Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Χτες το μεσημερι στην Γ. Λυρα ,στην Ν Κιφισσια , λευκο V Gti , τα ειπαμε ελαχιστα.

Τελικα βρηκες τον δρομο που εψαχνες ? :)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στην Φιλαδέλφεια στον κεντρικό λίγο πιο πάνω από το palmie Bistro συνελύφθει το αμάξι του TRIBAL στραβοπαρκαρισμένο και με αναμένα τα αλάρμ περίπου 6-7 το απόγευμα.Πού ήσουνα ρε.Κόρναρα σαν βλάκας σε άδειο αμάξι

Link to comment
Share on other sites

Κύριος με Golf4 ΕΒZ.... με σιτούλα στην μάσκα μπροστά και 2μπουκη εξάτμιση και μαύρα αυτοκόλλητα του club στα πλαϊνά παράθυρα ανέβαινε πρωί πρωί τον Κηφισό με κατεύθυνση προς Λαμία...

Link to comment
Share on other sites

Κύριος με Golf4 ΕΒZ.... με σιτούλα στην μάσκα μπροστά και 2μπουκη εξάτμιση και μαύρα αυτοκόλλητα του club στα πλαϊνά παράθυρα ανέβαινε πρωί πρωί τον Κηφισό με κατεύθυνση προς Λαμία...

Εσυ ησουν βρε Ναταλια???? Κι ελεγα κατι μου θυμιζει εκεινο το Fiesta με το ωραιο χρωμα :o

Και νομιζω σε πετυχα και χθες απογευμα, παλι στον Κηφισο, στο αλλο ρευμα!

Επρεπε να σταματησουμε για καφε επι τοπου, προλαβαιναμε B)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στις 23.50 είδα τον θεό BassakosVR6 με το τούμπανο του worthy.gif στην διασταύρωση Λ.Βείκου και Λ.Γαλατσίου.Εγώ ήμουν στα φανάρια αντίθετα και πέρασες δίπλα.Σου κόρναρα όσο πρόλαβα αλλά που να το ακούσεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6
Σήμερα στις 23.50 είδα τον θεό BassakosVR6 με το τούμπανο του worthy.gif στην διασταύρωση Λ.Βείκου και Λ.Γαλατσίου.Εγώ ήμουν στα φανάρια αντίθετα και πέρασες δίπλα.Σου κόρναρα όσο πρόλαβα αλλά που να το ακούσεις.

:o ελα ρε φιλε! ;)

ακουσα το κορναρισμα! και ειδα το Polaki ! αφου ειχα περασει! (στον καθρευτη σε ειδα!)

αλλα δεν προλαβα να σου κορναρω και εγω! ^_^να κανουμε σαματα! new_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup: ελα ρε φιλε! :thumbsup:

ακουσα το κορναρισμα! και ειδα το Polaki ! αφου ειχα περασει! (στον καθρευτη σε ειδα!)

αλλα δεν προλαβα να σου κορναρω και εγω! :oνα κανουμε σαματα! new_sugkrotima.gif

Έτρεχες πού να προλάβεις να κορνάρεις.Ήμουν αντίθετα ρε γαμώτο αλλιώς θα σε κυνηγούσα χαχα! :D

Έτσι να μας άκουγαν :thumbsup:new_sugkrotima.gif

Εν το μεταξύ ο μπροστινός θα τρελάθηκε,θα έλεγε τί κορνάρει ο μ@*&^ας? new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

χθες κατα τις 11 το βραδυ κατεβαινε τον κηφισσο στο υψος του ρεντη μαυρο golf mk5 5d με

αυτοκολλητα στα πισω πλαινα τζαμια και στο στοπ....ποιος ηταν ο τυφλος??? tongue.giftongue.gif ξεσηκωσα

ολοκληρο κηφισσο για να τον χαιρετησω ...αλλα νομιζε οτι ηθελα να τον περασω... :D:o:thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

χθες κατα τις 11 το βραδυ κατεβαινε τον κηφισσο στο υψος του ρεντη μαυρο golf mk5 5d με

αυτοκολλητα στα πισω πλαινα τζαμια και στο στοπ....ποιος ηταν ο τυφλος??? tongue.giftongue.gif ξεσηκωσα

ολοκληρο κηφισσο για να τον χαιρετησω ...αλλα νομιζε οτι ηθελα να τον περασω... :D:o:thumbsup::thumbsup:

Την έχω πατήσει κι εγώ έτσι μια φορά, και ήταν τελικά οι γονείς ενός από εδώ μέσα!!!! Μπας και σου έτυχε τέτοια φάση, ή ήταν νέος ο οδηγός;;

Ηταν τρελό ξενέρωμα πάντως, ειδικά όταν σταματήσανε οι άνθρωποι να δούνε "τι έπαθε ο δαιμονισμένος και πάει έτσι πίσω μας", και είδα 2 ανθρώπους μεγαλούτσικης ηλικίας! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

απο σημερα οπου δειτε πολο 9ν3 και χρωμα [τι αλλο] ασπρο πενταπορτο ειναι μιας κοπελας [καινουριο μελος] που δεν εχει pc αλλα εχει εμενα ;) και μολις σημερα της τοποθετησα αυτοκολητο στο πισω τζαμι και καπελο στην ενταζερα :rolleyes:

ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΡΕ-ΜΑΛΗ!''εγω ειμαι παντρεμενος και την εχω σαν αδελφη μου'' Το ξερει η Ευδοξια ρε?

