Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Mr.phantom θα σας ενειμερωσω πως το home ειναι διπλα

στην αχαρνων πισω απο τα σχολεια.......και εδω και κανα χρονο το χαζεβα το polaki φιλαδελφια

λογο τρελας GTi.......!

;):lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

σημερα στο γνωστο μερος στο Κερατσινι ο Quicksilver ο οποιος εχει εξετασεις και δεν μπορει να ρχετε

τον τελευταιο καιρο....o Polotsik & o Lupakos....

Link to comment
Share on other sites

σημερα το μεσημερι σε μια εξορμηση :D με το μικρο μελος ΧΑΡΗ, που συνοδευε τον polotsik,στο μικρολιμανο

συναντησα και τον MatrixGolfIV.....φοβερο το golf του απο κοντα....

ευχαριστω,,,,,χαρηκα που γνωρισα τον afterdark

οντος πολυ ωραιο ειχα καιρο να δω τον θαναση [ματριξ] και το γκολφακι του

οντως νικολα,,,καιρο,,,,πολυ μαλιστα,,,,,συντομως θα τα πουμε στο γνωστο σημειο στο κερατσινι,,,,,επισηε εθεαθη γκολφακι 2ης γενιας μαυρο να ανοιγει στα φαναρια της λαμπρακη,,,,,ειχε πισς αυτοκολλητο,,,,,ποιος?????????

Edited by MATRIX GOLFIV
Link to comment
Share on other sites

την Κυριακη που μας περασε στην Χαλκιδα κατα τις 15:00 πηγενοντας για καφεδακι με γνωστη παρεα και συνολο 5 αυτοκινητα απο vwclub εθεαθει γκρι golf mk5 με αυτοκολλητο του κλαμπ κατω απο το λογοτυπο 1.6 fsi,με τον οποιο χαιτετηθηκαμε μεσω του κεντρικου καθρεφτη.....αλλα δεν μπορεσα να καταλαβω ποιος ειναι!

ΠΟΙΟΟΟΟΣ???

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στο γνωστο σημειο συναντησης στο κερατσινι ο Quicksilver,o Bassakos,o MatrixGolfIV &

φυσικα ο Lupakos....πολυ κουβεντουλα μια και εριχνε χιονονερο και ειχε κρυο ....και το απογευματακι

το meeting σχολασε αφου βεβαια ανανεωσαμε το ραντεβου μας για αυριο στο ΣΕΦ....

Link to comment
Share on other sites

την Κυριακη που μας περασε στην Χαλκιδα κατα τις 15:00 πηγενοντας για καφεδακι με γνωστη παρεα και συνολο 5 αυτοκινητα απο vwclub εθεαθει γκρι golf mk5 με αυτοκολλητο του κλαμπ κατω απο το λογοτυπο 1.6 fsi,με τον οποιο χαιτετηθηκαμε μεσω του κεντρικου καθρεφτη.....αλλα δεν μπορεσα να καταλαβω ποιος ειναι!

ΠΟΙΟΟΟΟΣ???

Λοιπόν, αυτόν τον είχα πετύχει κι εγώ στην Αρτάκη και το είχα ρωτήσει, αλλά ούτε κι εγώ είχα πάρει απάντηση... Ισως είναι μέλος που δε μπαίνει στο φόρουμ και είναι απλά των τηλεφώνων!

Link to comment
Share on other sites

Χθες στο γνωστο σημειο στο Κερατσινι ο εορταζων Polotsik...πρωι-πρωι και το απογευματακι ο

Matrix GolfIV.....

Link to comment
Share on other sites

Σημερα κατα τις 9+ ειδα το polo του icy20 παρκαρισμενο στη Στουρναρη.

Χεχε μονο εσυ θα με βλεπεις? tongue.gif

Λυπαμαι που θα σε απογοητευσω αλλα μονο εγω θα σε βλεπω!Το πολο δεν το κατεβαζω ποτε καθημερινες στουρναρη μονο 1/1000 αν εχω να παω καπου μετα!Αρα καποιος αλλος εχει το ιδιο ΚΑΙ εκει?FFS!Παω στο σπιτι μου και βλεπω παλι ενα ιδιο με το δικο μου στον κεντρικο.Εχουμε και στη στουρναρη ιδιο?Μολοτοφ tongue.gif Ολοι πια με αντιγραφουν?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα όπως γύρναγα απο τη δουλειά, πρίν απο καμία ώρα δηλαδή, στον Κηφισσό ( πού αλλού tongue.gif ) με πέτυχε ο tonino άν άκουσα καλά, ήταν undercover με ένα καναρινί punto.

