Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Πριν 15 λεπτα στην 28ης Οκτωβριου στα Γιαννενα και παρκαρισμενο εξω

απο το supermarket ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ εθεαθει golf 5 gt με πινακιδα ΝΗΟ-ΧΧ20

Ποιο καλο παιδακι ηταν και μπορει να ειναι ακομα εδω?

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί 8:15 εθεάθη Black Golf 5 στην εθνική στο ρεύμα προς Λαμία, στο ύψος της Νέας Χαλκηδόνας με αυτοκολλητάκι στο τρίτο στοπ. ΥΝΒ.....

ποιός/ποιά ? ? ?

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

mayhem σημερα πεζος εξω απο το μετροπολιταν(ηταν για αλλαγη φυλλου)

κ επισης ενα γκολφ 5 μολυβι με σημα στο πλαινο τζαμακι μου κορναρε και απαντησα κ απο πισω ενα μπατσικο κορναρε κ στους 2!χαχα

Link to comment
Share on other sites

mayhem σημερα πεζος εξω απο το μετροπολιταν(ηταν για αλλαγη φυλλου)

κ επισης ενα γκολφ 5 μολυβι με σημα στο πλαινο τζαμακι μου κορναρε και απαντησα κ απο πισω ενα μπατσικο κορναρε κ στους 2!χαχα

Σε πηρανε χαμπαρι μου φαινεται....... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

με καθε επιφυλαξη γιατι το ειδα απο μακρυα αλλα νομιζω σημερα το απογευμα κατα της 5:30 πετυχα E30 μαυρο με αυτοκολλητο πισω δεξια..ανεβαινε για περιφερειακο στο καυτατζογλειο..

Link to comment
Share on other sites

Eχθες μετα το Olympico πηγαμε κλασσικα στην γνωστη καντινα ΠΑΝΤΕΛΗΣ...(turbo-intercooler κτλ) στο χαιδαρι...και κατα τις 00:00 περιπου στην λεωφορο Καβαλας στο ρευμα προς αθηνα,ειδα golf 5 χρωματος μπλε σαν του dubbeR_OuNkaS με αυτοκολλητο πανω ακριβως απο τον πισω καθαριστηρα.....ποιος????

Σήμερα το πρωί κατά τις 11.20-11.30 στην λεωφόρο Κύμης στο Ολυμπιακό χωριό GOLF 4 ασημί με σηματάκι στα πλαϊνά πίσω τζάμια.Ποιός είναι ο γείτωνάς μου????

ρε Γιωργο.....vwclub ειμαστε οχι GOLF CLUB.....

Αν ηταν μπλε ηλεκτρικ ειναι ο αντωνης με το καινουργιο του τερατακι.....

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Ρε παλίκαρε αφού οι περισότεροι στο είναι και στο VWCLUB.Για αυτό το έγραψα!!!!

Ναι ειναι και στο δικο μας αλλα εχουν αυτοκολλητο GOLF CLUB γιατι δεν εχουν και αντιστοιχα και το δικο μας? :)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατά τις 12:30 το μεσημέρι είδα πολο 9n2 ( το προηγούμενο μοντέλο) χρώματος ασημί, στη γωνία θησέως και πεισιστράτους στις τζιτζιφιές(δίπλα στο σπίτι μου σχεδόν δηλαδήςςςςςς).

πινακίδα ξεκινά (για να μη τη γράψουμε όλη δε λέει) από : ΖΖΖ...

Π Ο Ι Ο Σ ? ? ?

Its me tongue.gif. Στη δουλεία μου......

Link to comment
Share on other sites

με καθε επιφυλαξη γιατι το ειδα απο μακρυα αλλα νομιζω σημερα το απογευμα κατα της 5:30 πετυχα E30 μαυρο με αυτοκολλητο πισω δεξια..ανεβαινε για περιφερειακο στο καυτατζογλειο..

Με καμία επιφύλαξη! Αυτός ήμουν εγώ, που έφευγα από Τριανδρία που μένω, για Λάρισα!!

