Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Ποιος κάτοχος ασημί passat (με αυτοκολλητάκι ασημί στο τρίο stop και στο πλάι σε μαύρο) είχε κολλήσει χθες βράδυ κατά τις 10,30 στην κίνηση της επιστροφής στην Ε.Ο. Αθηνών –Λαμίας ?

Εθεάθη την προαναφερθείσα ώρα στο ύψος την Μαλακάσας.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος κάτοχος ασημί passat (με αυτοκολλητάκι ασημί στο τρίο stop και στο πλάι σε μαύρο) είχε κολλήσει χθες βράδυ κατά τις 10,30 στην κίνηση της επιστροφής στην Ε.Ο. Αθηνών –Λαμίας ?

Εθεάθη την προαναφερθείσα ώρα στο ύψος την Μαλακάσας.

Κι εγώ κάπου έκει ήμουν κολλημένη :mellow:

Link to comment
Share on other sites

σημερα στην οδο κολοκοτρωνη στον βυρωνα περιπου 11 το πρωι ενα ασημι 6n με αυτ/το στο πισω παρπριζ...

ποιος;;;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στο Ερρικος Ντυνάν εθεάθει ο Marine -πρεπει δηλ- το μεσημερι να πήζει λιγάκι στην κίνηση :huh::lol:

Link to comment
Share on other sites

σημερα 8μιση το πρωι στην λενορμαν σταθμευμενο ενα ασημι 6n2 με αυτοκ/το στο πισω τζαμι,ποιος ηταν; :cry:

Link to comment
Share on other sites

την κυριακη που μας περασε(9/3) ειχα μπροστα μου στη χιο , στο δρομο που περναει μπροστα απο το αεροδρομιο ασημι πενταρι γκολφ 1.6fsi με πινακιδες ΧΙΒ**** κ το σηματακι σε μαυρο κατω απο το λογοτυπο γκολφ. προσπερασα, κορναρα κ αναψα αλαρμ αλλα μαλλον δεν με καταλαβε ο οδηγος του. ποιος?????

κ γενικοτερα, κανενας ενεργο μελος απο χιο μπας κ τα πουμε πριν φυγω??? λιγες μερςες μου εμειναν ακομα στο νησι!

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

Εχθές το βράδυ(Σάββατο) κατά τις 11 το βράδυ συνάντισα στην εθνική οδό στο ήψος του ΣΕΙΡΙΟΥ πρός Αθήνα βρήκα ένα πόλο 6Ν λευκό με βαβουροεξάτμηση και πινακίδα ΥΡΙ**** Ήρθαμε μαζί Αθήνα αφού είπα να κόψω ρυθμό.Ποιά καλόπαιδα ήταν μέσα???

Ήμουνα με το σκούρω μπλέ 9Ν!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το απογευμα κατα τις 5 βρηκα τον ''BASILHS~GTI V'' στην νεαπολη, τα ειπαμε λιγο και μετα πηγε για καφε και μαλλον να δει τον αγωνα της ΑΕΛ!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το μεσημέρι πέτυχα στον Σαββέλο τον Bassako.

Πήγα και τα είπαμε λίγο.Κώστα δέν ακολούθησα τελικά το πρόγραμμα του φοιτητή :Dtongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εθεάθη ο κ. Petrose_mellisia μέσα σε αυτοκίνητο του group (Skoda Fabia), της δουλειάς του, που ο αθεόφοβος είχε βάλει αυτοκόλλητο του club. Αφού κλείσαμε για λίγο την Κηφισίας και μετά από πολλά κορναρίσματα πήρε ο καθένας το δρόμο του!!!

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακη ειδα τα μελη nanos και bobosgt στο AutoStore στα Ιωαννινα.

Τα ειπαμε για πολυ ωρα με τα παιδια.

Χαρηκα που σας ειδα.

Link to comment
Share on other sites

Χθες στην Τούμπα Θεσσαλονίκης στην οδό Πυλαίας εθεάθη 5θυρο Golfάκι με φιμέ και το αυτοκόλλητο της Λέσχης! Ποιός να είναι άραγε;;;;; :):D;):rolleyes::)

Link to comment
Share on other sites

πριν λιγο το εμαθα,Δευτερα βραδυ ωρα δεν ξερω ακριβως μαλλον κατα τις 11 με 12 το βραδυ

απ' οτι καταλαβα ο ''theos larissa'' τα εσκαγε με ενα 156 απο ενα φιλαρακι μου καπου στην ηρωων πολυτεχνειου!

Πιστευω να τον ειχες πισω τον ιταλο ;);)

Link to comment
Share on other sites

Εθεάθη ο κ. Petrose_mellisia μέσα σε αυτοκίνητο του group (Skoda Fabia), της δουλειάς του, που ο αθεόφοβος είχε βάλει αυτοκόλλητο του club. Αφού κλείσαμε για λίγο την Κηφισίας και μετά από πολλά κορναρίσματα πήρε ο καθένας το δρόμο του!!!

εγώ πάντως του το κόλλησα.....χαχαχαχ.....δεν του πάει σωτηράκη???

Link to comment
Share on other sites

Guest ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS-->
εγώ πάντως του το κόλλησα.....χαχαχαχ.....δεν του πάει σωτηράκη???

τωρα να μιλησω εγω ;);)

Link to comment
Share on other sites

χθες παρκαρισμενο καθετα στη λαμπρακη σε 1 δρομο δν θυμαμαι ονομα στη σταση του 14 κοντα απεναντι απο το ορφανοτροφειο

1 κοκκινο πολο με αυτοκολητο vwclub? α κατα τις 3μιση 4?

Edited by TassosK
Link to comment
Share on other sites

εθεαθει μαυρο πολο 6ν2 στην ελ.βενιζελου στην ν.σμυρνη γυρο στις 22:00μ.μ. ειχε αυτοκολλητο αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν ηταν του κλαμπ <_<

Link to comment
Share on other sites

Στο The Mall επισης χθες βραδυ συναντηθηκα στο παρκινγκ με τον φιλο Μιχαλακη(Raven)και αφου τα ειπαμε την καναμε για υπνο!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εχθές (Κυριακή) στις 3:00 το μεσημέρι εθεάθη στην Θεσσαλονίκη μαύρο Polo παρκαρισμένο αριστερά στο τέλος της οδού Αγίου Νέστωρος (διαγώνιος από Λαγκαδά προς Αγίου Δημητρίου) λίγο πριν από ένα κόκκινο Ανεξάρτητο Πρατήριο.

Ποιός;

Link to comment
Share on other sites

μολυβο-γκρι-ποντικι,golf 5 στον χολαργο παρκαρισμενο παραπλευρως της μεσογειων και ωρα 12 με αυτοκολλητο στο πισω τζαμι,ποιος ηταν;;; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Στις 12:00 εθεάθη στην οδό Σμύρνης, κάτω από τον σιδηροδρομικό σταθμό της Λαμίας, άγνωστο λευκό Polo με εύκολο αριθμό πινακίδας!

Μετά το απαραίτητο τηλεφώνημα εξακριβώθηκε πως πρόκειται για το νέο απόκτημα της οικογένοιας Johnnie-Cola :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.