Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

ΣΗΜΕΡΑ στις 15:10 στην Λ.Αθηνων κατω απο γεφυρα Θηβων και ρευμα προς αθηνα,POLO 6N2 ασημι χρωματος και ακτινωτες ζαντες....αυτοκολλητο στο 3 στοπ....δεν προλαβα να δω πινακιδα....ηταν πισω απο φορτηγο.

Ποιος?????

κατα 95% ήταν ο thanos_mc

Link to comment
Share on other sites

Ασήμι Polo 6n2 πινακίδες μάλλον από Βoιωτία (μαλλον ο Thanos_Mc γιατί εκεί συχνάζει) στον Κηφισσό απο Λένορμαν εχθές κατα τις 2:30 να πηγαίνει τάπα δεν ήμουν με το δικό μου να παίξω φώτα.Oποιος ήταν πάντως μπήκε ωραία στην στροφή από Λένορμαν για Κηφισσό. ;)

Link to comment
Share on other sites

Χρονη το δικο σου το Golf ηταν κατω στην παραλια (Λ.Νικης) παρκαρισμενο σημερα το μεσημερι?

Αν ήταν 4πορτο με κοντή κεραία και αεροτομή πιο φαρδιά επάνω, τότε αυτός θα ήταν.... Μην τον ψάχνεις εδώ, κάναμε μαύρα μάτια!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μεσα στα Γιαννενα ειδα ενα golf 4 με πινακιδα ΝΗΑ-90ΧΧ χωρις αυτοκολλητο και με σημα πισω R32 κατω δεξια.

Ειναι απο εκει πανω Αρη αυτος?

Link to comment
Share on other sites

απο σημερα οπου δειτε πολο 9ν3 και χρωμα [τι αλλο] ασπρο πενταπορτο ειναι μιας κοπελας [καινουριο μελος] που δεν εχει pc αλλα εχει εμενα ;) και μολις σημερα της τοποθετησα αυτοκολητο στο πισω τζαμι και καπελο στην ενταζερα :huh:

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
απο σημερα οπου δειτε πολο 9ν3 και χρωμα [τι αλλο] ασπρο πενταπορτο ειναι μιας κοπελας [καινουριο μελος] που δεν εχει pc αλλα εχει εμενα ;) και μολις σημερα της τοποθετησα αυτοκολητο στο πισω τζαμι και καπελο στην ενταζερα :huh:

ααα το πατε σοβαρα εσεις οι 2?χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

ααα το πατε σοβαρα εσεις οι 2?χαχαχα

ρε εγω ειμαι παντρεμενος την κοπελα απλα την εχω σαν αδερφη μου

Link to comment
Share on other sites

:huh:;)B);)tongue.gif;):lol:B)

μην κανεις τετοιες γκριματσες εσυ θα σας πω αυριο [μπορει να ερθει κι αυτη μαζι]

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup::whistling: Παπαρατσι εν οψη !!! αχαχαχαχχαχα Ναι εγω περναω απο εκει.

Σορρυ που αργησα να απαντησω αλλα εχω βλαβη με την adsl και μπαινω σαν να εχω 56 αρα. Να δουμε ποτε θα αξιωθουν τα λαμογια να μου την φτιάξουν protest.gifprotest.gif

Link to comment
Share on other sites

Την προηγουμενη Τριτη ή Πεμπτη εθεαθησαν στα Γιαννενα :πολο 6αρι ασημι με πινακιδα 6912(?) νομιζω κατω στην λιμνη εξω απο τα φλο καφε

και επισης κοκκινο Gti 5αρι 2955(?) πλατεια Παργης. ΠΟΙΑ καλα παιδακια???? :);)

Link to comment
Share on other sites

Eχθες στις 15:00 στο Αιγαλεω στην ΘΗΒΩΝ στο υψος τις ΙΕΡΑ ΟΔΟΥ ειδα 4αρι golf με πινακιδα ΙΕΜ και σηματακι στο 3 stop......ποιος?

Αμεσως μετα πετυχα παλι στο Αιγαλεω στο συνεργειο του Ηλια, τον Λευτερη (quicksilver) τα ειπαμε λιγο και εφυγα....

Link to comment
Share on other sites

Την προηγουμενη Τριτη ή Πεμπτη εθεαθησαν στα Γιαννενα :πολο 6αρι ασημι με πινακιδα 6912(?) νομιζω κατω στην λιμνη εξω απο τα φλο καφε

και επισης κοκκινο Gti 5αρι 2955(?) πλατεια Παργης. ΠΟΙΑ καλα παιδακια???? :lol::thumbsup:

To polo πρεπει να ειναι του Θεμη και το golf του Γιαννη.

