Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Το GTI του Numb σήμερα πρωί πρωί ψηλά στην Αγίου Ιωάννου στην Αγία Παρασκευή. Κρατημένη την είχες τη θέση?

Εμένα ρε δεν με βλέπεις?Ε???????

Edited by Puck
Link to comment
Share on other sites

Εσύ φίλε είσαι τόσο γρήγορος που δε σε προλαβαίνω!

Παρεπιπτόντως, σήμερα ΞΑΝΑ το GTI του Numb σε ΠΟΛΥ χειρότερη θέση (μπροστά στην πύλη).

Link to comment
Share on other sites

POLάκι 6Ν2 ασημή κατά τις 9 κάτω από την γέφυρα του ΣΕΦ με αυτοκολιτάκι στο πίσω τζάμι.Εγώ ήμουν undercover με τον SMARTαρο της γυναίκας!!!Σου είπα το νίκ αλλά άργησες να καταλάβεις τί παίζει και έγινε πράσινο το φανάρι!!! Ποιός????

Μάλλον εγώ ήμουν!!! tongue.gif . Επειδή περνάω κάθε μέρα απο κεί περίπου αυτην την ώρα.....

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios
στο λιμανι εξω απο τα γουστα πετυχα ασπρο 2ρι gti με πινακιδες ΚΖΑ ..

κ σηματακι του club πισω :D

του αλεξανδρου ειναι

Link to comment
Share on other sites

theos μήπως ήσουν Θεσσαλονίκη το προηγούμενο Σ.Κ.?

Γιατί, ήσουν εσύ εδώ και δε μίλησες;;;

ΕΠΙΣΗΣ... ΔΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ! Τραβήχτηκε σήμερα το μεσημέρι στις 3 η ώρα, στην Ολύνθου (μεταξύ Τριανδρίας και Τούμπας), ενώ κατέβαινα για Τριανδρία για το σπίτι μου... ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ;;;

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ήμουν, εσύ δεν ήσουν Αθήνα για το ATS?

ρε συ εχεις εξαφανιστει απο παντου ουτε στο ATS εισουν [τουλαχιστον μεχρι το σαββατο]

αρη στην θεσσαλονικη ηθελες να τον δεις? εδω δεν τον βλεπουμε εμεις εδω :o

Link to comment
Share on other sites

Στην διασταύρωση Ιφιγενείας - Τατοίου στη Ν.Φιλαδέλφεια νομίζω με σύνορα Μεταμόρφωσης πέτυχα,μάλλον με πέτυχε ο Nikosnet με το ωραίο το πολάκι του. B)

Και στη σχολή (ΤΕΙ Πειραιά) κατα τις 5 και,ασημί πολο 9ν με αυτοκόλλητο στο τρίτο στόπ.Ποίος συνάδελφος??? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα! Εγω ημουν Νικο -_-

Eν το μεταξυ περιμενε 1ος στο φαναρι και πηγα και σφηνωθηκα μπροστα του, σαν τους κλασσικους Ελληνες που περνανε ολη την ουρα και καθονται 1οι στο φαναρι. Η φαση ειναι οτι τσαντιζομαι οταν μου το κανουν αυτο, αλλα επειδη χαζευα, δεν εκατσα στη σωστη λωριδα. Μολις ειδα οτι το Polακι ηταν δικο μας, χωθηκα σαν τη σφινοπ....τσα!!!! tongue.gif

Περιττο να σας πω τι ακουσα μετα απο την Maggie για τη κωλοφαρδια μου...... :cry:

Link to comment
Share on other sites

σημερα το μεσημερι κατα τις 2.30 στην οδο τριων ιεραρχων στα πετραλωνα εθεαθη παρκαρισμενο το γκολφ του Bassakos VR6! μενεις καπου εδω κοντα ?

θα ειμαι για τις επομενες 2 εβδομαδες αθηνα παιδες κ ελπιζω να σας δω απο κοντα! ποτε παιζει καμια συναντηση τις επομενες ημερες?

Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6
σημερα το μεσημερι κατα τις 2.30 στην οδο τριων ιεραρχων στα πετραλωνα εθεαθη παρκαρισμενο το γκολφ του Bassakos VR6! μενεις καπου εδω κοντα ?

θα ειμαι για τις επομενες 2 εβδομαδες αθηνα παιδες κ ελπιζω να σας δω απο κοντα! ποτε παιζει καμια συναντηση τις επομενες ημερες?

ουπς! μας πηραν χαμπαρι! tongue.gif

οχι δεν μενω Πετραλωνα!

απλα σημερα επρεπε να ειμαι εκει. . .

εχασα και το meeting στο ΝΑΙ cafe ;)

ελα την Πεμπτη στο ΣΕΦ να τα πουμε απο κοντα! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις περναω συχνά απο την παλια μου γειτονια και βλέπω ενα πολο 9Ν στην οδο Δωδώνης στο λόφο σκουζέ με αυτοκόλητο. Ποιανου ειναι ????

