Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

τωρα τελευταια βλεπω στην μικρη πλατεια του αγιου ιωαννη στο ρεντι ενα μπλε γκολφ 4 με σημα στο πισω τζαμι.το παρκαρεις κοντα στο κεσεν...ποιος??το ιδιο εθεαθη και στο γκαζι χθες..

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/10 ΒΡΕΘΙΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. ΧΑΡΙΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟ ΝΙΟΝΙΟ & ΤΟΝ GOLFAKIA1983. ΑΠΟΛΑΥΣΑΜΕ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΙΧΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ. ΤΗΝ ΝΕΧΤ ΤΙΜΕ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ. :lol:

ΓΙΑΝΝΗ(ΝΙΟΝΙΟ) & ΓΙΑΝΝΗ(GOLFAKIA1983) ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΘΗΝΑ.

:lol:

Edited by Storm
Link to comment
Share on other sites

Ναταλια θυμασε αν ειχε οβαλ τελικο στο κεντρο?αν ναι ειναι μελος χωρις internet και λεγετε ΣΑΓΟΣ....

ΘΑΝΟ θες να τρελαθω... tongue.giftongue.gif ο Σαγος να κατεβαινει φετες και να κανει σφηνες????

και τα κεφαλοτυρια????χορευαν πισω ????? :thumbsup:-_-:whistling:

Link to comment
Share on other sites

ΣΗΜΕΡΑ στις 15:10 στην Λ.Αθηνων κατω απο γεφυρα Θηβων και ρευμα προς αθηνα,POLO 6N2 ασημι χρωματος και ακτινωτες ζαντες....αυτοκολλητο στο 3 στοπ....δεν προλαβα να δω πινακιδα....ηταν πισω απο φορτηγο.

Ποιος?????

ΓΙΑΝΝΗ(ΝΙΟΝΙΟ) & ΓΙΑΝΝΗ(GOLFAKIA1983) ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΘΗΝΑ.

τουλαχιστον στην Ναύπακτο....πολυ δυσκολοι μας το παιζουν!!!! tongue.gif

ΘΑΝΟ θες να τρελαθω... tongue.giftongue.gif ο Σαγος να κατεβαινει φετες και να κανει σφηνες????

και τα κεφαλοτυρια????χορευαν πισω ????? -_-:whistling::whistling:

και ομως σου λεω αυτος ειναι 999999.9% ειναι χαρος μην τον βλεπεις ετσι :thumbsup: ....ρωτα τον πετρο να σου πει..... new_rtfm.gifnew_grrrr.gif

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Ξημερωματα Κυριακης στην παραλιακη εμπρος απο το fragelico....γνωστος χωρος διασκεδασης..

εθεαθη το γνωστο ....μαυρο golf mk5 tsi της lilian tsi.... tongue.gif:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/10 ΒΡΕΘΙΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. ΧΑΡΙΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟ ΝΙΟΝΙΟ & ΤΟΝ GOLFAKIA1983. ΑΠΟΛΑΥΣΑΜΕ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΙΧΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ. ΤΗΝ ΝΕΧΤ ΤΙΜΕ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ. :thumbsup:

ΓΙΑΝΝΗ(ΝΙΟΝΙΟ) & ΓΙΑΝΝΗ(GOLFAKIA1983) ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΘΗΝΑ.

^_^

κι εμεις χαρικαμε διπλα!!!!! -_-:whistling: :whistling:

εγω για Ναυπακτο δε γινεται Θανασακη...θα βαραω προσοχες!!!! :lol: :lol: :lol::cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios
ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/10 ΒΡΕΘΙΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. ΧΑΡΙΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟ ΝΙΟΝΙΟ & ΤΟΝ GOLFAKIA1983. ΑΠΟΛΑΥΣΑΜΕ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΙΧΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ. ΤΗΝ ΝΕΧΤ ΤΙΜΕ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ. :thumbsup:

ΓΙΑΝΝΗ(ΝΙΟΝΙΟ) & ΓΙΑΝΝΗ(GOLFAKIA1983) ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΘΗΝΑ.

