Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Τρίτη απόγευμα ο trelaras582 έξω από το Kitchen Bar στο Χαλάνδρι.

που ησουν αγορινα και δν σε ειδα??? :D;)

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas
που ησουν αγορινα και δν σε ειδα??? :D;)

Έξω ακριβώς, δουλεύω παρκαδόρος εκεί συνήθως Τετάρτη - Πέμπτη

Link to comment
Share on other sites

Έξω ακριβώς, δουλεύω παρκαδόρος εκεί συνήθως Τετάρτη - Πέμπτη

αααααααααα δεν το ηξερα οτι εισαι εκει :D:lol: τωρα που το εμαθα αν δεν δουλευω θα περασω να κατσουμε αν θες :D:lol:;)

Link to comment
Share on other sites

αααααααααα δεν το ηξερα οτι εισαι εκει :D:lol: τωρα που το εμαθα αν δεν δουλευω θα περασω να κατσουμε αν θες :D:lol:;)

Καλα και δεν πηρες ουτε ενα τηλ??? Ντροπη σου βρε παλιοπαιδο!!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε και λέμε λοιπόν για σήμερα......

το πρώι στην Λ. Βουλιαγμένης ο κύριος doumas με το Peugeot 2 tongue.gif κοινός με τα πόδια. τα είπαμε λιγακι και αντιος..... ;)

στην συνέχεια στον Αγιο Νικόλαο συναντήσαμε τον SCIROCO καθώς καναμε το μπανάκι μας.

και τέλος πριν λίγο στο γνωστό σημείο στην Παλατιανή, το γνωστό golf mk4 με αριθμο κυκλοφορίας

ΖΚΒ 1..5. Ποιός είναι ο γειτονάς???

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι με έπιασε η λίλιαν με την φίλη της στην λ.βουλιαγμένης να κάνω το shopping therapy και γω και ενώ τα πάμε λίγο μιας και είχαμε μόνο 10 ώρες από τότεπου τα είχαμε ξαναπεί πήγε ο καθένας στον προορισμό του....

και για να προλάβω σχόλια περίεργα ενός περίεργου ανθρώπου (με τα πολλά άλογα....) μην πείς καμιά καφρίλα για το είδος του μαγαζιού γιατί θα χει %....

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Sorry για το off topic, αλλά το

και για να προλάβω σχόλια περίεργα ενός περίεργου ανθρώπου (με τα πολλά άλογα....) μην πείς καμιά καφρίλα για το είδος του μαγαζιού γιατί θα χει %....
ήταν γαμάτο.... lol δηλαδή!

Είδα ένα χρυσαφί σαξόραλλο, προς στιγμή νόμιζα πως ήταν ο NOS, αλλά τώρα τελευταία δν πατάει Ν.Π.

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλο παιδακι με ασημι γκολφ4 3πορτο, φιμεδακι και κλασικα αυτοκολλητο του κλαμπ ;) , ειχε παρκαρει στο ΣΕΦ? Φυσικα εγω ημουν που ειχα παρκαρει διπλα σου :thumbsup::thumbsup: με το 5αρι.

Link to comment
Share on other sites

¶ντε να ρουφιανέψω και εγώ.

Σήμερα το μεσημεράκι στο παλαιόκαστρο Θεσσαλονίκης μπροστα από το LEONE(φούρνος) ένα ασημι golf mk4 με αυτοκόλλητο στο πίσω μέρος.

Edited by pmalliak
Link to comment
Share on other sites

Ποιος κύριος χθες βραδυ με fiat punto μαύρο και αυτοκόλλητο του club πίσω (vwclub) με έκοψε χθες 2 φορές στον παράδρομο της εθνικής?

Την πρώτη όταν πήγε να βγει στην έξοδο της εθνικής στο ύψος των Μεγάρων αλλά τελικά αποφάσισε να συνεχίσει ευθεία απλά μπαίνοντας στην λωρίδα μου τελευταία στιγμη. Μετα στον παράδρομο όταν τον προσπέρασα πήρε φόρα και έκανε προσπέραση σε επικύνδυνο σημείο για να μην είναι πισω μου. Εγώ ήμουν με ενα peugeot 106.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος κύριος χθες βραδυ με fiat punto μαύρο και αυτοκόλλητο του club πίσω (vwclub) με έκοψε χθες 2 φορές στον παράδρομο της εθνικής?

Την πρώτη όταν πήγε να βγει στην έξοδο της εθνικής στο ύψος των Μεγάρων αλλά τελικά αποφάσισε να συνεχίσει ευθεία απλά μπαίνοντας στην λωρίδα μου τελευταία στιγμη. Μετα στον παράδρομο όταν τον προσπέρασα πήρε φόρα και έκανε προσπέραση σε επικύνδυνο σημείο για να μην είναι πισω μου. Εγώ ήμουν με ενα peugeot 106.

