Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Σήμερα το απόγευμα στην Ανναγεννήσεως στην Μεταμόρφωση με Ν.Φιλαδέλφεια όπως έβγαινα απο εθνική το dubber Polo του Στοιλα στο άλλο ρεύμα.Κοίταξα και με είδες αλλά δέν φαντάζομαι να κατάλαβες ποιός ήταν.

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas
Σήμερα το απόγευμα στην Ανναγεννήσεως στην Μεταμόρφωση με Ν.Φιλαδέλφεια όπως έβγαινα απο εθνική το dubber Polo του Στοιλα στο άλλο ρεύμα.Κοίταξα και με είδες αλλά δέν φαντάζομαι να κατάλαβες ποιός ήταν.

Μπα δεν σε πήρα χαμπάρι, θα το θυμόμουν αν ήταν γιατί έχεις αλλάξει φανάρια εμπρός.

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν σε πήρα χαμπάρι, θα το θυμόμουν αν ήταν γιατί έχεις αλλάξει φανάρια εμπρός.

Απλά επειδή κοίταξες λέω θα ψιλιάστηκες ότι είμαι απο το club.Ήταν τόσο γρήγορη η φάση που δέν πρόλαβα να σου κορνάρω.Το πολάκι για πρώτη φορά που το βλέπω μετά απο τόσα χρόνια μπορώ να πώ ότι είναι πολύ ωραίο!!!

Link to comment
Share on other sites

Το βράδυ κατα τις 8παρά είδα ένα golf 4 ασημι.ήταν στην λεωφόρο αλεξάνδρας στα φανάρια με την πατησίων.Είχε αυτοκόλλητα του club.εγώ ήμουν μονος μου με το astra.ton κοιτούσα με κοιτούσε αλλα δεν ρώτησα ποιος ήταν

Link to comment
Share on other sites

καταρχην.....twoface εισαι οντοσ απο διαβολιτσι....???

και στη συνεχεια σημερα κατα της 9+ το πρωι Golf V λευκο

με μαυρες χαντες (μαλον edition) πισω απο το mail....ποιος???

το μεσημερακι κατα τις 5 +κατι πριν τη γεφιρα του σεφ

στο ποταμι golf V ενα σκουρο καφε κρι καπως με αλαγμενα φαναρια

πισω και exuast που τελικα εστριπσε για τον perea!!!!

ποιος???

Link to comment
Share on other sites

Χτες βράδυ στις 1:30 περίπου, στην αρχή της Βουλιαγμένης, ενώ ήμουν στο φανάρι για να μπω για τις στήλες, μου φάνηκε πως είδα το Μάκη (numb) να πηγαίνει για ράψιμο!

Link to comment
Share on other sites

Χτές το βράδυ κατα τις 22:15 είδα στην Πετρου Ράλλη κοντά στο Κέντρο Αθηνών Polo μπλε σκούρο με αυτοκόλλητο VWclub πίσω .Ο οδηγός ήταν μόνος του,ήθελα να χαιρετήσω να του μείνει η απορία αλλά χώρισαν οι δρόμοι μας :lol:

Link to comment
Share on other sites

Χτές το βράδυ στην Κιφησσίας Capamaru tongue.gif αμέριμνος.Έπρεπε να σου τραβήξω τρελό κορνίδι για να γυρίσεις.

Μιλούσα στο κινητό και δεν καταλάβαινα τι γινόταν γύρω μου tongue.gifsillyhorse1rb5.gif .

Χθες το απόγευμα το μισο VW club στο dejavu στο Κεφαλάρι στην κηφισιά. Petros melissia, Bad Boy και ο Polo 1.6T (Θοδωρής?), τους άλλους δυο δεν τους ηξερα tongue.gif .

Link to comment
Share on other sites

Χτές το βράδυ κατα τις 22:15 είδα στην Πετρου Ράλλη κοντά στο Κέντρο Αθηνών Polo μπλε σκούρο με αυτοκόλλητο VWclub πίσω .Ο οδηγός ήταν μόνος του,ήθελα να χαιρετήσω να του μείνει η απορία αλλά χώρισαν οι δρόμοι μας ;)

ΕΓΩ ΗΜΟΥΝΑ ΖΚΝ....Ε?

Link to comment
Share on other sites

Μιλούσα στο κινητό και δεν καταλάβαινα τι γινόταν γύρω μου tongue.gifsillyhorse1rb5.gif .

Χθες το απόγευμα το μισο VW club στο dejavu στο Κεφαλάρι στην κηφισιά. Petros melissia, Bad Boy και ο Polo 1.6T (Θοδωρής?), τους άλλους δυο δεν τους ηξερα tongue.gif .

Τι ωρα τους συναντησες γιατι καποια στιγμη περασα με....παρεα ^_^

Link to comment
Share on other sites

Τι ωρα τους συναντησες γιατι καποια στιγμη περασα με....παρεα :rolleyes:
Χθες το απόγευμα το μισο VW club στο dejavu στο Κεφαλάρι στην κηφισιά. Petros melissia, Bad Boy και ο Polo 1.6T (Θοδωρής?), τους άλλους δυο δεν τους ηξερα tongue.gif .

