαΦρΟς εισαι και ζιγκολο tks Χρηστο....(παρε να εχεις *9)

με το Zaxo ειδα κατω απο το σπιτι μου ενα polo μαυρο με φιμε αριθμο

δεν συγκρατησα σηματακι στο πισω παρμπριζ κατω απο Αγ.Βαρβαρα Π.Φαληρου... ποιος?

Edited by G.P.
Link to comment
Share on other sites

Το GTI του Numb σήμερα πρωί πρωί ψηλά στην Αγίου Ιωάννου στην Αγία Παρασκευή. Κρατημένη την είχες τη θέση?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το απόγευμα κατα τις 5:30 στον Κηφισσό ρεύμα πρός Λαμία λίγο μετά τα ΚΤΕΛ ασημί polo 9Ν με bodykit και μαύρο αυτοκόλητο στην πόρτα του οδηγού.

Ποιός????????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.