Το μελος ΓΙΑΝΝΗΣ ηταν 8α γυρναγε απο Ψα8α.... :D

Link to comment
Share on other sites

ρε τον ΓΙΑΝΝΗ....επικίνδυνος....αλλά με το εταιρικό ήταν......ΧΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Link to comment
Share on other sites

Με φλασακι ημουν αλλα μαλλον δε το προσεξες...Τη πρωτη φορα λογω κινησης στην εθνικη αποφασισα, οντως τελευταια στιγμη, να συνεχισω ευθεια και να παω στο παραδρομο.αλλα και εσυ πηρες φορα και με περασες με αναλογη επικινδυνη προσπεραση, οποτε τι ψαχνουμε τωρα?

Μαλλον το σηματακι πισω μου δινει παραπανω αλογα..... tongue.gif

Edited by ΓΙΑΝΝΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλο παιδι ηταν στο μαρουσι 13.15 σημερα με κοκκινοκεραμιδι golfV FSI και σηματακι στο τριτο στοπ πισω ακουγε και δυνατα μουσικη ????? απο την κατω μερια του σταθμου :wacko:;)

Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλο παιδι ηταν στο μαρουσι 13.15 σημερα με κοκκινοκεραμιδι golfV FSI και σηματακι στο τριτο στοπ πισω ακουγε και δυνατα μουσικη ????? απο την κατω μερια του σταθμου ;);)

o svouras ίσως......

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το απογευμα στο Μωλο αραγμενο το αυτο/το του Batman

Ο Λευτερης απο το King Size καφεδακι στον Βατραχο.

Ηρθε και ο Evripidisk απο Καλαμπακα βολτα στα Γιαννενα και τον ξεναγησα

για καφεδακι και για μπυριτσες.

Σειρα μου τωρα Ευρυπιδη.

Να δω ο Φανης ποτε θα ερθει????

Link to comment
Share on other sites

Δημητρή να δώ και εγώ πότε θα έρθω να με ξεναγίσεις στα Γιάννενα tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Δημητρή να δώ και εγώ πότε θα έρθω να με ξεναγίσεις στα Γιάννενα tongue.gif
Σε περιμενω.Οποτε θες.

Θα σας μαζέψω εγώ και θα τα πούμε και οι τρείς μαζί τον Αύγουστο στην Πρέβεζα!

Link to comment
Share on other sites

Ποιο παλικάρι κυνηγούσε το focus μου; Σκούρο μπλέ πόλο, φμέ, bodykit και αυτ/το στο πίσω παράθυρο, χθές κατά τις 9 στο ανέβασμα του περιφεριακού - Κατεχάκη;

Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλο παιδι ηταν στο μαρουσι 13.15 σημερα με κοκκινοκεραμιδι golfV FSI και σηματακι στο τριτο στοπ πισω ακουγε και δυνατα μουσικη ????? απο την κατω μερια του σταθμου :lol::lol:

And the winner is..............Doumas :lol::lol::lol:

Ω ναι εγωωωωωωωωωωωω ημουν με μια διευκρινηση tsi οχι fsi. Ειχα παει για εναν ελεγχο της υπηρεσιας κοντα στον ΑΝΤ1 και τελειωσα νωρις. Καλα ακουγοταν τοοοοσο δυνατα? tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

And the winner is..............Doumas :lol::lol::lol:

Ω ναι εγωωωωωωωωωωωω ημουν με μια διευκρινηση tsi οχι fsi. Ειχα παει για εναν ελεγχο της υπηρεσιας κοντα στον ΑΝΤ1 και τελειωσα νωρις. Καλα ακουγοταν τοοοοσο δυνατα? tongue.giftongue.gif

sory φιλε μου TSI ημουν ακριβως πισω σου μεχρει τη στροφη που εκανες στη γεφηρα με ενα τρασπορτερ της δουλειας μου σου κορναρα αλλα .............μουσικη βλεπεις ...........

Link to comment
Share on other sites

sory φιλε μου TSI ημουν ακριβως πισω σου μεχρει τη στροφη που εκανες στη γεφηρα με ενα τρασπορτερ της δουλειας μου σου κορναρα αλλα .............μουσικη βλεπεις ...........

Πρεπει να ειχα κεφια και να φανταστεις οτι επεστρεφα με την......διευθυντρια μου. Τα ειδε ολα η φουκαριαρια με μενα σημερα.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να ειχα κεφια και να φανταστεις οτι επεστρεφα με την......διευθυντρια μου. Τα ειδε ολα η φουκαριαρια με μενα σημερα.

Με τη διευθυντρια σου συνοδηγο?Και ειχες και τη μουσικη στο φουλ?Υπαρχει κενη θεση στην εταιρεια.......?χαχαχαχαχα

Edited by ΓΙΑΝΝΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.