Aληθεια λεει.....κατα τις 5.30 ειμασταν εκει.

οι αλλοι 2 ηταν ο subaroGOLFAKIAS με την ^_^ του tongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Aληθεια λεει.....κατα τις 5.30 ειμασταν εκει.

οι αλλοι 2 ηταν ο subaroGOLFAKIAS με την ^_^ του tongue.giftongue.giftongue.gif

Καλα ερχεσαι που ερχεσαι 5 βηματα απο το σπιτι μου, παρε ενα τηλ να βρεθουμε ολοι μαζι να ακουστουμε καιιιιιιι εκει tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΗΜΟΥΝΑ ΖΚΝ....Ε?

Να σου πώ δεν είδα πινακίδα αλλά ναι ήσουν εσύ λογικά.Θυμάμαι είχες μπλέ λεντάκια στην πινακίδα και πρέπει να ανέβηκες προς Ομόνοια.

Link to comment
Share on other sites

Κοκκινο Golf GT με κοκκινο και τον πισω προφυλακτήρα και αυτοκόλλητο vwclub.gr στο πίσω δεξιά παράθυρο διακριτικά στην Μάρνης σημερα στις 14.50...

Ποιος?

Link to comment
Share on other sites

Να σου πώ δεν είδα πινακίδα αλλά ναι ήσουν εσύ λογικά.Θυμάμαι είχες μπλέ λεντάκια στην πινακίδα και πρέπει να ανέβηκες προς Ομόνοια.

Οχι δεν έχω ledακια στην πινακίδα εσύ μήπως ήσουν με ένα μαύρο polo η με ένα passat μπορντώ? Δεν θυμάμαι να είδα άλλο vw τώρα είδα την φωτό εσύ ήσουν πέρασα από διπλα σου

Edited by PAGOURISTAS
Μεταφραση στα Ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

Μιλούσα στο κινητό και δεν καταλάβαινα τι γινόταν γύρω μου tongue.gifsillyhorse1rb5.gif .

Χθες το απόγευμα το μισο VW club στο dejavu στο Κεφαλάρι στην κηφισιά. Petros melissia, Bad Boy και ο Polo 1.6T (Θοδωρής?), τους άλλους δυο δεν τους ηξερα tongue.gif .

επιτέλους τους καταφερα να ερθουν σε μενα...

Να ερχόσουνα σε συναντησεις να μαθαινες τα νεα!!! Και αφου μας ειδες γιατι δεν ειπες ''ΓΕΙΑ''?

Καλα ερχεσαι που ερχεσαι 5 βηματα απο το σπιτι μου, παρε ενα τηλ να βρεθουμε ολοι μαζι να ακουστουμε καιιιιιιι εκει tongue.gif

τι 5 βηματα? βαλε κατι ακομα... :angry2:<_<:lol:

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν έχω ledακια στην πινακίδα εσύ μήπως ήσουν με ένα μαύρο polo η με ένα passat μπορντώ? Δεν θυμάμαι να είδα άλλο vw τώρα είδα την φωτό εσύ ήσουν πέρασα από διπλα σου

Ναι έκανα λάθος για τα λεντακια .Είχα δει ένα Passat B5.5 με μπλε λεντακια και μπερδευτικα...Πάντος εσύ ήσουνα αφού με είδες :lol: (Μπορντο)

Link to comment
Share on other sites

Ναι έκανα λάθος για τα λεντακια .Είχα δει ένα Passat B5.5 με μπλε λεντακια και μπερδευτικα...Πάντος εσύ ήσουνα αφού με είδες :) (Μπορντο)

τωρα εισαι σωστος φιλε μου καλα αν εβλεπα το σηματακι σου θα σου μιλαγα....την επομενη φορα

Link to comment
Share on other sites

Την Πεμπτη το μεσημερι κατα τις 14.30 στην εισοδο για Ιωαννινα ,στο φαναρι που στριβει για Ανατολή,ηταν μπροστα μου ενα Gti V κοκκινο με σηματακι στο πισω τζαμι.Του κορναρα αλλα δεν πρεπει να καταλαβε γιατι μιλαγε στο κινητο.Μετα εφυγε .....οπως φευγει ενα gti.... tongue.gif

Ποιος?

Link to comment
Share on other sites

εχτες το βραδυ ποιο παιδι απο

εδω με polo μπλε σκουρο και μπλε

λαμπακια πιγεναι συνταγμα με μια

κυρια σινοδιγο....αα ειχε και ηχω στην εταζερα

εγω ειμουν μπροστα σου!!!!

και μολις παρκαρα μπροστα στο athens plaza

παρατιρισα ενα αλο polo λευκο με οβαλ τελικο

και το σιματακι του club πισο δεκσια στο φαναρι...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στον σταθμό τών ¶νω Πατησίων κατα τις 12.30 χτές το βράδυ σε ένα φανάρι άσπρο γκόλφ 3 με σήμα κάτω απο το φανάρι και ένα σωρό χορηγούς tongue.gif και οδηγούσε μία γυναίκα.Εγώ ήμουν πεζός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.