Μαύρος με το σηματάκι κάτω από το λογότυπο Ε30! Εξ άλλου άλλο Ε30 μαύρο δεν κυκλοφορεί στην πόλη! :D :D

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατά τις 3:30, έξω από τα starbucks της Γλυφάδας (πλατεία εσπερίδων) ήταν ένα μαύρο 5αρι με προφυλακτήρα R32 και αυτοκόλλητο στο δεξί πίσω τζάμι! Κανείς από εδώ;

Link to comment
Share on other sites

mayhem σημερα πεζος εξω απο το μετροπολιταν(ηταν για αλλαγη φυλλου)

κ επισης ενα γκολφ 5 μολυβι με σημα στο πλαινο τζαμακι μου κορναρε και απαντησα κ απο πισω ενα μπατσικο κορναρε κ στους 2!χαχα

εγω ημουν sayian με το μολυβι πενταρι!! κατσε λεω, καπου το ξερω λεω αυτο το πολο με την αεροτομη κ το σηματακι !χεχεχε! το ακουσα κι εγω το μπατσικο που μας κορναρε! κορναρε κι ενας τεταρτος απο πισω ταυτοχρονα! παλι την αναστατωση φεραμε..

πειραια μερια μενεις? εγω πηγαινα λιμανι να παρω το καραβι για χιο, βλεπεις εδω μου ελαχε να υπηρετησω τη μαμα πατριδα!

Link to comment
Share on other sites

Oχι και ο Σαγιαν στο λιμανι πηγαινε ρε θα ειχε ξεφορτωσει το καραβι απο Ουκρανια-Ρωσια τις κοπελες και πηγαινε να παραλαβει το εμπορευμα!!! <_<<_<:mellow:

Link to comment
Share on other sites

Oχι και ο Σαγιαν στο λιμανι πηγαινε ρε θα ειχε ξεφορτωσει το καραβι απο Ουκρανια-Ρωσια τις κοπελες και πηγαινε να παραλαβει το εμπορευμα!!! <_<<_<:mellow:

α σωστα, δικιο εχεις!! πως δεν το σκεφτηκα απ την αρχη!! χεχεχε!

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

σουγελα!χαχαχαχα

λοιπον σημερα πλατεια ελευθεριας κορυδαλλο

πρωτος ο phantom ο οποιος τελικα ηρθε κ στρογγυλοκαθησε

δευτερος ενα παιδι με λουπο που ερχεται στο σεφ κ δεν εχω προλαβει να γνωρισω

τελος to remali o raven χωρις προφυλακτηρες!που πας ρε καραμητρο???????

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στην πλατεία δίπλα στην Αγία Τριάδα στην Αργυρούπολη μαύρο golf iv με αυτοκόλλητο άν είδα καλά στο πλαινό τζάμι κατα τις 8 παρά το απόγευμα.

Link to comment
Share on other sites

Στα Olympus Plaza της Κατερίνης προς Θεσσαλονίκη, εντόπισα 3 αμάξια... 1 5άρι gti με πινακίδες ΖΜΝ-ΧΧΧΧ, από Αθήνα που σπουδάζει Καβάλα (μέλος μας, αλλά δεν πολυασχολείται με το φόρουμ), με αυτοκόλλητο μπροστά. 1 Polo 9n με πινακίδες ΒΙΚ-ΧΧΧΧ, παρέα με το άλλο παληκάρι... Και ένα 6Ν2, με πινακίδες αν θυμάμαι ΝΖΚ-ΧΧΧΧ, χωρίς αυτοκολλητάκι!

Με τα παιδιά από τα 2 πρώτα αμάξια τα είπαμε για λίγο και συνέχισα προς Σαλόνικα, με το παιδί με τις Σαλονικιώτικες πινακίδες δεν προλάβαμε να τα πούμε!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα κατα τις μια στο μαρουσι ειχα μπροστα μου ασημι πολακι 9Ν πενταπορτο, φιμε τζαμι [ωραιο ] με το κλασικο αυτοκολλητακι στο πισω τζαμι και η πινακιδα αν θυμαμαι καλα τελειωνε σε ζυγο αριθμο. της αναβα τα φωτα και σε μια φαση πηγα απο τα δεξια της αλλα δεν προλαβα. Ποιααααααααα????

Link to comment
Share on other sites

Δεν τη ξερης, ουτε σε ξερη,και δεν ειναι απο το club.ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑΚΙ ΤΗΣ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΗ ΔΩΡΟ ΕΓΩ.

Ο.Κ. ;):huh:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.