Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

nope, polotsik έχει 6Ν2 ¶σπρο :lol:

Κ επισης σιχαινεται τα αυτοκολλητα :lol::lol:

Προτιμα καπελακι του κλαμπ να ποζαρει στην εταζερα tongue.gif

Edited by Nasos_ea
Link to comment
Share on other sites

γυρω στις 22.30 σημερα στο φαναρι κηφισσου με πετρου ραλλη στο ρευμα ανοδου του κηφισσου και με

κατευθυνση προς νικαια....μπλε golfmk4 με αυτοκολλητο του κλαμπ στην πισω πορτα δεξια κατω και πολυ

ομορφα φτιαγμενο πισω προφυλακτηρα[σορρυ αλλα δεν προλαβα κατι αλλο...με επιασε το φαναρι].....

ΠΟΙΟΣ???

και με πινακιδα ΖΜΑ..........ημουν διπλα του

Link to comment
Share on other sites

Στολή ναυτικού = POLOTSIK κατά 99%.....

δεν ημουν εγω :lol:

nope, polotsik έχει 6Ν2 ¶σπρο :lol:

:lol:

Κ επισης σιχαινεται τα αυτοκολλητα ;):lol:

Προτιμα καπελακι του κλαμπ να ποζαρει στην εταζερα tongue.gif

σωστοςςςςς εξαλλου λευκα πολο 6Ν2 σαν το δικο μου μονο 1 εχω δει οπου κι αν εχω παει οποτε οπου κι αν παω το πολακι φωναζει ποιανου ειναι :lol:tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

και με πινακιδα ΖΜΑ..........ημουν διπλα του

εσυ ησουν μαζι μου tongue.giftongue.giftongue.gif και εισαι και ο λογος που τον χασαμε στο φαναρι :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Χθες στη Λ. Σπάτων, λίγο πριν τα Σπάτα και στις 6-7 το απόγευμα εθεάθη ο Golden Golf.

Ήμουν σε ένα μπλε Fox και του άναψα τα φώτα! Εγώ ήμουν στο ρεύμα προς Αθήνα.

Με είδες; Φάνηκε να κοίταξες!

Link to comment
Share on other sites

Χθες στη Λ. Σπάτων, λίγο πριν τα Σπάτα και στις 6-7 το απόγευμα εθεάθη ο Golden Golf.

Ήμουν σε ένα μπλε Fox και του άναψα τα φώτα! Εγώ ήμουν στο ρεύμα προς Αθήνα.

Με είδες; Φάνηκε να κοίταξες!

Ναι σε ειδα ερχομουν απογοητευμενος απο το γηπεδο της Λεοφωρου καθως πηγα και γυρισα χωρις να δω τον αγωνα αφου δεν ειχε εισιτηρια! thumbsdown.gif
Link to comment
Share on other sites

Golf MK5 GT η GTi φτιαγμενω...

δεν προσεξα αυτοκολυτο καθος κηταγα το δρομο......γιρναγαμε μαζι απο παραλιακι.....2 φαναρια μετα το ΛΕΜΟ το

ειδα το car..

ειναι κανεις απο εδω??

ειμουν με το mk4

Edited by kaloburn
Link to comment
Share on other sites

Σημερα κατα της 4 το μεσημερι ειδα τον geopas να μπαινει προς

Ανατολη.

Σου αναβωσβησα τα φωτα αλλα μαλλον δεν με καταλαβες.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στον Κιφησσό το πρωί ωραίο ασημένιο golfaki 4άρι με αυτοκόλλητο στο πλάι και προφυλακτήρα μπροστά και πρόσθετο πίσω μόλις έστριβε αριστερά για τα κτέλ και Λ.Αθηνών του κόρναρα και μου κόρναρε.Ποιός ήταν?

Link to comment
Share on other sites

Το Σάββατο ποιός κυκλοφορούσε μέσα στην Λαμία με Golf V ίδιο χρώμα με το δικό μου (W3, sage-green, σταχτοπράσινο) αλλά με Αθηναϊκές πινακίδες??? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι λιγο μετα τις 8 το πρωι στο Χαιδαρι ο ΚΩΣΤΑΣ(STOILAS) με το ομορφο POLO του,ειπαμε μια καλημερα και τα χρονια πολλα και ο καθε κατεργαρης στον παγκο του.... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

σημερα στις 12:30 περιπου στην εθνικη στο υψος του σειριος στο ρευμα προς αθηνα ασημι πολο 6ν2,ΝΕΧ....,με διμπουκη εξατμιση ισως sebring....ποιος ηταν ο γκαζιαρης?!!!!