Σημερα το μεσιμερακι γυριζωντας απο την Γαλατσιου κυνηγουσα ενα μαυρο Polo με lexus πισω φαναρια και επιτελους οταν το εφτασα στο φαναρι ήταν Το γνωστο ΜΕΤΑΛΛΟ metal Drumer.:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Την έχω πατήσει κι εγώ έτσι μια φορά, και ήταν τελικά οι γονείς ενός από εδώ μέσα!!!! Μπας και σου έτυχε τέτοια φάση, ή ήταν νέος ο οδηγός;;

Ηταν τρελό ξενέρωμα πάντως, ειδικά όταν σταματήσανε οι άνθρωποι να δούνε "τι έπαθε ο δαιμονισμένος και πάει έτσι πίσω μας", και είδα 2 ανθρώπους μεγαλούτσικης ηλικίας! :lol:

ενα ζευγαρι ηταν...ηλικιας το πολυ 30 ο οδηγος.... :rolleyes: ...ισως ομως να μην με καταλαβε μια και

ερχομουν απο πισω...

Link to comment
Share on other sites

Κατα τις 5 το απογευμα στην εθνικη Αθηνων - Πατρων κοντα στο Δερβενι εθεαθη Golg IV ασημι με πινακιδες ΖΗΧ-....Ειχε το αυτοκολλητακι χαμηλα στο πισω παρμπριζ.Ποιο καλοπαιδο ητο???

Link to comment
Share on other sites

Aιγιο ημουν.Με βλεπω να βαζω αυτοκολλητο στο χρεπι της δουλειας...γιατι βλεπω παρα πολλους και μεχρι να τους εξηγησω...

Link to comment
Share on other sites

ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΡΕ-ΜΑΛΗ!''εγω ειμαι παντρεμενος και την εχω σαν αδελφη μου'' Το ξερει η Ευδοξια ρε?

Σημερα το μεσιμερακι γυριζωντας απο την Γαλατσιου κυνηγουσα ενα μαυρο Polo με lexus πισω φαναρια και επιτελους οταν το εφτασα στο φαναρι ήταν Το γνωστο ΜΕΤΑΛΛΟ metal Drumer.:rolleyes::whistling:

Χαχα με κυνηγούσες ε???Ε είμαι πολύ γρήγορος το ξέρω :whistling:new_lol.gif Ήσουν και με undercover punto.

Εν το μεταξύ δέν θυμάμαι,μου κόρναρες?Γυρνάω και βλέπω μια φατσούλα( :lol: είχες πάρει περίεργο ύφος) να με κοιτάει.Ε όχι λέω.Ο Πέτρος η αφασία :whistling:

Κατέβασα το παράθυρο και τα είπαμε μέχρι να ανάψει το φανάρι.Πολύ χάρηκα που τα είπαμε.

Η πλάκα είναι οτι χτές στο ίδιο ακριβώς σημείο είχα πετύχει στην αντίθετη κατεύθυνση τον Μπασσάκο.Όλοι σε κείνη την διασταύρωση μαζεύεστε? tongue.gif

Είδα και τον Stel-th στο μαγαζί του,δέν ξέρω άν πιάνεται :whistling:

Link to comment
Share on other sites

μαυρο golf iv 5πορτο με αυτοκολλητα στα πισω πλαινα τζαμια στο λαιμο σημερα το βραδυ κατα τις 12κ30.ποιος????και μετα στην ηλιουπολη σε ενα στενο στην κεντρικη πλατεια ονομα δν ξερω ρολο ανθρακι η μαυρο δεν ειδα καλα ηταν κ βραδυ....

Link to comment
Share on other sites

χθες το μεσημερι εθεαθη στο γνωστο σημειο ο Λευτερης[quicksilver].....γιατι τριγυρναγαμε και δεν διαβαζαμε

φανταστικε φιλαρακο???? tongue.gif8):D:D:lol:

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα προς τιμη σου το μοναδικο σημειο που ερχομαι να πιω καφε ειναι το μαγαζι σου....εχει καλη παρεα...

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα προς τιμη σου το μοναδικο σημειο που ερχομαι να πιω καφε ειναι το μαγαζι σου....εχει καλη παρεα...

-_-:D:D:lol::lol::lol::lol::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Σημερα κατα της 4 πηγα κατι ανταλακτικα στην παλια μου δουλεια

Βλεπω ενα polaki μαυρο με ωραιο ζαντικο.

Φωναζω ενα παιδι που δουλευει εκει και τον ρωταω ποιανου ειναι το αμαξι για να του πω για το club.

Μου δειχνει τινος ειναι και μολις παω να μιλησω μου λεει οτι ειναι ο geopas

Κοιτα να δεις.......

Γιωργο χαρηκα που σε γνωρισα και πιστευω να τα πουμε συντομα σε κανα meeting.

Link to comment
Share on other sites

Ειδα το ομορφο 3αρι με την λευκη περλα του Αλεξη....στην ιερα οδο 500 μετρα πριν την πειραιος.....που χαθηκες ρεεεε!

και εχθες το βραδυ κατα τις 8.15 to 3αρι τον γειτονα georgeIII εξω απο τα DIA στο Χαιδαρι,κορναρα σαν τρελλος αλλα ηταν καποιος μεγαλης ηλικιας μεσα και με κοιταγε με καλα καλα ....tongue.gif

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

μαυρο golf iv 5πορτο με αυτοκολλητα στα πισω πλαινα τζαμια στο λαιμο σημερα το βραδυ κατα τις 12κ30.ποιος????και μετα στην ηλιουπολη σε ενα στενο στην κεντρικη πλατεια ονομα δν ξερω ρολο ανθρακι η μαυρο δεν ειδα καλα ηταν κ βραδυ....

¶ν ήταν χτές και πολο 9ν μπορεί να ήμουν εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.