Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Guest N.O.S.-->
Το σάββατο το απογευματάκι ο NOS έπινε καφέ στη Νέα Φιλαδέλφεια.... δέν ξέρω που ακριβώς πάντως το goldenosάμαξο ήταν παρκαρισμένο σε ένα στενό δίπλα απο το σπίτι μου.... ( Μάνο άλλη φορά να είσαι πιό κοντά στο αμάξι σου, δέν ξέρεις τί είδα που δέν είδες εσύ.... :D , άντε θα στο πώ, δύο υπέροχες υπάρξεις το κοιτάζανε και αναρωτιόντουσαν άν θα μπορούσαν να πάνε καμιά βόλτα.....)

Απεναντη στο Mistique ειμουνα ρε χαμενο γιατι δεν πηρες τηλ ????

ααααχ καιει καρδιες ο χρυσαφουλης χιχιχιχιχιχιχι tongue.gif

τουλαχιστων το τηλ τους το πηρες να τα βολψουμε τα κοριτσακια χιχιχιχιχιι :DB):)

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακή με ποιόν συναντηθήκαμε στην Εθνική Οδό από Βελεστίνο προς Αθήνα και χαιρετηθήκαμε στα διόδια της Πελασγίας; Δεν θυμάμαι τι ψευδώνυμο μου είπες!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ενα Polo μπλε 6N με μαυρες ζαντες και αυτοκολλητο του club στο πορτ παγκαζ στο βενζιναδικο της shell στο γαλατσι!

Link to comment
Share on other sites

Την κυριακη πεχτηκε συναντηση με τoν mourh με χεις κανει καψουρη...για καφε στην κρινη..τελικα ειπιαμε σφυνακια...ωραιο το καγκουραμαξο του!αλλα δεν μπορουσε να ακολουθησει το δικο μας που ηταν ακομα πιο καγκουρλε'ι'κο!!!χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

ασε εβγαλα κ την κοκκινη ριγα πισω...εγινα ημι καγκουρας

θα το κανω τερμα καγκουρ μην ανησυχεις!οποτε θες ξαναπινουμε σφηνακια..καφε ηθελα να πω

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Χθές το βράδυ kaloburn και nos σε καλό μέρος...... ξέρουν αυτοί.....

Κι εντάξει, με το Μάνο τα είπαμε, εσύ ρε kaloburn πού εξαφανίστηκες??????

καλα εχασεες μετα συνεχισαμε στο γνωστο super market tongue.giftongue.gif δες στα σταγια να δεις τι εχασες

ααα !! PS το κ@λ@κινιτο σου δεν επιανε για κανενα λογο σε εψαχνα κανα 20λεπτο :D

Link to comment
Share on other sites

καλα εχασεες μετα συνεχισαμε στο γνωστο super market tongue.giftongue.gif δες στα σταγια να δεις τι εχασες

ααα !! PS το κ@λ@κινιτο σου δεν επιανε για κανενα λογο σε εψαχνα κανα 20λεπτο ;)

Πόση ώρα κάτσατε στο γνωστό super market? Εκεί ήρθα κι εγώ τελικά γιατί σκάσανε τα στρούμφ.....

Ρε μήπως έκαναν αυτά καμιά κομπίνα και δέν έπαιζαν τα κινητά??? Κι εγώ έπαιρνα ένα άλλο παλικάρι και δέν έπιανε με τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι κατα τις 8.15 περιπου αστο Χαιδαρι ο STOILAS

σου κορναρα απο το αντι8ετο με πρασσινο fiorino αν με καταλαβες ;)

Link to comment
Share on other sites

Ασημί Golf mk4 με angel eyes , 18αρες ζάντες , φιμέ , εξάτμιση και πίσω αεροτομή σαν Wings West σήμερα στις 23:00 στο Carrefour Μακεδονία Θεσσαλονίκης στο πίσω παρκινγκ . Ήμασταν 1 golf κόκκινο , 1 golf γκρι united , 1 γκρι united Αuris και 1 μπλε 207 . Ήρθε , έκατσε απέναντι μας , άναψε τις ψείρες , έκατσε για κανένα 3 λεπτό και μετά την κοπάνησε χωρίς να έρθει να πει ένα γεια ! Πινακίδες εάν θυμάμαι καλά ΗΜΚ - >>>> . Ποιος ?

HMT ειναι κ τελειωνει σε 0 η πινακιδα (εθεαθει στο ικεα απο πισω)...

Link to comment
Share on other sites

Κόκκινο 5αρι (αν ειδα καλά ειχε μασκα GT , αλλα δεν ειμαι σίγουρος ) με ζάντες από edition 30 με πινακίδες ΚΖΝ 78-- στις Συκιές στην Οδό Οδυσσέως Φωκά , Θεσσαλονίκη , σήμερα αργά το βράδυ .... αυτοκόλλητο στο πίσω παρμπρίζ κάτω από το στοπ ... ποιός ?

