Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Guest dubbeR_Stoilas
Eχτές είδα τον κακό mod -> Stoila , στην στουρνάρη , ο όποιος πάρκαρε μπροστά μου με το σκοοτεροιδες του....

Μάλιστα του είπα να μην είναι τόσο κακός , μιας και δεν του πάει...

Ψωνiσα ένα μόντεμ , και αυτός έψαχνε γκαγκουρόλαμπες UV για το κουτί του, αλλα μιας και υπήρχαν και μεγάλυτεροι κάγκουροι απο αυτόν τον είχανε πρόλάβει και του τις είχανε πάρει, έτσι έμεινε με το *μπιπ* στο χέρι....

:D

Κάγκουρα βρήκα! χαχα. Και βγάλε τις μαύρες ζάντες, μη το παίζει πρωτοπόρος, δεν είσαι. Αυτά τα έκαναν άλλοι πρώτοι και έχουν το δικαίωμα της αποκλειστικότητας!

Link to comment
Share on other sites

Κάγκουρα βρήκα! χαχα. Και βγάλε τις μαύρες ζάντες, μη το παίζει πρωτοπόρος, δεν είσαι. Αυτά τα έκαναν άλλοι πρώτοι και έχουν το δικαίωμα της αποκλειστικότητας!

:D :D :D;):D

Θέλω φωτό...!

Link to comment
Share on other sites

ποιος ηταν με Golf V GTi κοκκινο σημερα στο

Chips Away στο φυλο μου το Φοτι.....?

Link to comment
Share on other sites

ποιος ειναι αυτος με mk1 λευκο cabrio που περναει καθημερινα απο

πολυκλαδικα.....????

Link to comment
Share on other sites

το Σαββατο που μας περασε κατα τις 23.30 στο ΧΑΙΔΑΡΙ στην Καραισκακη εξω απο το Κατι αλλο (μεζεδοπωλειο) μαλλον ειχε γαμο....

golf mk2 κοκκινο με αυτοκολλητο στο πλαινο πισω τζαμι με πινακιδα ΥΗΙ**** αν θυμαμε καλα!

ΠΟΙΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΗΤΑΝ στα μερη μου?

Link to comment
Share on other sites

ποιος ειναι αυτος με mk1 λευκο cabrio που περναει καθημερινα απο

πολυκλαδικα.....????

ο trelaras582 είναι.....

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

ο trelaras582 είναι.....

:( :( :( εγω ειμαι αλλα μια χαζη ερωτηση:πολυκλαδικα ειναι?και που? :( :( :( :( :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εθεαθη ο geopan σημερα σε παραδοσιακο καφενειο στου Ζωγραφου!! :lol:

Εκεί έχουμε αφήσει το αποτύπωμα του πισινού μας τόσα χρόνια που καθόμαστε και θα καθόμαστε.

Εθεάθηκε και ο Σούπερ Σάββατος που ήταν στην παρέα του Κωνσταντίνου, κατάκοπος και χλωμός από το... διάβασμα.

Link to comment
Share on other sites

Εκεί έχουμε αφήσει το αποτύπωμα του πισινού μας τόσα χρόνια που καθόμαστε και θα καθόμαστε.

Εθεάθηκε και ο Σούπερ Σάββατος που ήταν στην παρέα του Κωνσταντίνου, κατάκοπος και χλωμός από το... διάβασμα.

Eγω βασικα εχω χτισει το διπλανο αλλα μου κανει νερα ο Σαββατος τωρα τελευταια tongue.gif

Σημερα το βραδυ στο Ζαχο εθεαθη ο kaloburn και μιλησαμε κανα τεταρτακι :D

Link to comment
Share on other sites

trelaras582 ....τα πολυκλαδικα ειναι τα σχολεια που ειναι στο αριστερο σου

χερι καθως ανεβενεις τον δρομο απο το φαναρι του κατσοολου!!

σχεδον παντα ειμαι μεσα σε ενα mk4 μαυρο 5αθυρο

ναι οντος......με το πυραβλακι του ο konstantinos στο ζαχο σημερα!!!

:D :D :D :D :D

Edited by kaloburn
Link to comment
Share on other sites

Όλοι ζάχο είμασταν απόψε; Γαμώ...

Πέτυχα και τον τρελο γιατρό της παρέας με τον πόλαρο στην εθνική ανεβαίνοντας. Τέζα το πας γιατρέ.