-_-

και εμεις χαρηκαμε πολυ που τα ειπαμε αν και το σαββατοβραδο μου την κανατε με ελαφρα πηδηματακια

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios
ΣΑΒΒΑΤΟ περιπου 12 πιναμε καφεδακι στην θεσσαλονικη εγω με τη γυναικα μου, με τουs νιονιο και golfakia 1983!!!!!

ετσι μπραβο γιαννη

γυναικα σου ειναι αν και σου το παιζει δυσκολη :thumbsup:-_-:whistling: :whistling: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

15:45 στην ν.σμυρνη [ελευθεριου βενιζελου με κατευθηνση προς φαληρο] εθεαθει μαυρο γκολφ 4 [νομιζω μαυρο ηταν βρωμικο ^_^ ] και ειχε αυτοκολητακι στα πισω παραθυρα

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στο μαρουσι ενα δρομο παραλληλα με τις γραμμες του τρενου απο εξω απο το πρωην μουσειο φυσικης ιστοριας, ειδα παρκαρισμενο ασημι 5πορτο 9Ν με αυτοκολλητο στο πισω τζαμι. νομιζω οτι ειχε και φιμε το πισω τζαμι. ποιοςςςςςςςςςςςςςςς??????????????/

Link to comment
Share on other sites

πριν απο μιση ωρα...μαυρο golf mk5 3d ανεβαινε την λαμπρακη στον

κορυδαλλο και εστριψε στην δημητρακοπουλου...αυτοκολλητα στα πισω τζαμια...ποιος????

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί, στο πάρκινγκ του Μανδύλα (συνεργείο), εθεάθει κόκκινο EOS ΝΗΚ-**** με το σήμα του club πίσω δεξιά. Είχα πάει για service εγώ...

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτα ειδα το bassakosvr6 περασε μπροστα απο το μαγαζι που δουλευω σην χαλανδριου τον ειδα απο την βιτρινα αλλα μεχρι να κατεβω ειχε αναψει πρασινο κια την εκανε next time.

Link to comment
Share on other sites

Γυρο στις 15:00 εξω απο το πρωην γηπεδο της ΑΕΚ Golf 5 fsi με αυτοκολλητο κατω απο τον καθρεφτη του οδηγου...

μιλησαμε για λιγο στο φαναρι και ειναι αν θυμαμαι καλα το μελος τζαβατζας.........δεν εχει ερθει παρα μονο 2 φορες και τον ενημερωσα για σημερα και την κυριακη που εχουμε συναντηση! ;)

Link to comment
Share on other sites

Τον εχω δει αρκετες φορες στο ΤΕΙ Πατρας, στο προαυλιο χωρο του τμηματος του Επιχειρηματικου Σχεδιασμου...

Polo 9N μπλε, με αυτοκολλητο πανω απο τον πισω υαλοκαθαριστηρα...

Ποιος εισαι οεο?

Link to comment
Share on other sites

κυπαριση πολο 6ν2 στην ν.σμυρνη [ελ.βενιζελου] με αυτοκολητο στο πισω τζαμι και ωρα 15:40 ποιος?

Link to comment
Share on other sites

σε τσακωσα Νικολακη.............. :lol:

εθεαθει στις 15:00 ο nikosnet στον κηφισο στο υψος τις λενορμαν αλλαξαμε χαιρετουρες και απο δω παν κι αλλοι.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

σε τσακωσα Νικολακη.............. ;)

εθεαθει στις 15:00 ο nikkosnet στον κηφισο στο υψος τις λενορμαν αλλαξαμε χαιρετουρες και απο δω παν κι αλλοι.... :lol:

:huh: :huh: :huh: :huh:

Aντε ρε? Πετυχες τον nikkosnet??? Απιστευτο! tongue.gif

Πεσανε χαιρετουρες, κορνες και κακο, ο Θανασης τερμα αριστερα, εγω τερμα δεξια! Φυσικα αναμεσα μας κανενας! Μαλλον τους τρομαξαμε ολους. :lol: :lol: :lol: :lol:

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Giannisgolfgiannena παρκαρισμενο το αμαξι του στο παραλιμνιο ψυγαγωγικο χωρο.

Εβλεπε σινεμα το καμαρι μου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.