Link to comment
Share on other sites

golf mk4 ασημι με αυτοκολιτο του club στο πισω μπαμπριζ κατο πατισια...

με πινακιδα ZHM:....

ποιος....?

Link to comment
Share on other sites

Κατά τις 10 το πρωί κατέβαινε την Μάρνης στην Αθήνα, ο ΤοΤ με το τουμπανάκι του.. ήμουν συνοδηγός σε undercover αυτοκίνητο οπότε δεν μπόρεσα να κορνάρω κλπ ;)

Link to comment
Share on other sites

στην βουλιαγμενης στο υψος της δαφνης κοντα στο μετρο σημερα το μεσημερι 13:30 εθεαθαει πολο 9ν μπλε με αυτοκλητο του κλαμπ μεσα ηταν 2 ατομα και το σηματακι δεν ηταν ολοκληρο ειχε μονο τα μικρα γραμματα www.vwclub.gr ποιος?

Link to comment
Share on other sites

πριν απο μιση ωρα στον κορυδαλλο ασπρο πολο τριπορτο....εστριψε στην βαλαωριτου...ποιος???

Link to comment
Share on other sites

αν ήταν 6Ν2 με γυναίκα οδηγό, φίλη μου είναι, παλιά συναδελφος και δεν ασχολείται τόσο με το φόρουμ, λόγω δουλειάς, αλλά γουστάρει την ιδέα του club και θέλει να μας διαφημίζει :D

Link to comment
Share on other sites

Στη Θεσσαλονίκη προχτές, ολόλευκο 4άρι golf, με σχετικά φιμέ τζαμάκι, και αυτοκόλλητο πίσω στο τζάμι του πορτ μπαγκάζ, πάνω και δεξία χωρίς το λογότυπο VW... Μόνο τα γράμματα δηλαδή.

Επίσης, αν το κατάλαβα καλά το αμάξι, ένα κόκκινο Cento, χτες στην Εγνατία προς το ΤΙΤΑΝ κατά τις 3 το μεσημέρι, που πρέπει να ήταν ο ELABORUS με τον πατέρα, ή κάποιον μεγαλύτερης ηλικίας τέλως πάντων!

Link to comment
Share on other sites

¶σπρο Polo 6N με ,μεγάλο αυτοκόλλητο στο πίσω τζάμι, πριν δύο μέρες στα Πατήσια. Κοντά στην Ιακωβίδου. Ποιος?

Link to comment
Share on other sites

ειμαι με την μηχανη και πισω μου ακριβως ο ΜΙΧΟSGOLFGT και ψαχνουμε να παρκαρουμε κατα τις 22:30 στην πλατεια ελευθεριας................και τσουυυυυυπ να και ο PASSATEMPOS tongue.gif oups o PASSATOUMPAS ηθελα να πω.... :rolleyes: μαζι με την γυναικα και ενα μπαλετο ακομη :rolleyes: ! πεσανε τα τηλ και πηγαμε ολοι μαζι στην σχολη χορου εεε στην καφετερια!!!!!!! :rolleyes::rolleyes::lol:

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

εχθες ειδα πολο 6ν2 κυπαρησι φυμε τζαμια να γυρναει στην ν.σμυρνη 2 φορες δεν ξερω αν ηταν ο ιδιος την μια εξω απο το βιντεο κλαμπ seven 12:00μ.μ. στην ελ.βενιζελου και την δευτερη στο σκλαβενητη στα συνορα με π.φαληρο γυρο στις 18:00 μ.μ. ποιος?

Link to comment
Share on other sites

εχθες ειδα πολο 6ν2 κυπαρησι φυμε τζαμια να γυρναει στην ν.σμυρνη 2 φορες δεν ξερω αν ηταν ο ιδιος την μια εξω απο το βιντεο κλαμπ seven 12:00μ.μ. στην ελ.βενιζελου και την δευτερη στο σκλαβενητη στα συνορα με π.φαληρο γυρο στις 18:00 μ.μ. ποιος?

tziza σε πιασανε!! ;)<_<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.