καλα ακουσες κι εγω απο την δουλεια γυρναγα με το εταιρικο. του εχω αλλαξει τα φωτα . πολυ ωραιο το polaki σου. να το χαιρεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Εχθές κατά τις 8 με πέτυχε ο koukouroukou στην Θησέως Χαμηλά στις τζιτζιφιές.Λέει πολλά αυτοκόλλητα έχεις επάνω...Ποιός είσαι????

Καλά εγώ έχω πολλά εσύ που δεν έχεις ούτε ένα να σε γνωρίζουμε!!!!!!!!!!! :excl::excl::angry:

Link to comment
Share on other sites

έχουμε και λέμε για σήμερα.

στο γνωστό σημείο στο κερατσίνι Lupakos kai Storm

κατά τις 18:00 παρκαρισμένο στην Ιερά οδό το golf του Σάγου tongue.gif

και στην συνέχεια Stoilas στην Φαβιέρου στο Χαιδάρι.

Αυτά για σήμερα :D

Link to comment
Share on other sites

Καλα και να θελει καποιος να κρυφτει δεν μπορει, παντου αυτοκινητα με αυτοκολλητο vwclub συναντας :D:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

σημερα στις 14:00 στην Πετρουπολη στην Αν.Ρωμυλιας εξω απο κατι σχολια golf mk5 με πινακιδα ΙΒΙ 38** και ασημι χρωμα,ποιος?

Link to comment
Share on other sites

έχουμε και λέμε για σήμερα.

στο γνωστό σημείο στο κερατσίνι Lupakos kai Storm

:D

Φιλεναδα να συμπληρωσω οτι πριν απο σας τους τρεις ειχε περασει και ο

Quicksilver για το συνηθισμενο καθαρισμα........

Link to comment
Share on other sites

κατά τις 18:00 παρκαρισμένο στην Ιερά οδό το golf του Σάγου tongue.gif

θα ειχε παει στο Lidl μανουρια,μιζιθρες,γαλοτυρια με πετσα κτλ :D:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εχθές κατά τις 8 με πέτυχε ο koukouroukou στην Θησέως Χαμηλά στις τζιτζιφιές.Λέει πολλά αυτοκόλλητα έχεις επάνω...Ποιός είσαι????

Καλά εγώ έχω πολλά εσύ που δεν έχεις ούτε ένα να σε γνωρίζουμε!!!!!!!!!!! :D:lol::lol:

Χαλασε απο το χρονο και το εβγαλα.

Εδω ρε συ μου εχουν ξηλωσει το σημα της VW πισω και δεν εχω βαλει αλλο ακομα.Και ουτε προκειται γιατι θα το ξαναξηλωσουν. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατα τις 6 παρά πέτυχα στην εθνική ένα παλικάρι με πολο 9ν μαύρο σάν το δικό μου με ωραίες ζάντες και στρογγυλή μπούκα και αυτοκόλλητο στο πόρτ μπαγκάζ κάτω αριστερά νομίζω.

Edited by Metal Drummer
Link to comment
Share on other sites

Guest spyrulez

σημερα το βραδυ πετυχα τον alfisti στην Επταπυργιου...αυτος με ειδε βασικα και με χαιρετησε...μιλησαμε και ειπε θα ρθει στην επομενη συναντηση!!! ;):rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί στο συνεργείο του Τσακουλέρη στο Αιγάλεω, όμορφο 4άρι μπλε σκούρο αν δε κάνω λάθος με αυτοκόλλητο στο πίσω παρπριζ σταμάτησε για 4-5 λεπτά μίλησε με τον Ηλία και έφυγε. Δεν τον πρόλαβα γιατί μιλούσα με ένα από τα παιδιά εκεί. Ήμουν μαζί με τον blackadder με το polo του εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.