Καλό βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

Όλοι ζάχο είμασταν απόψε; Γαμώ...

Πέτυχα και τον τρελο γιατρό της παρέας με τον πόλαρο στην εθνική ανεβαίνοντας. Τέζα το πας γιατρέ.

Καλό βράδυ.

Σε κατάλαβα παιδί μου αλλά ήμουνα κωμμάτια χθές και δεν μπήκα να το γράψω.

Και το έχω ξαναπεί δεν τρέχω εγώ, όλοι οι άλλοι πάνε πολύ αργά.

Link to comment
Share on other sites

Πριν κα'να μισαωρο, συγκεκριμενα κατα τις 02:15 περασε εξω απο το Taj Mahal τους Αμπελοκηπους μπλε σκουρο Golf IV με το αυτοκολλητακι κατω απο το 3ο στοπ.Ποιος?

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βραδυ στο Σ.Ε.Φ. ακουω κορναρισμα απο μηχανη στα δεξια μου!!! Οδηγος ο Μ.Ο.D. και καβαλα απο πισω ο afterdark. Εγω φυσικα συνοδηγος undercover σε 206. Παιδες τελικα κατεβηκαμε Μικρολιμανο, ξεκινησαμε για καφε Bizze view και καταληξαμε Destiny για ποτο!!!

Link to comment
Share on other sites

εχθες το απογευμα βρεθηκαμε με τον doctordim και πηγαμε για καφεδακι στην ταχυδρομειου

βγηκε με υπηρεσιακο ο παλεουρας tongue.gif

ειδοποιησαμε και καποια αλλα μελλη αλλα δεν μπορεσαν να ερθουν

επισης εχθες το μεσημερι κατα τις 2 βρηκα τον r-zoo στην εθνικη στα φαναρια για συκουριο

προδρομε σε πλακωσα στις κορνες δεν ξερω αν με καταλαβες :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα γύρω στις 19:00 άσπρο Polo 6n(2?) παραλιακή κ Βουλιαγμένης στο ρεύμα προς Πειραιά. Ποιός ήταν;;;

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το μεσημερι στη κακια σκαλα προς Κορινθο μπλε polo με τα αυτοκολλητα στο πλαϊ, ημουν με το punto της δουλειας, του κορναρα αλλα δεν εδωσε σημασια...

Edited by ΓΙΑΝΝΗΣ
Link to comment
Share on other sites

παρασκευή κατά τις 10 παρά το βράδυ στον περιφερειακό στα Γάννενα, polo 6n2 μπλέ με ΙΝΗ..30. Δεν τον έχω ξαναδεί.

Link to comment
Share on other sites

Την Παρασκευή στην 3ης Σεπτεμβρίου Θεσσαλονίκη, μπροστά στη Φοιτ. Λέσχη του ΑΠΘ, κόκκινο παγουράδικο τεσσάρι με λευκό αυτοκόλλητο στα δεξιά. Ποιος;

Link to comment
Share on other sites

παρασκευή κατά τις 10 παρά το βράδυ στον περιφερειακό στα Γάννενα, polo 6n2 μπλέ με ΙΝΗ..30. Δεν τον έχω ξαναδεί.

Ειχε αυτοκολλητο Παυλο?

Μηπως ηταν το παλιο του Γιωργου(coach)?

Link to comment
Share on other sites

εθεαθει σημερα στο καρφουρ [ στα βιλαντζ ] ο νικος Metal Drummer που ειχες το μυαλο σου που σου κορναρα? tongue.gif:D

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

εθεαθει σημερα στο καρφουρ [ στα βιλαντζ ] ο νικος Metal Drummer που ειχες το μυαλο σου που σου κορναρα? tongue.gif:D

Σοβαρά???Δέν πρόσεξα,με τόση κίνηση και φασαρία,παίζει να είχα και μουσική :D .Έπρεπε να πάρεις τηλέφωνο.

Εγώ πέτυχα επίσης στον Κηφισσό ένα μπλέ 4άρι το οποίο ήταν του spyrosgti (δέν ξερω πώς είναι γραμμένο στο φόρουμ το nick).

Edited by Metal Drummer
Link to comment
Share on other sites

Σημερα στην Δωδωνης στα Γιαννενα

ασημι golf4 με Κοζανη πινακιδες και αυτοκολλητο στο πισω παρμπριζ.

ΚΖΝ - 91**

Ποιος?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.