Link to comment
Share on other sites

με προλαβες..αλλα η αληθεια τωρα ξυπνησα απο τις 6 το απογευμα κοιμαμαι.τα μεσημερια μου θα τα περναω στον ηλια.ημουν σημερα για σερβισ αλλα επειδη δε προλαβαινω να το αφησω μια μερα αποφασισα να τα καννω απο λιγο καθε μεσημερι....οσο για τον ηλια καταπληκτικος..εφτιαξα τελειως τα χουσουρια του καμαριου οσο αφορα ηλεκτρονικα και παμε και στα ενδοψυχα.γιαννη αμα δεις το εφτιαξα το παραθυρο του οδηγου,εκανε οτι εκανες και εσυ αλλα με λιγο περσσοτερη δυναμη,την αλλη φορα θα σε ταισω....χιχιχι

σημερα εκτος του badboy στου ηλια ειδα και απτις 0820 στο περαια κοντα στο Ν.Ν.Π σε μια αλανα ενα 4σαρι γκολφ με μαυρο σηματακι του κλαμπ.το αμξι ηταν ασημι,παρκαρα απο πισω σου ποιος???δεν το κουνησες μεχρι τις 1400 που εφυγα..αααα ειχε και σημα γιατρου....πισω

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Σημερα το βραδυ στο πεταλο μαυρο Golf III με φυμε και αυτοκολλητακι του κλαμπ στο κλασικο σημειο.

αργοτερα εθεαθη και στην Ουλωφ Παλμε εξω απο την εισοδο της Πανεπιστημιουπολης με κατευθυνση προς Ζωγραφου.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατά τις 12:30 το μεσημέρι είδα πολο 9n2 ( το προηγούμενο μοντέλο) χρώματος ασημί, στη γωνία θησέως και πεισιστράτους στις τζιτζιφιές(δίπλα στο σπίτι μου σχεδόν δηλαδήςςςςςς).

πινακίδα ξεκινά (για να μη τη γράψουμε όλη δε λέει) από : ΖΖΖ...

Π Ο Ι Ο Σ ? ? ?

Link to comment
Share on other sites

λευκο polo 6n με bad boy look καπο, φιμε, εξατμιση, χαμηλωμα κλπ, με λευκο σηματακι στο πισω τζαμι κατω απο το στοπ ειναι αραγμενο εδω κ αρκετες μερες στον ανηφορικο δρομο που βγαζει στις καφετεριες του θησειου. πινακιδα αν θυμαμαι καλα ΥΡΖ ***.

ποιος ???

Link to comment
Share on other sites

μπλε γκολφ φιμε τζαμια αυτοκολητο στο πλαινο πισω τζαμι και χωρις μπροστινο προφυλακτηρα εθεαθει να βαζει βενζινη σε βενζιναδικο της γρηγοριου λαμπρακη στο κερατσινη σημερα το μεσημερι 15:00μ.μ. ποιος?

Link to comment
Share on other sites

μπλε γκολφ φιμε τζαμια αυτοκολητο στο πλαινο πισω τζαμι και χωρις μπροστινο προφυλακτηρα εθεαθει να βαζει βενζινη σε βενζιναδικο της γρηγοριου λαμπρακη στο κερατσινη σημερα το μεσημερι 15:00μ.μ. ποιος?

το ιδιο γκολφ νομιζω το ειχα δει κι εγω στη γλυφαδα πριν 2 σαββατα, καλα που μου το θυμισες! χχ! νομιζω πινακιδα ΖΥΚ ****.

ποιος??

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στις 8.15 το πρωι σταθμευμενος tongue.gif στην αφορητη κινηση στην εθνικη Λαμιας στον ΦΙΛΙΠΠΑΙΟ διπλα στα ΚΤΕΛ κηφισου Golf5 1.6fsi ασημι με αυτοκολλητο στο 3 στοπ ηταν παρκαρισμενο,μετα απο λιγo ξεκινησε αλλα δεν τον προλαβα....ποιος?

μετα απο κανα 20΄λεπτο περασε κομματια απο δεξια ενα polaki 6n2 ή 9n3 σκουρο μπλε με φιμε....δεν προλαβα να δω τιποτα παρα μονο το σηματακι στο 3 στοπ....μηπως ο Νικολακης???(nikkosnet)

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

σήμερα το πρωι 6:55, ενώ ήμουν σταματημένη σε φανάρι, golf mk4 με αυτοκόλλητο το τρίτο στοπ πέρασε μπροστά μου ερχόμενος από ιερά οδό προς εθνική οδό προς Λαμία. ποιος?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.