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Χτες είδα έξω απο το Allou στου Ρεντη παρκαρισμένο Golf 1 λευκό cabrio με σηματακι στο πίσω τζάμι.Respect....προφανώς ηταν ο trelaras? tongue.gif

Edited by Passat_3b
Link to comment
Share on other sites

Χτες είδα έξω απο το Allou στου Ρεντη παρκαρισμένο Golf 1 λευκό cabrio με σηματακι στο πίσω τζάμι.Respect....προφανώς ηταν ο trelaras? tongue.gif

ναι ναι εγω ημουν!!!!! :) που ησουν εσυ ρε??? φαινοταν πολυ βρομικο το τουτουνι μ ε????

Edited by trelaras582
Link to comment
Share on other sites

ναι ναι εγω ημουν!!!!! :) που ησουν εσυ ρε??? φαινοταν πολυ βρομικο το τουτουνι μ ε????

Τί βρώμικο ρε γαμάτο ήταν !Απο κοντά τελικά είναι πολύ πιο όμορφο! Μπράβο !!!Πήγαινα με την παρέα σινεμα για το Μαχητες των δρομων 4 αλλά @@ δεν είχε τπτ απο εισητηρια . :lol:

Link to comment
Share on other sites

ποιο καλο παιδακι περασε απο ν.σμυρνη σημερα το μεσημερι κατα της 14:00 με ασπρο πολο 6ν2 με φιμε τζαμια και αυτοκολλητο στο πισω τζαμι? [το δικο μου ηταν σπιτι για να μην πει κανεις καμια......]

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στις 12,00 το μεσημέρι , Θεσσαλονίκη , στην οδό Μοναστηρίου κοντά στα "σύνορα" της Μενεμένης , στο ρεύμα προς Ν.Σ. Σταθμό διπλοπαρκαρισμένο άσπρο 5αρι GTI 3πορτο με πινακίδες ΝΗ.-....(δεν είμαι σίγουρος) και αυτοκόλλητο άσπρο στο 3ο στοπ και με Oz Ultraleggera ! Πρέπει να ήταν ο Latou γιατί αυτός έχει φάει κόλλημα με τις Ultraleggera , αλλά μπορεί να κάνω και λάθος ... Ποιός ?

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

σημερα στο cosmos 2 τουμπανα..ενα κοκκινο κ ενα γκρι tongue.gif

αυτα ειναι κοσμα..

o τασος και ο κοσμας πρεπει να ηταν...μην δινεις σημασια στην εμφανιση..παλιοβηματα και τα 2 ειναι κοφινια εντελος....

Link to comment
Share on other sites

Και στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο στα Γιάννενα ποιός ήταν με fake αυτοκόλλητο στην πίσω πώρτα με Golf IV μαύρο και πινακίδα ΙΝ*-3*1*? Πάρκαρα πριν από λίγο δίπλα του.

Link to comment
Share on other sites

o τασος και ο κοσμας πρεπει να ηταν...μην δινεις σημασια στην εμφανιση..παλιοβηματα και τα 2 ειναι κοφινια εντελος....

bbbbbtssssssss.....

Link to comment
Share on other sites

Ο Nikosnet σήμερα κατά τις 5:30 στο παράδρομο της Κηφισίας. Ήμουν πίσω σου με το κόκκινο Polo :rolleyes: .

Πολύ ευγενικός οδηγός, δίνει προτεραιότητα στις αιθέριες υπάρξεις.......... :blink::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ο Nikosnet σήμερα κατά τις 5:30 στο παράδρομο της Κηφισίας. Ήμουν πίσω σου με το κόκκινο Polo :lol: .

Πολύ ευγενικός οδηγός, δίνει προτεραιότητα στις αιθέριες υπάρξεις.......... :lol::lol::lol:

:blush:^_^ Hello και απο εδω :lol::lol:

Και τι υπαρξεις ετσι? Φωλια εχει σε αυτο τον παραδρομο :lol: Ειδα μετα εφυγες ανεμος ε? Ισα ισα προλαβα να σε δω.

Link to comment
Share on other sites

:blush::lol: Hello και απο εδω :lol::lol:

Και τι υπαρξεις ετσι? Φωλια εχει σε αυτο τον παραδρομο :lol: Ειδα μετα εφυγες ανεμος ε? Ισα ισα προλαβα να σε δω.

Ειδικά αν περάσεις κατά τις 5 που σχολάνε από τις εταιρίες, χάνεις τη μπάλα!!! :lol::lol::lol: ΄

Στη Κηφισίας βγήκα μετά από 10 αυτοκίνητα αφού είχες βγει εσύ, ούτε που σε είδα μετά, νόμιζα οτι έφυγες μπροστά.....sorry αν με περίμενες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.