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα! Εγω ημουν Νικο :D

Eν το μεταξυ περιμενε 1ος στο φαναρι και πηγα και σφηνωθηκα μπροστα του, σαν τους κλασσικους Ελληνες που περνανε ολη την ουρα και καθονται 1οι στο φαναρι. Η φαση ειναι οτι τσαντιζομαι οταν μου το κανουν αυτο, αλλα επειδη χαζευα, δεν εκατσα στη σωστη λωριδα. Μολις ειδα οτι το Polακι ηταν δικο μας, χωθηκα σαν τη σφινοπ....τσα!!!! tongue.gif

Περιττο να σας πω τι ακουσα μετα απο την Maggie για τη κωλοφαρδια μου...... :D

Ναί χαχαχαχα,μόλις χώθηκες δευτερόλεπτα πρίν καταλάβω ποιός ήταν λέω,ρέ γαμώτο κλασσικός Έλληνας να χωθεί πρώτος new_lol.gif και μόλις γύρισες είδα εσένα και το αυτοκόλλητο. :D

Link to comment
Share on other sites

Εθεαθει σημερα πριν 1 ωρα στην Μ.Αλεξανδρου στο Αιγαλεω ο γνωστος ΣΑΓΟΣ....!!!!!!

προσπαθουσε να περασει απεναντι κι εγω απο πισω του με undercover FIORINO καi τον πεθανα στις κορνες,

με αποτελεσμα να τρομαξει και να του πεσουν μιζιθρες και μανουρια απο το golf.... tongue.giftongue.giftongue.gif αφου με καταλαβε και ανταλαξαμε μερικες μουτζες επιστρεψαμε στις δουλειες μας.... :D:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εθεαθει σημερα πριν 1 ωρα στην Μ.Αλεξανδρου στο Αιγαλεω ο γνωστος ΣΑΓΟΣ....!!!!!!

προσπαθουσε να περασει απεναντι κι εγω απο πισω του με undercover FIORINO καi τον πεθανα στις κορνες,

με αποτελεσμα να τρομαξει και να του πεσουν μιζιθρες και μανουρια απο το golf.... tongue.giftongue.giftongue.gif αφου με καταλαβε και ανταλαξαμε μερικες μουτζες επιστρεψαμε στις δουλειες μας.... :lol::rolleyes::lol:

θα τον τρελανεις το νικολακη ρε θανο...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Στον Κορυδαλλο εκει που τα πιναμε στο Agora, περασαν ενα μπλε Polo 9N και ενα ασημι 4αρι και τα δυο με αυτοκολητα του Club στα πλαινα τζαμια.

Ποιοι????

Link to comment
Share on other sites

Στον Κορυδαλλο εκει που τα πιναμε στο Agora, περασαν ενα μπλε Polo 9N και ενα ασημι 4αρι και τα δυο με αυτοκολητα του Club στα πλαινα τζαμια.

Ποιοι????

αν ηταν φιλε μου γυρω στις 11 το βραδυ...το ασημι ημουν εγω....

σημερα κατα τις 4 το μεσημερι εθεαθη ο quicksilver με το ασημι θηριο στο ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ..

συνοδευοταν και απο το ετερον ημισυ... :thumbsup:tongue.giftongue.gif

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

σημερα και ωρα 2 και 15 στην οδο Ηρας στο Ηρακλειο ειδα μαυρο πολο με φιμε τζαμια και ειχε στο πισω παρμπριζ κατω απο το στοπ σηματακι του κλαμπ.

πινακιδα νομιζω τελειωνε σε 56...

Link to comment
Share on other sites

Περιοιυ εκεινη την ωρα ηταν, αρα ησουν εσυ :thumbsup:

μαλλον...αν ηταν ασημι 4αρι με αυτοκολλητα στα πισω τζαμια....περναω συχνα

απο Ελευθεριας μια και μενω κοντα...συνηθως βλεπω το polo του προεδρου..

Link to comment
Share on other sites

σημερα και ωρα 2 και 15 στην οδο Ηρας στο Ηρακλειο ειδα μαυρο πολο με φιμε τζαμια και ειχε στο πισω παρμπριζ κατω απο το στοπ σηματακι του κλαμπ.

πινακιδα νομιζω τελειωνε σε 56...

Κατά 90% ο metal drummer!!! αν ήταν 9Ν και lexus φώτα πίσω!!!

Link to comment
Share on other sites

Eιδα το golf του golfakias1983 στη Διογενους παρκαρισμενο σημερα κατα τις 9:30 το βραδυ.Μαλλον σε κανενα Barfly ησουν φιλαρακο εε?

που το πηρες πρεφα ρε θηριο?...ναι εκει ημουν για μπυριτσα...εσυ για που?...μηπως εβαλες και βενζινη?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.